Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Proma/zapowiedzi sezon 5

+93
Diana
lassa_2
Paciok
Serena
esiaczek
elizak
Karo
depmod
gaspar
Blake
M.
brulion
CallMeLady
turtle
Karolina287
gosienka006
Freya
joanna1205
Kate__895
mn8
LanaLang
xechiko
chaya
GG
Luke117
Citizen Erased
skyscraper
xLaura
ronnie
poster
gosiun
coco19
shiva89
lalitaaa
netka
kam1105
madziiuula
Alveaenerle
Pudel20
igakom
Nika
antiba
dap88
mario588
truskaweczka
imos
martakniz
mmoneya
ika
vajper.
TheBlairBitchProject
tuppence
Ania_
xAaliyahxx
werucha
darua22
Magdafa
DairDreamer
Gosiek
gossip_
alkamb
April
Kasia
zielonygroszek83
Layla
lb
dzastulaa_
karolla
bulma201
Kora
zakochana_0
lookx
endzioszka
Lise
coconutP
caitlin
Żuri
frejabeha
Magoria
possibility
Vivien
fusiatko44
Gigi
paulishta
Karolina
Klaudia
Ola
sund1ay
Lewandowska
Ewa
s
jeanne
Magda
97 posters

Strona 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Magda Pią Sie 12, 2011 11:50 am

Vivien napisał:A mnie i z jednym i z drugim. Raz, że Monako jak u Grace, a dwa, właśnie ze względu na timing. Zastanawiam się czy GG poruszy kwestie zainteresowania mediów tym ślubem. No bo wiadomo, że Amerykanka z księciem, panna z ludu etc.

Aha. No i muszę przyznać, że Blake wygląda bardzo dobrze. Ma ładny kolor opalenizny i uśmiecha się jakoś weselej niż zwykła to robić w sezonie 4. Nawiasem mówiąc, lubię te pierwsze, jeszcze wakacyjne odcinki GG. Pisząc to, ogarnęła mnie tęsknota za zimowym wieczorem z kubkiem imbirowej herbaty i nowym odcinkiem GG. Laughing

Myślę, że zrobią coś w stylu: Dorota: "Panienko Blair, no wchodzi w tę suknię, wchodzi. Nie może zapiąć panienka?!" i oczy Doroty pełne szoku Wink

Chociaż to Serena nie pije szampana na łódce z chłopakami, dziwne... Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by jeanne Pią Sie 12, 2011 11:57 am

Someonelikeyou napisał: Faktycznie, no i nie są to identyczne sukienki, tylko z tej samej kolekcji Smile Ślubna już jednak trochę przypomina ślubną Kate. Chociaż żeby cofnąć się w czasie, to przypomina mi też suknię ślubną Doroty Wink

Tego już nawet nie pisałam, bo różnica chociażby w długości jest widoczna na pierwsi rzut oka Wink Motyw Kate pojawiał sie już kilka razy w GG wiec wiadomo, ze to pierwsze skojarzenie, chociaż po chwili rzeczywiście bardziej adekwatne dla nawet samego charakteru Blair było by wzorowanie sie na Grace Kelly Smile

Btw, Someonelikeyou, czemu nie mogę edytowac swojej poprzedniej wiadomości? Zauważyłam, ze zle mi sie zacytowalo (pisze z iPhone'a), ale nie mogę tego poprawić Sad
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Vivien Pią Sie 12, 2011 11:58 am

Teraz mnie naszła taka myśl, że może scenarzyści będą się bawić i z jednej strony Serena nie pije szampana, a z drugiej Blair leci do łazienki po poczuciu zapachu hot-dogów xD
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Magda Pią Sie 12, 2011 12:08 pm

jeanne napisał:
Btw, Someonelikeyou, czemu nie mogę edytowac swojej poprzedniej wiadomości? Zauważyłam, ze zle mi sie zacytowalo (pisze z iPhone'a), ale nie mogę tego poprawić Sad

Spróbuj kilka razy, może jakiś chwilowy błąd. U mnie jest ok.


Vivien napisał:Teraz mnie naszła taka myśl, że może scenarzyści będą się bawić i z jednej strony Serena nie pije szampana, a z drugiej Blair leci do łazienki po poczuciu zapachu hot-dogów xD

A tu Eleanor wyskakuje z: "Blair będziesz miała siostrzyczkę! Możesz wybrać imię." Blair: "Yale" Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by jeanne Pią Sie 12, 2011 12:19 pm

Someonelikeyou napisał: Spróbuj kilka razy, może jakiś chwilowy błąd. U mnie jest ok.

A tu Eleanor wyskakuje z: "Blair będziesz miała siostrzyczkę! Możesz wybrać imię." Blair: "Yale" Wink

Rzeczywiście po kilkakrotnym odświeżeniu strony pojawiła sie opcja Wink

Oj, mam nadzieje, ze scenarzyci tak z nas nie zadrwia i to jednak Blair lub Serena bedą rzeczywiście w ciąży..
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Magda Pią Sie 12, 2011 12:22 pm

jeanne napisał:
Someonelikeyou napisał: Spróbuj kilka razy, może jakiś chwilowy błąd. U mnie jest ok.

A tu Eleanor wyskakuje z: "Blair będziesz miała siostrzyczkę! Możesz wybrać imię." Blair: "Yale" Wink

Rzeczywiście po kilkakrotnym odświeżeniu strony pojawiła sie opcja Wink

Oj, mam nadzieje, ze scenarzyci tak z nas nie zadrwia i to jednak Blair lub Serena bedą rzeczywiście w ciąży..

To GG, trzeba być przygotowanym na wszystko Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by sund1ay Pią Sie 12, 2011 2:10 pm

jeanne napisał:
Someonelikeyou napisał: Spróbuj kilka razy, może jakiś chwilowy błąd. U mnie jest ok.

A tu Eleanor wyskakuje z: "Blair będziesz miała siostrzyczkę! Możesz wybrać imię." Blair: "Yale" Wink

Rzeczywiście po kilkakrotnym odświeżeniu strony pojawiła sie opcja Wink

Oj, mam nadzieje, ze scenarzyci tak z nas nie zadrwia i to jednak Blair lub Serena bedą rzeczywiście w ciąży..

A dla mnie wciąż Blair i ciąża to dziwne połączenie, już znacznie bardziej do roli zaskoczonej przyszłej matki pasuje mi Serena, chociaż to i tak dziwne, cała ta ciąża jest dziwna.
sund1ay
sund1ay
Blairena & Dair
Blairena & Dair

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by possibility Pią Sie 12, 2011 2:19 pm

o nareszcie nowe promo (: chociaz takie krotkie i tak warto bylo czekac, suknia Blaire wydaje sie byc bardzo podobna do tej, ktora miala na sobie Kate (ktora moim zdaniem byla dla niej idealna i pasuje rowniez do Blaire) co do ciazy, to tez mi sie zdaje, ze wybrna z tego w najbardziej nieoczekiwany, czy troche rozczarowywujacy sposob. ale zobaczymy Wink
possibility
possibility

Liczba postów : 82

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Karolina Pią Sie 12, 2011 3:12 pm

Piszecie o tych nawiązaniach ślubnych do Kate i Williama oraz Grace Kelly i Rainiera, a mi się jeszcze nasuwa skojarzenie z Albertem i Charlene. Co prawda ich suknie nie mają ze sobą tyle wspólnego, co w tamtych dwóch przypadkach, ale timing jest jeszcze lepszy niż z Kate i Willem, kraj się zgadza, no i obie panny młode pochodzą z obcego kraju. Ktoś napisał, że Blair pasuje bardziej na Grace Kelly niż Kate, moim zdaniem Blair bardzo chciałaby pasować na Grace Kelly, ale jednak uważam, że ma więcej wspólnego z Kate - obie są księżniczkami 'z ludu', ale jednocześnie są też bogate, wykształcone i ambitne. A z Grace Kelly od razu kojarzy mi się rezygnacja z własnej kariery, aktorskiej w dodatku, co zupełnie do Blair nie pasuje. No i powiedzmy sobie szczerze: Grace to jest niesamowita klasa, a w Blair jest wciąż sporo z nowojorskiej intrygantki;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by jeanne Pią Sie 12, 2011 3:44 pm

Karolina napisał:Piszecie o tych nawiązaniach ślubnych do Kate i Williama oraz Grace Kelly i Rainiera, a mi się jeszcze nasuwa skojarzenie z Albertem i Charlene. Co prawda ich suknie nie mają ze sobą tyle wspólnego, co w tamtych dwóch przypadkach, ale timing jest jeszcze lepszy niż z Kate i Willem, kraj się zgadza, no i obie panny młode pochodzą z obcego kraju. Ktoś napisał, że Blair pasuje bardziej na Grace Kelly niż Kate, moim zdaniem Blair bardzo chciałaby pasować na Grace Kelly, ale jednak uważam, że ma więcej wspólnego z Kate - obie są księżniczkami 'z ludu', ale jednocześnie są też bogate, wykształcone i ambitne. A z Grace Kelly od razu kojarzy mi się rezygnacja z własnej kariery, aktorskiej w dodatku, co zupełnie do Blair nie pasuje. No i powiedzmy sobie szczerze: Grace to jest niesamowita klasa, a w Blair jest wciąż sporo z nowojorskiej intrygantki;)

To ja pisałam, ale nie że Blair bardziej pasuje, ale jej charakterowi bardziej odpowiadało by wzorowanie się na Grace Kelly niż Kate Wink


Ostatnio zmieniony przez jeanne dnia Pią Sie 12, 2011 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Magoria Pią Sie 12, 2011 4:12 pm

Mi Blair w sukni ślubnej przypomina Dorotę w swojej. Dla mnie nic zjawiskowego. Ogólnie zbyt dużo ten zwiastun nie mówi.
Magoria
Magoria
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 222

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Karolina Pią Sie 12, 2011 4:46 pm

jeanne napisał:
Karolina napisał:Piszecie o tych nawiązaniach ślubnych do Kate i Williama oraz Grace Kelly i Rainiera, a mi się jeszcze nasuwa skojarzenie z Albertem i Charlene. Co prawda ich suknie nie mają ze sobą tyle wspólnego, co w tamtych dwóch przypadkach, ale timing jest jeszcze lepszy niż z Kate i Willem, kraj się zgadza, no i obie panny młode pochodzą z obcego kraju. Ktoś napisał, że Blair pasuje bardziej na Grace Kelly niż Kate, moim zdaniem Blair bardzo chciałaby pasować na Grace Kelly, ale jednak uważam, że ma więcej wspólnego z Kate - obie są księżniczkami 'z ludu', ale jednocześnie są też bogate, wykształcone i ambitne. A z Grace Kelly od razu kojarzy mi się rezygnacja z własnej kariery, aktorskiej w dodatku, co zupełnie do Blair nie pasuje. No i powiedzmy sobie szczerze: Grace to jest niesamowita klasa, a w Blair jest wciąż sporo z nowojorskiej intrygantki;)

To ja pisałam, ale nie że Blair bardziej pasuje, ale jej charakterowi bardziej odpowiadało by wzorowanie się na Grace Kelly niż Kelly Wink

W takim razie źle zrozumiałam, przepraszam. Chyba chodziło ci o Kate nie Kelly.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by jeanne Pią Sie 12, 2011 5:18 pm

Karolina napisał:
W takim razie źle zrozumiałam, przepraszam. Chyba chodziło ci o Kate nie Kelly.

Nie ma za co, chciałam tylko sprostować Wink Oczywiście, że Kate, iPhone automatycznie poprawił mi na Kelly Rolling Eyes Ale tak to jest, jak się w pracy z ukrycia piszę na forum Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez jeanne dnia Pią Sie 12, 2011 5:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Karolina Pią Sie 12, 2011 5:21 pm

Oj, bardzo nieładnie;) Jesteś jeszcze o tej porze w pracy? Współczuję.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by jeanne Pią Sie 12, 2011 5:49 pm

Karolina napisał:Oj, bardzo nieładnie;) Jesteś jeszcze o tej porze w pracy? Współczuję.

Już nie, pracuje do 17, ale jak pisałam tamten post, to jeszcze byłam Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by frejabeha Pią Sie 12, 2011 7:10 pm

Someonelikeyou napisał:Po 11 sekundach strzelam w:

Serena i jej film The Beautiful and Damned
Serena i Nate coś ten tego Wink
Chuck wkręci się w jakąś rolę? Albo zakręci się z kimś Wink
Blair szykuje się do ślubu i Dan będzie jej pomagał (brak Dana jest bardzo zastanawiający Wink)

Też tak obstawiam. Boże tylko 11 sekund, a tyle radochy Wink
Ta sukienka Blair może być ładna, jak na razie widzimy tylko górę, więc też nie można zbyt wiele powiedzieć.
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Żuri Pią Sie 12, 2011 8:26 pm

Hm, pisałam posta i nie ma go tu. o0
No cóż, pisałam, że nie pasuje mi do Blair koronka jakoś w sukni ślubnej. Ona suknię powinna mieć jakąś taką... prędzej bezę niż taką. Pamięta ktoś opis tej sukni co Blair kupiła w książce? Bo mi jakoś wyleciało, a tam był dokładny opis sukni ślubnej Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by caitlin Sob Sie 13, 2011 9:26 am

Ja już się nie mogę doczekać Very Happy
caitlin
caitlin
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 15

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by coconutP Pon Sie 15, 2011 6:44 pm

caitlin napisał:Ja już się nie mogę doczekać Very Happy

ja też ! ja już chce wrzesień, mimo iż zacznie się szkoła :/

Gossip Girl rlz ! Very Happy
coconutP
coconutP
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Lise Pon Sie 15, 2011 7:30 pm

Ja chcę więcej! Oczywiście u mnie filmik się zacinał więc nie widziałam moze wszystkiego... Nie podoba mi się góra sukni Blair.

btw. Ja też chcę 26 wrzesień i w ogólne wrzesień. Tyle seriali będzie miało premierę nowych sezonów... Glee, GG, HIMYM...Smile
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by endzioszka Pon Sie 15, 2011 10:34 pm

aa pozostaje tylko czekać to tego 26 września ;( ale to już niedługo! Wink
endzioszka
endzioszka
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by fusiatko44 Wto Sie 16, 2011 4:11 pm

Kiedy będzie jakieś oficjalne promo 5 sezonu ? Wie już ktoś dokładnie ?
fusiatko44
fusiatko44
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 190

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Magda Wto Sie 16, 2011 4:46 pm

fusiatko44 napisał:Kiedy będzie jakieś oficjalne promo 5 sezonu ? Wie już ktoś dokładnie ?

Możemy tylko spekulować, ale obstawiam, że najpóźniej to koniec przyszłego tygodnia. Myślę jednak, że będzie trochę wcześniej Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by lookx Wto Sie 16, 2011 8:16 pm

to czekanie jest straszne. jednak najbardziej mnie ciekawi ten test ciążowy. ciągle mi to po głowie chodzi. Wink
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by jeanne Wto Sie 16, 2011 8:21 pm

Someonelikeyou napisał:
Możemy tylko spekulować, ale obstawiam, że najpóźniej to koniec przyszłego tygodnia. Myślę jednak, że będzie trochę wcześniej Smile

Obyś miała rację, bo nie wyjadę spokojnie na wakacje bez zobaczenia promo! Razz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Proma/zapowiedzi sezon 5 - Page 2 Empty Re: Proma/zapowiedzi sezon 5

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach