Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Najnowsze informacje, wywiady

+76
Limka
fanka2112
Mat2323
Joanna
PH2C
Vivien
xoxo-Anja
PrincessBlair
Karo
tajemnicza
antiba
Kamila
Freya
Justyna
amant
CallMeLady
turtle
Ewa
gaspar
Serena
ronnie
pelcia22
dzika
niespodzianka
Karolina287
lookx
brulion
klaudyy
karolla
shiva89
chaya
Ania_
Żuri
Jen
Layla
mmoneya
gosienka006
Ella
poster
weciak
kam1105
netka
Nika
iwwuuska
xAaliyahxx
Paciok
sund1ay
skyscraper
Aniula
madziiuula
Zuza.
TheBlairBitchProject
Gosiek
lb
s
Magdafa
kaasiaa
Klaudia
Monika
bulma201
jeanne
zakochana_0
Citizen Erased
alaa15
Ania
dzastulaa_
MotherChucker
Numb3r_Fourt33n
Lise
Gigi
Kasia
Ola
Karolina
elenex89
Lewandowska
Magda
80 posters

Strona 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by brulion Wto Gru 18, 2012 11:30 pm

Schwartz już dawno nie ma nic do gadania w tym serialu xD
A co do wywiadu to nie skomentuję, naprawde, mogliby już uciąć te gadki i przestać się pogrążać Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by lalies . Sro Gru 19, 2012 7:15 pm

Może mi ktoś wyjaśnic o co chodziło z Rachel? Bo Kristen rozumiem... Ale ta ich wspólna scena, kim Rachel w ogóle była?
lalies .
lalies .

Liczba postów : 19

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Żuri Sro Gru 19, 2012 8:14 pm

Rachel grała rolę Blair w filmie na podstawie książki Dana. Kristen Serenę. Podobno Rachel grała jakąś postać w innym serialu, która jest podobna do Blair. Ale nie wiem, znam to z opowiadań, może ktoś inny się wypowie. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by brulion Sro Gru 19, 2012 8:53 pm

Rachel grała w poprzednim serialu Schwartza, The OC (Życie na fali). Grała tam Summer, która może, po jakimś tam przymrużeniu oka i naciągnięciu sprawy była TROCHĘ podobna do Blair. Powiem tak, jest sto razy milszą i bardziej normalną wersją Blair. Albo była Blair na początku serialu a potem z tego wyrosła xD
Tekst "Wait, Gossip Girl is real?!" to 100% Summer, która powiedzmy, że nie błyszczała inteligencją i była mało domyślna Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Vogue. Sro Gru 19, 2012 9:25 pm

Summer na początku może faktycznie była podobna do Blair, ale jak dla mnie to tylko przez kilka odcinków, chociaz nie trudno znaleźć nawiązania na linii Summer-Blair i Marissa-Serena (szczególnie jak dla mnie jeśli chodzi o te drugie postaci).
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Gigi Sro Gru 19, 2012 11:01 pm

TVLINE | A lot of people were surprised that Rufus and Lily didn’t reunite. Talk to me about that decision.
Obviously, Rufus and Lily together complicates the Serena and Dan dynamic.

The paparazi got wedding photos of Chuck and Blair and Dan and Serena. Was that expected or were you disappointed that happened?
The Chuck and Blair wedding, we knew as soon as we stepped outside, it would be captured by the paparazzi. But Dan and Serena, that was really disappointing and upsetting. We worked really hard to dress Blake inside, she kept away from the windows. It was a locked set. But somebody either paid someone to get into the apartment across the street, or used a fire escape and used a telephoto lens, and that really upset me because I didn't want anyone to know. I wanted that to be a surprise for fans.

no ja nie mogę. otwórzcie jeszcze więcej okien i balkonów LOL. mam wrażenie, że ta kobieta jest po prostu mało inteligentna xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Justyna Czw Gru 20, 2012 10:56 am

Ileż radości daje mi czytanie tych durnych wypowiedzi Laughing A najlepsze w tym wszystkim jest to, że ta kobieta jest z siebie bardzo dumna i uważa, że zrobiła kawał dobrej roboty.

Wypowiedź na temat Lily wymiata, jeśli dobrze zrozumiałam to związała się z Williamem dlatego, że pozwala jej pić i się nie wtrąca, true love jak nic Very Happy
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Żuri Czw Gru 20, 2012 5:22 pm

No i dlatego, zed Cece umarla i bylo jakies zamieszanie w zwiazku z tym. Ale nie mam pojecia co to znaczy:D
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by neomi19901 Czw Gru 20, 2012 7:24 pm

Hahah nie myslałam ze tylko "ciekawych" rzeczy jeszcze bedzie wypływac po finale;) Dzisiaj uzmysłowiłam sobie moje uzależnienie od tego forum co chwile wchodze i patrze czy sa nowe posty ;PP
neomi19901
neomi19901
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Gigi Czw Gru 20, 2012 10:27 pm

Gossip Girl - Front and Rear Package Art for 'The Complete Series' DVD Collection!

The final episode of this popular primetime soap is airing tonight, and the final season and complete series DVDs come to stores in mid-February

Spoiler:

mwahaha. padłam xD i nie to nie jest photoshop Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Magda Pią Gru 21, 2012 4:07 am

Coś naprawdę niezwykłego Wink Może na UWS miała miejsce lepsza i ciekawsza historia, he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Magda Pon Sty 07, 2013 12:51 pm

Wygląda na to, że większość fanów miała rację, snując teorie spiskowe na temat przejęcia serialu przez Savage i Schwartza i zmiany profilu serii w 5x24. - Decyzja o tym, że Dan jest Gossip Girl została podjęta po tym, jak opuściłem serial - powiedział na konferencji prasowej Josh Safran, były producent GG, który promował swój nowy serial Smash. Oznacza to, że decyzja odnośnie tożsamości GG zapadła podczas sezonu szóstego. Kłóci się to z tym, co mówiła Savage, podkreślając, że scenarzyści planowali od dłuższego czasu scenariusz, w którym najpopularniejszą blogerką na Manhattanie jest... Lonely Boy Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Joanna Pon Sty 07, 2013 1:46 pm

Magda napisał:Wygląda na to, że większość fanów miała rację, snując teorie spiskowe na temat przejęcia serialu przez Savage i Schwartza i zmiany profilu serii w 5x24. - Decyzja o tym, że Dan jest Gossip Girl została podjęta po tym, jak opuściłem serial - powiedział na konferencji prasowej Josh Safran, były producent GG, który promował swój nowy serial Smash. Oznacza to, że decyzja odnośnie tożsamości GG zapadła podczas sezonu szóstego. Kłóci się to z tym, co mówiła Savage, podkreślając, że scenarzyści planowali od dłuższego czasu scenariusz, w którym najpopularniejszą blogerką na Manhattanie jest... Lonely Boy Wink

to było do przewidzenia Razz

pewnie 5 min przed kręceniem ostatniego odcinka Savage zawołała Penna i oznajmiła mu ze jest Plotkara ;D
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Żuri Pon Sty 07, 2013 4:31 pm

O tak, nie ma to jak konsekwencja w prowadzeniu wątków Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Kasia Pon Sty 07, 2013 4:53 pm

Zastanawia mnie zawsze jedna rzecz, skoro twórcy takich seriali jak GG czy też PLL zakładają, że serial (a przynajmniej jego część) opiera się na postaci ukrywającej swoja tożsamość to co do cholery mają lepszego do roboty niż logiczne poprowadzenie tego wątku?
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Karolina Pon Sty 07, 2013 5:04 pm

Kasia napisał:Zastanawia mnie zawsze jedna rzecz, skoro twórcy takich seriali jak GG czy też PLL zakładają, że serial (a przynajmniej jego część) opiera się na postaci ukrywającej swoja tożsamość to co do cholery mają lepszego do roboty niż logiczne poprowadzenie tego wątku?
No, teoretycznie rzecz biorąc można by było ustalić, kto jest A/Gossip Girl już na początku kręcenia serialu i pisać scenariusz tak, żeby wszystko się zgadzało, ale po co, PO CO komplikować sobie życie, jak można zrobić z widza idiotę i sprzedać mu pozbawione krzty logiki brednie a potem udawać, że wszystko poszło zgodnie z planem a fani są wprost zachwyceni?

W ogóle to jeszcze bardziej niż fakt, że Dan jako GG było koncepcją last minute (co było od początku więcej niż oczywiste) żenuje mnie w tej chwili zachowanie Savage i Schwartza. To są dorośli ludzie czy zawzięte nastolatki? Savage mogłaby się nie poniżać i nie wciskać ściemy, w którą i tak nikt nie wierzy; a skoro już to zrobiła to Schwartz mógłby wykazać się odrobiną lojalności, nie poniżać bardziej serialu, który sam kiedyś tworzył i po prostu z godnością przemilczeć sprawę. Ale nie, lepiej zrobić publiczny cyrk z 18 wersjami tej samej historii.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Gigi Pon Sty 07, 2013 10:23 pm

no lol. wszyscy są tam siebie warci. poza tym Safran powiedział jeszcze, że

“For a while, I thought it was Eric,” Safran admitted. “We all thought it was Eric. But I don’t want to speak for anyone else, but I think it would have worked. But then Connor Paolo (Eric) wasn’t on the show anymore.”

thought? lol wtf. oni naprawdę nie widzieli co piszą xD poor us Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Żuri Wto Sty 08, 2013 2:02 am

Gigi napisał:no lol. wszyscy są tam siebie warci. poza tym Safran powiedział jeszcze, że

“For a while, I thought it was Eric,” Safran admitted. “We all thought it was Eric. But I don’t want to speak for anyone else, but I think it would have worked. But then Connor Paolo (Eric) wasn’t on the show anymore.”

thought? lol wtf. oni naprawdę nie widzieli co piszą xD poor us Very Happy

Zarąbiście to brzmi. "Przez chwilę myślałem, że napisałem, że Eric jest plotkarą. Wszyscy myśleliśmy, że napisaliśmy, że to Eric. Ale potem się okazało, że Erica dalej nie będzie, więc jednak tak nie napisaliśmy" Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Vivien Wto Sty 08, 2013 10:14 am

Żuri napisał:Zarąbiście to brzmi. "Przez chwilę myślałem, że napisałem, że Eric jest plotkarą. Wszyscy myśleliśmy, że napisaliśmy, że to Eric. Ale potem się okazało, że Erica dalej nie będzie, więc jednak tak nie napisaliśmy" Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Joanna Wto Sty 08, 2013 10:36 am

Gigi napisał:no lol. wszyscy są tam siebie warci. poza tym Safran powiedział jeszcze, że

“For a while, I thought it was Eric,” Safran admitted. “We all thought it was Eric. But I don’t want to speak for anyone else, but I think it would have worked. But then Connor Paolo (Eric) wasn’t on the show anymore.”

thought? lol wtf. oni naprawdę nie widzieli co piszą xD poor us Very Happy

dali by sobie już z tym spokój ;/

nie widzą że sie coraz bardziej pogrążają.. xD
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 19 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach