Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

+31
tajemnicza
Ewa
xoxo-Anja
Karolina287
vanderwoodsen
K.
karolla
Vivien
ronnie
joanna1205
amiya
lily333
pelcia22
Lewandowska
shiva89
Gigi
poster
antiba
Justyna
Joanna
frejabeha
Ella
Serena
CallMeLady
Karo
TheBlairBitchProject
Magda
Żuri
Kasia
Layla
brulion
35 posters

Strona 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by brulion Nie Maj 13, 2012 4:29 pm

Myślę, że Blair wścieka się na nią po przespaniu z Gabe'm. Według spoilera, który kiedyś czytałam, Serena ma powiedzieć do niego per 'Dan', co ktoś usłyszy i wyjdzie z tego afera. Więc domyślam się, że takedown będzie zemstą za zdradę Dana, która defacto nie doszła do skutku Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Karo Nie Maj 13, 2012 4:38 pm

Ale (przynajmniej według tego jak jest poskładane promo) w momencie kiedy B. wyrzuca S. ona ma wciąż te samą bluzkę, więc to musi następować jakoś jedno po drugim.
Wydaje mi się, ze S. nie uda się powstrzymać dalszego wycieku stron pamiętnika i wypłyną jakieś wielkie sekrety Blair, no i B. jak to B. zapragnie zemsty za takie upokorzenie no i wyrzuci Serenę.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Joanna Pon Maj 14, 2012 10:37 am

zgadzam się z Brulion myśle że S prześpi sie z Gabem i powie do niego per Dan ktos to usłyszy, zrobi zdjecie i wyśle do plotkary, która od razu wyśle plotke ze zdjeciem i podpisem w stylu powrót Dereny, który B zobaczy i wymyśli kolejną intrygę by zniszczyc S Razz a wcześniej Plotkara zamieści kolejne strony z pamietnika B na ktorym bedzie wyznanie uczuc do Chucka i coś w stylu że Dan to bardziej jej przyjaciel niz chlopak i Dlatego B nie chce żeby Dan ani Chuck to zobaczyli Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Justyna Pon Maj 14, 2012 11:58 am

Wersja z tym Gabem też wydaje mi się bardzo prawdopodobna. Na promo widać, że Blair jest zła za pamiętnik ale nie na tyle żeby chcieć zrujnować S życie. Oby to naprawdę było jakieś nieporozumienie i oby wszystko skończyło się dobrze, nie chcę żeby "zepsuli" S jeszcze bardziej. W ostatnim odcinku była świetna, dałam jej wielkiego plusa i nie chciałabym tak szybko radykalnie zmieniać zdania.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Magda Pon Maj 14, 2012 4:01 pm

Chyba mamy przeciek.

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this link.]
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 14, 2012 4:07 pm

3 words, 11 letters... what the fuck?????

tragedia

[You must be registered and logged in to see this image.]
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 4:20 pm

that's not enough??? Very Happy chyba padnę. My father was right and I've always put you first and you bet against me everytime.

LOLOLOLOL. wtf Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 4:20 pm

A nie myślicie, że moje to jest wyciek, by zmylić fanów?

BLair... lol. To przepraszam, ale po cholerę była z Danem i po co go okłamuje? O co tu chodzi. Neutral Wezmę firmę od matki i Ci oddam. xD
Chuck mądrze gada.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 14, 2012 4:23 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

tutaj sa jeszcze dwa clipy, jeden z Serena i jeden z Danem ;/
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Magda Pon Maj 14, 2012 4:26 pm

Goodman:

Blair: What if I lose everything?
Dan: You have me.

Blair: You have me.
Chuck: That’s not enough.

Co się dzieje Wink Goodman jest niezła z tym dialogiem CB, he. Małe trollowanko.


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Pon Maj 14, 2012 4:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 4:28 pm

E, Magda, to na pewno Ty? o_O Ktoś tu się chyba nie przelogował. Lol.

Ten z Sereną i Danem był tu wcześniej. Blair gada głupoty na temat tego, że odda mu firmę matki. Więc uważam, że tak, gada mądrze.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 4:35 pm

to ja się nie przelogowałam z admina. sorry tyle emocji Very Happy

nie gada mądrze. gada jak głupek. chociaż Blair jest jeszcze gorsza. nie rozumiem co będzie z Dair. czy ona mówi o tym po Derenie czy przed. jfc. ten serial mnie dobije Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 14, 2012 4:37 pm

Żuri napisał:E, Magda, to na pewno Ty? o_O Ktoś tu się chyba nie przelogował. Lol.

Ten z Sereną i Danem był tu wcześniej. Blair gada głupoty na temat tego, że odda mu firmę matki. Więc uważam, że tak, gada mądrze.


to jest z Blair i Danem i Blair i Serena, jak ona ja wywala z domu Wink
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 4:41 pm

CallMeLady napisał:
Żuri napisał:E, Magda, to na pewno Ty? o_O Ktoś tu się chyba nie przelogował. Lol.

Ten z Sereną i Danem był tu wcześniej. Blair gada głupoty na temat tego, że odda mu firmę matki. Więc uważam, że tak, gada mądrze.


to jest z Blair i Danem i Blair i Serena, jak ona ja wywala z domu Wink

To ja czegoś nie widze, możesz dać link bezpośredni?


Usuwanie postów, naprawdę? O co tu chodzi? scratch
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Kasia Pon Maj 14, 2012 4:45 pm

Blair ma bardzo dziwny głos, chcę wierzyć, że to jakiś fejk bo jak po raz kolejny usłyszę z jej ust 'I love you' tym rzewnym tonem i arogancką odpowiedź Chucka to coś rozwalę xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 14, 2012 4:46 pm

Ehhh, z Serena i Blair.S mowi B, ze kocha Chucka, a ta sie wkurza i ja wywala z domu. To wszytsko...

Edit: Video juz zniknely z tej strony... Sorry
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 4:49 pm

CallMeLady, ale gdzie Ty to widzisz? Ja widzę coś takiego [You must be registered and logged in to see this link.] i ten klip już był.

I faktycznie, też zwróciłam uwagę, że Blair coś dziwnie mówi.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 14, 2012 4:58 pm

Żuri napisał:CallMeLady, ale gdzie Ty to widzisz? Ja widzę coś takiego [You must be registered and logged in to see this link.] i ten klip już był.

I faktycznie, też zwróciłam uwagę, że Blair coś dziwnie mówi.

no pisze, ze sciagneli juz Razz ale pewnie zaraz bedzie gdzies na yt.

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 4:59 pm

Nie znam tego języka kompletnie, dzięki. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by fusiatko44 Pon Maj 14, 2012 5:02 pm

Ja też zwróciłam uwagę na głos !!!
A tak w ogóle to
WTF ?
fusiatko44
fusiatko44
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 190

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Karo Pon Maj 14, 2012 5:05 pm

aaaa that's not enough?? nieee, dlaczego oni mi to robią?! kurcze no, rozumiem o co chodzi, że Chuck nie chce być utrzymankiem Blair, no ale nie łaska było ująć to w jakieś sensowne słowa, a nie takie coś, brr. Czekam i czekam na jakiś happy end a tu ciągle drama. nie zdzierżę.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 5:09 pm

Someonelikeyou napisał:Goodman:

Blair: What if I lose everything?
Dan: You have me.

Blair: You have me.
Chuck: That’s not enough.

Co się dzieje Wink Goodman jest niezła z tym dialogiem CB, he. Małe trollowanko.

O_o

Chuck odrzuca Blair z powodu tatuśka. umrę.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 14, 2012 5:24 pm

no nie, lol i tyle. ja nie mialabym nic przeciwko jezeli on by sie zirytowal, ze Blair w kulki z nim leciala przez ostatni rok, ale te slowa sa ochydne i tyle. znowu zrobili z Chucka chama i tyle. zreszta znwou najwiekszy problem to wlasne ambicje, jak nie Blair to Chuck. qurde jak oni tego jakos ladnie nie zalagodza to porzucam mojego shipa... az mi sie odechcialo ogladac ten odcinek Sad
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Magda Pon Maj 14, 2012 5:30 pm

Katefused napisał:Blair ma bardzo dziwny głos, chcę wierzyć, że to jakiś fejk bo jak po raz kolejny usłyszę z jej ust 'I love you' tym rzewnym tonem i arogancką odpowiedź Chucka to coś rozwalę xD

Blair ma bardzo często taki głos przy Chucku. Powiedziałabym, że dość słabiutki Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 5:34 pm

Ej kurde, szukam i szukam tego o czym callmelady mówiła i nic nie ma :c
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 7 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach