Przyjaciele

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Kto jest twoim ulubionym bohaterem 'Przyjaciół'?

23% 23% 
[ 10 ]
14% 14% 
[ 6 ]
2% 2% 
[ 1 ]
41% 41% 
[ 18 ]
9% 9% 
[ 4 ]
11% 11% 
[ 5 ]

Wszystkich Głosów : 44

Re: Przyjaciele

Pisanie by M&M's on Wto Sie 30, 2011 8:10 pm

Racja, bloopersy są świetne Smile

M&M's
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 1743

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Wto Sie 30, 2011 8:13 pm

Ja właśnie oglądam 2 odcinek pierwszej serii;) Kiedyś oglądałam ten serial, ale nigdy nie oglądałam go systematycznie, więc chyba pora nadrobić zaległości:D

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna81 on Pią Wrz 02, 2011 8:06 pm

Someonelikeyou napisał:O tak! Sama chciałam zacząć temat odnośnie Przyjaciół, ale jakoś mi z głowy wyleciało.

Znam wszystkie odcinki na pamięć, 10 sezonów DVD na półce, najlepszy serial w historii TV moim zdaniem Smile

Oooo fajnie wiedzieć że jeszcze ktoś uwielbia Friends...tak bardzo jak ja:) Widziałam już tyle razy że teraz mogę stać tyłem do ekranu i po jednym jakimkolwiek zdaniu powiedzieć jaki to odcinek i streścić go...wiem to już lekkie zboczenie ale nic na to nie poradzęSmileSmile pozdro

Joanna81
Gossip Girl & Nate
Gossip Girl & Nate

Liczba postów : 83

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Pią Wrz 02, 2011 8:09 pm

Joanna81 napisał:
Someonelikeyou napisał:O tak! Sama chciałam zacząć temat odnośnie Przyjaciół, ale jakoś mi z głowy wyleciało.

Znam wszystkie odcinki na pamięć, 10 sezonów DVD na półce, najlepszy serial w historii TV moim zdaniem Smile

Oooo fajnie wiedzieć że jeszcze ktoś uwielbia Friends...tak bardzo jak ja:) Widziałam już tyle razy że teraz mogę stać tyłem do ekranu i po jednym jakimkolwiek zdaniu powiedzieć jaki to odcinek i streścić go...wiem to już lekkie zboczenie ale nic na to nie poradzęSmileSmile pozdro

Ja mam tak samo, wszystkie dialogi znam na pamięć, a żarty z serialu bezczelnie wykorzystuję w prywatnym życiu Smile

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna81 on Pią Wrz 02, 2011 8:14 pm

I właśnie przez te żarty i humor kocham Chandlera..właśnie za TO:)Smile to się dogadamy;)Wink hehe

Joanna81
Gossip Girl & Nate
Gossip Girl & Nate

Liczba postów : 83

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Sob Wrz 03, 2011 7:35 pm

Mój głos na Chandlera Smile
uwielbiam Go <3

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by madziiuula on Pią Paź 07, 2011 3:48 pm

Moj serial numer 1 , na pewno ponad 20 razy go ogladalam .. i zawsze z niecierpliwościa czekalam na watek Monici i Chandlera , a pozniej ten ostatni Rossa i Rachel. I za kazdym razem nie moge sie nadziwic jaka ta Emma jest śliczna .. ^^ zwlaszcza jak jest takim malutkim bobasem.

madziiuula

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pią Paź 07, 2011 4:20 pm

Ja uwielbiam ten fragment!!Wink

Niedługo skończę oglądać 7 sezon! Muszę stwierdzić, że to po prostu genialny serial, nie sposób się od niego oderwać!! Smile
Uwielbiam wszystkich, Phoebe i Joey żyją tak jakby w swoim świecie, świetnie się uzupełniają, jak już to ktoś wcześniej napisałSmile Ross ma kilka genialnych momentów, po których płaczę ze śmiechu, często też śmiesznie akcentuje niektóre słowa Very Happy Monice bardzo lubię i wraz z Chandlerem tworzą udaną parę, chociaż osobiście wolałam chyba odcinki w których Chandler mieszkał z Joeyem Very Happy Rachel pomimo tego, że jest rozpieszczona, jest bardzo dobrą przyjaciółką Smile
Mogłabym wiele pisać na temat tego serialu, ale już nie będę nikogo zanudzać Very Happy

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pią Paź 07, 2011 7:42 pm

Ja też jestem w 7. sezonie (powtarzam wszystko od początku po raz osiemnasty), ale na razie utknęłam z powodu braku czasu;)
Też wolę czasy, kiedy Chandler i Joey mieszkali razem. Uwielbiam odcinki z wymianą mieszkań, po tym jak dziewczyny przegrywają w teleturnieju dotyczącym ich paczki;)
Ross jest genialny - skórzane spodnie, świąteczny pancernik, UNAGI (i przy okazji 'Dangeeeer!), kanapka z indykiem... Masa komicznych sytuacji z jego udziałem. Chyba nigdy nie zapomnę jego reakcji na widok Monicki i Chandler i tego 'Get off my sister!!!'. No po prostu coś pięknego;)

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pią Paź 07, 2011 8:04 pm

Ja właśnie obejrzałam odcinek 10 w którym Ross chce opowiedzieć Benowi o Chanuce przebrany za świątecznego pancernika Very Happy
Tak, uwielbiałam te odcinki, z tą gra Rossa i przeprowadzkąSmile Poza tym Chandler w 4 sezonie wyglądał naprawdę fajnie o ile dobrze pamiętam Very Happy
Ahh o tym serialu można by było tyle pisać, genialny i ponadczasowy!
Poza tym bloopersy są świetne, często je oglądam Smile No i nie mogę pominąć piosenki początkowej!! I love you

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pią Paź 07, 2011 8:10 pm

Jeżeli chodzi o Chandlera to zmiany jego wyglądu są wprost zaskakujące. Matthew ma chyba problemy z utrzymaniem jednej wagi;) Ale kocham go w każdym wydaniu:)

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Citizen Erased on Pią Paź 07, 2011 8:26 pm

Z tego co czytałam to Matthew miał problemy z mieszaniem alkoholu z lekami, dlatego tak to odbiło się na jego wyglądzie. Nawet podejrzewali u niego manorexię, męski odpowiednik anoreksji.
Aż chyba włączę sobie jakiś odcinek Very Happy

Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pią Paź 07, 2011 8:28 pm

Czytałam gdzieś, że miał duży problemy, był lekomanem, jak dobrze pamiętam, dlatego tak często zmieniała się jego sylwetka. Nie wiem czy przypominasz sobie, jak np. w 6 sezonie oświadczył się Monice i było wtedy widać, że ma nadwagę, a na początku 7 sezonu, niby tego samego dnia, już był jakieś 25 kilo chudszy Wink Ale racja, Matthew wprost uwielbiam, wygląda na naprawdę sympatycznego człowieka, jak zresztą i reszta obsady Very Happy
Aaa no i jak mogłam zapomnieć o Janice! Oh My God!! Very Happy klasyk;)

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pią Paź 07, 2011 8:34 pm

I proponuje to, na poprawę humoru Very Happy

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pią Paź 07, 2011 8:42 pm

Marta napisał:Czytałam gdzieś, że miał duży problemy, był lekomanem, jak dobrze pamiętam, dlatego tak często zmieniała się jego sylwetka. Nie wiem czy przypominasz sobie, jak np. w 6 sezonie oświadczył się Monice i było wtedy widać, że ma nadwagę, a na początku 7 sezonu, niby tego samego dnia, już był jakieś 25 kilo chudszy Wink Ale racja, Matthew wprost uwielbiam, wygląda na naprawdę sympatycznego człowieka, jak zresztą i reszta obsady Very Happy
Aaa no i jak mogłam zapomnieć o Janice! Oh My God!! Very Happy klasyk;)

Wow, nie wiedziałam nic na temat tych jego problemów... A tę sytuację z oświadczynami pamiętam, wtedy właśnie byłoby to widać idealnie i o tym też pomyślałam, jak zaczęliśmy rozmowę na temat jego wagi;)

Janice - drugoplanowa postać idealna, jej włosy, styl, 'Oh - My - God!' - rewelacja. W ogóle jednym z największych plusów Friends jest właśnie obsada - aktorzy są świetni, nie wyobrażam sobie, by można było to zagrać jeszcze lepiej niż zrobili to oni.

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pią Paź 07, 2011 8:52 pm

Muszę się z Tobą zgodzić w 100%, aktorzy są najlepsi i wykonali swoją pracę tak, że lepiej już nie można Wink Poza tym widać, że oni bardzo siebie lubią nawzajem i dzięki temu jeszcze bardziej lubię ich oglądać Very Happy

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sro Lis 02, 2011 1:24 am

Przez to ciągłe gadanie Karoliny zebrałam się i też powtarzam, 1 sezon - go Very Happy

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Lis 02, 2011 11:47 pm

Kurcze dzisiaj widziałam powtórkę odcinka Friendsów na TVN7 i mówię to oficjalnie CHANDLER I RACHEL POWINNI BYĆ RAZEM!!! Very Happy Very Happy To moja friendsowska para Very Happy Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Czw Lis 03, 2011 12:39 am

Ja początkowo też chciałam, żeby Rachel i Chandler byli razem, bo ja jakoś nie zachwycałam się aż tak Rossem i Rachel jak wszyscy, jakoś dla mnie oni do siebie nie za bardzo pasują. Ale Mondler to też świetna para, chociaż Chandler przy Monice stał się takim trochę pantoflarzem Smile

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magda on Czw Lis 03, 2011 11:15 am

Nie dziwię się, że Chandler i Rachel mogą się podobać razem, bo Matthew i Jen mają bardzo fajną chemię. Chyba wszystkie sceny Chandlera i Rachel są naprawdę świetne, mimo że było ich niezbyt dużo. Wiadomo, że Jen i Matthew od lat są dobrymi przyjaciółmi, a co więcej nawet były plotki o ich romansie.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

http://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pisanie by BoToCoDlaMnie on Sro Lis 09, 2011 11:44 pm

W takim serialu to biedaczek Ross musial znalezc swoja najwieksza milosc ; D przeciez ta scena gdzie sie kochali w planetraium to bylo mega haha ;d

a kojarzycie moze odcinek z Bradem Pittem w Swieto Dziekczynienia ; D jak jest tam pewnie motyw; p jak sie wkurza to wcina za 5 osob ; D zawsze jak to ogladam to sie smieje ; palbo kaczki Joyea i Chendlera hah ^^

BoToCoDlaMnie
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 58

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Czw Lis 10, 2011 1:08 pm

Jen i Matt romans??? ok jeszcze bardziej ich kocham Very Happy Very Happy

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by DairDreamer on Czw Lis 10, 2011 2:25 pm

Chandler i Rachel jako friendship są perfekcyjni.
Jednak gdyby nie rodzeństwo Geller, to kto wie…Question
może mielibyśmy perfekcyjny Chanel... Wink Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Pisanie by missv on Nie Sty 08, 2012 7:09 pm

Takie trochę How I Met Your Mother 90's version Wink Przyjemne, śmieszne, nieco infantylne, ale idealne na wypełnienie niedzielnego popołudnia.

missv

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Nie Sty 08, 2012 8:15 pm

missv - jak bym powiedziała, że HIMYM jest jak "nowe Friends", a nie odwrotnie:)
Ostatnio (jakieś 2 tyg temu) postanowiłam od początku obejrzeć wszystkie odcinki... Okazało się, ze nie widziałam z połowy odcinków. Szkoda, że nie ma więcej odcinków:(
Słyszałyście, że miał być film?

Klaus <3
Kol <3

Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 1:49 am

Sponsored content

Powrót do góry Go down