Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Lut 19, 2013 6:55 pm

dzieki Wink
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Wto Lut 19, 2013 7:50 pm

Ja tam uwielbiam wątki psycholi w OTH. Mój faworyt to Psycho Derek.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Wto Lut 19, 2013 10:03 pm

o.o ten serial bez Brooke to nie byłoby to xD choć z początku mnie trochę denerwowała, to potem zdecydowanie była to moja ulubiona postać Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Sro Lut 20, 2013 8:14 am

Psycho Derek był najlepszy, zaraz po nim niania Carrie. Wątek psycho Dereka mnie zaciekawił i bardzo lubię odcinki z tym związane. Jeśli chodzi o wątek niani to niekoniecznie przypadł mi do gustu ale sama postać niani zapadła mi w pamięć i czasem jej szaleństwo aż mnie bawiło. Kolejni psychole w OTH nie byli potrzebni wg mnie ale to nie zmienia faktu, że wszystkich aktorów będę kojarzyć właśnie z tymi psychicznymi postaciami z OTH. Tak jak Joanna pisała oglądając seriale z tymi aktorami zawsze mam przed oczami ich jako psychopatów. Tym bardziej, że Torrey i ta co grała psycho Katie w PLL też nie są do końca normalne Razz
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pią Lut 22, 2013 6:24 pm

czy tylko ja tak mam ze gdy tylko skończe oglądać OTH mam ochote wlączyć i oglądać od początku ??

2 razy pod rząd oglądałam ostatni odcinek bo sie nie mogłąm z nimi rozstać;//
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Wto Mar 12, 2013 11:49 pm

Wspominki Smile


I love you


XD najlepszy moment jak Peyton okłada maskotkę XD


afro


aww... oni byli tacy słodcy I love you


ryczę Crying or Very sad
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Sro Mar 13, 2013 12:14 am

Ja ostatnio zaczęłam powtórkę od 5 sezonu bo wcześniejsze już chyba znam na pamięć i przyznam szczerze, że przez 5 i 6 przeszłam jak burza a z 7 się trochę męczę...wrabianie w dziecko, Dan i jego śmieszne show....jeden wielki ziew jak na razie ale oglądam dalej Smile i oglądając postanowiłam, że OTH będzie obowiązkowym serialem dla moich dzieci.

Aniu świetne momenty wybrałaś, uwielbiam jak dziewczyny tańczą Spice Girls Very Happy a przy ostatnim fragmencie też zawsze ryczę.

Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gigi Nie Mar 24, 2013 2:38 pm

czy dziewczyna grająca Haley to dobra aktorka?? bo właśnie została obsadzona w 8 sezonie Dextera ;>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Nie Mar 24, 2013 8:30 pm

Ja osobiście bardzo lubiłam jak ona grała Very Happy Hayley to jedna z moich ulubionych postaci w tym serialu Wink Dla porównania ktoś tu kiedyś wstawił filmik z jakąś inną dziewczyną, która miała grać Hayley, i to była porażka. Ale jednak nie wiem czy ona będzie pasować do czegoś takiego jak Dexter Very Happy Bo też wybitnych zdolności nie ma, jak to często bywa w takich serialach :>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Go?? Nie Mar 24, 2013 8:46 pm

Gigi napisał:czy dziewczyna grająca Haley to dobra aktorka?? bo właśnie została obsadzona w 8 sezonie Dextera ;>

Przepraszam, ze tak nie w temacie, ale jak masz jakieś informacje o 8 sezonie to pisz w temacie też Very Happy Chcę wiedzieć wszystko ! Twisted Evil hahahah ;*

Może ktoś wstawić fotkę tej dziewczyny, zebym ją obczaiła sobie?Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Kasia Nie Mar 24, 2013 8:54 pm

Dobrze, że skomentowałaś Marlina to też tutaj weszłam. Matko, okrutnie mi się jej twarz nie podoba, oby jej nie parowali z Dexem. Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Nie Mar 24, 2013 9:09 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]


Masz Marlina filmweba :>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Nie Mar 24, 2013 9:24 pm

Gigi napisał:czy dziewczyna grająca Haley to dobra aktorka?? bo właśnie została obsadzona w 8 sezonie Dextera ;>
Dobra. Myślę, że się sprawdzi, bo z całej obsady OTH grała najlepiej, jeżeli chodzi o młodych aktorów. Utalentowana dziewczyna ogólnie, nie zaniży poziomu aktorstwa w Dexterze.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Go?? Nie Mar 24, 2013 9:30 pm

Dzięki Ola :*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gigi Nie Mar 24, 2013 11:33 pm

dzięki dziewczyny. lol Marcik tak jest mi lejdi xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Sob Kwi 20, 2013 1:37 am

W TVD we wczorajszym odcinku piosenka [You must be registered and logged in to see this link.] przypomniała mi tą scenę i smutno mi się zrobiło... znów.

[You must be registered and logged in to see this image.]




Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pią Kwi 26, 2013 9:25 am

Hej, czy to prawda, że druhnami Daneel Ackles były Sophia, Bethany i Hilarie? Czy to tylko jakaś wizja fana? Very Happy Bo zobaczyłam coś takiego na fejsie, i pomyślałam, że to byłoby naprawdę słodkie Very Happy Ale jednak zaczęłam się zastanawiać czy to w ogóle prawda xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Pią Kwi 26, 2013 9:52 am

Nigdy o tym nie słyszałam i poszukałam z ciekawości. Druhnami były Hilarie, Bevin(dopiero dowiedziałam się, że serialowa Bevin naprawdę ma na imię Bevin Razz ) i główną druhną była Elizabeth Harnois(Shelly). O obecności Sophii i Bethany nic nie znalazłam.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pią Kwi 26, 2013 9:59 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

na tym zdjęciu widać Hilarie i aktorke grającą Bevin w OTH:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hilarie była jedną z druhen Danneel:) Sophie ani Bethany na zdjęciach nie widziałam (albo jestem ślepa xD )


Ostatnio zmieniony przez Joanna dnia Pią Kwi 26, 2013 1:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pią Kwi 26, 2013 11:46 am

No tak, Hilarie i Bevin widać na pewno. A na drugim zdjęciu to nie Sophia siedzi po prawej? Very Happy W zasadzie na tej liście z fejsa wymieniona była też Jana Kramer, ale jej też nie widzę jakoś Wink

W każdym razie dzięki Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pią Kwi 26, 2013 1:42 pm

Elizabeth też dobrze widać.

Nie to nie Sophia. Z tego co pamiętam z tamtego czasu to wydaje mi się, że Soph w ogóle nie było na tym ślubie (coś mi świta, że ona wtedy gdzieś była, jakieś inne miasto czy coś ).
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Czw Cze 06, 2013 5:05 pm

Właśnie przeczytałam, że laska grająca Missy (Cassandra Jean) spodziewa się pierwszego dziecka i tak przy okazji przypomniały mi się odcinki z nią. Jaki to był wtedy szał- pał na punkcie filmu na podstawie książki Lucasa Very Happy kto kogo zagra? jak to będzie wyglądać? Pamiętam jak się cieszyłam, że film ma być na podstawie " An unkindness of ravens" a nie " The Comet" Very Happy i takie tam...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Susannah_dg Sob Sty 18, 2014 9:44 pm

Ania_ napisał:Właśnie przeczytałam, że laska grająca Missy (Cassandra Jean) spodziewa się pierwszego dziecka i tak przy okazji przypomniały mi się odcinki z nią. Jaki to był wtedy szał- pał na punkcie filmu na podstawie książki Lucasa :Dkto kogo zagra? jak to będzie wyglądać? Pamiętam jak się cieszyłam, że film ma być na podstawie " An unkindness of ravens" a nie " The Comet" :Di takie tam...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Haha pamiętam te odcinki, szczególnie wizje reżysera na temat filmu Razz

Susannah_dg

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by love_A Nie Sty 19, 2014 12:16 am

Susannah_dg napisał:
Ania_ napisał:Właśnie przeczytałam, że laska grająca Missy (Cassandra Jean) spodziewa się pierwszego dziecka i tak przy okazji przypomniały mi się odcinki z nią. Jaki to był wtedy szał- pał na punkcie filmu na podstawie książki Lucasa :Dkto kogo zagra? jak to będzie wyglądać? Pamiętam jak się cieszyłam, że film ma być na podstawie " An unkindness of ravens" a nie " The Comet" :Di takie tam...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Haha pamiętam te odcinki, szczególnie wizje reżysera na temat filmu Razz

który to odcinek?

love_A

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by pink_rose Czw Sty 23, 2014 1:20 pm

serial piękny <3 przymierzałam się do obejrzenia go ponownie ale trochę za dużo czasu by to zajęło- chociaż sesja się zbliża to może będzie trzeba wynaleźć jakieś nowe zajęcia xD
pink_rose
pink_rose

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 15 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach