Zależność między parami

Go down

Zależność między parami Empty Zależność między parami

Pisanie by shiva89 on Wto Sie 14, 2012 2:16 pm

Nie wiem gdzie powinnam zadać to pytanie więc zadaje tutaj. Czy mi się tylko wydaje, czy osoby shippujące Chair są za Delena, a Dair za Stelena? . Chciałabym to jakoś sprawdzić czy istnieje taka zależność. Bo to by mogło być ciekawe.
Ja akurat tak mam:) Chair i Delena.

Ostatnio zmieniony przez shiva89 dnia Wto Sie 14, 2012 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Zależność między parami Empty Re: Zależność między parami

Pisanie by April on Wto Sie 14, 2012 2:22 pm

Dair i bardziej Delena, ale Steleny oczywiście nie wykluczam Wink
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edda on Wto Sie 14, 2012 2:36 pm

W GG byłam od dawna za Chair, ale po tym seoznie to osłabło. I jestem oczywiście za Defanem
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Wto Sie 14, 2012 2:48 pm

Przenoszę temat do innych seriali, bo to chyba bardziej tam pasuje. Smile

Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Wto Sie 14, 2012 2:57 pm

Ja jestem za Chair i chyba rzeczywiście bardziej skłaniam się w kierunku Deleny, ale Stelenę też uwielbiam Smile Nie wiem, czy to rzeczywiście jest jakaś zależność, ale jeżeli tak, to mnie ona dziwi. Chyba wynika głównie z tego, że Damon, tak jak Chuck, uchodzi za bad boya. Ale po ostatnim sezonie Pamiętników wydaje mi się, że jeżeli mamy już porównywać te pary, to Stelena mi bardziej pasuje do Chair, a Delena do Dair, choć chyba te porównania są dosyć krzywdzące dla par z TVD Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Wto Sie 14, 2012 2:58 pm

Chair i Delena. Chair nie licząc 5 sezonu oczywiście.

Layla napisał:Ja jestem za Chair i chyba rzeczywiście bardziej skłaniam się w kierunku Deleny, ale Stelenę też uwielbiam Smile Nie wiem, czy to rzeczywiście jest jakaś zależność, ale jeżeli tak, to mnie ona dziwi. Chyba wynika głównie z tego, że Damon, tak jak Chuck, uchodzi za bad boya. Ale po ostatnim sezonie Pamiętników wydaje mi się, że jeżeli mamy już porównywać te pary, to Stelena mi bardziej pasuje do Chair, a Delena do Dair, choć chyba te porównania są dosyć krzywdzące dla par z TVD Smile

Zgadzam się.

Ostatnio zmieniony przez Lewandowska dnia Wto Sie 14, 2012 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz

Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Wto Sie 14, 2012 2:59 pm

ja wlasnie porównuję ich bardziej pod kątem jak mówisz "bad boy". Dan, a Damon to dla mnie dwa różne światy.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Wto Sie 14, 2012 3:00 pm

Chair i Stelena. Mit obalony Smile

Nie no, tak naprawdę to wydaje mi się, że Chair bardziej przypomina DE a Dair SE, ale nie przekłada się to raczej na fanów bo wiem (po tumblrze), że mnóstwo ludzi shippuje jednocześnie Stelenę i Chair.

Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Wto Sie 14, 2012 3:01 pm

Lewandowska napisał:Chair i Delena. Chair nie licząc 5 sezonu oczywiście.

Layla napisał:Ja jestem za Chair i chyba rzeczywiście bardziej skłaniam się w kierunku Deleny, ale Stelenę też uwielbiam Smile Nie wiem, czy to rzeczywiście jest jakaś zależność, ale jeżeli tak, to mnie ona dziwi. Chyba wynika głównie z tego, że Damon, tak jak Chuck, uchodzi za bad boya. Ale po ostatnim sezonie Pamiętników wydaje mi się, że jeżeli mamy już porównywać te pary, to Stelena mi bardziej pasuje do Chair, a Delena do Dair, choć chyba te porównania są dosyć krzywdzące dla par z TVD Smile

Zgadzam się.
no ja osobiście tego nie widze..Dan jak Stefan sa takie cieple kluchy..natomiast Damon i Chuck umieja pokazac pazurki.Takze mam inny punkt widzenia.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Wto Sie 14, 2012 3:02 pm

Karolina napisał:Chair i Stelena. Mit obalony Smile

Nie no, tak naprawdę to wydaje mi się, że Chair bardziej przypomina DE a Dair SE, ale nie przekłada się to raczej na fanów bo wiem (po tumblrze), że mnóstwo ludzi shippuje jednocześnie Stelenę i Chair.

nie sądziłam,ze sprawdzi się ta zaleznosc w 100% , ale moze w większości.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Wto Sie 14, 2012 3:04 pm

shiva89 napisał:ja wlasnie porównuję ich bardziej pod kątem jak mówisz "bad boy". Dan, a Damon to dla mnie dwa różne światy.

Dwa różne charaktery, dwie różne pary, ale Delena jest budowana na przyjaźni, podobnie jak Dair, a Stelena nie ma żadnych fundamentów. No i na tym według mnie koniec.

+ Stefan jest wg mnie o wiele bardziej toksyczny niż Damon, ale nie chce mi się na ten temat dyskutować;D

no ja osobiście tego nie widze..Dan jak Stefan sa takie cieple kluchy..natomiast Damon i Chuck umieja pokazac pazurki.Takze mam inny punkt widzenia.

No ja się z tym zgadzam jak najbardziej. Tylko, że DE i CB łączy jedynie bad boy.

Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Wto Sie 14, 2012 3:11 pm

Ja tak jak Karolina jestem za Chair i Steleną.

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Wto Sie 14, 2012 3:12 pm

shiva89 napisał:
Lewandowska napisał:Chair i Delena. Chair nie licząc 5 sezonu oczywiście.

Zgadzam się.
Stefan ciepłe kluchy? O nie, nie, nie. Przecież 3. sezon wyraźnie pokazał, że Stefan też umie pokazać pazurki Smile Zresztą we wcześniejszych też nie był jakąś ciapą Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Wto Sie 14, 2012 3:47 pm

Chair i... no właśnie trzeba się w końcu określić bo uwielbiam i Delenę i Stelenę...jednak jak już kiedyś pisałam mam Delenowe serduszko I love you Ta zależność (jeśli już rzeczywiście istnieje) to wynika raczej z tego właśnie jak przedstawieni są Chuck i Damon. Nie umiałabym porównać Chair ani do Deleny ani do Steleny... to zupełnie inne klimaty Very Happy
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Pisanie by Klaudia on Wto Sie 14, 2012 3:56 pm

Chair i Delena. Ale ja bym nie porównywała żadnej pary z TVD do żadnej pary z GG, jak dla mnie to 2 różne światy, które dzieli ogromna przepaść...
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karo on Wto Sie 14, 2012 7:08 pm

Też się kiedyś nad tym zastanawiałam, bo też shipuję Chair i Delenę, ale jak widać po wpisach jednak różnie to bywa. Mnie się Delena kojarzy z Chair z tego względu, że w tych parach widzę większą chemię, więcej napięcia seksualnego, no i Damon to taki zły chłopiec, który nawet jak nie nabroi to jest winny, więc to też ma wspólnego z Chuckiem.
Jednak Stefana bym nie porównywała z Danem. Stefan niestety jak dla mnie jest jedną z najbardziej irytujących postaci w TVD (zaraz po Bonnie) taka ofiara losu z miną zbitego psa, a Dana jednak mimo wszystko darzę sympatią Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Wto Sie 14, 2012 8:00 pm

Chair i Delena, bo za Chair od dawna jestem a Delena bo uwielbiam Iana xD i zakochałam sie w nim od pierwszego wejrzenia xD i Damon i Elena maja ta iskre której mi w Stelenie brakuje Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Wto Sie 14, 2012 8:15 pm

Dair i Stelena, bo wolę pary o takiej dynamice.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Wto Sie 14, 2012 10:07 pm

nie wiem jak można shippować Chair i Stelenę wink wink xDD nie no tak na poważnie to nie sądzę żeby była wielka zależność. bo imo Chair to bardziej Klaus i Caroline niż Delena. uważam, że Caro jest bardzo podobna do Blair. a Delenka to ziew generalnie i mnie nie rusza. chociaż np. wolę Damona od Chucka. bo kiedy obaj robią chamskie rzeczy to ten pierwszy jest jednak wampirem a nie człowiekiem lol.

ja shippowałam Dair i Steferine (wcześniej Stelenę). więc chyba brak zależność. no chyba że shippuję fajny chłopak/bitch xDD

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Wto Sie 14, 2012 10:32 pm

Od Chucka to ja też wolę Damona, chociaż to ten drugi jest mordercą xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Wto Sie 14, 2012 10:41 pm

Ja shipuję Derenę i Stelenę, więc ciekawe, jaką mi dorobicie do tego teorię Razz I znajdźcie mi parę dla Nair xD Chyba Caroline/Matt Very Happy

Myślałam, że to będzie temat o tym, że pary, które shipujemy są w jakiś sposób podobne do siebie, a nie tylko o TVD i GG xD Ja na przykład zauważyłam, że w wielu przypadkach shipuję pary typu nieśmiały, zahukany facet/przebojowa dziewczyna (np. Seth/Summer, Dan/Serena, Ryan/Marissa, Władek/Ruda :DDDD), i takie "odwieczne" pary, w których przynajmniej jedna strona strasznie długo kochała drugą (znowu Seth/Summer, Dan/Serena, Blair/Nate). No i uwielbiam związki z różnych światów (Seth/Summer, Dan/Serena, Ryan/Marissa) i "zakazane" (Spencer/Wren, Aria/Ezra).

[You must be registered and logged in to see this image.]
why don't you tell me that if the girl had been
worth having she'd have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
won't wait for anybody.

brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Wto Sie 14, 2012 10:46 pm

Jak dla mnie Dair miało też coś w sobie z Forwood Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by jeordie on Sob Lut 08, 2014 12:33 am

U mnie ta zależność sprawdza się w 100% Very Happy

Ale mimo wszystko to raczej osobiste preferencje niż jakieś uniwersalne zależności Wink

jeordie

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry