Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LIO 2012

+15
Ola
shiva89
fusiatko44
brulion
Lewandowska
Karo
Karolina
Edda
Ewa
MotherChucker
Vivien
Kasia
Ania M.
Żuri
Gigi
19 posters

Strona 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

LIO 2012 Empty LIO 2012

Pisanie by Gigi Pon Lip 30, 2012 11:24 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ile medali Polaków obstawiacie?? Very Happy bo na razie krucho. ofc siatka. a reszta :/ Radwańska dała ciała, ale imo to było zamierzone. w ogóle jej nie zależało. na co jeszcze liczycie i co będziecie oglądać??

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Pon Lip 30, 2012 12:25 pm

Zamierzone? Very Happy Hahahaha, myslisz, że pojechała na wymarzone igrzyska olimpijskie by specjalnie odpuścić? Niemka zagrała mecz życia, a Radwańska się gubiła, robiła błędy. Raz forma jest, raz jej nie ma. Ja na medal nie liczyłam od samego początku, bo wiedziałam, że będzie bardzo trudno, ale balonik rozdmuchali, że faworytka do medalu. Moim zdaniem, za wcześnie u niej na to. Jeszcze ma czas, a Wimbledon po prostu jej się dobrze ułożył.

Strasznie mi szkoda, że sędziowie oszukali Zagrodnika. Zasłużył na ten brąz Sad

Gigi, z czym krucho? Powiedz szczerze, u kogo z tych co na razie byli liczyłaś na medal? Bo prawdziwe pewniaki do medalu, a nie te rozdmuchane przez media (ósemka w wiosłach, lol) jeszcze nie startowały. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Gigi Pon Lip 30, 2012 12:44 pm

eee przecież w tenisie olimpiada nic nie znaczy. serio widać było dawną Agę. kręcenie nosem. brak biegania. jakby nie chciała nic robić. Niemka zagrała świetnie. ale Aga zagrała NIC. więc sorry, ale po 2 rakiecie spodziewałabym się chociaż walki. a nie fochy wielkiej Agi jak kiedyś. nigdy tego u niej nie lubiłam. ostatnio bardzo poprawiła się i walczyła. a tu zero energii.

poza tym Wimbledon to jedyny kort gdzie ma szanse na sukces. nie oszukujemy się ani mączka ani hard nie pomagają jej grze. więc gdzie jak gdzie ale na Wimbledonie powinna lepiej sobie poradzić. imo podłożyła się albo nie wiem zupa wczoraj była za słona :/

poza tym come on. nie liczyłaś na medal 2 rakiety świata?? na jej ulubionym korcie. imo powinna być w 1szej 4 z palcem w de Very Happy

krucho z judo. krucho z szermierką. pływanie :/ wioślarstwo. jeżeli wicemistrzowie świata albo mistrzowie Europy nie wchodzą nawet do finału to imo jest krucho.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Pon Lip 30, 2012 1:22 pm

Szermierka mnie ani trochę nie dziwi. Judo? Gdyby Zagrodnik zdobył medal t byłoby to niesamowite wydarzenie. A nasi najlepsi Judocy jeszcze nie startowali.

Nie, nie liczyłam. Uważam, że nie jest jeszcze w formie na medal, po drodze miałaby gdzieś Azarenkę, Szarapovą, które ominęła na Wimbledonie. Powinna być w pierwszej 4, ale nie jest. Moim zdaniem gdzieś na pozycji ćwierćfinału by odpadła.

W tenisie Olimpiada nic nie znaczy... Jeżeli dla Ciebie nic nie znaczy przywieźć do domu medal i być w trójce najlepszych tenisistów świata, to naprawdę mnie to dziwi. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pon Lip 30, 2012 2:13 pm

Tak siatkarze mają duże szanse na medal, ale na razie nie warto wpadać w huraoptymizm. Jesteśmy dopiero po pierwszym spotkaniu.
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Gigi Pon Lip 30, 2012 2:24 pm

Żuri olimpiada to nie wielki szlem. zapytaj pierwszego lepszego tenisistę. nawet amatora co wolałby wygrać IO czy coś z ws. nie ma porównania nawet. zresztą widać po wywiadach Agi, że zlewka na maxa. i io nijak zalicza się do klasyfikacji najlepszej trójki świata z tymi mini punkcikami.

imo Serena jest teraz najlepszą tenisistką na świecie a Aga z nią grała w finale i nie było źle. i nie patrzy się na to kogo ominęła. tak to możemy obalać wszystkich wielkich mistrzów. błagam Very Happy poza tym jak może nie być w formie na medal. kiedy jest 2 rakietą świata?? Razz samo przez siebie mówi, że jest jedną z głównych faworytek do złota. więc serio dziwię się, że ktoś może myśleć, że to żadna porażka.

co do siatkarzy. nie popadam w hurraoptymizm na pewno. ale jeżeli nie będzie medalu to będzie porażka. co jak co, ale ekipa jest świetnie przygotowana. kilka tyg temu wygrała LŚ. więc można liczyć na dużo.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pon Lip 30, 2012 2:33 pm

Wygrana LŚ jeszcze o niczym nie świadczy. Dużo będzie zależeć od tego na jakim miejscu zakończą grupę i na kogo trafią w ćwierćfinale.
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Gigi Pon Lip 30, 2012 3:09 pm

Rosjanie i Brazylijczycy są do ogrania. tylko oni imo mogą zagrozić. także brak medalu to moim zdaniem będzie porażka siatkarzy. szczególnie, że to jest u nich najważniejsze impreza sportowa.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Pon Lip 30, 2012 3:44 pm

Gigi napisał:Żuri olimpiada to nie wielki szlem. zapytaj pierwszego lepszego tenisistę. nawet amatora co wolałby wygrać IO czy coś z ws. nie ma porównania nawet. zresztą widać po wywiadach Agi, że zlewka na maxa. i io nijak zalicza się do klasyfikacji najlepszej trójki świata z tymi mini punkcikami.

imo Serena jest teraz najlepszą tenisistką na świecie a Aga z nią grała w finale i nie było źle. i nie patrzy się na to kogo ominęła. tak to możemy obalać wszystkich wielkich mistrzów. błagam Very Happy poza tym jak może nie być w formie na medal. kiedy jest 2 rakietą świata?? Razz samo przez siebie mówi, że jest jedną z głównych faworytek do złota. więc serio dziwię się, że ktoś może myśleć, że to żadna porażka.

co do siatkarzy. nie popadam w hurraoptymizm na pewno. ale jeżeli nie będzie medalu to będzie porażka. co jak co, ale ekipa jest świetnie przygotowana. kilka tyg temu wygrała LŚ. więc można liczyć na dużo.

Nie mówię, że to jest wielki szlem, ale bez przesady, że mają totalną wylewkę i olewają. Każdy sportowiec chce zdobyć medal, jaki jest sens startować w takim razie, skoro aż taką wylewkę mają? Po co jechać, po co startować w deblu, po co się męczyć? Śmieszne ta teoria. Very Happy
Co z tego, że nie liczy się w rankingu. Nie ma lepszego sukcesu niż wygrać złoto na olimpiadzie, dla każdego sportowca. Że dostają mniej kasy? To wtedy nic nie są warci, tacy sportowcy.
Mogę się dowiedzieć w sumie, skąd wzięłaś tę teorię?

Radwańska ma wiele przeciwniczek, których jeszcze nigdy nie pokonała i przez jakiś czas nie pokona, bo musi minąć trochę czasu, musi się wzmocnić, to jeszcze nie jest jej czas na mistrzostwo.

To że odpadła tak wcześnie, po takiej fatalnej grze, to jest porażka. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, że no na medal jednak miała nikłe szanse i jak widać taka jest prawda.
Siatkarze moim zdaniem są w życiowej formie i u nich akurat brak medalu będzie porażką. Wczoraj pokazali, że dalej są w rewelacyjnej formie.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Kasia Pon Lip 30, 2012 4:07 pm

Gigi napisał:Żuri olimpiada to nie wielki szlem. zapytaj pierwszego lepszego tenisistę. nawet amatora co wolałby wygrać IO czy coś z ws.


ok, pytaj xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Gigi Pon Lip 30, 2012 4:20 pm

lol Kasia znam odpowiedź xDD od ilu lat grasz?? :>

Żur. oglądałaś mecz?? Aga grała jakby nie chciała wygrać. dreptała. kręciła nosem. zero zaangażowania i walki. zresztą nawet Fibak to zauważył. a przecież jest jej wielkim fanem. więc mówię albo nie miała ochoty albo zupa była za słona.

i jeszcze raz. tenis to nie jest typowa dyscyplina olimpijska. dlatego to nie jest sukces na poziomie wielkiego szlema. punkty też mini. więc serio myślę, że niektórzy tenisiści nawet nie żałują. poza tym nie usłyszysz w komentarzu zwycięzca olimpiady sprzed 10 lat ale finalista wielkiego szlema sprzed 10 lat już tak. 2 różne imprezy. mówię tylko, że Radwańska grała tak jakby nie chciała tego wygrać. tyle :>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Pon Lip 30, 2012 4:23 pm

Kasia napisał:
Gigi napisał:Żuri olimpiada to nie wielki szlem. zapytaj pierwszego lepszego tenisistę. nawet amatora co wolałby wygrać IO czy coś z ws.


ok, pytaj xD

Obstawiam, że Gigi to Anna Kurnikowa, tylko nigdy nie chwaliła się nazwiskiem. Więc ma sprawdzone informacje Laughing Laughing
Spoiler:
A tak na serio, rozśmieszyło mnie to zdanie bardzo Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Gigi Pon Lip 30, 2012 4:33 pm

lol dlaczego akurat Kurnikowa?? :> chociaż w sumie dobra tenisistka Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Pon Lip 30, 2012 4:36 pm

To samo imię, nie trzeba szukać daleko Very Happy
Poza tym, mamy w końcu Twoje zdjęcie Laughing Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Gigi Pon Lip 30, 2012 4:59 pm

oj po prostu powiedzcie, że bardzo chcecie moje zdjęcie Very Happy ni za bardzo Annę przypominam żadna ze mnie blondyna xD

ej dobra offtop Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Pon Lip 30, 2012 5:06 pm

A gdzie mamy offtopować jak nie w dziale Off-topic ? Very Happy
Co do zdjęcia, to bardzo bym chciała, ale wyraziłaś się jasno, że nie wstawisz, więc muszę się posiłkować zdjęciami z google grafiki ;D

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Gigi Pon Lip 30, 2012 5:19 pm

powiedziałam, że nie wstawię, bo wszędzie piję albo palę albo cycki na wierzchu. generalnie patologia. i wstyd xD dobra wstawię zaraz coś Very Happy

koniec offu w temacie o olimpiadzie Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Vivien Pon Lip 30, 2012 8:53 pm

Gigi napisał:
Żur. oglądałaś mecz?? Aga grała jakby nie chciała wygrać. dreptała. kręciła nosem. zero zaangażowania i walki. zresztą nawet Fibak to zauważył. a przecież jest jej wielkim fanem. więc mówię albo nie miała ochoty albo zupa była za słona.
Właśnie takie miałam wrażenie jak to oglądałam. Może nie była to kwestia zlewki, a nastawienia pod tytułem "Jestem drugą rakietą świata i och, wygram z ręką w nocniku". Choć pewnie zlewka.

Ula za to dziś nie dała sobie aż tak w kasze dmuchać jak wszyscy prognozowali i udało się ją wkurzyć Serenkę w pewnym momencie ^^
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Wto Lip 31, 2012 10:14 am

za nieco ponad godzinę siatkarze grają, moim zdaniem nasza największa nadzieja Wink
12:30 Polska- Bułgaria
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Wto Lip 31, 2012 1:51 pm

Bez komentarza zachowanie Bułgarów...

Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Edda Wto Lip 31, 2012 1:55 pm

Gra dzisiaj nie była za ładna, nie było takiego mocnego lidera, który by pociągnął Polaków. A nasi przeciwnicy przyzwyczaili do tego zachowania. Teraz tylko nie można wygrać żadnego meczu. Wydaje mi się, że nie byli zbytnio skupieni.
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Wto Lip 31, 2012 2:00 pm

Edda napisał:Gra dzisiaj nie była za ładna, nie było takiego mocnego lidera, który by pociągnął Polaków. A nasi przeciwnicy przyzwyczaili do tego zachowania. Teraz tylko nie można wygrać żadnego meczu. Wydaje mi się, że nie byli zbytnio skupieni.

Wypluj te słowa Very Happy Mają wygrywać wszystkie Smile Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Wto Lip 31, 2012 2:47 pm

Za dużo błędów własnych, gra mocno falowała.
Słabszy dzień po prostu. Oczyścić umysł i do boju z Argentyną Smile
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Żuri Wto Lip 31, 2012 3:13 pm

Sodówka odbiła, niestety. Dopiero przy wymianie prawie całego pierwszego składu gra zaczęła się lepić. Niech media dalej pompują balonik, na pewno daleko na tym zajdziemy. Very Happy

Dobrze, że taka porażka przytrafiła się teraz, a nie później. Może ochłoną i zrozumieją.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Wto Lip 31, 2012 3:17 pm

Sodówka to myślę , że nie. Prędzej rozprężenie.

Chłopaki wiedzą, że to nie był dobry mecz w ich wykonaniu.
Analiza błędów, pozwoli im podejść z koncentracją do następnego spotkania.
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach