Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LIO 2012

+15
Ola
shiva89
fusiatko44
brulion
Lewandowska
Karo
Karolina
Edda
Ewa
MotherChucker
Vivien
Kasia
Ania M.
Żuri
Gigi
19 posters

Strona 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Gigi Sro Sie 08, 2012 11:33 pm

ej to post pod postem to jeszcze mała bieda sama to robię często xD tylko nie naskakujcie tak na siebie błagam :>

będę kibicować nie wiem komu. Włosi mogą być od biedy Razz ale będę kibicować słabszym na pewno.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Sro Sie 08, 2012 11:33 pm

Włochy. Albo Brazylia.
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Sro Sie 08, 2012 11:36 pm

No ja właśnie mam dylemat Wink Już i tak takich emocji nie będzie, ale myślę, że cieszyłabym się osobiście z wygranej Włochów lub Brazylijczyków, tak jak Ania Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Sro Sie 08, 2012 11:36 pm

Marta ja rozumiem ale serio minuta po minucie można się starać coś z tym zrobić gdy wcześniej ktoś o to prosił Smile Tyle ode mnie bo i tak przecież rzucam jadem i parę innych.

Kibicować ? Trudno powiedzieć,przede wszystkim musiałabym zobaczyć dokładne opinie na temat meczów bo nie wgłębiałam się jeszcze ale myślę,że Włochom.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Sro Sie 08, 2012 11:41 pm

Choć Brazylia może pokazać na co ją stać Smile
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Go?? Sro Sie 08, 2012 11:44 pm

Samej mi się zdarza GG, a jak nie to w ostatnim momencie sobie przypominam. Serio, to przyzwyczajenie z innego forum, a nie celowy zabieg.

W ogóle szkoda, liczyłam na co najmniej 11 medali, żeby przebić wynik z Pekinu, ale w tym roku cieniutko idzie niestety. Może za 4 lata będzie 20, w czym 19 złotych Twisted Evil Twisted Evil

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Sro Sie 08, 2012 11:46 pm

W Rio będzie gorąco to i nasi się rozgrzeją na medale Razz
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Sro Sie 08, 2012 11:59 pm

Marta napisał:Samej mi się zdarza GG, a jak nie to w ostatnim momencie sobie przypominam. Serio, to przyzwyczajenie z innego forum, a nie celowy zabieg.

W ogóle szkoda, liczyłam na co najmniej 11 medali, żeby przebić wynik z Pekinu, ale w tym roku cieniutko idzie niestety. Może za 4 lata będzie 20, w czym 19 złotych Twisted Evil Twisted Evil


Widzisz Marta wcześniej już prosiłam Dziewczyn aby się pilnowały ale teraz już po prostu miałam dość tego pisania post pod postem aby w drugim pisać nie na temat używając "a pamiętasz". Można nie wyszło dobrze gdy bluzgnęłam ale każdy czasem ma już dość i liczenie do 10 nie pomaga Smile To tyle w tym temacie bo zaraz znowu jakaś wojna na moją osobę będzie że rzucam jadem.

Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Czw Sie 09, 2012 4:04 pm

I jest kolejny medal z wody Smile

Coś uwielbienie w tym roku do brązu Razz
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Lise Czw Sie 09, 2012 7:41 pm

no i zbliżamy się do 10:D Może przebijemy wynik z ostatnich igrzysk...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karolina Czw Sie 09, 2012 7:55 pm

GossipGirl napisał:
Marta napisał:Samej mi się zdarza GG, a jak nie to w ostatnim momencie sobie przypominam. Serio, to przyzwyczajenie z innego forum, a nie celowy zabieg.

W ogóle szkoda, liczyłam na co najmniej 11 medali, żeby przebić wynik z Pekinu, ale w tym roku cieniutko idzie niestety. Może za 4 lata będzie 20, w czym 19 złotych Twisted Evil Twisted Evil


Widzisz Marta wcześniej już prosiłam Dziewczyn aby się pilnowały ale teraz już po prostu miałam dość tego pisania post pod postem aby w drugim pisać nie na temat używając "a pamiętasz". Można nie wyszło dobrze gdy bluzgnęłam ale każdy czasem ma już dość i liczenie do 10 nie pomaga Smile To tyle w tym temacie bo zaraz znowu jakaś wojna na moją osobę będzie że rzucam jadem.


Przestań rzucać jadem GG!

Lise napisał:no i zbliżamy się do 10:D Może przebijemy wynik z ostatnich igrzysk...

Chciałabym w to wierzyć ale nie sądzę. Do 10 powinniśmy dobić bo jutro Anita Włodarczyk ma finały, a świetnie poradziła sobie w eliminacjach więc prawdopodobnie uda się trafić na podium (oby na najwyższym stopniu;)) ale poza tym to chyba raczej skończyli nam się 'murowani kandydaci do medalu' więc możemy liczyć co najwyżej na miłe niespodzianki. Ponadto nawet jak dobijemy do tej 10 jutro to wciąż będzie to gorszy wynik niż ten z Pekinu, bo tam mieliśmy więcej złota.

A przewidywania były takie optymistyczne...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Czw Sie 09, 2012 8:03 pm

Karolina napisał:
GossipGirl napisał:
Marta napisał:Samej mi się zdarza GG, a jak nie to w ostatnim momencie sobie przypominam. Serio, to przyzwyczajenie z innego forum, a nie celowy zabieg.

W ogóle szkoda, liczyłam na co najmniej 11 medali, żeby przebić wynik z Pekinu, ale w tym roku cieniutko idzie niestety. Może za 4 lata będzie 20, w czym 19 złotych Twisted Evil Twisted Evil


Widzisz Marta wcześniej już prosiłam Dziewczyn aby się pilnowały ale teraz już po prostu miałam dość tego pisania post pod postem aby w drugim pisać nie na temat używając "a pamiętasz". Można nie wyszło dobrze gdy bluzgnęłam ale każdy czasem ma już dość i liczenie do 10 nie pomaga Smile To tyle w tym temacie bo zaraz znowu jakaś wojna na moją osobę będzie że rzucam jadem.


Przestań rzucać jadem GG!

Pokaż gdzie widzisz "jad" bo serio nudzi mnie to wytykanie czegoś czego nie ma.

Wrzuć na luz Karolina bo to już się robi nudne jak flaki z olejem,żeby co chwilę mieć jakieś pretensje o sprawę,która się zakończyła. Poza tym,ja nie mam nic do Ciebie więc czemu Ty masz mieć coś do mnie ? Laughing
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karolina Czw Sie 09, 2012 8:15 pm

GossipGirl napisał:
Karolina napisał:
GossipGirl napisał:
Marta napisał:Samej mi się zdarza GG, a jak nie to w ostatnim momencie sobie przypominam. Serio, to przyzwyczajenie z innego forum, a nie celowy zabieg.

W ogóle szkoda, liczyłam na co najmniej 11 medali, żeby przebić wynik z Pekinu, ale w tym roku cieniutko idzie niestety. Może za 4 lata będzie 20, w czym 19 złotych Twisted Evil Twisted Evil


Widzisz Marta wcześniej już prosiłam Dziewczyn aby się pilnowały ale teraz już po prostu miałam dość tego pisania post pod postem aby w drugim pisać nie na temat używając "a pamiętasz". Można nie wyszło dobrze gdy bluzgnęłam ale każdy czasem ma już dość i liczenie do 10 nie pomaga Smile To tyle w tym temacie bo zaraz znowu jakaś wojna na moją osobę będzie że rzucam jadem.


Przestań rzucać jadem GG!

Pokaż gdzie widzisz "jad" bo serio nudzi mnie to wytykanie czegoś czego nie ma.

Wrzuć na luz Karolina bo to już się robi nudne jak flaki z olejem,żeby co chwilę mieć jakieś pretensje o sprawę,która się zakończyła. Poza tym,ja nie mam nic do Ciebie więc czemu Ty masz mieć coś do mnie ? Laughing

Yyyyy... żartowałam? Myślałam, że było to dość łatwe do odczytania... Dobra, milczę.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ewa Czw Sie 09, 2012 8:20 pm

Karolina napisał:
GossipGirl napisał:
Karolina napisał:
GossipGirl napisał:
Marta napisał:Samej mi się zdarza GG, a jak nie to w ostatnim momencie sobie przypominam. Serio, to przyzwyczajenie z innego forum, a nie celowy zabieg.

W ogóle szkoda, liczyłam na co najmniej 11 medali, żeby przebić wynik z Pekinu, ale w tym roku cieniutko idzie niestety. Może za 4 lata będzie 20, w czym 19 złotych Twisted Evil Twisted Evil


Widzisz Marta wcześniej już prosiłam Dziewczyn aby się pilnowały ale teraz już po prostu miałam dość tego pisania post pod postem aby w drugim pisać nie na temat używając "a pamiętasz". Można nie wyszło dobrze gdy bluzgnęłam ale każdy czasem ma już dość i liczenie do 10 nie pomaga Smile To tyle w tym temacie bo zaraz znowu jakaś wojna na moją osobę będzie że rzucam jadem.


Przestań rzucać jadem GG!

Pokaż gdzie widzisz "jad" bo serio nudzi mnie to wytykanie czegoś czego nie ma.

Wrzuć na luz Karolina bo to już się robi nudne jak flaki z olejem,żeby co chwilę mieć jakieś pretensje o sprawę,która się zakończyła. Poza tym,ja nie mam nic do Ciebie więc czemu Ty masz mieć coś do mnie ? Laughing

Yyyyy... żartowałam? Myślałam, że było to dość łatwe do odczytania... Dobra, milczę.


Och wybacz...ale już mam dość tej sprawy i takie żarty mnie nie śmieszą.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Gigi Pią Sie 10, 2012 1:42 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]

Ryan Lochte; ❝at least he’s pretty❞

umieram xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Vivien Pią Sie 10, 2012 2:03 pm

Fajny jest Laughing
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karolina Pią Sie 10, 2012 4:53 pm

No i Rosja w finale:) I mam nadzieję, że wywalczą złoto.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by shiva89 Pią Sie 10, 2012 5:20 pm

Karolina napisał:No i Rosja w finale:) I mam nadzieję, że wywalczą złoto.
chyba sobie żartujesz>>??
Wszyscy tylko nie Ruscy...
ja mam nadzieje,ze Włosi wygrają.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karolina Pią Sie 10, 2012 5:28 pm

Włosi akurat ze wszystkich trzech drużyn, które w tej chwili pozostały w grze o złoto (bo drugi półfinał się jeszcze nie odbył) zasłużyli najmniej na zwycięstwo. Przegrali dwa mecze (i to oba z drużynami, które już odpadły z turnieju, więc teoretycznie rzecz biorąc powinny być słabsze) a z przeciętną Australią ledwo udało im się wygrać. I Rosja i Brazylia radziły sobie lepiej. Poza tym Włosi to krzykacze, dlatego za nimi nie przepadam. Lubią się kłócić o każdą niepomyślną dla nich decyzję sędziego.
No i chyba wszyscy już zapomnieli o ich bezczelnych komentarzach sprzed Igrzysk, że boją się tylko Rosjan i Brazylii a Polska i USA nie stanowią dla nich żadnego zagrożenia, bo są tacy zajebiści... Jak dla mnie to oni w ogóle nie powinni trafić do finału dlatego mam nadzieję, że Brazylia ich dziś rozniesie.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Ania M. Pią Sie 10, 2012 5:39 pm

Włosi są dosyć aroganccy i lubią się popisywać.
Ja stawiam na Brazylię Smile Do złota też.

Wcześniej myślałam nad tymi Włochami, ale fakt to co powiedziała Karolina.
Więc zdecydowanie na Canarinhos Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karolina Pią Sie 10, 2012 8:50 pm

Srebro dla Włodarczyk:)

EDIT:
I Brazylia w finale! haha


Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia Pią Sie 10, 2012 8:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Pią Sie 10, 2012 8:59 pm

+ Ruscy z Canarinhos w finale siatkowki
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Karolina Pią Sie 10, 2012 9:03 pm

Jak już Włosi odpadli to mi to wybitnie obojętne kto wygra. Nie chciałam tylko żeby oni zgarnęli złoto. Teraz trzymam kciuki za Bułgarów♥
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Edda Pią Sie 10, 2012 9:13 pm

Z Włochów a Bułgarów nie wiem, kto gorszy. Obydwa zespoły są dla mnie strasznie chamskie.
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by MotherChucker Pią Sie 10, 2012 9:31 pm

Ja jestem za Włochami jeśli chodzi o brąz.
Łasko Sad
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

LIO 2012 - Page 11 Empty Re: LIO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach