Jak poznałem Waszą matkę

Strona 19 z 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Jak poznałem Waszą matkę

Pisanie by Ola on Sro Sty 09, 2013 10:37 pm

Mam wielką nadzieję, że ten policzek będzie naprawdę spektakularny Very Happy Bo jest to jeden z moich ulubionych wątków Very Happy
A te strony są świetne, fajnie że coś takiego można znaleźć w internecie :>

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Wto Sty 15, 2013 1:37 pm

Jeżeli jeszcze jeden odcinek będzie o tym...
Spoiler:
że Ted coś czuje do Robin i ogólnie to przeżywa to się wkurzę Very Happy ile można?! Rozumiem, że to najważniejsza miłość Teda itd., ale po co Very Happy wątek z ojcem trochę moim zdaniem zmarnowany, niby był, ale jakby go nie było, Lily i Marshall zieeew.

Jedyne co mi się podobało to, że W KOŃCU co nieco o matce się dowiedzieliśmy Very Happy nic nowego, bo wiadome było że zagra na ślubie, ale przynajmniej ją zobaczyłyśmy Very Happy no i Kaylee Ajwi haha

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Wto Sty 15, 2013 6:35 pm

Spoiler:
Tylko teraz ciekawe, skoro oni planują 9 sezon, to czy 9 sezon będzie już z matką, czy będą tak przeciągać czas przed ślubem tak długo xD Bo skoro za 4 miesiące wesele, to matkę powinniśmy poznać na finał. Więc co z 9 sezonem? :>

Ogólnie odcinek spoko, parę zabawnych momentów, szkoda mi Teda, ale już niedługo <3

I w ogóle co za zestawienie Kaylee i Rachel, dwie aktorki których tak mocno nie lubię xDD

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Wto Sty 15, 2013 6:52 pm

Spoiler:
Nie zdziwię się jak Ted "pozna" matkę w ostatnim odcinku tego sezonu, ale my dopiero ją zobaczymy w ostatnim odcinku sezonu 9. haha xD Coś pójdzie nie tak i będzie ją cały sezon szukał czy coś.
Ale jak planują robić 9 sezon z matką to jest dość ryzykowne, bo przez tyle sezonów budowało się nasze oczekiwania, że jaka to by ona nie była, a tu dadzą jakąś kiepską aktorkę Razz mi by chyba wystarczyło samo jej poznanie.

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Sty 16, 2013 2:39 pm

Kaylee jest w HIMYM?? xD

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sro Sty 16, 2013 2:41 pm

Tak, gra dziewczynę współlokatorki Matki. Już pojawiła się raz, chyba w 5. sezonie.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Sro Sty 16, 2013 3:24 pm

a właśnie chciałam się spytać, czy one przypadkiem już kiedyś nie były w HIMYM Very Happy

Spoiler:
Znając życie i scenarzystów, będzie tak jak mówisz Vivien. Razz Ja właściwie też wolałabym tylko dowiedzieć się kto jest matką, a nie żeby była bohaterką ostatniego sezonu. No ale zobaczymy Wink

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Sob Sty 19, 2013 10:56 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Muszę być nieźle w tyle, bo dopiero teraz ten spoiler przeczytałam -.-
Spoiler:

Proszę proszę, żeby się jednak jego siostrą nie okazała Sad teoria, że matką jest siostra Barneya zawsze chyba mi się najbardziej podobała Smile mimo, że nie byłaby zaskoczeniem. No nic, pozostaje mi czekać na odcinek xD

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Sro Sty 23, 2013 5:10 pm

No to mamy faktycznie siostrę Barneya. Co do odcinka, szału nie było, parę śmiesznych scen, bardziej pod koniec, bo początek nudny.

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sro Sty 23, 2013 5:25 pm

Odcinek lepszy od poprzedniego. Moim mistrzem jest Robin jako Bilbo Baggins xD

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Sro Sty 23, 2013 6:06 pm

Ahh, zapomniałam napisać, że akurat nawiązania do HP i Hobbita mi się podobały ;p

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Wto Lut 05, 2013 7:51 pm

Robin Sparkles !!!!! Very Happy

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Wto Lut 05, 2013 9:47 pm

Już za nią tęskniłam Smile

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Sro Lut 06, 2013 5:41 pm

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sro Lut 06, 2013 5:56 pm

Jak na standardy tego sezonu, odcinek był bardzo dobry. Wzbudzili uśmiech na mojej twarzy (ale nie śmiech do łez jak w poprzednich sezonach), więc oby tak dalej.

Kocham Robin Sparkles.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Czw Maj 02, 2013 10:59 pm

Totalne odświeżenie tematu, ale Bro-Mitzvah była świetna Very Happy W ogóle ostatnie odcinki co raz bardziej mi się podobają :>

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Pią Maj 03, 2013 12:09 am

A mnie właśnie Bro-Mitzvah rozczarowała. Nawet się nie uśmiechnęłam, a cały fortel nie zrobił na mnie wrażenia. Wydaje mi się, że scenarzyści chcieli powtórzyć sukces odcinka zaręczynowego, ale tu im jednak nie wyszło.

Jak dla mnie od 8x19 znowu mają gorsze odcinki.

Finał tuż, tuż. Czy w końcu poznamy Matkę?

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Pon Maj 06, 2013 10:25 pm

Ja jednak zawsze będę ich uwielbiać xD Fajne wpadki, i do tego scena kiedy sprzątaczki oglądają z Barneyem nagranie Lily i Marshalla Very Happy

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Wto Maj 07, 2013 2:59 pm

Ojej te wpadki są świetne !! Very Happy uwielbiam jak rozśmieszają siebie nawzajem Very Happy

Co do 8x23........ spoilery poniżej Razz

OMG czemu oni to nam robią Sad Cieszę się z Barneya i Robin jako pary, ale zawsze jak pokazują takie sceny między Tedem i Robin to mi się płakać z tego chce jak oni są fajni razem. Nie wiem co szykują scenarzyści, ale nie zniosłabym Teda i Robin jako pary, a potem znowu jej powrotu do Barneya -.- Miałam nadzieję, że jakimś cudem Barney się dowiedział o tym co zakopała i pod koniec się z tym pokaże no ale cóż.. Chociaż fajnie, że się z jej ojcem dogadywał Very Happy Może to jakiś znak xd
Poza tym cały odcinek był super, z jednej strony zabawny, z drugiej smutny. Jeden z lepszych w tym sezonie imo Smile

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Wto Maj 07, 2013 3:30 pm

Nie oglądałam jeszcze, nie czytam, ale to na serio był ostatni odcinek tego sezonu?! o.o Tak szybko zleciał ten sezon >.<

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Wto Maj 07, 2013 3:39 pm

Jeszcze będzie jeden, 8x24 Very Happy ale nie wiem czego się po nim spodziewać, trochę się obawiam:P

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Wto Maj 07, 2013 6:15 pm

Moje serce Sad
Nigdy się chyba nie przekonam do Robin i Barney'a jako pary, a tylu ludzi ich uwielbia. Dla mnie najlepszą parą jest Robin i Ted, od samego początku i tak mnie boli, że i tak nie będę razem. Oj będę na koniec płakać, coś czuję. Ale no kurcze, oni są tacy cudowni razem, tyle cudownych momentów: scena ze światełkami na święta, scena w limuzynie, jeszcze ta dzisiejsza, matkoo Sad
I to tylko te które były niedawno, a ile ich było na samym początku, eh

Idę obejrzeć wszystkie dostępne filmiki na yt i obrazki na tumblrze xD

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Wto Maj 14, 2013 11:37 am

Hmm czemu taki średni finał Sad Chociaż gdzie teraz nie wejdę to wszędzie spoilery (z wiadomych względów haha), dobrze że obejrzałam rano Very Happy
Spoiler:
Niewiele mnie w tym odcinku rzeczy zaciekawiło. Jakoś mało śmieszny był, nieciekawy, nie czuło się, że ogląda się finał sezonu.. Fajnie, że chociaż się dowiedzieliśmy co się stało z łańcuszkiem Robin. Ofc Ted go miał cały czas przy sobie... Laughing Niech już dadzą im spokój.
Czyżbyśmy poznali matkę ??!! ;o wiadomo, że jest zawód, to miała być osoba, na którą się czekało kilka sezonów, więc spodziewałam się fajerwerków właściwie. Pewnie zawsze byłby zawód, nawet jak się kiedyś plotki pojawiały, że mogą wybrać na matkę jakąś sławną aktorkę. Dziewczyna jest taka... nijaka, może będzie przynajmniej sympatyczna Very Happy
Wiem, że jestem śmieszna, ale dalej mam nadzieję, że nas tylko wkręcają i to nie będzie np. jedyna dziewczyna z gitarą na weselu i np. później się okaże, żeby pożyczyła swojej koleżance parasolkę Sad Chciałabym, żeby scenarzyści jeszcze nas czymś NAPRAWDĘ zaskoczyli.

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Wto Maj 14, 2013 1:14 pm

Spoiler:
Właśnie ja też zawsze myślałam, że skoro tak "ukrywają" tą matkę, to będzie ona grana przez kogoś naprawdę znanego i trochę się zawiodłam. Brzydka nie jest, ale mogli wybrać lepiej Smile
Co do samego odcinka, to był dobry, ale na pewno nie na finał. Oprócz poznania matki nic właściwie się w nim nie wydarzyło. Ted jęczący o Robin i gadający o niej z Lili - żadna nowość, ale przynajmniej był w tym słodki. Wątek Marshalla jakoś w ogóle mnie nie zaciekawił. Najbardziej podobały mi się sceny Barney'a i Robin, bo przypomniałam sobie, za co ich pokochałam, ale jednak na finał sezonu to zdecydowanie za słabo, nawet oni nie byli w stanie tego uratować.

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Wto Maj 14, 2013 6:08 pm

Spoiler:
Największy plus odcinka to Barney i Robin, zawsze będę uważać, że są świetni razem Very Happy Tylko nie wiem po co serwują nam dalej zakochanego Teda, który magicznym sposobem cały czas miał przy sobie poszukiwany wisiorek. Ta nadzieja w jego oczach bardzo mi się nie podobała.

A co do samej matki. Wygląda na całkiem sympatyczną. Mi się akurat podobało, że nie było żadnych mega fajerwerków przy jej pokazaniu, bo jednak myślę, że to ona Wink Niech w końcu Ted ją pozna i się zakocha, bo mi szkoda chłopaka :>

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 12:50 pm

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 19 z 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry