Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 10 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Ella on Wto Maj 15, 2012 11:30 am

tajemnicza napisał:tak, w 6 sezonie nikt nawet nie będzie pamiętał, że ze sobą byli. Żal mi tylko ich fajnej relacji.

Ten brak zakończenia to było największe chamstwo. Okazali kompletny brak szacunku dla widzów.

Z jednej strony tak, ale z drugiej nie dali okazji do łudzenia się że Dair będzie w 6 sezonie.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24 - Page 10 Empty Re: Promo/spekulacje finałowy odcinek 5x24

Pisanie by Gigi on Wto Maj 15, 2012 11:32 am

nie dali okazji do łudzenia się nikomu oprócz Chair i Danginie LOL. ale znając ten serial wszystko jest możliwe także nie wykluczam Dereny Dair Serenate Chereny i innych xD

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Wto Maj 15, 2012 11:39 am

Dangina... Brzmi jak choroba. Okropna nazwa Very Happy

Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by tajemnicza on Wto Maj 15, 2012 11:41 am

Ella napisał:
tajemnicza napisał:tak, w 6 sezonie nikt nawet nie będzie pamiętał, że ze sobą byli. Żal mi tylko ich fajnej relacji.

Ten brak zakończenia to było największe chamstwo. Okazali kompletny brak szacunku dla widzów.

Z jednej strony tak, ale z drugiej nie dali okazji do łudzenia się że Dair będzie w 6 sezonie.

Gdyby zrobili to umiejętnie to myślę, że nie byłoby żadnych wątpliwości. Poszli na łatwiznę i tyle.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karo on Wto Maj 15, 2012 12:06 pm

Żuri napisał:Dangina... Brzmi jak choroba. Okropna nazwa Very Happy

angina Very Happy
Ale Geogri ma przecież takiego fajnego męża ;P dajcie spokój. Ja wciąż naiwnie wierzę w odbudowę Dereny Razz bo na Rufly to już raczej nie ma szans.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Powrót do góry

- Similar topics