Lost - Zagubieni

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Lost - Zagubieni

Pisanie by Magda on Pon Sie 08, 2011 7:20 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Serial LOST Zagubieni opowiada o grupie rozbitków z lotu 815, którzy po katastrofie samolotu znaleźli się na tajemniczej wyspie. Jak się już niedługo okazuje, nikt nie znalazł się tam przez przypadek. Rozbitkowie mieszkają na plaży, ich przywódcą zostaje Jack Shephard. Lekarz który do Sydney leciał na pogrzeb swojego ojca. Sytuacja zaczyna się stabilizować, jednak okazuje się, że nie są sami na tej wyspie. Rozbitkowie dowiadują się o nadejściu tzw. Innych w tym czasie John Locke odnajduje jedną z tajemnic wyspy - podziemny bunkier.

Są trzy seriale, których pełne wydania DVD mam na swojej półce. Lost - Zagubieni to jeden z nich. Jacyś fani? Smile Ja byłam kompletnie wkręcona w ten serial, rozwiązywałam zagadki i przeżywałam razem z bohaterami. Myślę, że to serial majstersztyk, począwszy od gry aktorskiej, przez fabułę, do zdjęć i promocji.

Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

http://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Re: Lost - Zagubieni

Pisanie by Kasia on Pon Sie 08, 2011 7:26 pm

O, nareszcie i LOST Smile Pierwsze 3 serie - maniakalnie, rozkminy, przeżywanie, wyczekiwanie na kolejny odcinek, jeden z nielicznych seriali, które oglądałam w tv Razz niestety od 4 serii po prostu nie nadążałam, pogubiłam się ;p później objerzałam finał, który był dla mnie kosmiczny, przeczytałam trochę objaśnień, ale dalej nie mogę powiedzieć, że w 100% ogarnęłam ten serial Very Happy pewnie jak ktoś jest większym mózgiem to to dla niego nic, polecam, bo wciąga Razz

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Sro Sie 10, 2011 2:52 pm

Oczywiście kocham Lostów ;) A Sawyer jest niesamowity :D

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magda on Sro Sie 10, 2011 2:58 pm

Ja nie lubiłam Jacka, och jak ja bardzo nie lubiłam Jacka Wink Jak już to Sawyer plus Kate i Juliet bardzo do Jacka pasowała. Poza tym lubiłam Faradaya (no tak następny Daniel Wink) i dymka/MIBa Smile

Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sro Sie 10, 2011 6:21 pm

A ja właśnie byłam i nadal jestem szaloną Jaterką (Jate= Jack+Kate). Ludzie, ile ja filmików na YT z nimi obejrzałam xD Każda scena zanalizowana na maksa, łzy, ból i radość. Nawet kolana zdarłam na 4x10 xD (nie pytajcie).

Serial był boski, niesamowicie wciągał. Oczywiście potem już zaczęli kombinować, ale i tak kocham wszystkie wątki.

JIF!

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by possibility on Pią Sie 12, 2011 2:16 pm

Lost zawsze bedzie moim numerem jeden na liscie seriali, chyba w zaden inny nie wciagnelam sie az w takim stopniu. Chociaz potem zaczeli kombinowac nadal podobaly mi sie watki podrozy w czasie, czy teoria o stalych ;-) i final, taki wzruszajacy <3 mnie Jack zawsze wkurzal, uwazal sie za najwazniejszego ze wszystkich rozbitkow i z calego serca popieralam Skate Very Happy

possibility

Liczba postów : 82

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sob Sie 13, 2011 2:26 pm

O nie, Jack nie uważał się za najważniejszego. Bycie doktorem i wykonywanie tego zawodu w momencie katastrofy uczyniło go automatycznie liderem. Zresztą nikt inny nie był za bardzo chętny, aby wszystko zorganizować. Locke? Przez pierwsze dwa sezony latał po dżungli, polował na dziki i rozmawiał z wyspą. A ktoś musiał zająć się ludźmi. Sawyer? Był zbyt egoistyczny i zajęty pilnowaniem swoich łupów, aby podzielić się z innymi.
Skate nie miało racji bytu już od pierwszego spotkania Jacka i Kate. Tak, 'byli razem' potem, ale było to krótkotrwałe. Kate trzymała się Sawyera, bo przez długi okres czasu nie czuła się warta Jacka. Miała przy nim duży kompleks i ciągle była mu wdzięczna. Dopiero, gdy Jack zaczął mieć problem z alkoholem i lekami poza wyspą, zobaczyła, że on również ma słabości. Jednak, co by Jack nie zrobił, gdzie by nie poszedł, Kate podążyła by za nim.

J:'Are you with me in this?'
K:'I have always been with you'

Te słowa są kluczowe. Oni byli OTP tego serialu. Od początku do końca. Tak jak napisał ich J.J Abrams.

Btw. Teoria o stałych była świetna. Zawsze gdy o niej myślę, to widzę Desmonda i Penny, kolejną świetną parę, i ich rozmowę telefoniczną. Jak ja płakałam...
I w finale fajne były te flashe z życia. Bardzo dobrze zrobione i zmontowane.
Tęsknie za Lost ;(

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magda on Sob Sie 13, 2011 3:43 pm

Vivien napisał:O nie, Jack nie uważał się za najważniejszego. Bycie doktorem i wykonywanie tego zawodu w momencie katastrofy uczyniło go automatycznie liderem. Zresztą nikt inny nie był za bardzo chętny, aby wszystko zorganizować. Locke? Przez pierwsze dwa sezony latał po dżungli, polował na dziki i rozmawiał z wyspą. A ktoś musiał zająć się ludźmi. Sawyer? Był zbyt egoistyczny i zajęty pilnowaniem swoich łupów, aby podzielić się z innymi.
Skate nie miało racji bytu już od pierwszego spotkania Jacka i Kate. Tak, 'byli razem' potem, ale było to krótkotrwałe. Kate trzymała się Sawyera, bo przez długi okres czasu nie czuła się warta Jacka. Miała przy nim duży kompleks i ciągle była mu wdzięczna. Dopiero, gdy Jack zaczął mieć problem z alkoholem i lekami poza wyspą, zobaczyła, że on również ma słabości. Jednak, co by Jack nie zrobił, gdzie by nie poszedł, Kate podążyła by za nim.

J:'Are you with me in this?'
K:'I have always been with you'

Te słowa są kluczowe. Oni byli OTP tego serialu. Od początku do końca. Tak jak napisał ich J.J Abrams.

Btw. Teoria o stałych była świetna. Zawsze gdy o niej myślę, to widzę Desmonda i Penny, kolejną świetną parę, i ich rozmowę telefoniczną. Jak ja płakałam...
I w finale fajne były te flashe z życia. Bardzo dobrze zrobione i zmontowane.
Tęsknie za Lost ;(

Ja nie lubiłam Jacka ze względu na to, że zawsze miał jakiś problem. Jedyne co trzymało poziom w zwiazku z jego postacią, to wątek jego ojca. Poza tym np. Kate była niesamowicie nuda przy nim i nigdy nie rozumiałam ich miłości Wink "Och Jack, jesteś niesamowity, och Jack, kocham Cię". Ok... Wink Nie widziałam żadnego połączenia, ani chemii, ani na innych płaszczyznach. Ogólnie, każdy kto kręcił się obok Jacka zaraz stawał się nudny dla mnie Wink Ale to oczywiście kwestia gustu i jakoś nie przeżywałam specjalnie trójkąta JSK.

Och i jak mogłam zapomnieć o Benie, to dopiero charakterek. Świetna postać, tak powinno się pisać od początku do końca czarne charaktery Smile

Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sob Sie 13, 2011 8:32 pm

Ben był super. Nigdy nie było wiadomo jaką stronę trzyma (najczęściej swoją) i co nowego wykombinuje. I jego wątek z ojcem był bardzo dobry. Strasznie mi było szkoda małego Bena i nic nie usprawiedliwia w moich oczach Sayida, że strzelał do dziecka.

Kate nigdy nie powiedziała Jackowi "Kocham Cię". Dopiero, gdy żegnali się na klifie. Również nie okazywała tego za często Wink

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Sob Sie 13, 2011 9:21 pm

Uwielbiam ten serial, choć w ostatnim sezonie już się trochę pogubiłam, ale mile zaskoczył mnie finał, bo byłam pewna, że się jakoś dziwnie skończy, lub że nie zrozumiem zakończenia Smile Ale byłam rozczarowana, że Kate i Sawyer nie skończyli razem, bo są w moim top 5, jeżeli chodzi o serialowe pary Very Happy

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by possibility on Sob Sie 13, 2011 9:33 pm

wlasnie na poczatku serialu strasznie kibicowalam Skate, wydawalo mi sie, ze jest miedzy nimi duza chemia, chociaz Kate byla dosc mdla, z Jackiem razem stanowili jeszcze bardziej mdla pare. Szczegolnie, ze nigdy nie rozumialam uwielbienia co do postaci doktorka. Wolalam poboczne charaktery, jak chociazby Charlie, czy Desmond i Penny (tez plakalam przy tej rozmowie telefonicznej, za kazdym razem, jak widzialam ten odcinek Smile albo Daniel Faraday Very Happy A Ben jest juz po prostu mistrzowska postacia.

possibility

Liczba postów : 82

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magda on Nie Sie 14, 2011 10:55 am

Vivien napisał:Ben był super. Nigdy nie było wiadomo jaką stronę trzyma (najczęściej swoją) i co nowego wykombinuje. I jego wątek z ojcem był bardzo dobry. Strasznie mi było szkoda małego Bena i nic nie usprawiedliwia w moich oczach Sayida, że strzelał do dziecka.

Kate nigdy nie powiedziała Jackowi "Kocham Cię". Dopiero, gdy żegnali się na klifie. Również nie okazywała tego za często Wink

Przenośnia Wink Okazywała raczej bieganiem za nim w tę i z powrotem Wink

Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Nie Sie 14, 2011 9:23 pm

Kate była walnięta i strasznie jej nie lubiłam, ale kochałam ją z Jackiem. Dziwne rozdwojenie jaźni xD Ale przez 90% serialu irytowała mnie.

Co do finału, nigdy nie uwierzę, że Shannon była tą jedyną dla Sayida. Przecież była nią Nadia, a Shannon raczej wakacyjną miłością. I szkoda, że szybko wykończyli Boona i nikogo ciekawego mu nie znaleźli.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magda on Pon Sie 15, 2011 10:57 am

Vivien napisał:Kate była walnięta i strasznie jej nie lubiłam, ale kochałam ją z Jackiem. Dziwne rozdwojenie jaźni xD Ale przez 90% serialu irytowała mnie.

Co do finału, nigdy nie uwierzę, że Shannon była tą jedyną dla Sayida. Przecież była nią Nadia, a Shannon raczej wakacyjną miłością. I szkoda, że szybko wykończyli Boona i nikogo ciekawego mu nie znaleźli.

Moim zdaniem Boone pasował do Shannon. Wiem, patologia he Wink

Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Pon Sie 15, 2011 7:02 pm

Może i patologia, ale moim zdaniem też pasowali do siebie, szkoda że nie dali szansy na rozwinięcie tego wątku..

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by antiba on Sro Wrz 14, 2011 3:11 pm

Najlepsze byly pierwsze 3 serie, wtedy bylo czuc klimat wyspy, bylo sie ciekawym zycia rozbitkow. 4 sezon to jakies nieporozumienie, a od 5 pojawil sie troche klimat sci-fi Razz mimo wszystko Lost to jeden z moich faworytow wsrod seriali. Ogladalam go od poczatku do konca i czekalam z niecierpliwoscia na kolejne odcinki. Ulubione postaci: Charlie, Hurley, Des Smile Jack mnie wkurzal Very Happy A z tych nowych to bardzo polubilam Faradaya i Miles'a (akcje z Hugo:)

Ostatnio zmieniony przez antiba dnia Nie Sty 01, 2012 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz

antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Pisanie by kaasiaa on Pią Paź 14, 2011 4:24 pm

Kiedyś oglądałam , super zajawka ! Ale potem się skiepściło i przestałam oglądać..

kaasiaa

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Pisanie by Citizen Erased on Pią Paź 14, 2011 5:12 pm

Co do związku Shannon i Boone, czemu uważacie, że to była patologia? Owszem, byli rodzeństwem, ale przecież obydwoje mieli inne matki i innych ojców... Może jestem taka dziwna, bo dziwne opowiadania czytam, ale mnie jakoś to nie odpycha Very Happy
Co do samego serialu. To był pierwszy serial, który zaczęłam tak naprawdę oglądać, byłam w 6 klasie szkoły podstawowej i już wtedy moją miłością stał się Ian, którego śmierć później celebrowałam jeszcze kilka miesięcy... Tak, wiem. Very Happy
Nigdy nie lubiłam Jacka, zdecydowanie bardziej odpowiadał mi Sawyer, a jeszcze bardziej Sayid.
Muszę wrócić kiedyś do tego serialu, bo stanęłam na 4 sezonie i żałuję bardzo, że jakoś straciłam na niego ochotę, ale obiecuję, że się poprawię! Smile

Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sro Paź 19, 2011 1:06 pm

Czytałam kiedyś wywiad z Ianem, gdzie nazwał tą postać 'sypiający-z-własną-siostrą-Boone' i jakoś tak mi niesmak pozostał Very Happy Jednak uważam, że naprawdę mogli zrobić z tego ciekawszą i na pewno dłuższa historię. W ogóle Shannon wydawala sie taka nieciekawa, ale jej watki z Boonem czy z Sayidem byly super Wink

Co do Jate/Skate xD
Nie znoszę Sawyera Razz
Kate tez byla nieco irytujaca i dopiero z Jackiem ją polubilam Very Happy

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by whooopsann on Sob Gru 31, 2011 12:01 pm

Obejrzałam czwarty sezon i nie mogę się zabrać do kolejnego. Choćby dlatego, że.. w czwartym sezonie dla mnie stawało się to wszystko już takie naciągane, byleby dalej kręcić i zarabiać. Co do ulubionych postaci - zdecydowanie Sawyer (<3). Reszta jakoś mi się nie przypodobała.

whooopsann

Liczba postów : 13

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sob Maj 05, 2012 6:54 pm

Gigi, dlaczego tak nie lubisz Jate? xD

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Sob Maj 05, 2012 6:57 pm

Ja też ich nie lubię, ale to chyba ze względu na to, że za bardzo lubię Sawyera, to raz, a dwa, że najpierw było Katyer (czy jak oni się nazywają), a dopiero później Jate i ja w ogóle nie rozkminiam, jak można było rozwalić taki genialny związek xD I te ich dialogi ;D 'You taste like fish biscuits' miażdży.

why don't you tell me that if the girl had been
worth having she'd have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
won't wait for anybody.

brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sob Maj 05, 2012 6:59 pm

Kate i Sawer to Skate xD Ja właśnie Sawerya nie cierpię, miałam ochotę rzucać w TV za każdym razem jak był na ekranie xD

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sob Maj 05, 2012 7:01 pm

Jack to taka popierdółka. matko. melodramat na ekranie od razu. weee neeeeeeeed tooo goooooooooo baaaaaaaaaaack!! doktorek od siedmiu boleści Very Happy całować stópki pana Razz

a Kate przy nim to taka porażka. coś jak Blair przy Chucku Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

<3

poza tym Sawyer był hotter Very Happy i jak skoczył dla niej. aww.

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Sob Maj 05, 2012 7:17 pm

Przecież Sawyer był najwspanialszy i najcudowniejszy Very Happy I love you Boże, Jack to takie flaki z olejem, ciapa i popierdółka jak już wspomniała Gigi. Ogólnie nie lubiłam Kate, wręcz jej nienawidziłam, ale z Sawyerem ją znosiłam i chciałam żeby był szczęśliwy.

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 6:39 pm

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry