Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Luther

3 posters

Go down

Luther Empty Luther

Pisanie by xxl Pon Wrz 23, 2013 1:16 pm

dawno mnie nie było tu nie? tęskniły? ;p

nie bede pisal o tym serialu w 'co poleciacie' ani nie założę tematu w 'inne seriale', chyba ze sie nadaje to przeniesie ktoś przecież alien 

Luther, serial na podstawie książki. polecam wszystkim którzy uwielbiają kryminały i dramaty. coś dla fanów Dextera (będzie nawet coś a'la Dexter hahah) czy The Wire/The Shield. 3 sezony, pierwszy 6 odcinków, pozostałe po 4. czyli 14h i nie ma serialu affraid serial uk, więc nie ma przepychu itp jak w us, akcja się dzieje w Londynie.. oj, nie ma co więcej pisać, po pierwszym odcinku wciągamy się na amen. szkoda, że tak mało odcinków, ale za to każdy na wysokim poziomie.Basketball 
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Luther Empty Re: Luther

Pisanie by Gigi Pon Wrz 23, 2013 1:58 pm

przeniosłam xD

kurcze. widziałam to na tumblr i zawsze byłam ciekawa. jak podobny do Dexa. to pewnie jak będę miała chwilę zerknę i skomentuję ;>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Luther Empty Re: Luther

Pisanie by najsys Wto Sty 21, 2014 7:51 pm

ja "Luthera" wszystkim polecam!!! serial jest małym arcydziełem, a przy jego sposobie przedstawiania zachowań psychopatycznych to "Dexter" może się schować - srsly!!

najsys

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Luther Empty Re: Luther

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach