5x22 Raiders of the Lost Art

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x22 Raiders of the Lost Art  Vote_lcap38%5x22 Raiders of the Lost Art  Vote_rcap 38% 
[ 17 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  Vote_lcap44%5x22 Raiders of the Lost Art  Vote_rcap 44% 
[ 20 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  Vote_lcap13%5x22 Raiders of the Lost Art  Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  Vote_lcap2%5x22 Raiders of the Lost Art  Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  Vote_lcap2%5x22 Raiders of the Lost Art  Vote_rcap 2% 
[ 1 ]

Wszystkich Głosów : 45

5x22 Raiders of the Lost Art  Empty 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Magda on Pon Kwi 30, 2012 11:45 pm

5x22 - Raiders of the Lost Art
Tytuł zaczerpnięty z filmu Poszukiwacze Zaginionej Arki (1981)

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gościnnie występują Elizabeth Hurley i Desmond Harrington. Chuck, Nate, Blair, Serena i Lola próbują razem odkryć sekret Diany i Jacka. W międzyczasie Dan otrzymuje prestiżowe stypendium naukowe w Rzymie na czas lata. Matthew Settle również występuje. Bart Wenrich reżyser, Jake Cobrun scenarzysta.

Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Wto Maj 08, 2012 12:13 am, w całości zmieniany 2 razy

Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

http://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x22 Raiders of the Lost Art  Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Lise on Wto Maj 01, 2012 2:00 am

napiszę tylko jedno... wtf?!

Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Wto Maj 01, 2012 2:01 am

jedno słowo... BART hahahah xD

odcinek fajny Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Wto Maj 01, 2012 2:03 am

Masakra... Ale że niby co się stało z Bartem? Nie miał wypadku? Upozorował to? No to na bank jest GG:D

Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Wto Maj 01, 2012 2:05 am

odcinek bardzo ciekawy, chociaż w większości i tak nie zrozumiałam xD

papa punkty z ligi.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magda on Wto Maj 01, 2012 2:44 am

Powiem tak, wątku Chucka nie będę komentować. To jest po prostu fatalne pisanie scenariusza. Podsumuję cytatem: - "Dad? - Oh my god." Poezja, uczta dla ducha, oczu i uszu Wink

CB jak zwykle w swojej ulubionej scenerii. Nic nowego. Chociaż trochę zaczynają mi przeszkadzać te odniesienia do Blair jako prostytutki, ile można? No chyba, że Blair skończy tak i to jest jeden wielki foreshadowing Wink

DBS i tutaj chyba można napisać wypracowanie. Blair i Serena naprawdę zamieniły się rolami i jestem bardzo ciekawa jak to się zakończy. Mam wrażenie, że tym razem Dan pójdzie szybciej po rozum do głowy niż w przypadku jego związku z Sereną Smile A przynajmniej mam taką nadzieję, he. Jestem też ciekawa czy w tak kluczowym momencie powróci metka Blair, bo metka Sereny chyba jest już wyeksploatowana Wink

Nate i Lola to na razie pionki w grze. Nic więcej, a szkoda.

Admin & Dan
Admin & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Wto Maj 01, 2012 8:00 am

Tak na szybkosci...(musze jeszcze raz obejrzec z napisami bo wszystkiego nie zrozumialam)..odcinek taki sobie, jakos mnie nic nie zdziwilo....plus dlatego,ze Blair nie odpowiedziala Danowi tym samym...ze była akcja jak za dawnych czasów B i Ch. Wiedzielismy ze Bart wroci wiec nie bylo takiego wielkiego szoku...ale o co z tym chodzi to nie wiem....szkoda ze Blair nie powiedziala Chuckowi od razu....i to pewnie beda ukrywac w nastepnych odcinkach...
a Dan w tym odcinku zachowal sie jak dzieciak...udowodnil,ze nie moze byc z Blair...ona ma juz za soba malzenstwo a on zachowuje sie jak w liceum...
minusy Nate i Lola...jak oni mnie wqrzają....
Serena naiwna....dala sie podpuscic Loli...

Czy mnie sie wydaje czy nie było tego smiechu Chucka co było w promo??Moglby ktos napisac w ktorym mniej wiecej czasie mialo to miejsce?

shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by tajemnicza on Wto Maj 01, 2012 10:22 am

Blair ma za sobą małżeństwo i co z tego? Przez ostatnie odcinki to ona zachowywała się dziecinnie. Po za tym uważam, że obawy Dana są uzasadnione. Przez ostatni rok był świadkiem tego jak Blair niszczy swój związek z Luisem na rzecz Chucka. Ma prawo czuć się zagrożony, ale po tej chwilowej słabości na pewno będzie starał się ze swoją zazdrością walczyć.
No i wyznanie Dana, myślałam, że nastąpi ono w finale ale to nawet lepiej, że powiedział to teraz bo
Spoiler:
jestem prawie pewna, że Blair wyzna mu miłość w finale, a on, pewnie zmęczony tą całą sytuacją z Chuckiem nie będzie chciał tego słuchać (widzę tu małe podobieństwo do GWTW)
.
Odcinek był dobry, ale przez to, że czytałam już spoilery nie było dla mnie żadnego zaskoczenia. Ciekawe jakbym go oceniła gdybym nie wiedziała co się wydarzy.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Wto Maj 01, 2012 10:35 am

ale nie chodzi mi tylko o jego zazdrosc...ale o to,ze zrezygnowal ze swoich marzen z czegos waznego dla niego tylko po to bo boi sie,ze Blair sie zejdzie z Chuckiem...dla mnie to jest chore w zwiazku....zwiazek powinien byc oparty na zaufaniu i nie powinni sie wzajemnie blokować w realizacji marzen.Ona sie zgodzila i punkt dla niej...a on zostaje nie dlatego,ze ja kocha i ble ble ble tylko dlatego,ze boi sie tego,ze ona poleci do Chucka.Dla mnie jest dzieciakiem...byc moze w nastepnych odcinkach zdecyduje sie pojechac do tych Włoch,moze zaproponuje jej wyjazd razem z nim.tego nie wiem,ale zobaczymy w nastepnych odcinkach...
a mnie sie wydaje ze Blair w finale nie bedzie pewna uczuc co do Dana i Chucka i nie wybierze zadnego. ale za to w 6 sezonie bedzie Chair Endgame:)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by tajemnicza on Wto Maj 01, 2012 10:46 am

Mam wrażenie, że twoja sympatia do Chair nie pozwala ci ocenić Dana obiektywnie. To, że zrezygnował z Rzymu jest dziecinne? Ok, dlaczego? Chce żeby pojechał do Rzymu ale rozumiem dlaczego tego nie robi. Chuck z obawy przed utratą Blair robił dużo gorsze głupoty.
Jak już pisałam, Dan ma podstawy się bać. Zawsze jest tak, że gdy Blair angażuje się w jakieś sprawy z Chuckiem, to jej partner na tym cierpi. Dan zna Blair jak mało kto i wie, że Blair nawet gdy jest przekonana, że nic nie czuje do Chucka to często jest tak, że jednak coś tam w niej drgnęło.
Co do ostatniego punktu twojej wypowiedzi,
Spoiler:
to scenarzyści twierdzą, że w finale będzie wiadome kogo wybrała
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

Pisanie by lily333 on Wto Maj 01, 2012 11:03 am

Podobał mi się odcinek. Uwielbiam Chucka i Blair razem. Mają świetną chemię, której brakuje w relacji Dan i Blair. Dair przypomina bardziej rodzeństwo.
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ta cała sytuacja z CBD przypomina końcówkę drugiego sezonu, gdy Blair chciała być z dobrym chłopakiem, czyli Natem, ale nie czuła się w tym związku spełniona.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Wto Maj 01, 2012 11:05 am

Dajcie spokój zazdrość Dana była najmniej ważna w tym odcinku, w ogóle jego wątek był na szarym końcu za co duży "+". W końcu najważniejsza była intryga, choć nie na tak dobrym poziomie jak we wcześniejszych sezonach gg, ale zawsze to coś i krok w dobrym kierunku. Dużo się działo, wartka akcja i w sumie się cieszę, że Bart żyje, może w końcu zbudują z Chuckiem dobrą relację ojciec-syn. Serena pięknie wyglądała w odcinku.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Pisanie by CallMeLady on Wto Maj 01, 2012 11:26 am

scenarzysci juz wiele twierdzili...

wracajac do odcinka... ehhh... moze byc/dobry.

Podobalo mi sie, ze bylo wiecej interakcji pomiedzy roznymi bohaterami, a nie tylko Serena/laptop, Chuck/whiskey/ewentualnie whisky, Nate/Lola, Blair/Dan. w koncu zobaczylismy ich razem chociaz jak patrze na ta ich przyjazn to oni troszke dziwni sa. niby przyjaciele, ale kazdy robi wszytko ze wzgledu na siebie, a nie przypadkiem dla kogos bezinteresowanie. no coz... to UES.

co do OMG momentu... to za malo OMG w OMG Razz moze dlatego, ze czytalam spoilery i juz ostro bylam przygotowana na to, ze Bart wroci. Mina Bart przednia, odrazy mi sie Eric przypomnial i jego slynny tekst o jednym wyrazie twarzy Barta Very Happy nie wiem po co on zyje... jest to powalony motyw i jezeli oni planuja to co spoilery nam mowia to ja wysiadam :/ juz bardziej Diana jako matka mi pasowala, dalo sie to jakos przetrafic, ale Bart...!!!

Dan mi sie nie podobal w tym odcinku, nie podobalo mi sie, ze zrezygnowal z wyjazdu do Wloch Sad rozumiem go, ale uwazam, ze nie mozna przedkladac milosci nad takie zyciowe szanse. chociaz to moje podejscie. za kilka lat moze tego bardzo zalowac, a takie rzeczy siedza w czlowieku i powoduja, ze staje sie bardzo rozzalony. i ma sie pretensje do osoby przez ktora starcilo sie taka szance, ale coz to jest UES tak takie szanse pojawiaja sie codziennie, wiec jak nie to, to cos innego Wink
to, ze jest zazdrosny to zrozumiale, ale i tak mi sie to nie podobalo. gadka o zaufaniu, a 5 min pozniej sledzi Blair? przez to mam podstawy twierdzic, ze powiedzial ILY tylko po to, zeby ja mocniej do siebie przywiazac, a nie z potrzeby serca.

Chair... nie wiem, nie wiem. nie ekscytowalabym sie za bardzo Wink ale podobaly mi sie ich sceny, takie bardziej przyjacielskie, niz pelne zalu. co jest mila odmiana.
chociaz Blair zszokowana tym co zobaczyla przez jakies 5 min, po czym wracajaca na Brooklyn i przechodzaca do porzadku dziennego, jakby miala opowadac odcinek jakiegos serialu? porazka.

Nata nawet mi sie podobal, wraca do formy. za to Lola... snore Sleep . ale podobal mi sie ich maly scheme przeciw Dianie, ktory im znowu nie wyszedl. haha cieniasy Razz tez nie wiem czemu Nate tak sie cieszyl z tego, ze laptop gg jest w rekach gg? powinnien wykorzystac fakt, ze Serena przejela jej role i moze np. ... porozmawiac z nia, razem cos z tym zrobic??? ci ludzie mnie przerazaja affraid

Rufus dobra rada ma malego plusika, biedaczek zyje teraz tym co jego syn przezywa, ale jest slodki. baa nawet dzwoni do niego spytac sie jak mu poszlo z wyznawaniem milosci Very Happy

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karo on Wto Maj 01, 2012 11:50 am

Zgadzam się z Ella, Dan tu akurat był najmniej ważny, jego zazdrość była zrozumiała, ale jakoś nie interesował mnie w tym odcinku. Jedynie pod koniec zrobiło mi się go żal, widać że B. mimo wszystko nie jest gotowa na gorące wyznania miłości.

Zgadzam się też co do tego, że S. wyglądała bardzo ładnie:) Druga sprawa to wiadomo było, że nie uda jej się ujawnić kim jest Plotkara, ale było mi jej żal. Skończyła się jej moc i znowu była taka smutna pod koniec, ochh

Jest Chair, jest intryga czyli to co najbardziej lubię w GG, więc duży plus za to, że znowu coś się działo:)

Prawdę mówiąc Dair przypomina mi gorsze wydanie Dereny i chociaż Derenę wciąż kocham miłością szczerą to Dair to dla mnie taka powtórka z rozrywki, ale zdecydowanie słabsza i bez żadnych uczuć i namiętności. Derenoo wróóóć!Ładnie proszę Wink

Kilka scen wywołujących uśmiech:
Dorota masażystka <3 kocham tę kobietęVery Happy
"Co wiemy o Portugalii?" "S: że mówią po portugalsku"Very Happy Serena Very Happy Very Happy i ta rozmowa o tym czy grają dobrze w piłkę czy nie Smile
"You look like you need a friend" "He has a friend" <3

ogólnie odcinek oceniam na dobry,ale poczekam jeszcze na napisy i z chęcią zobaczę go drugi raz:)
Spoiler:

Co do tego ostatecznego wyboru Blair to pamiętam, że w jednym wywiadzie pojawiła się też wypowiedź scenarzystów, że zakończenie będzie otwarte, więc pewnie mimo że B. dokona jakiegoś wyboru to nie będzie on jakoś specjalnie znaczący . Zresztą B. wybiera co kilka odcinków, więc pewnie tak samo będzie i tym razem.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magda on Wto Maj 01, 2012 11:56 am

Zapisujmy spoilery w tagu [ spoiler ], proszę Smile

lily333 napisał:Podobał mi się odcinek. Uwielbiam Chucka i Blair razem. Mają świetną chemię, której brakuje w relacji Dan i Blair. Dair przypomina bardziej rodzeństwo.
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ta cała sytuacja z CBD przypomina końcówkę drugiego sezonu, gdy Blair chciała być z dobrym chłopakiem, czyli Natem, ale nie czuła się w tym związku spełniona.

Cały piąty sezon ma bardzo dużo nawiązań do sezonu drugiego. Jeżeli chodzi o CBD to oczywiście widać podobieństwa, ale akurat uważam, że kiedy Nate był buforem bezpieczeństwa w S2, tak teraz będzie to Chuck. Widać po reakcji Blair, że nie jest gotowa/boi się wypowiedzieć "kocham cię". Myślę, że przypomniała sobie jaka historia łączy ją z Chuckiem. I uważam, że Blair przeraża Dan jako chłopak praktycznie perfekcyjny. Myślę, że jej wewnętrzne rozterki, a także działania Sereny, która wyraźnie zamieniła się rolami z Blair, mogą sprawić, że Queen B straci Dana lub to skłoni ją do przemyślenia pewnych jej zachowań.

Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Wto Maj 01, 2012 12:03 pm, w całości zmieniany 2 razy

Admin & Dan
Admin & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karo on Wto Maj 01, 2012 12:00 pm

Someonelikeyou napisał:Zapisujmy spoilery w tagu [ spoiler ], proszę Smile

Ok, ok, przepraszam, zapomniałam sięWink
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Wto Maj 01, 2012 12:08 pm

No to ja chyba będę jedyna i powiem, że dla mnie odcinek dobry Smile

Dopiero w tym odcinku miałam okazję zobaczyć Blair Waldorf, która była moją ulubioną postacią serialową. Bystra, pomagająca przyjaciołom, a przy tym knująca. Czego chcieć więcej? Zabawne, że często się mówi, że Blair jest sobą przy Danie, a ja zobaczyłam starą, dobrą Blair dopiero w odcinku, gdzie prawie w ogóle nie miała z nim scen Smile

NJBC niby powróciło, ale jeżeli o mnie chodzi, to mogą wymienić Serenkę na Lolę, która coraz bardziej budzi moją sympatię.

Jeżeli chodzi o Chair, to jak dla mnie świetnie, że mieli sceny, w których byli przyjaciółmi. Nie było wielkich dramatów między nimi ani żadnego obwiniania, czyli coś, na co czekałam od długiego czasu. Do tego jeszcze zazdrosna Blair i tekst Chucka “After everything we’ve been through together, there’s no more room for secrets. It’s just us here, You and me.". Umarłam i jestem w niebie Smile

Bart mnie aż tak bardzo nie zaskoczył, więc tym wątkiem nie jestem jakoś mega rozczarowana. Ale rzeczywiście gra aktorska przy "Oh, my God" straszna...

Na plus też oczywiście, jak zwykle Dorota. Ta kobieta jest po prostu genialna! xD

Może to dziwne, ale bardzo mnie też ucieszyła scena Jacka i Blair. Pamiętam, ze kiedyś im nawet shippowałam Smile

Największym minusem tego odcinka był dla mnie Dan i jego zazdrość. Chociaż to jest pewnie subiektywna opinia przeciwniczki Dair, bo nie można mu się aż tak dziwić, z Blair i Chuckiem nigdy nie wiadomo. I, chociaż nie shippuje Dair, to bardzo mi było żal Dana, kiedy wyznał Blair miłość, a ona mu tylko "I do now". Rezygnacja z wyjazdu do Rzymu była wielkim rozczarowaniem. Znowu mamy to samo co z Sereną, Dan poświęca swoją karierę dla dziewczyny...

Podsumowując, to chyba mój ulubiony, zaraz po 5x13, odcinek 5. sezonu GG. Wreszcie można było wyczuć stary klimat serialu, powrót NJBC no i oczywiście dawna Blair Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Wto Maj 01, 2012 12:30 pm

Właśnie, Blair w takim wydaniu jest moją ulubioną Blair. I muszę powiedzieć, że po raz pierwszy od dawna mnie nie irytowała jej postać Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by turtle on Wto Maj 01, 2012 1:22 pm

Wow. Jestem w szoku. Byłam trochę do tyłu ze spoilerami i ten Bart...

Kompletnie nie rozumiem tego. Nie rozumiem dlaczego nie mogą wymyślić normalnego wątku Chucka. Najpierw sezon z matką, potem przejęcie Empire i pożar, a teraz jego ojciec powstaje z grobu. Na litość boską Chuck ma 20 lat, jak można tak psuć postać. Horror.

Biedny Dan, czy kiedyś dziewczyna odpowiedziała mu od razu, że też go kocha?? Smile Chyba Vanessa, ale jako przyjaciółka. Widać, że przeciągają Dair jak mogą z tym I love you. Najpierw Dan chodził z tym przez rok, a teraz chyba kolej na Blair. Tylko jeżeli kolejny rok... to chyba będzie finał serialu :pp

W tym odcinku Dair bardzo mi się podobało. I Blair i Dan. Cieszę się, że zaufanie wygrało, a Blair wróciła do Dana jak zwykle ostatnio. Dobrze to wygląda, chociaż widać, że droga nie będzie usłana różami.

I czy tylko ja mam wrażenie, że coraz bardziej zaostrzają się relacje Serenate?? Ciekawe do czego to doprowadzi Smile
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Wto Maj 01, 2012 1:27 pm

Nie zauważyłam by coś się kroiło z Serenate...
Off topem- myślę, że dobrym pytaniem do Ligi byłoby który z aktorów w następnym odcinku będzie przeziębiony, w poprzednim Lei, teraz Blake...
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Powrót do góry Go down

Pisanie by CallMeLady on Wto Maj 01, 2012 1:31 pm

turtle napisał:

W tym odcinku Dair bardzo mi się podobało. I Blair i Dan. Cieszę się, że zaufanie wygrało, a Blair wróciła do Dana jak zwykle ostatnio. Dobrze to wygląda, chociaż widać, że droga nie będzie usłana różami.

??? Shocked uhu, D sledzacy B, czy D oklamujacy B tylko dlatego, ze jej nie ufa na tyle by ja zostawic na 2 miesiace? ehhh

btw. ja chce sukienke Sereny! bounce
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Wto Maj 01, 2012 1:34 pm

Czy ja wiem, po świetnym Dair w poprzednim odcinku, dzisiaj mnie jakoś nie porwali. Pewnie chodzi o to śledzenie Blair, bo jak dla mnie takie zachowanie... bardziej pasuje do Chucka Wink Pewnie wynika to tylko z tego, że Dan zdaje sobie sprawę z tego, jak na Blair działa Chuck. Ale mimo wszystko, ja bym wolała go z nieco większym zaufaniem do Blair Wink
Poza tym niepotrzebnie wyskoczył z "I love you", bo moim zdaniem nie była to odpowiednia chwila. Ja to odebrałam tak, że czuje się zagrożony. A wolałabym, żeby te słowa został wypowiedziane, kiedy już obydwoje będą pewni, i będą czuli, co czują ich partnerzy Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by turtle on Wto Maj 01, 2012 1:38 pm

Ella napisał:Nie zauważyłam by coś się kroiło z Serenate...
Off topem- myślę, że dobrym pytaniem do Ligi byłoby który z aktorów w następnym odcinku będzie przeziębiony, w poprzednim Lei, teraz Blake...

Już kilka razy Nate wydarł się na Serenę :pp Poza tym Blair w tym odcinku nazwała Lolę - Sereną lite... Mam wrażenie, że coś się kroi :)

I kurcze, czy Wam też dziwnie ogląda się Blair uśmiechnięta od ucha do ucha w tym odcinku i cały czas szczerzącą się przy Danie?? :pp Te sceny z rana... Albo jak odbiera telefon od Dana. Trudno jest mi się przyzwyczaić do takiej rozkwitającej Blair po tylu sezonach łez. A to chyba nie świadczy dobrze o historii tej postaci :pp
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Wto Maj 01, 2012 1:43 pm

turtle napisał:
Ella napisał:Nie zauważyłam by coś się kroiło z Serenate...

Już kilka razy Nate wydarł się na Serenę :pp Poza tym Blair w tym odcinku nazwała Lolę - Sereną lite... Mam wrażenie, że coś się kroi Smile

I kurcze, czy Wam też dziwnie ogląda się Blair uśmiechnięta od ucha do ucha w tym odcinku i cały czas szczerzącą się przy Danie?? :pp Te sceny z rana... Albo jak odbiera telefon od Dana. Trudno jest mi się przyzwyczaić do takiej rozkwitającej Blair po tylu sezonach łez. A to chyba nie świadczy dobrze o historii tej postaci :pp

Nic takiego nie widzę. Raczej Blair rozkwita knując znowu z Chuckiem i resztą. Przy Danie ma tylko wiecznie wymądrzający się ton głosu.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Powrót do góry Go down

Pisanie by turtle on Wto Maj 01, 2012 1:46 pm

CallMeLady napisał:
turtle napisał:

??? :shock: uhu, D sledzacy B, czy D oklamujacy B tylko dlatego, ze jej nie ufa na tyle by ja zostawic na 2 miesiace? ehhh

btw. ja chce sukienke Sereny! :bounce:

Zupełnie inaczej to odebrałam. Dan oczywiście miał swoje obawy i to jest chyba zrozumiałe, ale posłuchał ojca. Przecież był pod samym budnkiem, mógł zrobić wszystko, ale wolał zaufać Blair... Tak naprawdę nie miał pojęcia co wydarzyło się tego wieczoru i w ostatniej scenie Dair widać, że Blair po prostu opowie mu wszystko ze szczegółami.. Moim zdaniem zaufanie wygrało.

Wyobrażasz sobie co stałoby się, gdyby Dan wszedł tam do środka i zaczął szukać Blair?? W burdelu z Chuckiem... :pp

Akurat to, że zrezygnował z pracy kłóci się z pozostawieniem Blair z Chuckiem w burdelu. Wydaję mi się, że jest to bardziej sprawa uczuć Dana do Blair i tego, że chce być z nią razem, niż sprawa jego zaufania do niej. Chyba podkreślił w rozmowie telefonicznej z Włoszką, że wybiera związek ponad karierę.

turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry