Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The vampire diaries

+30
Monika
fanka2112
openyoureyes
Ewa
Vogue.
karolla
turtle
CallMeLady
magdzialeenka
jeanne
Limka
Freya
Ella
Ania_
April
Karo
alkamb
Blairena
Klaudia
Lewandowska
Kasia
Ola
Lise
brulion
Gigi
Layla
Vivien
Karolina
shiva89
Joanna
34 posters

Strona 5 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Paź 21, 2012 6:04 pm

Właśnie.. rozumiem, że Elenie się podobało bo w końcu się najadła, ale Damon? Wyglądał jakby co najmniej orgazmu dostał, a był wysysany z krwi w tym czasie, litości xD Pozwolę sobie na wątpliwości odnośnie przyjemności z tego płynącej.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Nie Paź 21, 2012 7:33 pm

skoro Stefan był tym tak przejęty, może być w tym coś głębszego xD może Damonowi było AŻ TAK przyjemnie Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Paź 21, 2012 7:41 pm

Klaus tak nie wyglądał jak Caroline piła jego krew xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ella Nie Paź 21, 2012 7:44 pm

pewnie się potem okaże, że picie krwi jednego przez drugiego wampira ma większe, mistyczne znaczenie stąd ta mina Damona
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Nie Paź 21, 2012 7:46 pm

no przecież teraz Damon pewnie uważa, że Elena należy do niego Smile w końcu piła jego krew.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by magdzialeenka Pon Paź 22, 2012 3:10 pm

Ania_ napisał:taaa...he he to było tak głębokie, że teraz boję się żeby przypadkiem Elena w ciąże nie zaszła ;D (...bo ch*j wie co Julie jeszcze wymyśli Very Happy )

tak szczerze to bym się nie zdziwiła, haha xD
magdzialeenka
magdzialeenka

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by shiva89 Pią Paź 26, 2012 1:18 pm

a mnie sie najnowszy odcinek podobał...super sceny Klausika i Damona:) jestem ciekawa co Klaus knuje z tym nowym łowcą.....Elena jako wampir DALEJ NUDY....ciekawie co sie dzieje Rebecce...i podobaly mi sie sceny Delenkowe;) nastepny odcinek tez zapowiada sie ciekawie.
na plus Caroline i Stefcio:)
no i Klaus chyba zdobecie Karolinkę bo Tyler okazał się szmaciarzem( aktorka z Tajemny Krąg:))-(sorry za slownictwo)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Pią Paź 26, 2012 6:36 pm

Spoiler:

Właśnie mi się przypomniały nasze dyskusje z początków forum, o Mattcie i jego Szmacie Very Happy Ciekawe co u niej, musi czuć się zdradzona :<
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ania_ Pią Paź 26, 2012 6:59 pm

Ola napisał:
Spoiler:

Spoiler:
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Pią Paź 26, 2012 7:19 pm

dzięki Aniu, tak to sobie właśnie po tamtym poście wytłumaczyłam xD choć nie podoba mi się to, tak samo jak Tobie Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Pią Paź 26, 2012 8:17 pm

Dobry odcinek. Historia z łowcą zaczyna robić się coraz ciekawsza. Cieszę się z pojawienia się tej nowej wilkołaczki, bo zdrada Tylera jest fantastycznym pretekstem do otwarcia Klaroline;) Sceny Caro i Stefana świetne. Matta i Rebecki również, mam nadzieję, że scenarzyści rozwiną jakoś ich relację.

Ogólnie najmniej podobały mi się absurdalne sceny z 'Eleną - imprezowiczką'. Stanie na rękach na beczce piwa - no bezcenne. I tak idealnie pasuje do Eleny! A potem jeszcze ta dziwnie nakręcona jazda motocyklem. Nie dość, że wyglądało to nienaturalnie to jeszcze potem to całe stanie na siedzeniu. Nie wiem czy do wampirzych cech należy jakaś zwiększona super-przyczepność? Bo w przeciwnym razie to jest to trochę fizycznie niemożliwe, żeby stać na pędzącym motocyklu i nie spaść...

Obawiam się, że szykuje się Delena i to w bardzo nudnym wydaniu, ale w sumie wszystko mi jedno. Szkoda tylko, że scenarzyści nie dają biednej Stelenie skonsumować związku po przemianie Eleny. Jak nie wymioty to znowu jad wilkołaka i (o zgrozo!) wizje Damona... A chciałabym zobaczyć ich wampirzy seks zanim będę musiała znosić obrazy DE.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Pią Paź 26, 2012 8:26 pm

właśnie, The Five, ciekawe co to będzie Wink
a ja mimo Stelenowej miłości, nawet się cieszę na Delenę Wink Stefan ostatnio zachowuje się, jakby sobie nie radził z tą całą sytuacją, więc mam nadzieję, że przynajmniej Damon zacznie działać i ogarnie Elenę ;>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by CallMeLady Pią Paź 26, 2012 9:18 pm

odcinek nawet, nawet. motyw lowcy calkiem ciekawy i jakos ten lowca straszny troche, czego juz nie mozna powiedziec o Klausie Razz Juz nie widze powodu dla ktorego jeszcze go trzymaja, oprocz oczywiscie Klaroline. zreszta nie rozumiem dlaczego ktos chcialby ich razem ogladac.

Stefan jest nudny jak flaki z olejem. ciagle gada o Elenie i znowu wie lepiej od niej co jest jej potrzeba. zachowuje sie jak matka, ktora realizuje sie poprzez swoje dziecko. Cala ta transformacja ma przebiegac tak jak Stefen by chcial, zeby jego przebiegala. Elena ma byc taka jaki on chce byc. sluchac sie juz tego nie da.

Ta nowa April jest beznadziejna, jak na razie to nic nie wnosi.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Pią Paź 26, 2012 9:46 pm

A moim zdaniem April nieźle rokuje. Na początku myślałam, że będzie taką bezsensownie zawieszoną w fabule zapchaj-dziurą, ale po tym odcinku zmieniłam zdanie. Jestem ciekawa co wyniknie z jej relacji z Rebeką. No i April była mimo wszystko najbliższą osobą dla pastora-psychopaty, więc sądzę, że odegra jakąś rolę w rozwiązywaniu całej tej zagadki związanej z 'większym złem', The Five i wysadzeniem całej rady miasta w powietrze.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Pią Paź 26, 2012 9:56 pm

April, mam trochę mieszane uczucia xD Bo z jednej strony, jej wątek jest dosyć ciekawy, ale nie wiem czemu, jak na nią patrzę, przypomina mi się Anna ;] o której jednak wolałabym zapomnieć na zawsze Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Layla Sob Paź 27, 2012 12:29 am

Odcinek dosyć ciekawy, wątki z łowcą i April mogą być interesujące. No i zapowiada się, że jednak będzie trochę Delenki Smile Caroline i Stefan też na plus. Ale odcinek trochę popsuła scena z Eleną stojącą na motorze. Moje pierwsze pytanie: Jak? A drugie: Na cholerę wampirom kaski?
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Vivien Sob Paź 27, 2012 7:46 am

Odcinek miał swoje dobre momenty, ale miejscami nieźle przynudzał. Jedyne, co mnie teraz ciekawi to "The Five" i ile Caroline zajmie czasu, aby wpaść w ramiona Klausa Laughing Elenka jeszcze bardziej irytująca jako wampirzyca niż zwykła śmiertelniczka.

Jak Rebeka wyrwała serce Mattowi, wtf? Akurat teraz gdy zerwał ze szmatą i dostał prawdziwy wątek xD Podobała mi się ta halucynacja.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Sob Paź 27, 2012 9:37 am

Matt jest stanowczo zbyt kochaną i wielbioną przez tłumy nastolatek postacią, nie mogą go zabić xD Choć przyznaję, że mały szoczek był przy tej scenie Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Limka Sob Paź 27, 2012 10:38 am

Mnie się średnio podobał, ale nie było źle. Chociaż poprzednie 2 zdecydowanie lepsze.

Najlepsze chyba sceny Steleny.

Nowa postać, Hayley też raczej na plus, mimo, że ma wątek związany z Tylerem, któego osobiście nie cierpię. Ale zobaczymy, jak się dalej rozwinie.

Szkoda mi się trochę zrobiło Rebeki, zwłaszcza pod koniec, bo na początku mnie trochę wkurzała.

I to w sumie tyle, reszta raczej nudy.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Freya Nie Paź 28, 2012 1:52 pm

Lewandowska napisał:Damon pięknie wygląda w nowym sezonie z tego co widzę I love you

O tak, to jedna z moich największych serialowych radości tego sezonu. Nie dość, że wygląda duuużo lepiej niż w poprzednim, to i zachowuje się po damońsku, aż miło popatrzeć Very Happy

Nowe odcinki bardzo fajne, szczególnie że mało w nich Bonnie. Jeremy jako "badass" mnie powalił wręcz xD Świetne sceny Damona, Caroline, Klausa i Rebeki. Stelena jest jakaś nienaturalna w tym sezonie, nie trafiają do mnie jakoś ich sceny. Zdecydowanie ciekawsi są Damon/Meredith i nawet Damon z Eleną. Poza tym w przeciągu trzech odcinków memoriał i impreza, ach, tęskniłam za Mystic Falls xD
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Pon Paź 29, 2012 8:38 am

nie sądziłam, że to napiszę, ale ten sezon mnie obecnie nudzi... mam nadzieję, że następny odcinek będzie lepszy
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Wto Paź 30, 2012 4:40 pm

Bjuti, nie wiesz co tracisz Very Happy Póki co, wszystko związane ze Steleną... jest zabawne Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by turtle Sro Paź 31, 2012 1:20 pm

Wyczuwam małe wibracje ze strony Steroline... ale chyba jeszcze za wcześnie ;p
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Limka Sro Paź 31, 2012 3:20 pm

Steroline? W sumie najgorsi by nie byli, ale jakoś nie widzę tu chemii. Pozostanę jednak wierna Stelenie, shipuję im od 1 odcinka. Smile
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karo Czw Lis 01, 2012 1:50 pm

Odcinki nawet nie takie złe. Gdyby tak wyciąć karykaturalne sceny Steleny to nawet całkiem dobre ;P Nie wiem o co z tą Steleną chodzi czy chcą nas całkowicie zniechęcić czy co, ale ja już zupełnie nie mam ochoty na nich patrzeć. Elena ledwo sobie radzi, rzyga na każdym kroku, a ten chce świętować, ta się boi mu powiedzieć o wszystkim, dzwoni do Damona z każda pierdoła, a ten oczywiście na każde jej zawołanie. jejku ona jest bardziej nieznośna niż przed przemianą.
Jeremy wyprzystojniał w 4 sezonie, fajnie się na niego patrzy;)
Mało Bonnie, za co duuży plus.
Nowa postać - April, która jak widzę, że nie tylko mi przypomina Annę, fajna dziewczyna Smile
Ciekawy motyw z nowymi łowcami i Jeremim, który również chyba łowcą być powinien Smile Mam nadzieję, że teraz kiedy tak wyprzystojniał to jakoś nie doprowadzą do momentu, że będzie musiał zginąć :p
Szkoda, że tak zniszczyli Tyroline, ale jakoś nie jestem przekonana do Klaroline, już wolę Sterolinę, chociaż szkoda mi Caro dla marudnego i wiecznie zdołowanego Stefcia. Jej potrzeba kogoś z jajami, ale nie aż tak samolubnego jak Klaus Razz
Ciekawe co Klaus teraz planuje odnośnie nowego łowcy Smile
W ogóle czytałam wypowiedź Julie, że jesteśmy dopiero w połowie, więc jeszcze dużo może się zmienić, w końcu mamy 6 lat. ooo...czyli zapewne 6 sezonów jak nic. Aż się boję myśleć co im z tego wyjdzie ;P
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 5 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach