Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Życzenia i propozycje Sezon 6

+27
adent
monitta
magdzialeenka
Kate__895
depmod
fanka2112
kicksforchicks
xRx
Aniula
Kasia
Paciok
dzika
Karo
Vivien
Gigi
antiba
Magda
Ella
TanyaTowner
Karolina
Layla
Lise
brulion
Ola
shiva89
Żuri
Ania
31 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Ella Pią Maj 25, 2012 11:15 am

Gigi napisał:Ella no przecież nie będę, dlatego modlę się o zbawienie dla wszystkich Very Happy

Serio? rzucasz to? Ale Gigi przecież jeszcze się wszystko może wydarzyć i po kolejnym przeskoku czasowym Dair może być nawet zaręczone.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Gigi Pią Maj 25, 2012 11:21 am

serio serio Razz raczej nie będę oglądać. chyba, że napiszecie coś ciekawego albo zapowiedzą coś ciekawego to wtedy obejrzę. a tak to nie mam zamiaru oglądać. Dair też straciło sens dalej, bo Blair jest psychiczna. chyba, że wytłumaczą to dobrze. jedynie evil Dan mnie interesuje i Date, ale to mogę obejrzeć na yt jak coś Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Go?? Pią Maj 25, 2012 4:17 pm

Ja już nie wymagam wiele, chcę po prostu, żeby ten 6 sezon dało się oglądać, mam nadzieję, że nie wymyślą nam gorszego chłamu jak w 5 sezonie. Pewnie to za wiele oczekiwań, ale chciałaby Blaireny. Chociaż po tym wszystkim nie wiem jak do tego wrócą.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Karo Sob Maj 26, 2012 12:02 pm

Oj czego ja bym nie chciała Razz
Przede wszystkim Chair bez dramy Razz wystarczy tego, chociaż nie powiem, ja akurat lubię serialowe dramaty Smile no,ale wystarczy. Teraz przydałoby się trochę spokoju, chciałabym żeby wszystko dobrze się między nimi układało, żeby działali wspólnie i nawzajem się wspierali. Nie potrzebuję żadnego ślubu na końcu chcę tylko żeby byli razem szczęśliwi Smile
Chciałabym żeby Rufus trzasnął Dana w łeb i żeby mu uzmysłowił, że jeżeli zacznie się mścić to stanie się taki jak całe UES, którego teraz tak nie lubi. Zemsta zdecydowanie nie dla Humphrey'ów. Chciałabym także żeby pogadał z S. i wszystko sobie spokojnie wyjaśnili, poprzepraszali się za wszystkie przykrości i zdali sobie sprawę jacy razem byli szczęśliwi i że znowu tak może byćSmile
Chciałabym powrotu Jenny (nie sądziłam, że będę za nią tęsknićRazz). Mogłaby zostać główną projektantką w firmie modowej Blair Wink
Jeżeli Nola już nie wróci to widziałabym właśnie Jenny u boku Nate'a:)
Ogólnie chciałabym dużo scen przeprosin, godzenia się i radości Wink
Aaa i zapomniałabym, chciałabym żeby Lily uświadomiła sobie jaki duży błąd popełniła wybierając Barta i Rufly endgame. Mnie się to zupełnie nie wyklucza z Dereną endgame ;P
Bart niech da sobie spokój z biznesem i zostawi firmę synowi, a sam niech zrobi cokolwiek, może nawet wylecieć w kosmos, wszystko mi jedno co się z nim stanie.
Genaralnie to jestem chyba jedyną osobą na tym forum pozytywnie nastawioną do sezonu 6 ;P myślę, że już nic gorszego jak sezon 5 nie może się wydarzyć. Po tym finale liczę na na prawdę dużo ciekawe scen i jestem bardzo ciekawa jak to rozwiną. Lubię sezony finałowe Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Go?? Sob Maj 26, 2012 12:08 pm

Karo, jesteś wielką optymistką Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Layla Sob Maj 26, 2012 12:23 pm

Karo napisał:
Genaralnie to jestem chyba jedyną osobą na tym forum pozytywnie nastawioną do sezonu 6 ;P myślę, że już nic gorszego jak sezon 5 nie może się wydarzyć. Po tym finale liczę na na prawdę dużo ciekawe scen i jestem bardzo ciekawa jak to rozwiną. Lubię sezony finałowe Smile
Ja też jestem pozytywnie nastawiona Smile Gorzej już raczej być nie może. Scenarzyści mają teraz dwie drogi - albo 6. sezon będzie tak kiepski, jak 5. (nie gorszy - nie da sięSmile ), albo wykorzystają ten sezon na odbudowę postaci i zafundują im ciekawe wątki. Mam nadzieję, że pójdą tą drugą drogą. Blair ma wreszcie szansę stać się powerful woman, Serena może się wreszcie ogarnie i po wstrząsie będzie taka sama, jaka była w 1. sezonie, a Dan powróci do roli outsidera - wyjdzie mu to na dobre, świat UES nie miał na niego najlepszego wpływu Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Karo Sob Maj 26, 2012 12:51 pm

Marta napisał:Karo, jesteś wielką optymistką Very Happy

haha wiem Razz ale na prawdę myślę, że już nic gorszego jak sezon 5 nie powstanie, nie ma już zbyt dużo czasu na dramy, zmartwychwstania i tego typu bzdury. I też nie sądzę,że zostawiliby bohaterów w takim bagnie, raczej wierzę, że wszystkich powoli wyprowadza na prostą ;P poza tym to jednak serial dla młodzieży, więc pewnie i zakończenie będzie nieco cukierkowe (nie przeszkadza mi to Razz) no dobra, mój optymizm nie zna granic Very Happy ale w końcu to wątek o życzeniach Wink
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Go?? Sob Maj 26, 2012 1:03 pm

Karo napisał:
Marta napisał:Karo, jesteś wielką optymistką Very Happy

haha wiem Razz ale na prawdę myślę, że już nic gorszego jak sezon 5 nie powstanie, nie ma już zbyt dużo czasu na dramy, zmartwychwstania i tego typu bzdury. I też nie sądzę,że zostawiliby bohaterów w takim bagnie, raczej wierzę, że wszystkich powoli wyprowadza na prostą ;P poza tym to jednak serial dla młodzieży, więc pewnie i zakończenie będzie nieco cukierkowe (nie przeszkadza mi to Razz) no dobra, mój optymizm nie zna granic Very Happy ale w końcu to wątek o życzeniach Wink

Nie no masz rację, to wątek o życzeniach Very Happy Uwierz, że też chciałabym wielu rzeczy, ale wiem, że po tym co już nam zaserwowali, trudno będzie im wyciągnąć bohaterów na prostą, a jeszcze trudniej nam będzie w to uwierzyć Smile Ale kto wie, może nas zaskoczą, a ocenimy dopiero jak zobaczymy Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by dzika Sob Maj 26, 2012 7:10 pm

Ja bym chciała oczywiście Chair, ale takiego normalnego i wspierającego się, romantycznego, bez dramy, ale i bez nudy:)
Serene imprezowiczkę i ćpunkę przez całe swoje wakacje, wychodzącą z dołka w 6 sezonie z pomocą njbc.
Dana wydającego mocną książkę, obnażającą prawdziwe UES.
Intryg,
dużo scen njbc,
Powrotu Jenny i Georginy
Dair jako przyjaciół
Scenę Dana i Sereny wyjaśniających sobie wszystko i ich wzajemnych przeprosin,
BLAIRENY mimo wszystko:) ale nie wiem jak to możliwe by znowu się przyjaźniły,
Serenate lub Nanny!
Mam nadzieję, że ten serial będzie warty oglądania, jestem dobrej myśli


dzika
Chair & Georgie
Chair & Georgie

Liczba postów : 107

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Paciok Pon Maj 28, 2012 2:10 pm

Nazwijcie mnie kretynką, ale ja bym chciała steku bzdur. Piąty sezon zburzyło wszelkie szanse na odbudowanie tego serialu, więc nie mam nawet nadziei na ładnę, kochane Dair. Chcę czegoś dwa razy bardziej absurdalnego niż ten przeklęty piąty sezon. Chcę...


BAIR!!! (W sensie Barta i Blair.)
Paciok
Paciok

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Gigi Pon Maj 28, 2012 5:15 pm

lol Paciok xD to tylko 10 czy 11 odcinków więc nie będzie bolało długo Very Happy a to że będzie stek bzdur to chyba jasne Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Vivien Pon Maj 28, 2012 6:33 pm

Heh, skoro 5 sezon był nawiązaniem do 2, to może 6 będzie do 3? Więc wtedy Chuck sprzeda Blair Bartowi za BI, ale wyjdzie to jej na zdrowie, bo okaże się, że to Bart jest miłością jej życia. Wtedy Lily zajmie się Chuckiem, bo on będzie miał kasę Laughing
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Kasia Pon Maj 28, 2012 6:47 pm

Gigi napisał:CANCELLATION.

Dokładnie xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Aniula Wto Maj 29, 2012 6:34 pm

Dla mnie tak:
Dan, po dowiedzeniu się kim jest GG, znika na parę odcinków. Blair, Jack i Chuck próbują odzyskać firmę dla C. Dla intrygi znów biorą Ivy i Jack z nią idzie do łóżka, co chcą ukryć.
Bart dowiaduje się, że Dan wie, kim jest GG i chce współpracować z GG, jeśli ta pomoże mu z Chair, a on jej pomoże z Danem.
W tym czasie Dan wydaje książkę, która głosi, że...odkryje prawdziwą GG. Blair i Chuck widzą w tym swoją szansę. Lola nie wraca i zrywa z Natem. Nate rozmawia raz z Blair, wspominają stare czasy i nagle rozumieją, że nie wiedzą co się dzieje z Sereną. Kontaktują się z Goerginą, która odnajduje Serenę. Razem z G jest Dan, co boli Blair. Próbuje z nim rozmawiać, lecz ten nie widzi powodu.
Jenny i Eric wracają do domu, by pomóc swoim rodzicom w trakcie rozwodu. Eric jest zszokowany, że matka wybrała Bassa - nie ufa mu. Rufus stara się ztanąć na nogi, ale Lily cały czas mu przeszkadza w tym - spotykają się i kłócą. R mówi, że stało się tak dlatego, bo L nie wie gdzie jest jej córka i się boi. Lily zaczyna płakać.
Jenny mówi CBDN jak zwabić Serenę z powrotem. Blair wymyśla, jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Jenny nadal ma kontakt z Damienem, który "zajmuje się" S.
Ivy zaczyna pracować w firmie Barta i dowiaduje się o brudach firmy.
Jest impreza, na której Chuck i JAck szantażują Barta. S przyjeżdża z Damienem do domu, by ukraść pieniądze. D B i N i LJ jadą by ją zatrzymać. Blair kłóci się z Danem, oboje rozmawiają na temat swojego związku. Blair mówi o prawdziwej miłości. Nate i Dan coś zrozumieli - choć może nie to co Blair by chciała.
GG wysyła wszystkim smsa że Jack przespał się z Ivy. ( Chuck oświadcza, że ma w dupie taką rodzinę xD nie no, ja bym tak zrobiła). Ivy ucieka. Magazyn, w którym były wydrukowane książki Dana, spłonął.
D, B i N rozmawiają z S. Damien ucieka, LJ idzie za nim. Uciekają razem. Dan i Nate są chętni pomóc S, ale to B zabiera ją ze sobą. Jadą na imprezę i:
Lily biegnie do S.
Bart oddaje firmę C.
Georgina pomaga im znowu włamać się na stronę plotkary i DBCN wypisują brudy Barta a także kim jest...GG. Georgina potem znika. Lily jest zszokowana co zrobił jej mąż, odchodzi od niego. Chce wrócić do Rufusa, ale ten jej już nie chce. Widać, jak Rufus odchodzi, jedynie z gitarą zawieszoną za ramię.
10 lat później: B dostaje jakąś nagrodę za prowadzenie firmy. Na widowni jest Chuck, który kończy rozmowę z kimś z firmy, bo to "czas jego żony".
Pierwszą osobą do której B dzwoni jest S - jej specjalistka od marketingu. S gdzieś idzie. Dan dostaje nagrodę literacką, a gazeta Nate'a jest jedną z najlepszych gazet USA. Jest scena, jak D i N wychodzą z swoich sal, a na któregoś z nich czeka serena - nie wiadomo jednak na kogo.
Eric działa na rzecz homoseksualistów razem ze swoim facetem. Jenna i Damien... cóż, coś tam robią. Vanessa dostała OScara za swój film. Jack i Ivy nadal spotykają się.
Ostatnia scena jest jak mówi GG, która pisze na swojej stronie ostatni post. Okazuje się, że była to kompletnie inna osoba niż wskazał Dan.
Hahaha moja głowa i moje pomysły Very Happy




Aniula

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by brulion Nie Cze 10, 2012 12:09 am

Dochodzę do wniosku, że moim życzeniem na sezon 6 jest pojawienie się następującej sceny:
brulion napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

NIE MAM PYTAŃ ;D

xD i zacytowałam samą siebie, do czego tu dochodzi *-*
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Kasia Nie Cze 10, 2012 12:14 am

bru, gdyby tak było to stanowczo bym obejrzała! Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by brulion Nie Cze 10, 2012 12:21 am

Ja bym się cieszyła najbardziej, gdyby okazało się, że Blair zasnęła w połowie odcinka 2x14, kiedy już Derena się zeszła, ale jeszcze nie wyszło na jaw, że Lily i Rufus mają razem dziecko *-* bo do tego momentu serial nie miał praktycznie żadnych słabych wątków i wszystko szło idealnie.

Ej my się tak śmiejemy, a potem się okaże, że ostatnia scena 6x13 będzie tak wyglądać lol!
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by xRx Pon Cze 11, 2012 2:43 pm

Mam nadzieję, że chociaż ponaprawiają przynajmniej niektóre wątki, bo to jakaś parodia co się teraz dzieje. Dla Blair już nie ma ratunku, szkoda....
xRx
xRx

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by kicksforchicks Sro Cze 20, 2012 2:19 pm

Nie mam jakichś specjalnych życzeń.

Głównie Chair. Chcę, żeby przestali mącić, żeby nie było tak, że Blair jednego dnia kocha Chucka i chce z nim być, ale drugiego uznaje, że musi najpierw odnaleźć siebie, a trzeciego, że zawsze go będzie kochać, ale nie jest w nim zakochana, natomiast w czwartym ma nowego lubego, przy którym wydaje się szczęśliwa, ale w piątym mówi, że oszukiwała siebie i z powrotem twierdzi, że jest zakochana w Chucku. Ja rozumiem, że związek z Chuckiem nie był usłany różami, bo oboje nie są święci, ale te żałosne teksty, że Blair musi najpierw odnaleźć siebie, zaznaczyć swoją pozycję w świecie, a dopiero potem skupić się na miłości, doprowadzają mnie do białej gorączki. Ja ją naprawdę kocham i w ogóle, ale jej zachowanie wobec Chucka jest irytujące. W porządku. Scenarzyści musieli coś robić, żeby ich wątek był interesujący, żeby przyciągał widzów, żeby nie wkradła się ta rutyna, ale do nich nie może się wkraść rutyna. Mogliby być razem, Blair mogłaby odnosić sukcesy z Chuckiem, bo on od zawsze ją wspierał i w nią wierzył, Chuck mógłby budować swoje imperium z Blair u boku, mogliby po ciężkim dniu spotykać się na kolacji, mogliby być razem tak po prostu, bez zbędnych intryg, mogliby wziąć ślub, mogliby mieszkać razem i sprawić sobie dzieciaka, i mogłoby być super. Dlatego uważam, że w 6 sezonie, skoro to ostatni, powinni wreszcie pokazać, że Chair potrafi się wspierać, naprawdę się kocha i chce być razem, a reszta jest nieistotna.

Co do reszty... Mogliby się ogarnąć. Nie mam jakiegos gotowego scenariusza ich losów, ale niech się w końcu zaczną zachowywać jak dorośli, bo nawet taka Lily, mam wrażenie, że zdziecinniała po tym 5 sezonie.
kicksforchicks
kicksforchicks
Dan & Nate
Dan & Nate

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by fanka2112 Pon Lip 02, 2012 9:32 am

na 6 sezon pragne szczesliwe Chair ♥️ Very Happy
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by depmod Sro Lip 11, 2012 1:53 pm

fanka2112 napisał:na 6 sezon pragne szczesliwe Chair ♥️ Very Happy

Dołączam się:-)

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Kate__895 Wto Lip 17, 2012 8:04 pm

Na koniec 6 sezonu pragne Chair i oczywiście małżeństwo ich a potem to już małego dzieciaczka:)

Kate__895
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by magdzialeenka Nie Sie 26, 2012 11:15 am

przede wszystkim Chair xD chyba obecnie do tego mnie najbardziej ciągnie. chciałabym żeby wróciła pod koniec sezonu Jenny i żeby była z Natem, lubiłam ich. Georgina mogłaby być z Danem, może przestałby być taki zmulony :O Serena mogłaby się zaćpać na śmierć, Lily niech z Bartem najlepiej wyjedzie, niech pokażą jakoś tak fajnie kto przez ten cały czas był GG. mogłaby wrócić też Olivia czy jak jej tam było. i tak jak ktoś napisał, że dzieci ich wszystkich są w constance i słychać głos nowej GG Very Happy
magdzialeenka
magdzialeenka

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by monitta Wto Sie 28, 2012 7:26 pm

Życzyłabym sobie mądrej fabuły. I rozwiązań, w których nie trzeba się uciekać do aniołów, Bożego przeznaczenia i stu ciąży, by zarysować akcję, bo bohaterowie byliby na tyle ciekawi, że ją poniosą. Życzyłabym sobie powrotu do zdrowia psychicznego Lily, Blair, Dana, Chucka. I może powrotu Barta do grobu, bo jego wskrzeszenie było przysłowiową kroplą, która przepełniła czarę. Najgorsze, że jestem na tyle uzależniona od tego serialu, że nawet gdy stanie się ostatnią szmirą, będę go oglądać. Eh.
monitta
monitta

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by adent Sro Paź 31, 2012 12:20 pm

tylko Chair Smile

adent

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Życzenia i propozycje Sezon 6 - Page 2 Empty Re: Życzenia i propozycje Sezon 6

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach