Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x23 The Fugitives

+25
TanyaTowner
depmod
TheBlairBitchProject
vanderwoodsen
sund1ay
Karolina287
Ewa
Vivien
Layla
Ania
lily333
tajemnicza
Karo
Gigi
poster
brulion
antiba
Justyna
Ella
CallMeLady
frejabeha
Joanna
Kasia
Żuri
Magda
29 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x23 The Fugitives - Page 2 Vote_lcap11%5x23 The Fugitives - Page 2 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
5x23 The Fugitives - Page 2 Vote_lcap55%5x23 The Fugitives - Page 2 Vote_rcap 55% 
[ 21 ]
5x23 The Fugitives - Page 2 Vote_lcap26%5x23 The Fugitives - Page 2 Vote_rcap 26% 
[ 10 ]
5x23 The Fugitives - Page 2 Vote_lcap5%5x23 The Fugitives - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
5x23 The Fugitives - Page 2 Vote_lcap3%5x23 The Fugitives - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 38
 
 

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 1:15 pm

to raczej chodzi, że

nie mogę wyzbyć się tego uczucia, że Dan zamierza powiedzieć mi, że mnie kocha i jeżeli powie to....

:>

włosy Penna wygrały ten odcinek. nie mam za dużo do powiedzenia xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Żuri Wto Maj 08, 2012 1:18 pm

Tam nie jest napisane I can't share?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 1:20 pm

shake ittt Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Joanna Wto Maj 08, 2012 1:55 pm

jeżeli powie to...? to co?? Razz zerwą ze sobą Razz odpowie mu tym samym ? musieli zaciemnić ciąg dalszy ;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Kasia Wto Maj 08, 2012 2:03 pm

-
1. Blair chyba posiadła umiejętność teleportowania się w tym odcinku.
2. Serena z głosem Barta. Współczułam Blake.
3. Bart ojcem tysiąclecia..
4. Rozwiązanie sprawy z prześladowcą Barta do granic debilne. Bart nie mógł nic z tym zrobić przez tyle lat, ale jego syn ma najwyraźniej super moce. Poza tym Diana w sekundę zgadzająca się na deal z Chuckiem.
5. Reakcja Blair na to, że Serena była Gossip Girl. Równie interesująca jak Sereny i Nate'a na to, że Bart żyje.

+
1. Ivy i Lola, zabawna scena i faktycznie były podobne.
2. Dorota witająca Eleanor jako Serena.
3. Biedny Dan, który tak się stara..


Jak dla mnie to w tym odcinku był jakiś taki galimatias, każdy gdzieś biegał, upchnięte maximum wątków itd. Niespecjalnie mi się podobał.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Karo Wto Maj 08, 2012 3:06 pm

Czytając Wasze recenzje miałam wrażenie, że w tym odcinku występowały tylko włosy Dana Very Happy a tu taka niespodzianka - bardzo dobry odcinek!

Dair - "you can come with me!" "ołł" sceny Dair mnie załamują

Za to sceny Dereny rozwalały system, urocze Wink Nie wiem jak to jest, ale widząc Dana z Sereną od razu wydaje mi się on sympatyczniejszy, bardziej uroczy i przystojniejszy Razz

Blairena też na plus:) Cudownie widzieć dziewczyny razem a uśmiechnięta Serena <3 radowała moje serce:) Szkoda, że końcówka wszystko zniszczyła Sad

Lola jest śliczna Smile Ivy yyy...jej głos i jej osoba jak zwykle mnie irytowała, ale to już norma:P

Nate, brrr, znowu wkurzający i znowu gdzieś na uboczu, nudny i bez polotu i ten jego ciągły pociąg do Diany jest wkurzający "co ona tutaj robi?!" a za chwilę leci jej z pomocą, szalony człowiek.

Bart i Chuck, kurcze Bart się przez tyle czasu ukrywał, a Chuck i Blair w ciągu jednego dnia rozwiązali zagadkę, no niesamowite Very Happy

Ogólnie odcinek był interesujący, oceniam na dobry, bo świetny to jednak by była przesada, brakuje mi w tej skali oceny bardzo dobry, bo tak bym go wtedy oceniła Wink Kolejny odcinek to będzie mieszanka wybuchowa Razz

Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 3:11 pm

ja mam odczucia podobne jak Kasia. chaos totalny. jednie pamiętam włosy Dana i promo xD

Blairena była słodka. do czasu jak już wiemy xD Barta pamiętam tylko jak olewa Chucka i awkward hug Very Happy Blair to wariatka oprócz sceny z Sereną i Danem na końcu. Ivy i Lola komedia. wchodzi Chuck i Bart - wynocha i dziewczyny wychodzą razem ze służbą xD

Nate i Diana to porażka. nie wiem czy wydawało mi się, ale Diana kocha Nate a Nate coś czuje do Diany. o co w ogóle chodzi.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Joanna Wto Maj 08, 2012 3:17 pm

mnie Ivy i jej głos przestał irytować w tym odcinku Wink za to postać Diany irytuje mnie niesamowicie;/

Nate lubi mamuśki od swoich rówieśniczek ;/ czego go robią męską dziwką to nie wiem ale to jest nudne. Widać że nie mają pomysłu na niego
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Kasia Wto Maj 08, 2012 3:20 pm

Jeszcze jedno spostrzeżenie, tę niebieską koszulę to Nate chyba daje każdej dziewczynie do spania xD Wcześniej Serenie i Jenny xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Gigi Wto Maj 08, 2012 3:22 pm

niski budżet Very Happy Blair w promo ma marynarkę, którą już nosiła kiedyś Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by tajemnicza Wto Maj 08, 2012 3:54 pm

Ale w tej marynarce jej akurat do twarzy, nie to co babcina sukienka z dzisiejszego odcinka. Przy Ivy i Loli wyglądałajak ciotka klotka.
Mnie się odcinek nie podobał. Jedynie na plus Serena, tak się cieszyła, że odzyskała przyjaciół i naprawdę starała się pomóc Blair i Danowi, aż trudno uwierzyć w to promo przyszłego odcinka. Ta cała akcja z prześladowcą Barta. hahahah, facet ukrywał się 2 lata i nie potrafił zgadnąć kto próbował zabić a tu jeden odcinek i prawda wychodzi na jaw i to w taki mało przekonujący sposób. Moda na sukces jak nic. Oni chyba współpracują ze scenarzystami MnS.
Przez cały odcinek żal mi było Dana i opublikowanie pamiętnika dobije chłopinę.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by lily333 Wto Maj 08, 2012 4:35 pm

Włosy Dana już od dawna zwracały moją uwagę, ale w tym odcinku styliści pojechali po bandzie. Wyglądał jak Szogun. Razz nie wiedziałam, czy się śmiać, czy płakać.
Co do odcinka, mam mieszane uczucia. Chyba muszę zobaczyć go jeszcze raz, by wyrobić sobie zdanie.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Ania Wto Maj 08, 2012 4:38 pm

Odcinek bardzo dobry, może nie tak świetny jak ostatnio, ale jeden z najlepszych w sezonie Smile
Cieszy mnie wyjaśnienie sprawy z Bartem, chociaż jakoś szybko poszło - w ciągu jednego odcinka? Ale grunt, że całkiem fajne sceny Barta i Chucka, szczególnie ta gdzie się pakował, wspólne zdjęcie... świetna.
Nie denerwowała mnie Ivy - cud! Very Happy Była całkiem znośna, nawet bym ją może tolerowała w serialu jakby była z dala od reszty rodziny VDW Wink Chociaż dziwi mnie, że jakoś się dogaduje z Lolą, ale sceny wczoraj ich nawet ok, szczególnie ta przy bieliźnie na łóżku.
Szkoda mi Nate'a. Jakoś wszyscy tylko widzą sprawę teraz Chucka z nią związaną, a nikt nie pomyśli, że oni naprawdę mogą coś do siebie czuć? Diate/Nana Wink w każdym razie wolałabym aby był z nią niż z Lolą, a Serenę przynajmniej chwilowo widziałabym z Danem;)
Dair - w sumie nie mam co komentować - nuda. Jedynie może scena z Sereną udającą B była ok z Danem, a reszta ponownie "ginęła" na tle innych scen.
Blair - fajnie, że pamięta o Chucku i oby tak dalej. Szkoda mi tylko było jak miała z nim wejść do Diany (tak miało być, tak?) a jednak wróciła do Dana, bez sensu, mogli mieć jeszcze więcej scen. A co do wylotu do Rzymu to mi kompletnie obojętne i tak nie wierzę, że z nim by poleciała.
Co do skanów to myślę, że pewnie były na laptopie Sereny (tym który zabrała Plotkara).
Liczę teraz na fajną scenę Barta z Lily - w ogóle zdziwiłam się, że już w tym odcinku nie mieli wspólnej sceny. Swoją drogą, czy Lily się w ogóle dowiedziała? Serenie powiedział Chuck, a ona coś z tym zrobiła? Jakoś dziwnie, że jeszcze o tym nie wie. Chyba, że wie, ale przegapiłam to przez zacinający się momentami obraz Wink
Moja ocena: dobry - na plus wątek Chucka, na minus Dair;)
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Layla Wto Maj 08, 2012 6:42 pm

Jak dla mnie odcinek średni, troszkę nudny Smile

Największe minusy to włosy Dana i stylizacja Blair Smile Mam wrażenie, że styliści GG się ostatnio w ogóle nie starają i, jak już im coś wychodzi, to przez przypadek, czyli tak jak scenarzyści xD
Zawiódł mnie też wątek Barta. Zmartwychwstanie to rzeczywiście dno, ale miałam nadzieję, że przyniesie za sobą jakieś ciekawe wątki, a dostaję wątki poniżej ogólnego poziomu Plotkary, za to powyżej poziomu tego sezonu Smile W sumie fajnie, że wielki biznesmen, taki jak Bart Bass, nie mógł sobie poradzić ze swoim wrogiem w kilka lat, a para dwudziestolatków zrobiła to w kilka godzin xD
Na minus Nate. Nie ogarniam kolesia.
Co do Blair, to jej wątek był mi obojętny. Z jednej strony podobało mi się, że wybrała Chucka tego dnia Twisted Evil, ale z drugiej wydaje mi się, że trochę przesadza z Danem, za bardzo go zwodzi. Blair nie chce jechać do Rzymu, a przynajmniej na razie jej się wydaje, że nie chce Smile Ale mądrze za to postępuje z ILY. Po tym, co przeszła przez te słowa, nie dziwię się, że nie chce się z nimi śpieszyć.
Na plus oczywiście Blairena. Świetny odcinek dla ich przyjaźni. Szkoda, że następny będzie przeciwieństwem.
Podobały mi się Lola i Ivy. Nie miałabym nic przeciwko, żeby wziąć ich z GG i zrobić serial komediowy o dwóch zwyczajnych dziewczynach z Florydy w Nowym Jorku. Na GG one są za normalne i ciągle się boję, że jakoś je zniszczą, szczególnie Lolę Smile

Swoją drogą, w ostatnim odcinku dostaliśmy Blair i Chucka jako parę, a w tym Dana i Serenę. Czyżby jakaś sugestia? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by lily333 Wto Maj 08, 2012 6:53 pm

LillyRose napisał:Swoją drogą, w ostatnim odcinku dostaliśmy Blair i Chucka jako parę, a w tym Dana i Serenę. Czyżby jakaś sugestia? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Oby Very Happy

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 7:35 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Przepraszam za autoreklamę, ale stwierdziłam, że się ucieszycie ;>
Recenzję odcinka napiszę potem, bo nawet mi się nie chce xD


Ostatnio zmieniony przez brulion dnia Wto Maj 08, 2012 9:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Vivien Wto Maj 08, 2012 8:39 pm

brulion napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

Przepraszam za autoreklamę, ale stwierdziłam, że się ucieszycie ;>
Recenzję odcinka napiszę potem, bo nawet mi się nie chce xD

Jesteś kochana Smile

A tak po pierwszych minutach odcinka - włosy Dana miażdżą - rly tolerowałam je przez cały sezon, no ale teraz to już przesada.
Lecę oglądać dalej Laughing
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 9:04 pm

Przy okazji możecie się określić, czy podobają wam się napisy ;> Bo już od jakiegoś czasu tłumaczę, ale pierwszy raz je publikuję xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Ella Wto Maj 08, 2012 9:48 pm

brulion napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

Przepraszam za autoreklamę, ale stwierdziłam, że się ucieszycie ;>
Recenzję odcinka napiszę potem, bo nawet mi się nie chce xD

Dzięki Very Happy
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Vivien Wto Maj 08, 2012 9:52 pm

Jak dla mnie napisy bardzo dobre, ale nie jestem ekspertem. Chyba tylko jedna kwestia nie jest przetłumaczona, pewnie Ci umknęła Smile

Więc może od początku.
Papa Bass mnie zabił. 3 lata syna nie widział, nie ma nic szczególnego do roboty i nawet wtedy synowi poświęca 5 minut? A później ledwo co pozwolił mu się uścisnąć. Myślę, że jego spiknięcie się z Lily jest całkiem prawdopodobne.
Serena w tym odcinku nie drażniła i popieram Włocha - tworzy uroczą parę z Danem, szkoda że fałszywą. Generalnie dziewczyna umiała się zachować w tym odcinku i w końcu ona była dla przyjaciół, a nie oni dla niej. Nie starała się sabotować Blair by odzyskać Dana więc naprawdę słodko. Szkoda tylko końcówki. Mam wrażenie, że to już ostatnie pozytywne sceny BF na dłuższy czas.
Nie wiem po co do tego odcinka wcisnęli Dianę i Ivy. Kompletna strata czasu.
Lola i Nate jak zwykle po dość udanych akcjach, lądują w strefie mierności.
No i w końcu Dair. Ze sceny z loftu nic nie wyniosłam, skupiałam się tylko na włosach Dana. Co to było? Czy tego dnia styliści i fryzjerzy mieli wolne? Ja na miejscu Leighton nie wytrzymałabym ze śmiechu.
Nie rozumiem tej afery o wyjazd. Przecież zawsze można wrócić, prawda? Blair olała Dana. Chuck okazał się ważniejszy i nikt mi nie powie, że on ją zmuszał do zajmowania się jego problemami. Fajnie, że mu pomogła i są na takim etapie, że mogą się nawet przyjaźnić.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by brulion Wto Maj 08, 2012 10:07 pm

Dzięki za pozytywny odbiór ;D Chciałabym podziękować Akademii oraz mojej mamie Very Happy

Uwaga, recenzuję.
W nocy całą ocenę odcinka przyćmiło promo (<333), więc kiedy dzisiaj moja przyjaciółka zapytała mnie, co było w odcinku, prawie odpowiedziałam 'Derena sex'. Nieważne.
Właściwie to odcinek leciał na dwóch wątkach, chociaż bardzo rozgałęzionych.
Wątek 1 - Chuck/Bart/Diana/Nate/Lola/Ivy/Blair/Serena - szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś o wiele gorszego. Oczywiście cały wątek z Bartem jest niepotrzebny, ciągle mam wrażenie, że to jakaś przysługa dla aktora, który nagle nie ma żadnego angażu, a przydałoby mu się trochę kasy. Ale o dziwo, wszyscy dobrze zagrali w tym odcinku, nawet Ed mnie właściwie nie denerwował. Podobnie, jak Magda, mam dość aluzji do Blair jako prostytutki. Okej, wątek był zabawny, Lola i Ivy bardzo fajne w tym odcinku, ale seriously? Nie mogli wymyślić czegoś innego? Zwłaszcza tytuł sugerował o wiele większe napięcie. Diana do zniesienia w tym odcinku, chociaż nie rozumiem, dlaczego Nate w końcu się nad nią ulitował. Na jego miejscu ujawniłabym wszystko od początku do końca.
Wątek 2 - Blair/Dan/Serena - o ile wątek Rzymu jest dla mnie rozwinięty w absurdalnym kierunku (pisałam to już ostatnio: ktoś płaci pisarzom za imprezowanie przez 3 miesiące? Jaka wyjdzie z tego książka?), o tyle to, co w związku z tym dzieje się między Blair a Danem jest świetne. Bardzo podobała mi się Blair w tym odcinku, zwłaszcza to, że nie chciała powiedzieć Danowi, że go kocha, bo zwyczajnie nie jest na to gotowa. Zawsze miałam ją za dzieciaka, a Dana za dojrzałego nawet ponad swój wiek, a tymczasem okazuje się, że to Dan oczekuje tutaj dziecinnego "coś za coś". Serena w tym odcinku też świetna, zwłaszcza w scenie z Danem. Ta dwójka ma naprawdę niesamowitą chemię, może przez to, że byli kiedyś razem (swoją drogą, ciekawe, jak im się kręciło ostatnie odcinki). Plus Dorota jako Serena xD

Nie jest to arcydzieło, ale stoi na o wiele wyższym poziomie, niż większość odcinków 5 sezonu. Gdyby zastąpić intrygę Bart/Diana inną, ale z podobnymi scenami, to myślę, że byłby to jeden z moich ulubionych odcinków.
Oceniam na dobry, 7 gwiazdek na filmwebie.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Joanna Sro Maj 09, 2012 8:47 am

jak mogłam zapomnieć o Dorocie Wink wiem ze bede sie powtarzac ale uwielbiam ją ;D, wykorzystuje swoje sceny na maxa ;D hahaha jako Serena ;D:D:D gdybym mogłą zmieniłabym ocene odcinka na dobry, dzieki kochanej Dorocie ;D
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by brulion Sro Maj 09, 2012 8:53 am

Zapomniałam napisać, że drugi tydzień z rzędu nie za bardzo widzę, jaki związek z fabułą ma tytuł odcinka xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Joanna Sro Maj 09, 2012 9:37 am

tytuł nawiązuje do filmu ścigany wiec może tu chodzić o tego detektywa, ktory chciał zabić Barta i to jego ścigali ??Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by brulion Sro Maj 09, 2012 10:26 am

No tak, tylko to nie było ściganie imho xD Po tytule myślałam, że to będzie raczej większe drama, napięcie i jakiś serio pościg czy coś, a nie takie... eee... COŚ xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x23 The Fugitives - Page 2 Empty Re: 5x23 The Fugitives

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach