Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Jaki jest twój ulubiony odcinek sezonu 3?

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap13%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap2%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap2%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap4%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap4%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
[ 2 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap7%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
[ 2 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap7%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 4 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap6%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_lcap38%Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Vote_rcap 38% 
[ 21 ]

Wszystkich Głosów : 54

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Magdafa on Sro Wrz 14, 2011 7:42 pm

aaa... A no tak jakos sobie przypomniałam początek odcinka ale zapomniała jak się skończył. Ja tak czasami mam...
Magdafa
Magdafa
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 366

Powrót do góry Go down

Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!  - Page 2 Empty Re: Sezon 3 dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xAaliyahxx on Pią Wrz 23, 2011 2:48 pm

Ja będę oryginalna ;P Mój ulubiony odcinek to 18, bo spodobały mi się te przygotowania do ślubu Doroty, wypytywanie o tradycje itd. Very Happy
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania M. on Sob Wrz 24, 2011 10:42 pm

Grandfater II Za ostatnią scenę Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Pisanie by truskaweczka on Pią Wrz 30, 2011 2:06 pm

Ja zagłosowałam na 3x12 Smile Lubię go za sceny w szpitalu, najpierw gdy Blair wbija do Sereny w piżamce, przytulają się, a ona przyznaje, że BLAIR MIAŁA RACJĘ Smile I później scena Blair&Chuck na korytarzu Smile

truskaweczka
Blair & Dorota
Blair & Dorota

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Pisanie by tuppence on Pią Paź 14, 2011 6:24 pm

Po dłuuugim zastawianiu się zagłosowałam na odcinek z przedstawienie. Robienie kabaretu to chyba początki porządnego Dair, które wtedy było czymś zupełnie zaskakującym.
Ogólnie bardzo lubię trzeci sezon, NYU, Blair z Chuckiem, no i przepiękny Aaron Tveit jako Tripp.
tuppence
tuppence
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edda on Pon Paź 17, 2011 3:44 pm

Odcinek 1. Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Szczególnie, nie ukrywam za Chair. Te ich letnie gierki. Blair, która się bała, że Ciok ją zdradzi...a on pokazał, że ją kocha i tekst, który według mnie pokazuje jak bardzo są związani ze sobą : I'm not Chuck Bass without you". Bo ciągle mówił :I'm Chuck Bass", a to Blair... i okazuje się, że to ona go tworzy w większości. Do tego próba zwrócenia uwagi ojca Sereny i Carter.
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Pisanie by mario588 on Wto Paź 18, 2011 3:30 pm

9.

mario588

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pisanie by iwwuuska on Sob Paź 22, 2011 9:28 am

Wyjątkowa miłość Chucka do Blair. Ostatni odcinek!!
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

Pisanie by kam1105 on Pią Lis 04, 2011 12:10 pm

Lasta Tango, Then Paris
Bo..
Zacytuję Plotkatę (książka):
"To było takie kiczowate i romantyczne zarazem. Iście hollywoodzkie."
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Pią Lis 18, 2011 5:10 pm

3x1, uwielbiam gdy Chuck mówi do Blair "Hi", po tym jak niby przyłapała go na zapleczu baru z inną. Nie wiem dokładnie kt to odcinek ale lubie też ten w której B z C licytują to samo zdjęcie na aukcji.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Pisanie by xLaura on Czw Lis 24, 2011 2:27 pm

Ostatni odcinek przebija wszystkie, mimo, że tak się skończył
xLaura
xLaura
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Pisanie by melanola on Sro Sty 04, 2012 2:10 am

10, 22. Finały zawsze sa najlepsze. xP

melanola

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Pisanie by dzika on Sob Sty 07, 2012 11:22 pm

Ulubiony odcinek 1 Smile
Także 7,11,12,17,22 były super

dzika
Chair & Georgie
Chair & Georgie

Liczba postów : 107

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Pią Sty 13, 2012 10:35 pm

Ella napisał:3x1, uwielbiam gdy Chuck mówi do Blair "Hi", po tym jak niby przyłapała go na zapleczu baru z inną. Nie wiem dokładnie kt to odcinek ale lubie też ten w której B z C licytują to samo zdjęcie na aukcji.
To jest odcinek 03x03. Co do tego zaplecza to ja ubóstwiam ten moment. Blair niby taka zła i ten niewinny uśmiech Chucka i "Hi" ;D

3 sezon jest drugim w kolejności moim ulubionym. Lubię pierwsze 5 odcinków, te wszystkie gierki Blair i Chucka, początek roku szkolnego czyli Little J. królową Constance i Blair szukająca służki i..Georgina! Podobał mi się też odcinek 03x08 "The Grandfather: Part II" . Uwielbiam tam kłótnie Blair i Sereny, niby przyjaciółka Blair, pchnięcie w tort i oczywiście końcówka gdy Blair leży z Chuckiem w łóżku, taki romantyczny moment ; ) Lubię cały odcinek 03x09 "They Shoot Humphreys, Don't They?". Scena w windzie i Chuck : "A teraz możecie się pocałować " ;D I Little J. pokazała że nie łatwo ją zniszczyć. Nie mogło też tu zabraknąć 03x11 "The Treasure of Serena Madre". A to dlatego, że uwielbiam w Gossip Girl "Święto Dziękczynienia ", motyw, że niby Eleanor w ciąży i oczywiście genialne akcja przy stole. W 03x12 "The Debarted", można powiedzieć, że nie ma tu nic ciekawego, ale uwielbiam końcówkę odcinka z dwóch powodów : Nate, który pokazuje jak bardzo kocha Serenę. Oraz rozmowę Blair i Chucka w szpitalu, piękna wzruszająca scena. A na koniec 03x22 "Last Tango, Then Paris". Cuudowny odcinek.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Pisanie by onlytrueloveful on Sob Lut 04, 2012 7:36 pm

Kilka odcinków było naprawdę dobrych, 3x01, 02, 03 i 04- za świetne sceny Blair i Chucka, jedna z ulubionych w 3x04 "If you ever forget that you're Blair Warldorf, remember I'm Chuck Bass and I love you" i 3x01 I'm not Chuck Bass without you" I have you, that's all I need". Chyba ich najlepsze dialogi ever:) Co więcej Dan też mi się podoba w tym sezonie. Taki zabawny i naiwny jednocześnie, np. kiedy nie rozpoznaje Olivii. Mnóstwo zabawnych perypetii. Jedynie Serena zaczyna mnie wkurzać. Ostatni odcinek zdecydowanie najlepszy(Dorota rodzi córeczkę, Georgina wraca z palącą wiadomością) pomimo tragicznego zakończenia. Nie spodziewałam się tego po Chucku, ale Jenny nie była zupełnie bez winy. Zmieniła się pod wpływem UES nie do poznania..
onlytrueloveful
onlytrueloveful
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Sob Lut 04, 2012 8:17 pm

Właśnie sobie odnawiam 3 sezon i stwierdzam, że do 12 odcinka był całkiem niezły. Jeszcze tę Olivię dało się przeboleć, chociaż to, że Dan kompletnie jej nie znał było mocno naciągane. Serena + Carter - wybuchowe połączenie, ale całkiem niezłe. Nie za dużo Chair, brak dramatów z cyklu "kocham cię, ale nie mogę z tobą być", wątki z guest star trzymały się kupy. A potem wszystko się posypało - Evelyn, Chair, Jenny + Damon, a szkoda, bo tak fajnie się zapowiadało -.-

[You must be registered and logged in to see this image.]
why don't you tell me that if the girl had been
worth having she'd have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
won't wait for anybody.

brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sob Lut 04, 2012 8:20 pm

Jenny+ Damon? xDDDDDDDDD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Sob Lut 04, 2012 8:21 pm

Chyba Jenny i Damian ;D

btw. dla mnie chyba najbardziej denerwującą sprawą była Evelyn. Ale ogólnie sezon mi się podobał Smile
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Sob Lut 04, 2012 8:24 pm

Ahahahah sorry pomyliłam seriale, wybaczcie xD

Ja teraz sobie oglądam, żeby dojść do tego, o co w końcu z nią chodziło. Dwa razy już oglądałam te odcinki i dalej nie pamiętam, może za trzecim razem skumam Razz

A, i jeszcze na minus tego sezonu idzie Jenny i jej przedłużane włosy ;oo beznadziejnie "grała" wtedy.

[You must be registered and logged in to see this image.]
why don't you tell me that if the girl had been
worth having she'd have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
won't wait for anybody.

brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pisanie by antiba on Nie Mar 25, 2012 10:01 am

3 sezon w mojej opinii to regres totalny Razz do polowy dalo sie go zdzierzyc, chociaz nie bylo to nic specjalnego. potem jeszcze gorzej... a co do najlepszego odicnka stawiam na 3x18 bo byl slub Doroty
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Pisanie by TheBlairBitchProject on Czw Cze 07, 2012 11:17 am

Ogladajac kiedys pierwszy raz ten sezon, a bedac swiezo po 1 i 2, stwierdzilam, ze 3 sezon jest slaby .... ostatnio odswiezlam sobie ten sezon i stwierdzam, ze byl on rowniez swietny, nie wiem dlaczego ogladajac kiedys w ogole mi sie nie podobal ... a moze po nieudanym 5 docenilam poprzednie sezony ...
jednym slowem uwazam, ze mial duzo swietnych scen, fajne Chair - te dobre momenty i te zle, Nate i Serena - strasznie mi sie podobali, a nawet Dan i Vanessa mieli cos w sobie; poza tym nie przeszkadzaly mi az tak te gwiazdy goscinne, ktore jakos tak sensownie byly wplatywane (a nie tak jak w 5), dr Van der Woodsen czy Olivia Burke, Trip, matka Chucka - fajne mieli watki...
krotko mowiac z przyjemnoscia wrocilam do tej serii ...
A moze ktoras z Was tez sobie odswiezyla ten sezon, hmm ?
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Czw Cze 07, 2012 11:06 pm

ja tam zawsze lubiłam 3 sezon i dziwiłam się dlaczego niektórym się nie podoba. według mnie jest tak samo fajny jak i 2, a niektóre sceny ma jeszcze lepsze :)imo chociaż najgłupszym wątkiem była cała sprawa Chucka i matki.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Powrót do góry Go down

Pisanie by antiba on Pią Cze 08, 2012 8:24 pm

tez odswiezylam, ale ja nie zmieniam opinii. Byl slaby Razz
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Pisanie by xRx on Pon Cze 11, 2012 3:02 pm

Może to dziwne, ale ja uważam 3 sezon za najlepszy. Najbardziej trzymał w napięciu. Jedynie wątek z hotelem mi się nie podobał, reszta była super. Serena+Nate w tym sezonie byli fajni razem. Finał zaskakujący.
xRx
xRx

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Pisanie by anna_julia on Pią Sie 17, 2012 12:39 am

Wg. mnie to taki średni sezon, w porównaniu do świetnego 1 i niezbyt fajnego przedostatniego.
anna_julia
anna_julia
Chuck & Nate
Chuck & Nate

Liczba postów : 72

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry