Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 13 z 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Sty 18, 2013 2:30 pm

I wyję jak bura suka Sad
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pią Sty 18, 2013 2:58 pm

Lewandowska czemu??
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Sty 19, 2013 9:01 pm

Bo skonczylam serial
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Nie Sty 20, 2013 8:47 pm

ja jestem w drugim sezonie w odcinku w którym pojawił sie Chris Keller Very Happy
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Nie Sty 20, 2013 9:55 pm

A ja jestem na 3 sezonie, i właśnie był comeback Naley <33
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Homeland1 Pon Sty 28, 2013 10:09 pm

Ja obejrzałem wszystkie sezony oprócz ostatniego bo już mnie to trochę znużyło. Myślę że serial był do 5 sezonu dobry, a potem był taki ok. W ostatnim sezonie obejrzałem tylko odcinek poświęcony Dan'owi (bez spoilerów) i ten ostatni.

Ogólnie nie chciało mi się już oglądać gdy nie było już Lucasa i Peyton. Dla nich w sumie oglądałem Wink
Homeland1
Homeland1

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pon Sty 28, 2013 10:39 pm

Zgadzam się, że do 5 sezonu serial był lepszy, potem był niezły spadek, nudniejsze wątki, trochę na siłę, brak Lucasa i Peyton (których swoją drogą nie lubię, zwłaszcza Lucaca xD), bez nich ten serial to nie było to samo. Ale ja osobiście uwielbiam 9 sezon, ciekawa akcja, w ogóle końcówka serialu, wielki płacz na koniec ;p
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pon Sty 28, 2013 10:49 pm

Ja bardzo polubiłam Claya i Quinn. I tak samo fajnie mi się ich oglądało. Wiadomo, szkoda, Peyton i Lucasa, wątku braci, ale naprawdę Clay i Quinn byli fajnym wyjściem z tej sytuacji. :]
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pon Sty 28, 2013 11:41 pm

Akurat ja Claya i Quinn lubię bardzo, zwłaszcza Claya. Ale niestety nie zmienia to mojej opinii, że sezony z ich udziałem były nudniejsze Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Wto Sty 29, 2013 9:01 am

Dla mnie Clay był fajny dopóki nie pojawiła się Quinn, której osobiście nie cierpię. Co do sezonów to zgadzam się z Olą, do 5 sezonu było naprawdę ok potem był duży spadek. Te sezony jakoś najciężej mi szły, nie czekałam na kolejny odcinek z niecierpliwością tylko zazwyczaj jak mi się naprawdę nudziło to nadrabiałam. Po 8 sezonie ciężko mi się było zabrać za finałowy jednak jak już się wzięłam to byłam baaaardzo pozytywnie zaskoczona. Było sporo płaczu, śmiechu(szczególnie dzięki Chrisowi K.), emocji i napięcia. Ostatni odcinek prawie cały przepłakałam. Bardzo się cieszę, że ten ostatni sezon zostawił tak pozytywne wrażenie.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Karo Wto Sty 29, 2013 9:22 am

Ja nie potrafie powiedziec, ktore sezony mi sie nie poobaly, bo ogladalam odcinek za odcinkiem bez zadnego znuzenia. Pamietam,ze mialam taki moment pod koniec hm..2 sezonu bodajze, wtedy kiedy Hayley wyjechala z Chrisem, przewijalam te kilka odcinkow.
Ale poza tym caly czas ogladalam z zainteresowaniem.
Za Peyton nie rozpaczalam, bo o ile na poczatku ta postac miala jakis potencjal, bardzo lubilam ja z Jakem o tyle pozniej zrobila sie niesmowicie nudna, a juz kiedy wrocila pozniej 'walczyc' o Lucasa to dzialala mi niesamowicie na nerwy. Jedynym jej plusem byl jej samochod, w ktorym sie bezgranicznie zakochalam Very Happy
Lucasa brakowalo mi bardzo, mimo ze czasem byl denerwujacy to jednak stanowil sedno tego serialu i jego brak dawal o sobie znac. Ale nowe postaci wiele rekompensowaly.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Sty 29, 2013 10:31 am

ja uwielbiam Claya i Quinn, i dzięki nim ale również dzieki Brooke i Julianowi , Naley i Jamiemu sezony po stracie Lucasa i Peyton były dobre ;p moze jedyny watek który mnie męczył to pojawienie sie Katie ( przypominającej o zmarłej żonie Claya) Razz a w 9 sezonie pojawił się również Logan który skradł moje serce całkowicie <3

dla mnie sezony bez Lucasa i Peyton są tak samo cudowne co sezony z nimi Smile

zakończenie serialu było by lepsze gdyby w tej sali gimnastycznej pojawili sie choć na moment Peyton i Lucas z Sawyer i dołączyli do reszty Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by depmod Wto Sty 29, 2013 10:49 pm

Karo napisał:Za Peyton nie rozpaczalam, bo o ile na poczatku ta postac miala jakis potencjal, bardzo lubilam ja z Jakem o tyle pozniej zrobila sie niesmowicie nudna, a juz kiedy wrocila pozniej 'walczyc' o Lucasa to dzialala mi niesamowicie na nerwy. Jedynym jej plusem byl jej samochod, w ktorym sie bezgranicznie zakochalam Very Happy

Zgadzam się z powyższym:-)
Jestem na początku 8 sezonu więc opiszę moje dotychczasowe wrażenia.
Uwielbiam Brooke- może przez to że nie układało się jej w miłości. Osobiście po tych zagrywach z P i L nie odezwałabym się już do nich. No ale to jest serial.. Brak chemii na ekranie podczas związku B i L. Można sobie porównać ich do rzeczywistości, w której się znajdowali będąc parą w realu. To było coś.. widać było łączące ich silne uczucie i szczęście (które niestety wiadomo jak się skończyło). Współczuję Sophii granie z Chadem w trakcie separacji i po rozwodzie- jak na te wydarzenia to ją podziwiam.
Ogólnie rzecz biorąc jak do tej pory w tym serialu nie widziałam pasującego do Brooke faceta- takie to wszystko na pół gwizdka.
Brak chemii między P i L. Ogólnie jak dla mnie dwie najbardziej denerwujące postaci. Czekałam z niecierpliwością na moment kiedy już ich nie będzie. P wiecznie z rozdziabioną miną, tak jak ktoś już wcześniej napisał wieczna cierpiętnica a L z tym kaczym nosem i gadaniem przez zęby.. Aha i to jego zakochiwanie się- najpierw w jednej potem zaraz w drugiej i wszystkie są jego miłościami życia..żenada..
Chemię i ciepłe uczucia, nawet łzy wywoływały u mnie sceny między P i J. Jake był zarąbisty- gościu poważny, odpowiedzialny, "dorosły". Przy nim P była wreszcie szczęśliwa. Tej parze szczerze kibicowałam. No ale przez sen wyznawała miłość L- bez komentarza.
Narazie tyle:-)

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Nie Lut 03, 2013 1:37 am

Karo napisał:Ja nie potrafie powiedziec, ktore sezony mi sie nie poobaly, bo ogladalam odcinek za odcinkiem bez zadnego znuzenia. Pamietam,ze mialam taki moment pod koniec hm..2 sezonu bodajze, wtedy kiedy Hayley wyjechala z Chrisem, przewijalam te kilka odcinkow.
Ale poza tym caly czas ogladalam z zainteresowaniem.
Za Peyton nie rozpaczalam, bo o ile na poczatku ta postac miala jakis potencjal, bardzo lubilam ja z Jakem o tyle pozniej zrobila sie niesmowicie nudna, a juz kiedy wrocila pozniej 'walczyc' o Lucasa to dzialala mi niesamowicie na nerwy. Jedynym jej plusem byl jej samochod, w ktorym sie bezgranicznie zakochalam Very Happy
Lucasa brakowalo mi bardzo, mimo ze czasem byl denerwujacy to jednak stanowil sedno tego serialu i jego brak dawal o sobie znac. Ale nowe postaci wiele rekompensowaly.


10/10

W ogóle na początku bardzo nie lubiłam Brooke.
Ale odcinek z samochodem
Spoiler:
I do tego Julian, przegenialny facet. Very Happy
Tak samo, jak Haley wyjechała to od razu sprawdziłam kiedy wróci, w którym odcinku, by mi się nie dłużyło, haha Very Happy

A najgorszy wątek to jak Lucas wrócił do brooke. Ja już byłam pewna, że mówi o Pey, a tu Brooke. Very Happy
No i Keitha mi brakowało :<
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Karo Nie Lut 03, 2013 5:02 pm

Nawet z dużą ilością obecnych zobowiązań DeVitto mówi, że fani najbardziej kojarzą ją z roli szalonej niani Carrie z zakończonego już „One Three Hill”. Rozpoznają ją nawet podczas kręcenia „Army Wives”.

[Serial kręcimy] w Charleston, w Karolinie Południowej, to duże miasteczko studenckie i codziennie ludzie podchodzą do mnie i reagują: „One Three Hill!”,”‚One Three Hill!” Nawet dostaję tweety na ten temat. Moja powstać była nienormalna i myślę że to dlatego utkwiła ludziom w głowach. Mówię ci, to szalone. I jednocześnie niesamowite. Mam wrażenie, że nawet jak będę miała 75 lat to ludzie wciąż będą mnie pytać: „Przepraszam, czy ty jesteś niania Carrie?”

hahah jak widzę Torrey w jakiejkolwiek roli to od razu podejrzewam ją o najgorsze Very Happy Nanny Carrie jest kultowa Razz



Końcówka najlepsza Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Nie Lut 03, 2013 5:14 pm

Ja nie rozumiem, jak można zachwycać się urodą Torrey. W OTH była przerażająca, że nigdy jej nie określę jako ładną, widzę u niej ciągle wzrok psychola Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Vivien Nie Lut 03, 2013 6:11 pm

Torrey pierwszy raz widziałam w OTH i na zawsze pozostanie "Nanny Carrie". Może sobie grać w PLL, TVD - to nic nie zmieni Wink
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Nie Lut 03, 2013 7:36 pm

Vivien napisał:Torrey pierwszy raz widziałam w OTH i na zawsze pozostanie "Nanny Carrie". Może sobie grać w PLL, TVD - to nic nie zmieni Wink

Ja mam dokładnie tak samo Smile Ma dziewczyna rację taka psycholka jak Nanny Carrie zostaje w pamięci na zawsze Very Happy he he i nawet jakaś świętoszkowata rola (ba, nawet sto świętoszkowatych ról) tego nie zmieni Very Happy
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Nie Lut 03, 2013 8:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

"Say Hello to my Little Friend" Very Happy


Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by depmod Nie Lut 03, 2013 9:01 pm

najzabawniejszy odcinek- to ten z wieczoru panieńskiego Brooke Very Happy
uśmiałam się Very Happy
moim zdaniem najbardziej do Brooke pasował Felix- niezłe ciacho:-)

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Nie Lut 03, 2013 9:18 pm

Ania, właśnie przed chwilą oglądałam ten odcinek Very Happy Genialny Very Happy


Ja oczywiście najbardziej lubiłam Brooke z Julianem, i niesamowicie mnie cieszyło zakończenie. Ale aktualnie, w czwartym sezonie, przypomniałam sobie jak bardzo lubiłam Chase'a, i że bardzo chciałam, żeby wyszło im w z Brooke Very Happy I choć wiem jak to się skończy, to znowu ich shipuję, przynajmniej na czas 4 sezonu Razz
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pon Lut 04, 2013 12:08 am

Ania_ napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

"Say Hello to my Little Friend" Very Happy



Kurde i to był naprawdę świetny serial młodzieżowy. Tyle "nauk" i dobrych wzorców przeniesiony w tak fajny sposób. Ech... Sad
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pon Lut 04, 2013 12:32 am

Miałyście rację, właśnie zobaczyłam nowe zdjęcie Torrey z Paulem, i jedyne co widzę, to szaloną Carrie xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Karo Pon Lut 04, 2013 4:33 pm

Pamiętacie??



Umarłam kiedy skojarzyłam skąd ja to znam Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pon Lut 04, 2013 5:30 pm

He He uwielbiam "Holiday" scenę z Nathanem i Chrisem Very Happy
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 13 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 13 z 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach