Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

True Blood

+24
wredota
intears
sm1990
dredkot
halanna
riolcia
xRx
poster
BoToCoDlaMnie
igakom
lookx
werucha
Monika
Citizen Erased
bulma201
Gigi
Vivien
mario588
Lewandowska
lb
Lise
Magda
Ola
desertrose
28 posters

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by werucha Pią Wrz 23, 2011 10:15 am

uwielbiam ten serial Smile warto czekać te 9 miesięcy, no i 5 sezon zapowiada się duzoo lepiej niż 4

werucha
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Pią Wrz 23, 2011 3:17 pm

Dokładnie Smile Zapowiadają się ciekawe wątki. Mam nadzieję, że S(n)ookie nie wróci do Billa. Według mnie Bill ciekawiej prezentuje się, gdy jest sam.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by lookx Wto Paź 04, 2011 8:45 pm

True Blood tak jak TVD zaczęłam oglądać po przeczytaniu książek. A raczej jakiś 2-3 pierwszych części, nie pamiętam dokładnie. Ale jak wciągnął mnie serial to książki już odłożyłam.

I szczerze tak jak wcześniej szalałam za tymi serialami, tak teraz mnie nudzą, za dużo rzeczy niemożliwych w nich. Coś zagraża głównym bohaterom, walczą z tym, niszczą i tak w kółko. True Blood do 3 sezonu było fajne, ale potem.. Oglądam, bo jestem ciekawa jak będzie dalej, ale już nie z taka fascynacją i nicierpliwością jak kiedyś. Wink
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by igakom Pon Paź 24, 2011 6:03 pm

mam nadzieje, że nie będą kręcić 15 sezonów tego serialu tylko zakończą na jakiejs rozsądnej liczbie, w sumie i tak odbiega on bardzo od książki więc może skumulują jak najwięcej wątków w nowym sezonie
igakom
igakom
Team Dair
Team Dair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Pon Paź 24, 2011 7:32 pm

Mi się wydaje, że najkręcą 7-8 sezonów. Przecież nie zrobią z tego serialu jakiejś telenoweli Razz
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by BoToCoDlaMnie Sro Lis 09, 2011 11:50 pm

nawet by sie chyba nie dalo ; D Sokkie byla juz z Billem , Ericem wiec wg mnie teraz pora na Alcide ;D powinna z nim pobyc troche bo wkoncu to "prawie" czlowiek , a pozniej wybrac Erica albo Billa ; D i do tego przemienic sie w wampira ^^: P
BoToCoDlaMnie
BoToCoDlaMnie
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 58

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Czw Lis 10, 2011 5:09 pm

Sookie jako wampir?? Woow mogłoby być ciekawie Smile
Ale jeśli chodzi o Alcide... jakoś nie widzę ich razem. Nie ma między nimi tej chemi
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by BoToCoDlaMnie Czw Lis 10, 2011 11:45 pm

No wiem ; d ale dla mnie to jedyna opcja zakonczenia tego serialu .. bo co innego ? Very Happy wrozki chyba nie sa niesmiertelne ; d
BoToCoDlaMnie
BoToCoDlaMnie
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 58

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by poster Sro Lis 23, 2011 1:47 pm

Jak dla mnie to Sookie powinna przez jakiś czas być jednak sama Razz Wykorzystała Billa i Erica to niech teraz cierpi Wink
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by Gigi Wto Mar 13, 2012 2:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

this xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Wto Mar 13, 2012 3:44 pm

Gigi napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

this xD

Kocham to <3
xD
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by Citizen Erased Pon Kwi 02, 2012 9:54 am

Ktoś tęskni za kolejnym sezonem? Nareszcie wyszło promo i można stwierdzić, że będzie się działo, oj będzie.



Czy ktoś czytał książki? Bo zaczęłam kilka dni temu i jestem pod wielkim wrażeniem, bo to chyba pierwsza książka tak idealnie przedstawiona w serialu. Wszystko jest identyczne, nawet dialogi. Co nie powiem, cieszy mnie Smile
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Pon Kwi 02, 2012 2:54 pm

Citizen Erased napisał: Ktoś tęskni za kolejnym sezonem? Nareszcie wyszło promo i można stwierdzić, że będzie się działo, oj będzie.

Jak zobaczyłam w necie, że wyszło promo niezmiernie się ucieszyłam. Spodziewałam się, że nastąpi to wcześniej, ale lepiej późno niż wcale Wink


Citizen Erased napisał: Czy ktoś czytał książki? Bo zaczęłam kilka dni temu i jestem pod wielkim wrażeniem, bo to chyba pierwsza książka tak idealnie przedstawiona w serialu. Wszystko jest identyczne, nawet dialogi. Co nie powiem, cieszy mnie Smile

Ja przeczytałam chyba 8 części. Muszę Cię zmartwić, ale tylko 1 sezon i trochę 2 jest podobny do książki. Im dalej tym różnice między książką, a serialem są coraz większe. Jeśli mam być szczera tak jest nawet lepiej, bo gdyby twórcy nie wymyśliliby czegoś swojego nie byłoby Jessiki - jednej z najlepszych postaci w TB Smile
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by Citizen Erased Pon Kwi 02, 2012 6:02 pm

desertrose napisał:
Jak zobaczyłam w necie, że wyszło promo niezmiernie się ucieszyłam. Spodziewałam się, że nastąpi to wcześniej, ale lepiej późno niż wcale Wink

Ja miałam tak samo, jak wyszły 3 proma ostatnio to były tak beznadziejne, że nie warto o nich wspominać, jednak teraz jestem pozytywnie zaskoczona. Myślałam, że już mi przeszło z Czystą Krwią po tym jak sobie obejrzałam niedawno wszystkie odcinki jeszcze raz, jednak myliłam się, ale nie przeszkadza mi to Wink


desertrose napisał:
Ja przeczytałam chyba 8 części. Muszę Cię zmartwić, ale tylko 1 sezon i trochę 2 jest podobny do książki. Im dalej tym różnice między książką, a serialem są coraz większe. Jeśli mam być szczera tak jest nawet lepiej, bo gdyby twórcy nie wymyśliliby czegoś swojego nie byłoby Jessiki - jednej z najlepszych postaci w TB Smile

To w sumie mnie nie zmartwiłaś Smile No chyba, że tym, że w książce nie ma Jessiki. A miałam już nadzieję, że niedługo będzie. No i wiadomo wszystko jest z punktu widzenia Sookie, więc zapewne wielu kluczowych scen z serialu też nie będzie. Ale na razie mi to nie przeszkadza, bo mam zamiar na razie przeczytać 4 części, żeby sobie zbytnio nie psuć serialu. Ale jeśli wciągnę się za bardzo, to obawiam się, że nie uniknę czytania dalej Razz
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Sro Kwi 18, 2012 3:38 pm

Nie wiem czy to kogoś obchodzi xD ale właśnie dowiedziałam się, że Anna Paquin i Stephen Moyer spodziewają się dziecka! Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość. Fajnie, że im się układa. Dla zainteresowanych:

Jeszcze 53 dni do premiery piątej serii True Blood, ale dziś najważniejsza informacja związana z tą produkcją dotyczy nie kolejnego trailera, ale życia prywatnego pary głównych bohaterów tego serialu. Gwiazdy Czystej krwi zostaną rodzicami.

Anna Paquin i Stephen Moyer, którzy poznali się w 2007 roku na planie True Blood, spodziewają się dziecka. Jako pierwszy o sprawie poinformował Entertainment Weekly.

Paquin i Moyer są małżeństwem od sierpnia 2010 roku. To będzie pierwsze dziecko aktorki grającej Sookie i trzecie jej serialowego i życiowego partnera. Aktor ma dwoje dzieci z poprzednich związków: dwunastoletniego syna Billy'ego i dziesięcioletnią córkę Lilac.

Termin porodu jest przewidziany na jesień. Prawdopodobne jest więc to, że ciąży nie trzeba będzie wpisywać w scenariusz (praktycznie pewnej) szóstej serii ani wysyłać gdzieś Sookie na jakiś czas. Zwykle ekipa True Blood zaczyna kręcić kolejne sezony w drugiej połowie listopada, więc aktorka raczej nie będzie musiała grać z brzuszkiem.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by Citizen Erased Sro Kwi 18, 2012 4:45 pm

Mnie też bardzo to ucieszyło! jakoś nawet wczoraj czytając dalsze części TB myślałam co byłoby gdyby Anna była w ciąży i jak wpłynęłoby to na serial, no i przekonamy się w sezonie szóstym Smile
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Sro Kwi 18, 2012 7:55 pm

Myślałaś o tym? Wykrakałaś xDD
Wydaje mi się, że w 6 sezonie nawet nie będzie śladu po ciąży. Poród zaplanowany jest na jesień, a w listopadzie zaczynają sie zdjęcia do 6 serii.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by Citizen Erased Sro Kwi 18, 2012 9:04 pm

A szkoda, bo już obmyślałam, że może coś z Alcide'm wykombinują żeby nie trzeba było kamuflować ciąży:D Ale skoro tak wszystko zgra się z terminami serialowymi to chyba dobrze.
Strasznie się podjarałam tym newsem, może dlatego, że bardzo ich lubię jako parę "w realu" Smile
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Czw Kwi 19, 2012 2:22 pm

Jakoś nie wyobrażam sobie, by Sookie była w ciąży. To byłoby dziwne xD
Też się podjarałam. W serialu tej pary nie trawię, ale w realu sądzę, że do siebie pasują.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by Citizen Erased Czw Kwi 19, 2012 5:26 pm

desertrose napisał:W serialu tej pary nie trawię, ale w realu sądzę, że do siebie pasują.

Ja mam identycznie! Od początku byłam za E&S, ale teraz mam momenty, że widzę ją z Alcidem, więc ciekawa jestem jak będzie w tym sezonie, po tym finale.
Już nie mogę się doczekać, a pomyśleć, że pod koniec 4 sezonu miałam już dość tych wszystkich dziwadeł, które się pojawiały.
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Czw Kwi 19, 2012 5:43 pm

Ja też się nie mogę doczekać. Zdecydowanie zbyt długo musimy czekać na kolejny sezon.
A widziałaś już to promo?
[You must be registered and logged in to see this link.]
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by Gigi Wto Maj 15, 2012 7:47 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

soooooooon :>

Sookie i Alcide <3 Russell!! yaaaay
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Wto Maj 15, 2012 8:04 pm

Russell wróci. W końcu! <3
Ciekawe mogą być retrospekcje przemienienia Pam w wampira oraz powrót Steve'a Newlina.
Będzie się działo. Coś czuję, że będzie to najlepszy sezon.
Jeszcze tylko 25 dni.


Ostatnio zmieniony przez desertrose dnia Wto Maj 15, 2012 8:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by Lewandowska Wto Maj 15, 2012 8:05 pm

ERIC <3 Jess i Jason <3 fryzura deBilla, lol Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by desertrose Pon Cze 11, 2012 3:10 pm

Obejrzał już ktoś pierwszy odcinek?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

True Blood  - Page 2 Empty Re: True Blood

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach