Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Once Upon a Time

+25
Eris
Chiio
delenateam
Merigold
Słomka191
VivianDarkbloom
littl3me
agasiaga5
Citizen Erased
Limka
Gigi
Lise
shiva89
Gosiek
Kasia
Klaudia
brulion
desertrose
Justyna
KiNiaczek
alkamb
April
Lewandowska
ronnie
Vivien
29 posters

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Słomka191 Pon Sty 20, 2014 7:57 pm

Na prawdę ma być 5 sezonów?
Słomka191
Słomka191

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by agasiaga5 Pon Sty 20, 2014 10:24 pm

VivianDarkbloom napisał:agasiaga5 - będzie i 4 i 5 na pewno. To wynika z umowy, którą podpisał Robert C. Razz(Rumple) a w 4 sezonie, ma być jego ślub z Belle Very Happy
To super:) dzięki za odpowiedź.. trzeba poczekać do marca.. Dobrze ze leci PLL i TO bo przynajmniej jest sie czym zająć

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Merigold Wto Sty 21, 2014 3:17 pm

Zakończenie połowy sezonu najlepsze ze wszystkich do tej pory Smile Tylko mnie już straaaaaasznie irytują Śnieżka i Charming... Gdzieś się spotkałam ze stwierdzeniem, że chodzą za Emmą jak świadkowie Jehowy i się z tym zgadzam Very Happy Nawiedzeni tym swoim optymizmem, i że się zawsze znajdziemy i och, kochajmy się, alleluja.
Merigold
Merigold

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by agasiaga5 Wto Sty 21, 2014 7:26 pm

Merigold napisał:Zakończenie połowy sezonu najlepsze ze wszystkich do tej pory :)Tylko mnie już straaaaaasznie irytują Śnieżka i Charming... Gdzieś się spotkałam ze stwierdzeniem, że chodzą za Emmą jak świadkowie Jehowy i się z tym zgadzam :DNawiedzeni tym swoim optymizmem, i że się zawsze znajdziemy i och, kochajmy się, alleluja.
To ,mnie też irytuje.. Najbardziej podobają mi się postacie Hooka, Reginy i oczywiście Rumple.. Emma też może być. A własnie, wie ktoś czy Mroczny na prawde zginął??Sad

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Wto Sty 21, 2014 8:27 pm

Mimo, że nie oglądam już OUaT, mam dla Was duży spoiler.

Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Merigold Wto Sty 21, 2014 9:10 pm

desertrose napisał:Mimo, że nie oglądam już OUaT, mam dla Was duży spoiler.

Spoiler:

Spoiler:
Merigold
Merigold

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by delenateam Sro Sty 22, 2014 5:51 pm

To świetnie bo już się bałam że Rumple nie zyje Smile oby nie zabili Hooka bo bym się wkurzyła :/

delenateam

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Merigold Sro Sty 22, 2014 10:14 pm

delenateam napisał:To świetnie bo już się bałam że Rumple nie zyje :)oby nie zabili Hooka bo bym się wkurzyła :/

Spoiler:
Merigold
Merigold

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by delenateam Czw Sty 23, 2014 4:32 pm

Merigold napisał:
delenateam napisał:To świetnie bo już się bałam że Rumple nie zyje :)oby nie zabili Hooka bo bym się wkurzyła :/

Spoiler:

mam taką sama nadzieje <3

delenateam

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Chiio Pią Sty 24, 2014 4:38 am

Świetny serial <3

Chiio

Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by agasiaga5 Pią Sty 24, 2014 9:44 pm

delenateam napisał:
Merigold napisał:
delenateam napisał:To świetnie bo już się bałam że Rumple nie zyje :)oby nie zabili Hooka bo bym się wkurzyła :/

Spoiler:

mam taką sama nadzieje <3
Ja też!!! Emma i Neal nie pasują do siebie.. A więc team Emmook?? Czy Hoomma?? Tak czy siak brzmi troche smiesznie Laughing 

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Merigold Pią Sty 24, 2014 11:46 pm

Hoomma brzmi genialnie Very Happy
Merigold
Merigold

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by littl3me Sob Sty 25, 2014 10:33 pm

Odkąd pojawił się Hook liczyłam na to, że będzie z Emmą, więc może w końcu coś z tego będzie ;D
littl3me
littl3me

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by agasiaga5 Wto Sty 28, 2014 9:42 pm

HOOMMA cheers 

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Justyna Czw Sty 30, 2014 10:54 pm

Dopiero nadrobiłam ostatnie odcinki i zakończenie było naprawdę świetne! Aż mi się łezka zakręciła w oku kilka razy. Co do tego kto mógłby zginąć to nie miałabym nic przeciwko żeby to był Neal, wtedy Hook i Emma mogliby być razem I love you  Charmingi rzeczywiście są irytujący z tym swoim wiecznym optymizmem, który staje się coraz bardziej nienaturalny. Serio nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Aaaaa no i dobrze, że Piotruś Pan w końcu zginął bo zaczynał mnie już drażnić jego wątek.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Eris Sro Lut 05, 2014 8:12 pm

Jeden z moich ulubionych seriali. Trudno mi powiedzieć, który sezon lepszy; 1 czy 2. Obydwa trzymają poziom, choć były także słabsze momenty. Wątek Piotrusia Pana również zaczął mnie irytować i myślałam, że nie będzie końca. Uwielbiam Golda&Belle, Regine oraz Hooka. Szczerze to obojętne mi z kim będzie Emma, ważne żeby Rumbelle przetrwało <3 A końcówka bardzo wzruszająca, a ostatnie kilka minut nieco komiczne, zwłaszcza gdy Hook pocałował Emme, myśląc, że dzięki temu powróci jej pamięć. Nie mogę się doczekać co będzie dalej.
Eris
Eris

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by just262 Sro Lut 05, 2014 10:48 pm

Super serial bo odrywa sie od nastoletnich problemów, a nie jest porzesycony seksem :> super pomysł na serial. ja bym chciała żeby emma była z nealem, to taka prawdziwa miłość, a hook był tak troche na opocieszenie i namieszał emmie w głowie. henry niezwykle mnie irytuje, al charmingi doprowadzają do szału ale i tak uwielbiam serial.. brakuje mi tylko ruby Sad(

just262

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Maxxxim Czw Lut 06, 2014 1:54 pm

Początkowo nie byłam przekonana do gry aktorskiej w tym serialu i w ogóle do jego tematyki, ale powiem szczerze, że tak się wciągnęłam, że teraz po prostu uwielbiam ten serial. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki. Emma jak na główną bohaterkę, początkowo mnie odpychała, ale teraz nawet jest całkiem spoko, natomiast zapewne jak większość, irytuje mnie Henry i nie mogę przełknąć jego roli, chociaż jest on tak jakby główną i ważną postacią. Naprawdę, mogliby wybrać jakiegoś innego aktora... No ale mniejsza oto. Jest ciekawie, jest fajnie, jest inaczej. Serial zdecydowanie ratuje postać Rumplestiltskina, z którym nigdy nie jest nudno, osobiście uwielbiam tą postać i tego aktora, a także z całego serialu najbliższy jest mi mój kochany kaptain Hook <3 On musi być z Emmą, bo naprawdę nie jestem za tym, aby była z Nealem, tworzą iście nudną parę, natomiast Emmę z Hookiem chce się znacznie bardziej oglądać. Do irytujących mnie postaci musze też zaliczyć Śnieżkę i Księcia. Śnieżka jeszcze czasami nadrabia i jest spoko, ale książę jest strasznie flegmatyczny, albo po prostu ten aktor nie pasuje do tej roli. Cóż... A jeszcze ta ich wielka miłość. Okej, rozumiem, że bajkowa, być może to dlatego, ale według mnie jest po prostu mdło i nudno. Za to Regina zawsze umie zrobić tak, żeby nikt się nie nudził, więc to kolejna postać ratująca sytuację. Nie mogę się doczekać co będzie dalej, zwłaszcza po tej ciekawej końcówce przed przerwą  Very Happy 
Maxxxim
Maxxxim

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by kaest15 Czw Lut 13, 2014 4:55 pm

obecnie moj ulubiony serial Smile) Hook jest rewelacyjny i strasznie kibicuje jemu i Emmie:))
kaest15
kaest15

Liczba postów : 113

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Emma + Neal czy Hook

Pisanie by kaest15 Czw Lut 13, 2014 5:00 pm

Jak uwazacie z kim powinna byc Emma? Ze swoja pierwsza miloscia , ojcem swojego dziecka Nealem czy moze nieprzewidywalnym Hookiem. Ja osobiscie kibicuje Hookowi bo wedlug mnie miedzy nimi jest chemia a Neal to cieple kluchu i niby kocha Emme ale mial zamiar ozenic sie z inna kobieta;/

kaest15
kaest15

Liczba postów : 113

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by kaest15 Czw Lut 13, 2014 5:08 pm

Czemu przy tym serialu nie ma roznych postow dotyczacych konkretnych postaci, odcinkow itp tylko jest jeden glowny???
kaest15
kaest15

Liczba postów : 113

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Czw Lut 13, 2014 5:13 pm

Bardziej rozbudowane tematy mają seriale, które cieszą się większą popularnością na forum czyli pll, glee, tvd. Oczywiście w przyszłości może się to zmienić Smile
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by kaest15 Czw Lut 13, 2014 6:56 pm

Acha dzieki:)
kaest15
kaest15

Liczba postów : 113

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Justyna Wto Kwi 22, 2014 11:03 am

Czy ktoś ogląda na bieżąco? Chętnie bym się dowiedziała jak wam się podoba rozwój wydarzeń. Ja jestem zachwycona. Ostatnio na nic nie mam czasu ale OUaT to jedyny serial dla którego obecnie ten czas organizuję.

Hook I love you kocham go jeszcze bardziej! Chociaż ciekawa jestem jak rozwiążą jego wątek, mam nadzieję, że nie usuną go na jakiś czas.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by desertrose Wto Kwi 22, 2014 7:58 pm

Mam do nadrobienia 20 odcinków Razz
Emma jest z Hookiem?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Once Upon a Time - Page 7 Empty Re: Once Upon a Time

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach