Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 8 z 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pią Lip 13, 2012 9:17 pm

Co do Pey i Lucasa
Spoiler:

W ogóle Alex mnie rozwala.
Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Lip 13, 2012 10:55 pm




Owen I love you To mógłby być mój endgame dla Brooke;(

Gosia, super, że zaczęłaśWink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Pią Lip 13, 2012 11:11 pm

Ogromnie kibicowałam Owenowi i Brooke Very Happy Uwielbiałam ich razem, szczególnie początki były słodkie.

Co do kibicowania jeszcze to chyba tylko ja jestem tutaj team Leyton Razz Ogólnie lubię wszystkich bohaterów i nikt mi specjalnie nie przeszkadzał a Lucas i Peyton to mój pierwszy poważny ship i bardzo mi ich brakowało w późniejszych sezonach Sad
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pią Lip 13, 2012 11:12 pm

Georgina429 napisał:Ogromnie kibicowałam Owenowi i Brooke Very Happy Uwielbiałam ich razem, szczególnie początki były słodkie.

Co do kibicowania jeszcze to chyba tylko ja jestem tutaj team Leyton Razz Ogólnie lubię wszystkich bohaterów i nikt mi specjalnie nie przeszkadzał a Lucas i Peyton to mój pierwszy poważny ship i bardzo mi ich brakowało w późniejszych sezonach Sad

Mam to samo.

A co do Brooke, to Julian to cudowny facet :<
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Lip 13, 2012 11:49 pm

Ja jestem team Leyton, ale IMO Peyton jest najfajniejsza, gdy jest sama lub z kimś innym.

Żuri, jestem dopiero na 6 sezonie i na razie nie lubię Juliana;p
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Sob Lip 14, 2012 12:39 am

Lewandowska napisał:Ja jestem team Leyton, ale IMO Peyton jest najfajniejsza, gdy jest sama lub z kimś innym.

Żuri, jestem dopiero na 6 sezonie i na razie nie lubię Juliana;p

zmieni się Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Sob Lip 14, 2012 8:15 am

zmieni sie i to bardzo Smile jest przesłodkim facetem i naprawde pasuje do Brooke Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Sob Lip 14, 2012 8:31 am

Julian był dość zabawny na początku i nie działał mi na nerwy bardzo ale też nie pałałam do Niego wielką sympatią. Potem sytuacja się zmieniła i bardzo go polubiłam, rzeczywiście pasuje do Brooke i fajni byli razem Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Sob Lip 14, 2012 12:01 pm

A ja uwielbiałam Juliana z 6 sezonu. Bardzo fajny facet z charakterkiem. Później się zmienił, wg mnie na gorsze.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Sob Lip 14, 2012 1:46 pm

Bo później zrobił się bardziej mdły, rzeczywiście Julian z początków był bardziej zadziorny i konkretny. Ale i tak go uwielbiam Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pon Lip 16, 2012 12:37 am

Skills w futrze <3333333333333333333
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pon Lip 16, 2012 2:47 pm

Spoiler:
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by CallMeLady Pon Lip 16, 2012 7:36 pm

nie no Julian byl okropny w pozniejszych sezonach. staly zwiazek z Brooke mu nie sluzyl, jej tez nie. zreszta tam wszytkie postacie zrobily sie takie slodko pierdzace, ze nie dalo sie tego ogladac.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pon Lip 16, 2012 7:54 pm

każdy ma swoje zdanie:)

mi do ostatniej minuty ostatniego odcinka serial sie podobał Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Wto Lip 17, 2012 12:46 pm

Mi się Julian bardzo podoba cały czas. ^^ Ale pewnie jego urok osobisty też ma w tym jakąś rolę Very Happy

O w 8x01 czołowka. Ale...
Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Wto Lip 17, 2012 2:32 pm

Co do Skillsa
Spoiler:
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Wto Lip 17, 2012 6:00 pm

Jen napisał:Co do Skillsa
Spoiler:


Buuu. Sad Wymieniłabym go z Millie. :< Chociaż pewnie nie mieli za bardzo na niego pomysłów, ale wujek Skills był super.:<
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Wto Lip 17, 2012 7:02 pm

Wymieniłabym go z Millie
A ja z Mouthem, i w sumie Millie też mogłaby wylecieć razem z nim. Ale ten gość to jest porażka całkowita. Do tej pory nie wiem jakim cudem on mógł dostawać tyle czasu ekranowego. Chociaż nie, wiem. Był na 100 pro dobrym kumplem szefa szefów, Marka. A jak on kogoś lubił, to automatycznie ta osoba dostawała wątki. Mad
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Lip 17, 2012 7:18 pm

ja bym nikogo nie wymieniłą ;D

Mouth to super przyjaciel i pasuja do siebie z Millie a jego sceny ze Skillsem zabójcze ;D

Dostawał tyle czasu antenowego pewnie bo kimś ze starej obsady oprócz Nathana, Haley i Brooke, musieli ten czas zapełnić odkąd odszedł Chad i Hilarie

Skills mógłby sie wiecej pojawiać ale na niego nie mieli pomysłu scenarzyści chyba bo przecież mimo tego ze razem z Jamie'm wymiatali, jego rola nie ograniczy sie tylko do opiekunki Jamie'go.. do tej całej Lauren nie pasował..
scenarzyści mogli wcześniej pomyśleć i znów zeswatać go z Bevin...
Lauren była taka nijaka moim zdaniem..
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Wto Lip 17, 2012 7:38 pm

Skillsa nie będzie? Buu... Sad Mouth jest świetny, ten z pierwszych 4 sezonów, potem dalej jest fajny, ale ma kiepskie wątki. Jestem dopiero w połowie 6 sezonu, zobaczymy dalej.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Lip 17, 2012 7:52 pm

Lewandowska napisał:Skillsa nie będzie? Buu... Sad Mouth jest świetny, ten z pierwszych 4 sezonów, potem dalej jest fajny, ale ma kiepskie wątki. Jestem dopiero w połowie 6 sezonu, zobaczymy dalej.

Skills będzie ale będzie pojawiał się coraz rzadziej aż wkońcu zrobią z niego aktora pojawiającego sie gościnnie
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Wto Lip 17, 2012 8:27 pm

Dostawał tyle czasu antenowego pewnie bo kimś ze starej obsady oprócz Nathana, Haley i Brooke, musieli ten czas zapełnić odkąd odszedł Chad i Hilarie
Mogli dać ten czas Haley, która jak na jedną z głównych bohaterek miała bardzo mało swoich wątków. Co zresztą jest niedorzeczne, biorąc pod uwagę fakt, że była tam najlepszą aktorką i miała/ma w US bardzo dużo fanów. Zamiast tego był Chase, był Mouth i parę innych mało interesujących postaci, które nie wnosiły zbyt wiele do serialu.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Sro Lip 18, 2012 3:23 pm

Chase'a lubiłam ale potem rzeczywiście za dużo go było i jego watki były denerwujące, w sumie takie zapychacze czasu. Ogólnie On z Chuckiem i Chrisem był ok, czy nawet z Owenem ale sam albo z dziewczynami to już nuda totalna. Mouth i Millie mi nie przeszkadzali aczkolwiek wątek z kryzysem Millie strasznie naciągany i irytujący Mad
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Czw Lip 19, 2012 9:28 pm

Jen napisał:
Dostawał tyle czasu antenowego pewnie bo kimś ze starej obsady oprócz Nathana, Haley i Brooke, musieli ten czas zapełnić odkąd odszedł Chad i Hilarie
Mogli dać ten czas Haley, która jak na jedną z głównych bohaterek miała bardzo mało swoich wątków. Co zresztą jest niedorzeczne, biorąc pod uwagę fakt, że była tam najlepszą aktorką i miała/ma w US bardzo dużo fanów. Zamiast tego był Chase, był Mouth i parę innych mało interesujących postaci, które nie wnosiły zbyt wiele do serialu.

Chase'a za dużo jest... z Mią był fajny, ale tej Alex to nie mogę oglądać ;x
Więcej Juliana, bo można sobie popatrzeć. xD

Haley powinno byc jak najwięcej, bardzo ja lubię. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Czw Lip 19, 2012 9:48 pm

O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, brat Danielsa, wow.
Spoiler:

Biedna Peyton Sad - edit. dobra, nieaktualne xD

No a Julian już powoli zdobywa moją sympatięVery Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 8 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach