Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ulubiona bohaterka

+95
kajojinka
meggheart
imfi
xyzc
ania920
cherry_crush
chile91
ironically
kaest15
Sioru
lalalalalalala
hazelnut
wredota
makda
Catmouse
xyz
gaabrysiaaa
ravishmered
kejszza
freakybanana
Justyna
sylwsss
martitka03
Vella
ocia000
natally
Paulix130
Carrot
aasiek21
olkutka
Monaliza
eltont
blondie13
Avalon Valmont
Beautuful
martlove
cyganka
zivAh
purple111
oskarr
aska2525
Nessy
paulka4
Julka151
genevievee
halanna
lisek897
pinkaa5
Kawa i skarpetki.
amelka99
Smile737
stelline
littlerosetea
asiullas
laceyl
Marginesowa
lunka01
madziiuulami
adamk86
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
lewitacja
pagille
Secret_Dreamer
Charlize32
agos3009
wikitoriwikens
rose22
Słomka191
nieomal
nana88
hiphiphooray
kellerka
Miyu
PLL
juka13
Asia__
ksp
littl3me
alltid
patty632
lubi.natalia
MarleneFan
monisiaaa33
missINblack
lysiolchang
Karola_96
weronika159
Susannah_dg
kajasqpol
agasiaga5
love_A
Gigi
99 posters

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ulubiona kłamczucha

Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_lcap7%Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_lcap24%Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_rcap 24% 
[ 21 ]
Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_lcap5%Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_lcap22%Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_rcap 22% 
[ 19 ]
Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_lcap40%Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_rcap 40% 
[ 35 ]
Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_lcap2%Ulubiona bohaterka - Page 4 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
 
Wszystkich Głosów : 87
 
 

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by Carrot Sob Lut 01, 2014 4:26 pm

cyganka napisał:
love_A napisał:Emily mam wrażenie, że ona by muchy nie skrzywdziła, jest jedyną z dziewczyn, której nie podejrzewałam o bycie A

A może właśnie dlatego to ona będzie A. Zawsze winnym jest ten najmniej podejrzany.

Nie zdziwię się, jeśli tak będzie, albo jeszcze ktoś kto nigdzie nie był wymieniany jako A

Ja najbardziej lubię Spencer, a jeśli chodzi o urodę to Emily. W tym teledysku ładnie wygląda: [You must be registered and logged in to see this link.]
Carrot
Carrot

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by Paulix130 Wto Lut 04, 2014 5:51 pm

Ulubiona postać spencer Very Happy
Paulix130
Paulix130

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by natally Sro Lut 05, 2014 11:54 am

Hanna Very Happy typowa amerykańska dziewczyna

natally

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by ocia000 Sro Lut 05, 2014 5:29 pm

Hanna! Zabawna, oddana, kochająca i walcząca o dobro swoich najbliższych! Nie jest fałszywa, tylko bardzo szczera, w dodatku lubię jej poczucie humoru, ma dobry gust - pięknie się ubiera, swój pokój też ma ładnie urządzony ;p
Najmniej lubię Emily, ona oraz jej wątki mnie nudzą, cały czas ma niezadowoloną minę, jedynę chwile gdy czuję do niej sympatie to gdy pokazuje pazura ;D ale rzadko tak się zdarza niestety . . . . Aria też troszeczkę przesadza z tą miłością do Ezry moim zdaniem

ocia000

Liczba postów : 6

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by martitka03 Sro Lut 05, 2014 6:41 pm

Zdecydowanie Hana:) jest idealnie głupiutka a i mądrością potrafi zabłysnąćSmile i te jej teksty i minki, dziękin którym da się jakoś przebrnąć przez nudne odcinki:) chociaż ostatnio i Spencer zbiera u mnie punkty w górę, ale tylkon dlatego że tak przekonnywująco gra tą lekomankęVery Happy
martitka03
martitka03

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by sylwsss Czw Lut 06, 2014 8:58 pm

Zdecydowanie Spencer! Mam wrażenie, że jako jedyna z dziewczyn używa mózgu :p Poza tym, nie zajęło jej długo ogarnięcie Ezry jako A

sylwsss

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by Justyna Czw Lut 06, 2014 9:53 pm

Kiedyś zaznaczyłabym Hannę ale teraz zdecydowanie Spencer ale Hanna tuż za nią. Każda z kłamczuch ma gorsze momenty i chwile kiedy mnie drażni ale najmniej takich chwil ma właśnie Spencer. Poza tym najbardziej lubię jej charakter, jest bardzo inteligentna, uparta, nie boi się postawić innym. Do tego podoba mi się jej zaangażowanie, jak coś zaczyna to robi to na 100%. Poza tym nie jest klasyczną pięknością ale ma swój urok i fajny styl ubierania się.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by freakybanana Pią Lut 07, 2014 4:08 am

Wybór tylko jednej spośród Kłamczuch byłby dla mnie nad wyraz trudny, ponieważ uwielbiam każdą z nich - chociaż drażni mnie ciepła klucha Emily, z nieodłącznym, jakże rozbudowanym zestawem trzech min. Podziwiam smartną, bezpardonową Spencer, kocham elokwentne wypowiedzi Hanny i mam sporo wspólnego z Arią. Losować nie zamierzam, więc wybiorę tę jedną jedyną z puli pozostałych postaci - i tu w moim małym osobistym rankingu bezsprzecznie wygrywa Mona, która od czasu odcinka "UnmAsked" niebywale mnie intryguje.
freakybanana
freakybanana

Liczba postów : 17

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by kejszza Pią Lut 07, 2014 3:29 pm

Moją ulubioną bohaterką jest Hanna ! Wydaje mi się, że jest najlepszą przyjaciółką ze wszystkich kłamczuch. Zazwyczaj kieruje się dobrem ogółu, a nie swoim własnym.. Zawsze im pomaga i chce, żeby było dobrze. Ponadto jest tak komiczną postacią, jej wypowiedzi czy chwilowe manie są wspaniałe Smile

kejszza

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by ravishmered Pon Lut 10, 2014 5:08 pm

Spencer, ale pewnie dlatego, że uwielbiam Troian Smile Każda bohaterka ma inny charakter, a ich postacie zotsały bardzo dobrze wykreowane. Jednak Spencer jest mi najbliższa
ravishmered
ravishmered

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by gaabrysiaaa Pon Lut 10, 2014 6:36 pm

Hanna rządzi, szczególnie ostatnio. Jest zabawna, lojalna, a coraz częściej także inteligentna. Lubię też Spencer, ale podczas pobytu w Radley nikt nie irytował mnie tak jak ona.

gaabrysiaaa

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by xyz Sro Lut 12, 2014 12:13 am

Każdą lubię i w każdej mnie coś denerwuje. Na początku najbardziej lubiłam Arię, jest mega ładna i tak jak ktoś wyżej napisał również przez jej zainteresowania, a no i pewnie dlatego, że Ezra wydawał mi się takim super facetem. Teraz jednak nie mam swojej ulubionej postaci, Hanna jest śmieszna, czasem trochę głupia ale w tym cały jej urok. Emily, może czasem trochę nudnawa i bez wyrazu, ale żywię do niej jakąś szczególną sympatię. No i Spencer, która czasem irytuje mnie tą swoją mądrością, ale no jakby nie było dużo dzięki niej się wyjaśniło Smile

xyz

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by Catmouse Sro Lut 12, 2014 1:00 am

Na początku najbardziej lubiłam Arię, nie wiedzieć czemu, ale to pomińmy... Chyba ze względu na Ezrę, którego pokochałam po 1 odcinku! Lubię je w sumie wszystkie, ale najbardziej chyba Spencer jako bohaterke 1-planową, a Alison jak 2-planową.
Catmouse
Catmouse

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by makda Sro Lut 12, 2014 4:15 pm

Bezkonkurencyjnie Spencer. Od razu przypadła mi do gustu. Podziwiam ją za jej odwagę, racjonalizm, inteligencję i umiejętność zachowania zimnej krwi w kryzysowych sytuacjach. Troian jest według mnie niesamowitą aktorką, nigdy nie zauważyłam u niej jakiejkolwiek złej gry, do każdej sytuacji idealnie potrafi się dopasować. Zdecydowanie mój numer jeden Smile
makda
makda

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by wredota Sro Lut 12, 2014 5:04 pm

Spencer, jej odwaga i mądrość jest imponująca. Dodatkowo ona jako jedyna zdaje się myśleć w tym serialu. To najczęściej ona ma pomysły i wpada na tropy Wink

wredota

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by hazelnut Sro Lut 12, 2014 6:26 pm

Co nowy sezon to i nowa ulubiona panna Very Happy Przebrnęłam już przez wszystkie, oprócz Emki, bo do niej nigdy nie mogę się przekonać. Obecnie jednak moim zdaniem Hanka bije wszystkie na głowy Very Happy Spencer jest super, ale nieco mnie nudzi coś, sama nie wiem czemu...
hazelnut
hazelnut

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by lalalalalalala Sro Lut 12, 2014 11:34 pm

Spencer zdecydowanie Smile

lalalalalalala

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by Sioru Czw Lut 13, 2014 3:33 pm

Spencer! Najlepsza pod każdym względem.

Sioru

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by kaest15 Czw Lut 13, 2014 3:46 pm

Hanna. Zdecydowanie. Mnostwo osob mowi ze ona jest glupia ale wedlug mnie wcale tak nie jest... Jest sympatyczna, lojalna w stosunku do przyjaciolek. Bardzo kocha swoja mame... Jak dla mnie jest ona najbardziej autentyczna z dziewczyn...
kaest15
kaest15

Liczba postów : 113

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by ironically Pią Lut 14, 2014 4:36 am

Spencer, która jest dla mnie totalnie bezkonkurencyjna! Zaraz po niej klasyfikują się Hanna na równi z Moną (jeśli można o niej wspomnieć, Janel jest świetna, uwielbiam jej grę aktorską) Aria na równi z Alison, na końcu Emily.

ironically

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by chile91 Pią Lut 14, 2014 10:06 am

Zdecydowanie z głównej obsady Spencer, jedna z najlepiej wykreowanych bohaterek, klasa inteligencja i jedyna która pokazuje że jej zależy.
Jeśli chodzi o aktorstwo to zdecydowanie postać Mony Smile
chile91
chile91

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by cherry_crush Pią Lut 14, 2014 4:30 pm

Jeśli chodzi o ulubioną bohaterkę, to waham się pomiędzy Arią i Spencer.
Aria wydaje mi się być taką "wrażliwą duszą", mam wrażenie, że miałybyśmy wiele wspólnego.
A Spencer? Kochana Spencer, największy "bystrzak" w serialu, uwielbiam ją za wszystko!
cherry_crush
cherry_crush

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by ania920 Sob Lut 15, 2014 8:27 am

Ja tez najbardziej lubie Spencer, a pozniej Ali Smile

ania920

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by xyzc Nie Lut 16, 2014 12:26 pm

Nie lubie spencer. Jest chlodna i wydaje sie jej ze madroscia moze osiagnac wszystko, a gdzie uczucia? Z tej nagonki juz raz wyladowala w psychiatryku.

Emily-slodka urocza mila uczynna bla bla bla ciapowata.

Aria-na poczatku lubilam ja najbardziej, styl sposob bycia, i ladna. Ale teraz przesadza:ezra ezra ezra.... nudy!

Hana-na poczatku nie pzepadalam, chociaz bywaly momenty humorystyczne, z jej "madroscia". Przyslowiowa blondynka. Nieobecnosc caleba wyszla jeh na dobre. Zaczela czytac ksiazki i okazala sie byc madra, a nie ciapowata jak niektorzy.
Jej madrosc jest inna niz spencer, hana kieruje sie rowniez uczuciami. Teraz chyba ja najbardziej lubie Smile

xyzc

Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Ulubiona bohaterka - Page 4 Empty Re: Ulubiona bohaterka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach