Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Oficjalne informacje na temat sezonu 6

+22
Ella
Kate__895
martakniz
mmoneya
turtle
CallMeLady
frejabeha
kicksforchicks
fanka2112
Ewa
antiba
Klaudia
Serena
poster
Vivien
Lise
Żuri
Joanna
Layla
Gigi
brulion
Magda
26 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Gigi Wto Cze 26, 2012 10:50 pm

Safran chyba miał zawsze całkiem dobre odcinki i w sumie te późniejsze na grzybkach też nie były złe. to inni odwalali za niego brudną robotę. patrz Goodman xD 1x04 jest imo dobre. 1x10 też. 1x17 też. 2x16 jest fajne i 2x25 napisał wow nie wiedziałam :> odcinki w Paryżu <3 3x01 da się zjeść.

za to Schwartz i Savage oprócz początków to ble. 2x02 :/ 3x12 omg. tortury Razz 3x22 Neutral i chyba faktycznie shippują Derenę Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by antiba Sro Cze 27, 2012 8:01 am

Smutek, nie cierpie Dereny Very Happy (jedynie lubie te 1 sezonowa, ale to dawno umarlo!!!) ale moze jakosciowo serial bedzie do lykniecia... Chociaz nie ma sie pewnie na co nastawiac... Nie wiem jak z zarysowaniem takich watkow ma cos dobrego powstac Very Happy ale wole sie mylic oczywiscie! Smile
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Ewa Czw Cze 28, 2012 7:14 pm

Pierwszy odcinek 6 sezonu Gossip Girl zobaczymy 08.10.12r Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by brulion Czw Cze 28, 2012 8:45 pm

UMIERAM ;D i błagam o retrospekcję do 8.10.2005 ;<<<<
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Vivien Czw Cze 28, 2012 8:53 pm

Heh, bru relax Smile
Pamiętaj, że paralele w GG nie są zawsze korzystne, jeśli spojrzysz na finał 5. sezonu. Ale ciii...
Jakby nie patrzeć Schwartz daje nadzieję na Derenę, ale jaką po tym wszystkim ;(
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by brulion Czw Cze 28, 2012 9:44 pm

Ale mi nie chodzi o paralelę, tylko o flashback ;>
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Vivien Czw Cze 28, 2012 9:46 pm

Retro, rzeczywiście - jest napisane jak wół. Wybacz, zwalę to na moje potężne przeziębienie.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Klaudia Pią Cze 29, 2012 9:12 am

Reżyserią 6x02 zajmie się Joe Lazarov
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by fanka2112 Sob Cze 30, 2012 5:43 pm

Nie wiem czy gdzieś było czy nie, ale wrzucę;] znalazłam dziś.. Jeśli było albo jesli ktos juz to widział to przepraszam i proszę o wyrozumiałość Smile)

Stacja CW zaprezentowała ramówkę na sezon 2012/2013, a wraz z nią krótkie opisy nowych sezonów. Jest oczywiście opis 6. sezonu "Plotkary". Ma się on zacząć od poszukiwań zaginionej Sereny – nawet Plotkara nie będzie wiedziała, co się z nią dzieje. Jej przyjaciele będą przygotowywać się na najgorsze, ale wciąż nie będą tracić nadziei. Nie są jednak w stanie sobie wyobrazić, gdzie ją w końcu znajdą.

Blair będzie wciąż zabiegać o Chucka, ale czy jej miłość wystarczy, by pomóc mu odzyskać majątek? Samotny Chłopiec Dan napisze kolejną książkę, która spowoduje jeszcze więcej problemów niż pierwsza – ale tym razem nie będzie miał zamiaru pozostać anonimowy. Nate będzie zdeterminowany, by odkryć i ujawnić tożsamość Plotkary, tym samym promując swoją gazetę i siebie.

Lily i Rufus wystąpią przeciwko sobie, kiedy Rufus znajdzie niespodziewanego sojusznika, zagrażającego rodzinie van der Woodsen. Na koniec jeszcze dużego zamieszania narobią Bart Bass, Jack Bass i Georgina Sparks. Finał ma być naprawdę spektakularny.

Tyle oficjalnego opisu. To i owo na temat 6. sezonu "Gossip Girl" zdradziła również w TVLine producentka wykonawcza serialu, Stephanie Savage. "Chcemy, żeby ostatnie odcinki były wyjątkowe" – powiedziała. "Grupa, którą widzieliście w finałowym akcie 5. sezonu będzie kluczowa w nowym sezonie". Chodzi nie tylko o Blair, Chucka, Dana i Serenę, ale także Georginę, która pojawiła się w końcówce finału.

Jeśli nie lubiliście Dair, macie powody do radości: ta para już nie wróci. Blair skupi się teraz na zdobywaniu ponownie Chucka i to ich relacje będą motorem napędowym 6. sezonu. Ale Dan będzie chciał się zemścić i z pomocą Georginy sporo namiesza.

Tymczasem Serena jest w posiadaniu sekstaśmy, którą nagrała z Danem. "Jeśli ktoś ma sesktaśmę w komórce i mówi, że ją skasował, ale nigdy nie widzieliście, żeby faktycznie ją kasował…" – Savage nie dokończyła zdania, ale z łatwością możecie je dokończyć sami.

Nate tymczasem będzie tropił postać w kapturze, która może być albo i nie być Plotkarą. Niestety, w miłości może on nie mieć szczęścia w 6. sezonie – Ella Rae Peck, która gra Lolę, dostała rolę w nowym dramacie NBC, "Infamous". Prawdopodobnie nie będzie w ogóle dostępna dla twórców "Plotkary" w następnym sezonie. Co w takim razie z Nate’em? Tego dowiemy się jesienią, kiedy to "Plotkara" powróci z 6. sezon
em.

źródło:
"Plotkara": Pierwsze spoilery na temat 6. sezonu
[You must be registered and logged in to see this link.]
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by fanka2112 Sob Cze 30, 2012 5:45 pm

jeśli coś źle zrobiłam to przepraszam z góry Razz i jeżeli to nie bedzie oficjalne to oczywiście prosze o usunięcie tego postu jak i mojego powyżej:) proszę o wyrozumiałość. dziekuje :*


1. Nowy przystojniak w "Plotkarze". E! Online dowiedziało się, że w 6. sezonie "Gossip Girl" zobaczymy zagranicznego biznesmena Jean-Pierre’a, który będzie trochę starszy niż główni bohaterowie serialu i oczywiście będzie miał francuski akcent.

źródło:
6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano
[You must be registered and logged in to see this link.]
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Vivien Sob Cze 30, 2012 6:47 pm

Evil Dan is so on.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Gigi Nie Lip 01, 2012 11:04 am

lol dziewczyny.przecież od tych informacji zaczyna się ten temat już dawno temu xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by fanka2112 Nie Lip 01, 2012 11:45 am

Gigi napisał:lol dziewczyny.przecież od tych informacji zaczyna się ten temat już dawno temu xD


wiem wiem i przepraszam:P

po prostu natrafiłam na to i zauważyłam, że jest bardziej rozwinięte od wczesniejszych i pomyslalam ze dodam Wink

sorki ;*
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Lise Sro Lip 04, 2012 5:20 pm

nie zauważyłam czegoś, przepraszam
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by kicksforchicks Czw Lip 05, 2012 2:57 pm

Czyli jak Lola odejdzie to może wróci Juliet? Albo Diana?
kicksforchicks
kicksforchicks
Dan & Nate
Dan & Nate

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by brulion Czw Lip 05, 2012 10:25 pm

Diana chyba ma wrócić, z tego, co kojarzę, a o Juliet pewnie już nikt nie pamięta xDDD Chociaż fajnie by było, jakby wróciła, bo fajna postać i dobrze grała. Ja i tak dalej marzę o powrocie Hazel, ale aktorka jest chyba zajęta kręceniem "Don't Trust the B---- In Apt. 23", więc raczej się nie pojawi :/
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by frejabeha Sob Lip 07, 2012 6:47 pm

W 6 sezonie gościnnie wystąpi Andrea Gabriel (znana jako Nadia z serialu Lost). Wcieli się ona w postać businesswoman z Dubaju.

[You must be registered and logged in to see this image.]
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Gigi Pon Lip 09, 2012 9:06 pm

nowe love Serenki to Matty z Siódmego nieba xDD umieram Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]



xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by CallMeLady Pon Lip 09, 2012 9:39 pm

buahahahaha, ciekawe czy ma jeszcze tego jointa Very Happy
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by turtle Pon Lip 09, 2012 10:34 pm

... Ostatni sezon, 11 odcinków.. Jeszcze przyda się kilka gwiazd gościnnych :pp
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by fanka2112 Wto Lip 10, 2012 9:16 am

Spoiler:
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by fanka2112 Wto Lip 10, 2012 4:28 pm

Gigi napisał:
[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]

Razz
fanka2112
fanka2112
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 118

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by mmoneya Wto Lip 10, 2012 9:06 pm

dlaczemu on rudy i odkrochmalcie sie od matta Very Happy kochalam sie w nim Smile a potem w jego bracie Razz (oczywiscie tym z serialu 7th..)
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Gigi Sro Lip 11, 2012 11:17 am

ahaha ofc ja też kochałam się w Mattcie Very Happy ale z perspektywy czasu ten serial mnie po prostu rozwala xD



xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by martakniz Czw Lip 19, 2012 11:25 am

nie wiedzialam gdzie to umiescic wiec wstawiam tutaj - wyglada to na 6 sezon ;p
Spoiler:

edit Gigi: nie spoilerujemy poza tematem o spoilerach, który będzie dostępny po zdobyciu określonej ilości postów.
martakniz
martakniz

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Oficjalne informacje na temat sezonu 6 - Page 2 Empty Re: Oficjalne informacje na temat sezonu 6

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach