The Secret Life of the American Teenager

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

The Secret Life of the American Teenager

Pisanie by Ania on Sro Lip 04, 2012 1:32 pm

Opis:
Amerykański serial obyczajowy, emitowany przez stację ABC Family, swoją premierę miał 1 lipca 2008r. Głównym wątkiem serialu jest nieplanowana ciąża nastolatki o imieniu Amy. Serial ukazuje jej stosunki ze swoimi szkolnymi kolegami, m.in. z Rickiem, który jest perkusistą i ojcem dziecka Amy; Adrian, która chce Ricka na wyłączność; Benem, który chce podbić serce Amy, ale nie zna jej sekretu; Grace, ambitną cheerleaderką, która ochrania siebie od małżeństwa; oraz z Jackiem, chłopakiem Grace, który nie jest pewny czy może czekać do zakończenia szkoły medycznej.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Żródło: [You must be registered and logged in to see this link.]

Ktoś ogląda? Mnie wciągnął, aktualnie jestem na 15 odcinku 1 serii wiec jeszcze sporo przede mnąWink
Nie czytałam spoilerów, także nie wiem co się będzie działo w kolejnych sezonach, ale mam tylko nadzieję, że nie połączą Amy i Ricky'ego, że jako rodzice to muszą być razem;/ Wkurza mnie postać siostry Amy - w ogóle drażni mnie jej gra i jej wątki raczej mnie nie ciekawią. Podobnie jak ta cała Grace i jej rodzice. Najciekawszy wątek jak dla mnie to głównej bohaterki, Adrian i jej ojca, ojca Bena. W ogóle ojciec Bena jest według mnie kapitalną postacią, jest po prostu świetny!! Smile Ciekawa jestem bardzo jak się jego losy dalej potoczą? Ktoś wie i może zdradzić? Wiem, że są opisy całych sezonów, ale nie chcę tak szczegółowo się dowiadywać co się będzie działo, ale chciałabym za to wiedzieć co tam ciekawego u Leo właśnie Smile
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Re: The Secret Life of the American Teenager

Pisanie by shiva89 on Sro Lip 04, 2012 2:43 pm

dla mnie najgłupszy serial świata,oglądałam kilka odcinków i masakra...
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Sro Lip 04, 2012 3:43 pm

obejrzałam kilka pierwszych odcinków, zanudziły mnie na śmierć. Potem obejrzałam kawałek z 4 sezonu (chyba jest:D) i po prostu masakra...
Spoiler:
piękna rodzinka
[You must be registered and logged in to see this image.]
i jeszcze biedny Ben... ten też (chyba) ma dziecko...

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sro Lip 04, 2012 10:13 pm

Ania,Ania,Ania czemu my mamy tak identyczne gusta ? Very Happy

Ale wracając do serialu.Jak dla mnie jest fajny.W miarę jest prawdziwy bo każdy może znaleźć się w sytuacji Amy.Nie ma w nich nie wiadomo jak zmyślonego świata tylko zwykli normalni nastolatkowie,którzy myśleli że są dorośli czyli bardzo na czasie i prawdziwe.Aktualnie przez limit,który bardzo kocham Mam nadzieję,że losy Amy potoczą się właściwie i wszystko będzie jak należy.Byle nie była z doboszem.

Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry