Once Upon a Time

Strona 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Once Upon a Time

Pisanie by Vivien on Sro Wrz 05, 2012 8:26 am

alkamb napisał:Serio będzie dla niej... żal xD

Po tym jak August
Spoiler:
okazał się pionkiem.
raczej nie wróżyłam im przyszłości.
Spoiler:
A ja właśnie dlatego myślę, że scenarzyści idą w tym kierunku. Cała ta otoczka, że to Pinokio "uratował" Emmę i miał się nią opiekować, to taka podbudówka. No chyba, że August jednak pozostanie kawałkiem kłody już na zawsze ;-)

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by alkamb on Czw Wrz 06, 2012 4:35 pm

Vivien napisał:
alkamb napisał:Serio będzie dla niej... żal xD

Po tym jak August
Spoiler:
okazał się pionkiem.
raczej nie wróżyłam im przyszłości.
Spoiler:
A ja właśnie dlatego myślę, że scenarzyści idą w tym kierunku. Cała ta otoczka, że to Pinokio "uratował" Emmę i miał się nią opiekować, to taka podbudówka. No chyba, że August jednak pozostanie kawałkiem kłody już na zawsze ;-)

Spoiler:
No fakt, ten motyw z ratowaniem jej podobał mi się. Tak to teraz zrobili, że nie wiem co oni planują szczerze mówiąc.

alkamb
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 568

Powrót do góry Go down

Pisanie by desertrose on Czw Wrz 06, 2012 7:47 pm

Mam pytanie. Właśnie skończyłam 14 odcinek i powoli męczy mnie to przedłużanie akcji. Kiedy Emma jednak uwierzy Henry'emu, że bajkowy świat istnieje?

desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Czw Wrz 06, 2012 7:59 pm

Ja mam z kolei prośbę: czy ktoś da mi cynk na PM jak będzie odcinek z Julianem Morrisem? <3

[You must be registered and logged in to see this image.]
why don't you tell me that if the girl had been
worth having she'd have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
won't wait for anybody.

brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pisanie by Klaudia on Czw Wrz 06, 2012 8:10 pm

desertrose napisał:Mam pytanie. Właśnie skończyłam 14 odcinek i powoli męczy mnie to przedłużanie akcji. Kiedy Emma jednak uwierzy Henry'emu, że bajkowy świat istnieje?

Spoiler:
W ostatnim odcinku, o ile dobrze pamiętam

brulion, jak nie zapomnę do tego czasu, to nie ma problemu.

Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Pisanie by desertrose on Sob Paź 06, 2012 9:04 pm

Jak wrażenia po pierwszym odcinku?

desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sob Paź 06, 2012 10:14 pm

Jestem cholernie wkurzona.

Spoiler:
Jak mogli pozbyć się kolejnego ciasteczka? Sad Ci ludzie są chorzy, chyba nie myślą że przyciągną kobiety Charmingiem, prawda? Śpiąca Królewna brzydka, ale podobało mi się to zmienianie sukienek z różu na błękit, takie tam malutkie nawiązanie. Szkoda, że Filip zszedł, mógłby powstać fajny trójkąt z Mulan i Aurorą. To rozwiązanie z tym światem, który istnieje równolegle bardzo ciekawe. Pewnie cały sezon będą próbowali wrócić.

Kim jest doktor Whale? Jakie typy?

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by desertrose on Nie Paź 07, 2012 2:45 pm

Spoiler:
Też się wkurzyłam, że nie ma już Filipa. Mam nadzieję, że da się go jakoś uratować. Fajne rozwiązanie z tym, że Emma i Snow przeniosły się do świata baśni. Bałam się, że przez cały sezon Snow i Charming będą błagać ją o przebaczenie.
Jest prawdopodobieństwo, że Szeryf pojawi się w serialu.

Producenci Edward Kitsis i Adam Horowitz skomentowali śmierć Grahama jako coś zaplanowanego od dawna, co miało udowodnić jak poważna jest ta klątwa. Czuli, że zabicie pomniejszej postaci, nie da identycznego efektu. Pomimo, że Graham jest martwy, producenci stoją na stanowisku, z powodu popularności postaci, że poruszą niebo i ziemię by przywrócić Łowczego z powrotem".

Źródło:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kim jest doktor Whale? Nie mam pomysłu. Nawet Charming nie wie kim on jest. Oby szybko zostało to wyjaśnione
No i kim jest mężczyzna, który pojawił się na samym początku w 1 odcinku?

desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Nie Paź 07, 2012 9:51 pm

desertrose napisał:
Spoiler:
Też się wkurzyłam, że nie ma już Filipa. Mam nadzieję, że da się go jakoś uratować. Fajne rozwiązanie z tym, że Emma i Snow przeniosły się do świata baśni. Bałam się, że przez cały sezon Snow i Charming będą błagać ją o przebaczenie.
Jest prawdopodobieństwo, że Szeryf pojawi się w serialu.

Producenci Edward Kitsis i Adam Horowitz skomentowali śmierć Grahama jako coś zaplanowanego od dawna, co miało udowodnić jak poważna jest ta klątwa. Czuli, że zabicie pomniejszej postaci, nie da identycznego efektu. Pomimo, że Graham jest martwy, producenci stoją na stanowisku, z powodu popularności postaci, że poruszą niebo i ziemię by przywrócić Łowczego z powrotem".

Źródło:

Kim jest doktor Whale? Nie mam pomysłu. Nawet Charming nie wie kim on jest. Oby szybko zostało to wyjaśnione
No i kim jest mężczyzna, który pojawił się na samym początku w 1 odcinku?

Spoiler:
Szeryf wróci??>

Ja, tak jak i większość fanów, stawiam że facet na początku odcinka to syn Rumpla.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Wto Paź 09, 2012 10:07 pm

Skuszona Julianem zaczęłam dziś oglądać i 2 odcinki poleciały Wink Bajkowa historia jest świetna, gorzej ze współczesną. Powolutku sobie obejrzę Very Happy

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sro Paź 10, 2012 2:15 pm

Co do 2x02:
Spoiler:
Odcinek o niebo lepszy niż pierwszy. Historia bajkowa o tym jak Rumpel stworzył z Reginy potwora bardzo ciekawa. W SB też nie wiało nudą - ciekawa zmiana nastawienia Reginy. Mam tylko nadzieję, że nie stanie się teraz potulna Wink Tekst dr Whale, czy może umawiać się z zakonnicami boski, wzruszony Gepetto również na plus.

Czy tylko ja odniosłam wrażenie, że Regina wysłała matkę w przyszłość, do tej części krainy, która została? Rumpel mówił, że to miejsce jest małe i wg go nie interesuje. Cały fandom zastanawia się jak Cora tam trafiła, a ja właśnie myślę, że od razu po pchnięciu w zwierciadło.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Czw Paź 18, 2012 6:29 pm

Ostatni odcinek był, moim zdaniem, mocno średni, ale nie mogę doczekać się następnego! Very Happy

hot hot hot Very Happy

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Czw Paź 18, 2012 9:33 pm

Nie oglądałam 2x03 jeszcze, ale widzę że szykuje nam się kolejne ciasteczko

Spoiler:
Please, don't die!

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Czw Paź 18, 2012 9:45 pm

muszę to zacząć oglądać w takim razie :LOL:

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Justyna on Sob Paź 20, 2012 10:28 am

Obejrzałam 2x01 zaraz po ukazaniu się i wydał mi się dość nudny i kiepski i jakoś nie mogę ruszyć dalej Neutral chociaż jak widzę, że pojawia się nowy obiekt westchnień to może się zbiorę i obejrzę następne odcinki Smile

Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sob Paź 20, 2012 11:06 am

Georgina429 napisał:Obejrzałam 2x01 zaraz po ukazaniu się i wydał mi się dość nudny i kiepski i jakoś nie mogę ruszyć dalej Neutral chociaż jak widzę, że pojawia się nowy obiekt westchnień to może się zbiorę i obejrzę następne odcinki Smile
Drugi jest o dwa nieba lepszy, więc bardzo zachęcam.

Co do 2x03
Spoiler:
SB - nie działo się tam nic szczególnego. Szkoda mi było Reginy, jak się ucieszyła na spotkanie z Henry'm, a ten mały potwór ją oszukał -.- Wzruszyłam się jak Kapelusznik spotkał się z córką, choć jego żalów, że ona mu nie wybaczy, kompletnie nie rozumiem.
FL przeszłość - takie tam, może być. Śnieżka bardzo ładnie wyglądała, Lancelot nie wzbudzał szczególnych emocji, szkoda matki Jamesa. Podobała mi się jej rozmowa z synową, gdy powiedziała, że dzieci i ich szczęście są najważniejsze i kiedyś to zrozumie.
FL teraźniejszość - Emma to głupek - zachowuje się jak totalny nowicjusz. Fajne jest to, że teraz to Mary Margaret ma większe jaja niż jej córka, inaczej niż było to w poprzednim sezonie. Śpiąca z tekstem o gorsecie rozwaliła mnie na łopatki. Fajnie się to oglądało. No i Cora wyrasta na geniusza zła sezonu 2. Mam nadzieję, że babcia Reginy nie żyje, bo wtedy byłaby ona pewniakiem w sezonie 3.

Odcinek dość przyzwoity, ale nie powalający.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by desertrose on Sob Paź 27, 2012 6:52 pm

Oglądał ktoś 4 odcinek z Kapitanem Hookiem? Smile

desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Nie Paź 28, 2012 2:25 pm

Jaaa Very Happy cieszę się, że zabawi na dłużej <3 Very Happy
Strasznie mnie wkurzała w tym odcinku Belle (nie podoba mi się jak ta aktorka gra), super że jest więcej Ruby, bo to bez wątpienia jedna z moich ulubionych postaci Very Happy

a to mnie rozwaliło haha:
Spoiler:
Następny odcinek się nieźle zapowiada, w końcu wiemy kim jest Dr Whale Very Happy

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Nie Paź 28, 2012 3:52 pm

Hook świetny. Choć jeden facet, na którym można zawiesić oko, którego się nie pozbyli. SB jak zwykle nudne.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by desertrose on Nie Paź 28, 2012 4:10 pm

Już się bałam, że zabiją mi Hooka, ale na szczęście jeszcze na niego popatrzymy. Jestem ciekawa jego sprzymierzenia z Corą. Coś czuję, że mieszkańcy Storybrooke będą mieli kłopoty, a szczególnie Regina i Rumplestiltskin Smile
Mi także podobały się sceny z Ruby. Jedna z nielicznych bohaterek w serialu, które nie irytują. No i te jej stroje. Bardzo ładnie ją ubierają.

desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Nie Paź 28, 2012 4:34 pm

Od kiedy dołączyli ją do starej obsady, obcięli jej budżet na makijaż. W ostatnim odcinku bez tej mocnej kreski i szminki wyglądała bardzo ładnie Wink

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gosiek on Nie Paź 28, 2012 8:21 pm

Właśnie skończyłam 2 odcinek i jestem po wrażeniem Smile Ciekawy, lekki serial Smile Polubiłam te klimaty, zobaczymy jak się będzie akcja rozwijała Smile Nie pozostaje mi nic innego jak po prostu oglądać dalej Very Happy

Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Pisanie by Justyna on Pon Paź 29, 2012 8:08 am

A ja się zacięłam po 1 odcinku 2 sezonu, który mnie bardzo rozczarował. Zresztą wciągnęło mnie Revenge ale jak czytam o kolejnym ciachu i o tym, że dalsze odcinki są zdecydowanie lepsze to chyba się w końcu wezmę za oglądanie Smile Tym bardziej, że Revenge już nadrobiłam więc będę miała czas.

Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Sro Lis 07, 2012 1:32 pm

dla mnie odcinek 6 swietny!! Co bylo w pudelku, które pokazal August facetrowi Emmy?? I PRZEDE WSZYSTKIM Emma jak szla do wiezienia byla w ciazy...a pozniej jak miala wyjsc to na tescie ciazowym byly 2 kreski. Oznacza to,ze ma 2 dzieci??
I te sny Henrego i Aurory...musieli sie widziec w nim nawzajem .

shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by Justyna on Czw Lis 08, 2012 2:51 pm

[quote="shiva89"]dla mnie odcinek 6 swietny!! Co bylo w pudelku, które pokazal August facetrowi Emmy?? I PRZEDE WSZYSTKIM Emma jak szla do wiezienia byla w ciazy...a pozniej jak miala wyjsc to na tescie ciazowym byly 2 kreski. Oznacza to,ze ma 2 dzieci??
I te sny Henrego i Aurory...musieli sie widziec w nim nawzajem .[quote]

2 kreski na teście oznaczają po prostu ciążę a nie ciążę mnogą. Jedna kreska to brak ciąży.

Spoiler:
Nie mam pojęcia co było w pudełku ale bardzo mnie to zaciekawiło tak jak i sny Henrego i Aurory. No i Regina w nowym wydaniu jest trochę dziwna ale nawet mi się taka podoba, ciekawe czy to przemiana na zawsze czy tylko chwilowo. Hook jest mega przystojny i shippuję jego i Emmę bo ojciec Henrego jakoś mi nie przypadł do gustu. Emma ślicznie wyglądała we wspomnieniach z młodości i do tego taka szczęśliwa i optymistyczna, jak nie ona. Warto było się przełamać po pierwszym kiepskim odcinku. Z niecierpliwością czekam na kolejny Smile

Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 1:48 am

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry