Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zależność między parami

+11
Joanna
Karo
Klaudia
Ania_
Karolina
Lewandowska
Layla
Żuri
Edda
April
shiva89
15 posters

Go down

Zależność między parami Empty Zależność między parami

Pisanie by shiva89 Wto Sie 14, 2012 2:16 pm

Nie wiem gdzie powinnam zadać to pytanie więc zadaje tutaj. Czy mi się tylko wydaje, czy osoby shippujące Chair są za Delena, a Dair za Stelena? . Chciałabym to jakoś sprawdzić czy istnieje taka zależność. Bo to by mogło być ciekawe.
Ja akurat tak mam:) Chair i Delena.


Ostatnio zmieniony przez shiva89 dnia Wto Sie 14, 2012 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by April Wto Sie 14, 2012 2:22 pm

Dair i bardziej Delena, ale Steleny oczywiście nie wykluczam Wink
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Edda Wto Sie 14, 2012 2:36 pm

W GG byłam od dawna za Chair, ale po tym seoznie to osłabło. I jestem oczywiście za Defanem
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Żuri Wto Sie 14, 2012 2:48 pm

Przenoszę temat do innych seriali, bo to chyba bardziej tam pasuje. Smile
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Layla Wto Sie 14, 2012 2:57 pm

Ja jestem za Chair i chyba rzeczywiście bardziej skłaniam się w kierunku Deleny, ale Stelenę też uwielbiam Smile Nie wiem, czy to rzeczywiście jest jakaś zależność, ale jeżeli tak, to mnie ona dziwi. Chyba wynika głównie z tego, że Damon, tak jak Chuck, uchodzi za bad boya. Ale po ostatnim sezonie Pamiętników wydaje mi się, że jeżeli mamy już porównywać te pary, to Stelena mi bardziej pasuje do Chair, a Delena do Dair, choć chyba te porównania są dosyć krzywdzące dla par z TVD Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Lewandowska Wto Sie 14, 2012 2:58 pm

Chair i Delena. Chair nie licząc 5 sezonu oczywiście.

Layla napisał:Ja jestem za Chair i chyba rzeczywiście bardziej skłaniam się w kierunku Deleny, ale Stelenę też uwielbiam Smile Nie wiem, czy to rzeczywiście jest jakaś zależność, ale jeżeli tak, to mnie ona dziwi. Chyba wynika głównie z tego, że Damon, tak jak Chuck, uchodzi za bad boya. Ale po ostatnim sezonie Pamiętników wydaje mi się, że jeżeli mamy już porównywać te pary, to Stelena mi bardziej pasuje do Chair, a Delena do Dair, choć chyba te porównania są dosyć krzywdzące dla par z TVD Smile

Zgadzam się.


Ostatnio zmieniony przez Lewandowska dnia Wto Sie 14, 2012 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by shiva89 Wto Sie 14, 2012 2:59 pm

ja wlasnie porównuję ich bardziej pod kątem jak mówisz "bad boy". Dan, a Damon to dla mnie dwa różne światy.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Karolina Wto Sie 14, 2012 3:00 pm

Chair i Stelena. Mit obalony Smile

Nie no, tak naprawdę to wydaje mi się, że Chair bardziej przypomina DE a Dair SE, ale nie przekłada się to raczej na fanów bo wiem (po tumblrze), że mnóstwo ludzi shippuje jednocześnie Stelenę i Chair.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by shiva89 Wto Sie 14, 2012 3:01 pm

Lewandowska napisał:Chair i Delena. Chair nie licząc 5 sezonu oczywiście.

Layla napisał:Ja jestem za Chair i chyba rzeczywiście bardziej skłaniam się w kierunku Deleny, ale Stelenę też uwielbiam Smile Nie wiem, czy to rzeczywiście jest jakaś zależność, ale jeżeli tak, to mnie ona dziwi. Chyba wynika głównie z tego, że Damon, tak jak Chuck, uchodzi za bad boya. Ale po ostatnim sezonie Pamiętników wydaje mi się, że jeżeli mamy już porównywać te pary, to Stelena mi bardziej pasuje do Chair, a Delena do Dair, choć chyba te porównania są dosyć krzywdzące dla par z TVD Smile

Zgadzam się.
no ja osobiście tego nie widze..Dan jak Stefan sa takie cieple kluchy..natomiast Damon i Chuck umieja pokazac pazurki.Takze mam inny punkt widzenia.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by shiva89 Wto Sie 14, 2012 3:02 pm

Karolina napisał:Chair i Stelena. Mit obalony Smile

Nie no, tak naprawdę to wydaje mi się, że Chair bardziej przypomina DE a Dair SE, ale nie przekłada się to raczej na fanów bo wiem (po tumblrze), że mnóstwo ludzi shippuje jednocześnie Stelenę i Chair.

nie sądziłam,ze sprawdzi się ta zaleznosc w 100% , ale moze w większości.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Lewandowska Wto Sie 14, 2012 3:04 pm

shiva89 napisał:ja wlasnie porównuję ich bardziej pod kątem jak mówisz "bad boy". Dan, a Damon to dla mnie dwa różne światy.

Dwa różne charaktery, dwie różne pary, ale Delena jest budowana na przyjaźni, podobnie jak Dair, a Stelena nie ma żadnych fundamentów. No i na tym według mnie koniec.

+ Stefan jest wg mnie o wiele bardziej toksyczny niż Damon, ale nie chce mi się na ten temat dyskutować;D


no ja osobiście tego nie widze..Dan jak Stefan sa takie cieple kluchy..natomiast Damon i Chuck umieja pokazac pazurki.Takze mam inny punkt widzenia.

No ja się z tym zgadzam jak najbardziej. Tylko, że DE i CB łączy jedynie bad boy.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Go?? Wto Sie 14, 2012 3:11 pm

Ja tak jak Karolina jestem za Chair i Steleną.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Layla Wto Sie 14, 2012 3:12 pm

shiva89 napisał:
Lewandowska napisał:Chair i Delena. Chair nie licząc 5 sezonu oczywiście.

Layla napisał:Ja jestem za Chair i chyba rzeczywiście bardziej skłaniam się w kierunku Deleny, ale Stelenę też uwielbiam Smile Nie wiem, czy to rzeczywiście jest jakaś zależność, ale jeżeli tak, to mnie ona dziwi. Chyba wynika głównie z tego, że Damon, tak jak Chuck, uchodzi za bad boya. Ale po ostatnim sezonie Pamiętników wydaje mi się, że jeżeli mamy już porównywać te pary, to Stelena mi bardziej pasuje do Chair, a Delena do Dair, choć chyba te porównania są dosyć krzywdzące dla par z TVD Smile

Zgadzam się.
no ja osobiście tego nie widze..Dan jak Stefan sa takie cieple kluchy..natomiast Damon i Chuck umieja pokazac pazurki.Takze mam inny punkt widzenia.
Stefan ciepłe kluchy? O nie, nie, nie. Przecież 3. sezon wyraźnie pokazał, że Stefan też umie pokazać pazurki Smile Zresztą we wcześniejszych też nie był jakąś ciapą Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Ania_ Wto Sie 14, 2012 3:47 pm

Chair i... no właśnie trzeba się w końcu określić bo uwielbiam i Delenę i Stelenę...jednak jak już kiedyś pisałam mam Delenowe serduszko I love you Ta zależność (jeśli już rzeczywiście istnieje) to wynika raczej z tego właśnie jak przedstawieni są Chuck i Damon. Nie umiałabym porównać Chair ani do Deleny ani do Steleny... to zupełnie inne klimaty Very Happy
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Klaudia Wto Sie 14, 2012 3:56 pm

Chair i Delena. Ale ja bym nie porównywała żadnej pary z TVD do żadnej pary z GG, jak dla mnie to 2 różne światy, które dzieli ogromna przepaść...
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Karo Wto Sie 14, 2012 7:08 pm

Też się kiedyś nad tym zastanawiałam, bo też shipuję Chair i Delenę, ale jak widać po wpisach jednak różnie to bywa. Mnie się Delena kojarzy z Chair z tego względu, że w tych parach widzę większą chemię, więcej napięcia seksualnego, no i Damon to taki zły chłopiec, który nawet jak nie nabroi to jest winny, więc to też ma wspólnego z Chuckiem.
Jednak Stefana bym nie porównywała z Danem. Stefan niestety jak dla mnie jest jedną z najbardziej irytujących postaci w TVD (zaraz po Bonnie) taka ofiara losu z miną zbitego psa, a Dana jednak mimo wszystko darzę sympatią Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Joanna Wto Sie 14, 2012 8:00 pm

Chair i Delena, bo za Chair od dawna jestem a Delena bo uwielbiam Iana xD i zakochałam sie w nim od pierwszego wejrzenia xD i Damon i Elena maja ta iskre której mi w Stelenie brakuje Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Kasia Wto Sie 14, 2012 8:15 pm

Dair i Stelena, bo wolę pary o takiej dynamice.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Gigi Wto Sie 14, 2012 10:07 pm

nie wiem jak można shippować Chair i Stelenę wink wink xDD nie no tak na poważnie to nie sądzę żeby była wielka zależność. bo imo Chair to bardziej Klaus i Caroline niż Delena. uważam, że Caro jest bardzo podobna do Blair. a Delenka to ziew generalnie i mnie nie rusza. chociaż np. wolę Damona od Chucka. bo kiedy obaj robią chamskie rzeczy to ten pierwszy jest jednak wampirem a nie człowiekiem lol.

ja shippowałam Dair i Steferine (wcześniej Stelenę). więc chyba brak zależność. no chyba że shippuję fajny chłopak/bitch xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Kasia Wto Sie 14, 2012 10:32 pm

Od Chucka to ja też wolę Damona, chociaż to ten drugi jest mordercą xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by brulion Wto Sie 14, 2012 10:41 pm

Ja shipuję Derenę i Stelenę, więc ciekawe, jaką mi dorobicie do tego teorię Razz I znajdźcie mi parę dla Nair xD Chyba Caroline/Matt Very Happy

Myślałam, że to będzie temat o tym, że pary, które shipujemy są w jakiś sposób podobne do siebie, a nie tylko o TVD i GG xD Ja na przykład zauważyłam, że w wielu przypadkach shipuję pary typu nieśmiały, zahukany facet/przebojowa dziewczyna (np. Seth/Summer, Dan/Serena, Ryan/Marissa, Władek/Ruda :DDDD), i takie "odwieczne" pary, w których przynajmniej jedna strona strasznie długo kochała drugą (znowu Seth/Summer, Dan/Serena, Blair/Nate). No i uwielbiam związki z różnych światów (Seth/Summer, Dan/Serena, Ryan/Marissa) i "zakazane" (Spencer/Wren, Aria/Ezra).
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Kasia Wto Sie 14, 2012 10:46 pm

Jak dla mnie Dair miało też coś w sobie z Forwood Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by jeordie Sob Lut 08, 2014 12:33 am

U mnie ta zależność sprawdza się w 100% Very Happy

Ale mimo wszystko to raczej osobiste preferencje niż jakieś uniwersalne zależności Wink

jeordie

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach