5x22 Raiders of the Lost Art

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Vote_lcap38%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Vote_rcap 38% 
[ 17 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Vote_lcap44%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Vote_rcap 44% 
[ 20 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Vote_lcap13%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Vote_lcap2%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Vote_lcap2%5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]

Wszystkich Głosów : 45

5x22 Raiders of the Lost Art  - Page 4 Empty Re: 5x22 Raiders of the Lost Art

Pisanie by Serena on Sro Maj 02, 2012 9:07 pm

Żuri napisał:
turle napisał:Dair naprawdę ma mało wad. Żadnych zdrad, wielkich kłamst... na razie :ppp Tylko zaufanie, co było podkreślone w tym odcinku. I problemy Dair wydają mi się bardzo zrozumiałe. Chuck i Serena to nie byle kto Smile

Zaufanie? Faktycznie, Dan zaufał Blair, że zostaje jej pilnować. Akurat w tym odcinku mówić o zaufaniu między nimi to ogromne niedomówienie.

Zgadzam się, gdyby tu było zaufanie to by Dan jej nie szpiegował..
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Pisanie by joanna1205 on Sro Maj 02, 2012 9:19 pm

No właśnie z tym zaufaniem Dana do Blair byłabym ostrożna. I akurat całkiem logiczne było to, że zaniepokoił się w momencie, kiedy Blair zaczęła spędzać czas z Chuckiem. Sam kiedyś powiedział, że Blair i Chuck mają jakieś dziwne przyciąganie, czy pole siłowe, więc zrozumiałe jest, że poczuł się zagrożony. Pytanie brzmi, czy w taki wypadku jest sens dalej brnąć w ten związek? Skoro nie może zaufać własnej dziewczynie, kiedy w pobliżu jest Chuck? Kurcze Blair wyznawała miłość Chuckowi nawet w dniu swojego ślubu z innym, a dan to wszystko widział z bliska, więc kompletnie nie wiem jak mógłby teraz bez cienia wątpliwości stwierdzić - nie no, spoko Blair, pointryguj sobie z Chuckiem, a ja poczekam w domu.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Maj 02, 2012 9:25 pm

gdyby moja dziewczyna spotykała się i spiskowała z facetem, z którym przespała się 5 minut po zerwaniu z miłością swojego życia xDD i z którym zdradziła swojego narzeczonego. i z którym czuje TEN OGIEŃ lol podczas gier, zabaw, seksu i intryg to przyczepiłabym do niej GPS Razz

Dan pojechał za nią, ale nic więcej. więc dramatyzujecie Very Happy

imo Blair nie była zainteresowana Chuckiem nawet chwilę. co jest ogromnym sukcesem Very Happy a Dan jak to Dan biedak xDD za dobre serce zazwyczaj dostaje się po tyłku Razz

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Sro Maj 02, 2012 9:36 pm

Gigi napisał: i z którym czuje TEN OGIEŃ lol podczas gier, zabaw, seksu i intryg to przyczepiłabym do niej GPS Razz

no właśnie i za to kocham Chair ;D Za to, że pomiędzy nimi jest przyciąganie, jest właśnie OGIEŃ. poza tym gdyby było zaufanie to my mógł zadzwonić, że ją widział, co robi, gdzie jedzie a nie pojechać za nią..dla mnie to jest brak zaufania, ale oczywiście nie bez powodu.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Maj 02, 2012 9:42 pm

napisałam lol nie bez powodu Very Happy uważam, że ten ogień dawno zgasł. a nawet czuję się teraz trochę oszukana jako eks shipperka Chair, że przywrócili Barta. bo właśnie zaraz po śmierci Barta Chair miało ekstra sceny. a teraz Bart wstaje z grobu z miną: lol, just kidding xD jak teraz sobie przypomnę sceny na łóżku czy w korytarzu to wybucham śmiechem. już mnie prawie wszystko śmieszy w związku z Chair i wątkiem Chucka. czysta komedia i żenada za jednym razem.

come on. pojechał za nią. tyle że nic nie zrobił z faktem, że Chair hasa sobie wśród dziwek w burdelu xD ja tam mu odpuszczam takie grzeszki, bo życie z Blair to jedna wielka karuzela Razz

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Sro Maj 02, 2012 9:53 pm

a ja właśnie w tym sezonie nie widziałam między nimi żadnego ognia, no może wtedy kiedy chcieli do siebie wrócić czyli 5x10. i dlatego lubię ten odcinek, bo nareszcie zobaczyłam to co chciałam zobaczyć od wielu wielu odcinków. widać było, że lubią ze sobą spędzać czas i fajnie się dogadują, a Blair przy Chucku to nie tylko łzy, ale też i fajna zabawa ;]
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Maj 02, 2012 9:58 pm

zabawa była przednia a szczególnie koniec xDD

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Sro Maj 02, 2012 10:00 pm

koniec..to raczej nie jest wina ani Chucka ani Blair, że Bart się ujawnił xD
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Sro Maj 02, 2012 10:00 pm

Wiecie co, piszecie, że nic dziwnego, że jeździ za Blair skoro wie, że ona ciągnie do Chucka, że zamontować GPS, że faktycznie może budzić to jakieś wątpliwości...
Ale w takim razie co to jest za związek, w którym on cały czas się boi o to, czy nie zostawi go na rzecz Chucka?

Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Sro Maj 02, 2012 10:02 pm

Gigi napisał:napisałam lol nie bez powodu Very Happy uważam, że ten ogień dawno zgasł. a nawet czuję się teraz trochę oszukana jako eks shipperka Chair, że przywrócili Barta. bo właśnie zaraz po śmierci Barta Chair miało ekstra sceny. a teraz Bart wstaje z grobu z miną: lol, just kidding xD jak teraz sobie przypomnę sceny na łóżku czy w korytarzu to wybucham śmiechem. już mnie prawie wszystko śmieszy w związku z Chair i wątkiem Chucka. czysta komedia i żenada za jednym razem.

come on. pojechał za nią. tyle że nic nie zrobił z faktem, że Chair hasa sobie wśród dziwek w burdelu xD ja tam mu odpuszczam takie grzeszki, bo życie z Blair to jedna wielka karuzela Razz

Hm...Gigi, a jak to się dzieje, że była shipperka Chair zostaje shipperką Dair? Nie mogę sobie tego wyobrazić...
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Pisanie by joanna1205 on Sro Maj 02, 2012 10:07 pm

Żuri napisał:Wiecie co, piszecie, że nic dziwnego, że jeździ za Blair skoro wie, że ona ciągnie do Chucka, że zamontować GPS, że faktycznie może budzić to jakieś wątpliwości...
Ale w takim razie co to jest za związek, w którym on cały czas się boi o to, czy nie zostawi go na rzecz Chucka?

No właśnie dlatego nie zdziwię się, jak zdecydują się uśmiercić Chucka. W końcu Dan to pupilek scenarzystów, więc jeśli zły Chuck stoi na drodze do jego szczęścia, to wymyślmy sceną Chuck hop i ESB i po kłopocie. Nie ma Chucka, nie ma problemu z zaufaniem i cała szczęśliwa dairowska rodzina może otwierać szampana lol!
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Sro Maj 02, 2012 10:09 pm

joanna1205 napisał:
Żuri napisał:Wiecie co, piszecie, że nic dziwnego, że jeździ za Blair skoro wie, że ona ciągnie do Chucka, że zamontować GPS, że faktycznie może budzić to jakieś wątpliwości...

No właśnie dlatego nie zdziwię się, jak zdecydują się uśmiercić Chucka. W końcu Dan to pupilek scenarzystów, więc jeśli zły Chuck stoi na drodze do jego szczęścia, to wymyślmy sceną Chuck hop i ESB i po kłopocie. Nie ma Chucka, nie ma problemu z zaufaniem i cała szczęśliwa dairowska rodzina może otwierać szampana lol!

Huraaa, Chuck wykitował nic nie stoi nam na drodze! cheers

Very Happy

Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Maj 02, 2012 10:09 pm

Żuri zadam ci kilka pytań i od razu na nie odpowiem xDD

czy Blair zdradziła innych z Chuckiem? tak Razz
ile czasu Blair jest z Danem? 2-3 miesiące??
czy Blair potrafi odwalić manianę znikąd?? tak Very Happy
czy Dan przez większość serialu jest niepewnym siebie outsiderem?? tak :>

ja nawet jako shipperka Dair nie biorę tego tak na poważnie. jeez. nie boi się cały czas tylko ostatnio kiedy Blair zaczęła hasać z Chuckiem po burdelach. dziwisz się mu?? bo ja nie.

uważam, że Blair była świetna w tym odcinku. nie dała powodów Danowi i widać, że zależy jej na Danie. ale Dan widział całą sytuację tylko z zewnątrz. tak to już jest jeżeli głównym słowem kojarzącym się z Chair jest seks Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Gigi dnia Sro Maj 02, 2012 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by joanna1205 on Sro Maj 02, 2012 10:11 pm

Ale to jest bardzo pozytywne skojarzenie. Lepszego nie mogę sobie wyobrazić Smile
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Sro Maj 02, 2012 10:13 pm

ale nie można też mówić, że wszystkiemu winny jest Chuck xD bo to, że Blair ma raz na jakiś czas problem: kim ja jestem, to już raczej nie jego wina. albo to, że zdradza innych z Chuckiem, to przecież ona sama tego chce, nikt jej nie zmusza ;D

joanna1205 napisał:Ale to jest bardzo pozytywne skojarzenie. Lepszego nie mogę sobie wyobrazić Smile

HAHAHHA, uwielbiam Cię za to stwierdzenie ;D

Ostatnio zmieniony przez Serena dnia Sro Maj 02, 2012 10:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Sro Maj 02, 2012 10:13 pm

Gigi napisał:Żuri zadam ci kilka pytań i od razu na nie odpowiem xDD

ja nawet jako shipperka Dair nie biorę tego tak na poważnie. jeez. nie boi się cały czas tylko ostatnio kiedy Blair zaczęła hasać z Chuckiem po burdelach. dziwisz się mu?? bo ja nie.

uważam, że Blair była świetna w tym odcinku. nie dała powodów Danowi i widać, że zależy jej na Danie. ale Dan widział całą sytuację tylko z zewnątrz. tak to już jest jeżeli głównym słowem kojarzącym się z Chair jest seks Very Happy

Też mu się nie dziwię. Największa maniana Blair znikąd to związek z Danem
Ciężko jest oszacować przez ciągłe skoki w czasie ile Dair są ze sobą.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Maj 02, 2012 10:17 pm

Ella. normalnie. shippuję wszyscy szczęście Very Happy powiedziałam dość po 3x22 od połowy sezonu 3 Chair to istna maskara i nawet żal mi było to oglądać. zeszli na psy i stali się odgrzewanym kotletem z przekomicznymi scenami jak ta na pianie Very Happy ze wspaniałymi dialogami jak: nienawidzę cię. ja ciebie też. każda cząstka mnie nienawidzi ciebie. o serio?? ja czuję to samo. seksujemy się?? tak. xDDD

Serena dlatego zaznaczyłam, że Blair czasami odwala Very Happy i dlatego ten GPS xDD

joanna1205 oczywiście, że wspaniałe Very Happy powiedź to Danowi, kiedy Chair pląsa sobie po burdelu lol.

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sro Maj 02, 2012 10:22 pm

Ella napisał:
Gigi napisał:napisałam lol nie bez powodu Very Happy uważam, że ten ogień dawno zgasł. a nawet czuję się teraz trochę oszukana jako eks shipperka Chair, że przywrócili Barta. bo właśnie zaraz po śmierci Barta Chair miało ekstra sceny. a teraz Bart wstaje z grobu z miną: lol, just kidding xD jak teraz sobie przypomnę sceny na łóżku czy w korytarzu to wybucham śmiechem. już mnie prawie wszystko śmieszy w związku z Chair i wątkiem Chucka. czysta komedia i żenada za jednym razem.

Hm...Gigi, a jak to się dzieje, że była shipperka Chair zostaje shipperką Dair? Nie mogę sobie tego wyobrazić...

Przecież to dotyczy spokojnie ponad połowy fanów xD Był moment jak Chair można było pooglądać w 1 czy 2 sezonie, ale to już dawno nieaktualne sprawy.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by joanna1205 on Sro Maj 02, 2012 10:25 pm

Sorry, ale Dan sam pcha palce między drzwi a futrynę wiążąc się z Blair. Zna ją od wielu lat i widzi jak kończą kolejne jej związki - na seksie z Chuckiem. Ok, rozumiem, zakochał się w Blair, ale być zakochanym nie oznacza bycie głupim. Przynajmniej moim zdaniem.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sro Maj 02, 2012 10:25 pm

A ja to widzę tak:

Dan śledzi Blair-nie ma w tym nic złego bo się boi,że ja straci -.-

Chuck śledzi Blair bo chce wyjaśnić zaistniałą sytuacje/poprosić o pomoc/przysługę- wieszanie Chucka przez dużą cześć osób oglądających serial...

Jedna rzecz,ta sama nawet a inna postać to robi i od razu inna reakcja ludzi...

Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Sro Maj 02, 2012 10:30 pm

OK, rozumiem, że wątek cudownego zmartwychwstania Barta jest komedią i żenadą, i tu się zgadzam. Ale nie wiem czemu komedią mają być dawne sceny Chair, skoro dla Chucka Bart był wtedy martwy, więc jego emocje i to, co się działo między nim a Blair były prawdziwe, więc nie rozumiem, dlaczego akurat w tym aspekcie ktoś ma się czuć oszukany.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Sro Maj 02, 2012 10:33 pm

Gigi napisał:Żuri zadam ci kilka pytań i od razu na nie odpowiem xDD

Jak to jest, że nie widzicie nic złego w kontrolowaniu Blair przez Dana i że to normalne w związku, że chłopak jest zazdrosny o byłego i nie ma w tym nic dziwnego, jak wcześniej była mowa o tym, jaki to idealny związek, jak idealnie do siebie pasują, że tyle czasu budowane itp? ;P

Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Maj 02, 2012 10:33 pm

Gossip Girl błagam. Dan nawet nie ruszył się i nie widział co dzieje się. Chuck chciał zatrudnić detektywa. sprawdzał Dana. chodził za Blair jej śladami po chodniku nawet xD wydarł się na nią. i skompromitował przed wszystkimi kilka tygodni po tym jak straciła dziecko. woooow. co za niesprawiedliwość xD biedny Chucky Razz

joanna1205 może i jest głupi i zakochany.

nie wiem czego niektórzy oczekują szczerze mówiąc. idealnych związków w tym serialu czy o co chodzi?? coś musi się dziać. niektórzy mówią, że Dair to nudy. gadali o filmach, rozwiązywali problemy. pomagali sobie spoko nuda. teraz Dan ma problemy z zaufaniem i też jest źle. oj oj zły Dan. co to za związek nie ma zaufania nie ma nic nie ma niczego. generalnie Dair to samo zło. spoko. albo jest nudne albo jest złe. alrighty then xD

Lilly. to moja subiektywna opinia. po prostu nie mogę wymazać z głowy Barta. już to gdzieś mówiłam. więc xD tak samo jak z głową Eda lol.

Żuri. kontrolowania?? a to nowość Very Happy

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sro Maj 02, 2012 10:46 pm

Gigi błagam nie rób z Dana świętego i nie mów że nie nie ruszył...Bo co to może ja pojechałam za Blair do zamku ? Smile

Kolejna sprawa mówisz że Dan nie wiedział co się dzieję. A czy Chuck wiedział co się dzieję po "Kocham Cię,ucieknijmy" a odcinek później "czego Ty ode mnie chcesz człowieku?"

Pewnie wiedział ale z nudów szukał sposobu jakby tu połazić za Blair...

A czego oczekujemy? Oczekujemy jednakowego traktowania bohaterów znajdujących się w podobnej sytuacji Smile

A co do Dair to tu na forum poznawałam wersję pure&true love więc nie widzę powodu dlaczego teraz mam tak tego nie odbierać Smile

Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Sro Maj 02, 2012 10:50 pm

wiecie to wszystko jest stopniowo..Blair "nie podpadała" wcześniej Danowi, więc wielkiej awantury nie robił, tylko pojechał za nią. Ale jeżeli chodzi o Chucka, to Blair wyznała mu miłość, powiedziała, że chce z nim być, chce z nim uciec..dlatego Chuck za nią chodził, nie wiedział co się dzieje i chciał zatrudnić detektywa..
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry