Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 11 z 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Wto Sie 28, 2012 11:43 am

Jen napisał:Z Naley to było chyba tak, że w krótkim czasie zyskali dużą liczbę fanów. A nikt nie jest na tyle głupi, aby zarzynać kurę znoszącą złote jajka. Ich obecność na ekranie jako pary gwarantowała oglądalność i zyski.
Ja u Leyton widziałam chemię w 1 sezonie i pomimo ich zachowania względem Brooke, to mieli bardzo fajne sceny. Później już mi było obojętnie czy będą razem czy nie. W końcu Lucas stałością w uczuciach nie grzeszył. Very Happy Chociaż miałam wymarzone rozwiązanie - :Pey&Jake i Lucas&Brooke. Jake był w ogóle świetnym facetem i szkoda, że tak się to wszystko skończyło.

Ja Claya i Quinn nie lubię. Dawałam radę na nich patrzeć tylko w scenach z Loganem. Na dodatek Shantel jest bardzo mierną aktorką.

Mam dokładnie tak samo, o ile Clay podobał mi się na początku tak z momentem jego związku z Quinn stał się dla mnie równie irytujący co ona. Właściwie wszystko co mówiła, robiła czy poruszała się było dla mnie mega nienaturalne i jakby na siłę i te jej miny, niby słodkie ale mnie aż na wymioty zbierało. Wszystkie ich wątki mnie denerwowały. Dopiero jak pojawił się Logan przestałam przysypiać na ich scenach.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Wto Sie 28, 2012 12:12 pm

Dla mnie to właśnie było świetne w Quinn. Była jakaś taka durna, coś jak Julian. Very Happy Np. jak smarowała tosty i śpiewała piosenkę Chrisa Kellera. xD

A nie wiecie może, czy zamiarem scenarzystów było, by Nathan wykorzystał Haley, tak jak to wyglądało na początku? Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Sie 28, 2012 1:06 pm

boskie Very Happy





ja lubie Quinn, była słodka i śmieszna Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Wto Sie 28, 2012 1:10 pm

Na końcu ta w pierwszym filmiku to Haley?! Surprised Ale staro wygląda. Myślałam, że to ich matka Surprised
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Wto Sie 28, 2012 1:37 pm

A nie wiecie może, czy zamiarem scenarzystów było, by Nathan wykorzystał Haley, tak jak to wyglądało na początku? Wink
Ja tego nie wiem. Kto wie co im w głowach siedziało. Ale myślę, że mogło tak być, a później jak zobaczyli ich sceny i potencjał na fajną parę, to zmienili plany.

Lewandowska, tak, to Haley. Może tak wyglądać, bo aktorka już wtedy była w zaawansowanej ciązy. Chociaż wg. mnie wyglądała tak na samo jak zawsze, nie licząć brzucha. Very Happy
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Wto Sie 28, 2012 4:07 pm

No jak w ciąży to co innego Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Sob Wrz 01, 2012 8:18 pm

Właśnie zaczynam ostatni sezon Sad Masakra, nie chcę tego kończyć... Mogłabym to oglądać w nieskończoność i jeszcze dłużej Smile Zapewne będę przeciągała ostatnie odcinki jak najdłużej, żeby nie kończyć tego tak szybko... Może jeszcze kiedyś odświeżę sobie OTH, niby 9 sezonów ale nie mam oporów by obejrzeć jeszcze raz wszystkie od nowa Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Sob Wrz 01, 2012 9:11 pm

Gosiek napisał:Właśnie zaczynam ostatni sezon Sad Masakra, nie chcę tego kończyć... Mogłabym to oglądać w nieskończoność i jeszcze dłużej Smile Zapewne będę przeciągała ostatnie odcinki jak najdłużej, żeby nie kończyć tego tak szybko... Może jeszcze kiedyś odświeżę sobie OTH, niby 9 sezonów ale nie mam oporów by obejrzeć jeszcze raz wszystkie od nowa Very Happy

Mimo, że gg zaczęłam oglądać ponad rok temu, to nie wróciłabym do starych odcinków. OTH skończyłam niedawno i jakoś mogę od nowa obejrzeć Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Sob Wrz 01, 2012 9:18 pm

ja mam tak samo dziewczyny Smile skonczyłam niedawno OTH i wróciłąm do niego znów Smile i z każdym odcinkiem tak samo wciąga Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Wrz 01, 2012 9:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sad
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Karo Sob Wrz 01, 2012 10:26 pm

Szkoda, że nikt nie zaczyna właśnie oglądać, bo ja właśnie zaczęłam i jestem zachwycona. Wpadłam w ciąg i oglądam jeden odcinek za drugim. To jest dokładnie taki typ serialu, który uwielbiam i żałuję, że wcześniej na niego nie trafiłam.
Jestem dopiero przy 16 odcinku i pewnie jeszcze niektóre rzeczy ulegną zmianie, ale póki co to wręcz uwielbiam Nate'a <3 Przez większość czasu mam ochotę go przytulić Wink I w ogóle Naley! Zdecydowanie moja ulubiona para.
O dziwo polubiłam Brook, mimo że na początku mnie wkurzała. Obecnie jest mi jej szkoda i aż żal było patrzeć jak Lucas cały czas ją zwodził.
No i właśnie, jeżeli chodzi o Lucasa i Peyton to jakoś nie potrafię się do nich przekonać, może z czasem, ale jak na razie to strasznie mnie męczą i irytują, czasem mam ochotę ich przewinąć.
Poza tym jakoś nie przekonałam się do Karen. A Dan stał się najbardziej znienawidzoną postacią serialową. Ten człowiek zachowuje się jak psychopata i szczerze chciałabym żeby zniknął, zginął w wypadku czy coś Very Happy
Pozostałym nie mam nic do zarzucenia. Keith, Deb, Trener, Jake są świetni.
Wracam do oglądania Smile Duuużo przede mną.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Sob Wrz 01, 2012 10:31 pm

Karo zazdroszczę, że zaczynasz... Niby też zaczęłam niedawno ale chciałabym mieć jeszcze te wszystkie odcinki przed sobą... Początki są najlepsze Very Happy

Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Wrz 01, 2012 10:40 pm

Karo, ja stanęłam na końcówce 6 sezonu, może mnie nadgonisz, zobaczymy haha Very Happy
A Dan będzie miał baaardzo dużo wypadków, ale on jest póki co nieśmiertelny.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Nie Wrz 02, 2012 7:21 pm

Właśnie skończyłam oglądać ostatni odcinek serialu... Będę musiała go obejrzeć jeszcze raz bo przez większość płakałam, a szczególnie przez ostatnie kilka minut Sad Nie jestem w stanie na razie napisać moich odczuć co do tego sezonu czy całego serialu, ale jak mniej więcej ochłonę to napiszę Smile Jedyne co mogę na razie powiedzieć to to, że czas spędzony z tym serialem nie poszedł na marne i był cudowny! Kocham ten serial, dostarczył mi tylu emocji... Szkoda, że to już koniec Sad
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pon Gru 03, 2012 7:58 pm

Kto śpiewa w czołówce w 8 sezonie?
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pon Gru 03, 2012 8:53 pm

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale tam chyba w każdym odcinku było inne wykonanie I don't want to be Wink A przynajmniej przez kilka odcinków tak było, bo chyba skończyły im się wykonania xD
Ale to już z pół roku kiedy oglądałam 8 sezon, więc mogę się mylić :>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Pon Gru 03, 2012 8:57 pm

W pierwszym na pewno Gavin śpiewa a potem w każdym odcinku któryś z bohaterów ale nie wiem przez ile bo w ostatnim znowu Gavin jest.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pon Gru 03, 2012 9:04 pm

Kurde, ja głosów nie rozpoznaję, a chciałabym wiedzieć.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Pon Gru 03, 2012 9:05 pm

Zaraz poszukam bo chyba jednak nie tylko bohaterowie serialu śpiewają czołówki.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Pon Gru 03, 2012 9:37 pm

8x01 Gavin DeGraw
8x02 Kate Voegele
8x03 Patrick Stump z Fall Out Boy
8x04 Susie Suh
8x05 Matthew Ryan
8x06 Laura Izibor
8x07 Lucas Field
8x08 Grace Potter
8x09 Michael Grubbs z Wakey!Wakey!
8x10 Aimee Mann
8x11 znowu Gavin
8x12 Tegan and Sara
8x13 Augustana
8x14 SO&SO
8x15 The New Amsterdam
8x16 Olin and the Moon
8x17 Spinnerette
8x18 Laura Veirs
8x19 Lucero
8x20 Against Me
8x21 Joshua Radin
8x22 znowu Gavin

Nie znam tych ludzi ale na youtubie można sobie posłuchać samych czołówek, przynajmniej większość udało mi się znaleźć. Niektóre są naprawdę fajnie ale niektóre nie powalają.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pon Gru 03, 2012 9:55 pm

pamiętam jak kilka z nich szukałam na yt, ale jednak dla mnie Gavin jest numerem jeden Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pon Gru 03, 2012 10:02 pm

obejrzałam sobie czołówkę z Laurą Izibor, i normalnie oglądam od początku xD jak zobaczyłam Brooke, Juliana i innych to po prostu nie mogę nie zacząć xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pon Gru 03, 2012 10:28 pm

Dziękuję bardzo Smile

Ola, ale że serial od początku czy odcinek? Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pon Gru 03, 2012 10:30 pm

serial od początku Very Happy już się od dawna zbieram, mam ściągnięte 3 sezony, i po kilka odcinków następnych xD ale wystarczyło 40 sekund czołówki, żebym sobie przypomniała jak się zakochałam w tym serialu, i muszę obejrzeć xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Pon Gru 03, 2012 10:47 pm

Heh ja najpierw jak szukałam tych czołówek to przeglądałam po prostu początki odcinków bo myślałam, że rozpoznam niektóre głosy i też nabrałam ochoty na powrót do OTH. Ostatnio jak oglądałam to zacięłam się na 3 sezonie i chyba od tego momentu zacznę Smile W sumie teraz bardziej chodzi mi o późniejsze sezony bo te od 1 do 4 znam prawie na pamięć ale tych dalszych praktycznie nie pamiętam już.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 11 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach