Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ezra

+101
adka694
palomitta
hazelnut
Ala
vEdderka1
Anabele
meggheart
imfi
kajojinka
iwona300789
cherry_crush
xyzc
ania920
xyzc2
Weroncia130
chile91
ironically
Sioru
kaest15
efi
lalalalalalala
xoxoxx
wredota
gaabrysiaaa
ravishmered
intears
jeordie
paula91
Eris
just262
Monaliza
drlov
Vella
martitka03
MoNiKa_DT
natally
mb198
Carrot
olkutka
imagin
blondie13
eltont
Avalon Valmont
Beautuful
zivAh
Nessy
anekk
oskarr
aska2525
paulka4
Julka151
halanna
genevievee
paula014
Charlize32
pinkaa5
Smile737
stelline
laceyl
VivianDarkbloom
lunka01
adamk86
madziiuulami
najsys
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
delenateam
bihacz
lewitacja
unnormaly
pagille
Gonia
agos3009
wikitoriwikens
rose22
Słomka191
Secret_Dreamer
nieomal
Karola_96
agnieszka89
nana88
chicane
hiphiphooray
PLL
Miyu
kellerka
juka13
patty632
lubi.natalia
alltid
MarleneFan
holly10
love_A
monisiaaa33
missINblack
kajasqpol
lysiolchang
weronika159
agasiaga5
105 posters

Strona 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by Secret_Dreamer Pon Sty 20, 2014 7:55 pm

agnieszka89 napisał:
weronika159 napisał:Racja, tak też może być. Moja teoria jest taka, że Ezra nie jest A, ale próbuje za wszelką cenę odnaleźć Ali. Może on i Jessica współpracują, bo zależy im na tym samym?

z tego co wiem Ezra nie jest A (ale za normalny też nie) a Jessice uważa za Big A Twisted Evil 

Też wydaje mi się , że Jessica współpracuje z Ezrą , ale czy jest Big A ... zastanawia mnie jakie motywy miała by matka prześladując swoją córke  Razz 
Secret_Dreamer
Secret_Dreamer

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by Słomka191 Pon Sty 20, 2014 7:58 pm

Secret_Dreamer napisał:
agnieszka89 napisał:
weronika159 napisał:Racja, tak też może być. Moja teoria jest taka, że Ezra nie jest A, ale próbuje za wszelką cenę odnaleźć Ali. Może on i Jessica współpracują, bo zależy im na tym samym?

z tego co wiem Ezra nie jest A (ale za normalny też nie) a Jessice uważa za Big A Twisted Evil 

Też wydaje mi się , że Jessica współpracuje z Ezrą , ale czy jest Big A ... zastanawia mnie jakie motywy miała by matka prześladując swoją córke  Razz 

Może jest o nią zazdrosna. Zawsze mnie dziwią sceny jak Jessica mówi, że rozmawia z Alison.
Słomka191
Słomka191

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by rose22 Pon Sty 20, 2014 10:23 pm

A mi się wydaje , że Ezra z nikim nie współpracuje. Wszystko robił na własną rękę. A -A jest wiele.
rose22
rose22

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by kellerka Pon Sty 20, 2014 10:41 pm

Czyli że jest kilka A teamów, a Ezra jest przewódcą jednego z nich? To po co w ostatnim odcinku mówił że chatka jest przyjaciela. Na bank z nim współpracuje. Pozatym A dziłało kilkakrotnie gdy Ezra był zajęty np. z Arią. Jedna osoba tego wszystkiego nie może robić.

kellerka

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by Secret_Dreamer Pon Sty 20, 2014 11:27 pm

rose22 napisał:A mi się wydaje , że Ezra z nikim nie współpracuje. Wszystko robił na własną rękę. A -A jest wiele.
Słyszałam , ze w tym sezonie mają ujawnić kolejnego członka A- team
Secret_Dreamer
Secret_Dreamer

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by wikitoriwikens Wto Sty 21, 2014 2:39 am

Ja uważam, że jest zły i mam nadzieję, że tak pozostanie.

wikitoriwikens

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by agos3009 Wto Sty 21, 2014 7:04 am

na pewno rozwiążą to tak, że nie jest zły tylko chroni dziewczyny (a'la Toby)... w końcu bedzie jeszcze cały 5 sezon Very Happy

agos3009

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by Miyu Wto Sty 21, 2014 12:06 pm

Nie cierpię Ezry od samego początku i zawsze miałam nadzieję, że okaże się zły. I błagam, niech zostanie zły. Niech nie tłumaczą tego tym, że chciał chronić Arię or smth. ;__;
Miyu
Miyu

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by Gonia Wto Sty 21, 2014 10:34 pm

Ezra jest psychopatą. Myśle, że teraz przeżucił swoje chore zainteresowanie z Ali na Arie. I jeszcze ten jego teksik, że stanie sie dla niej takim jakim ona chciałaby go widzieć.

Gonia

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by pagille Wto Sty 21, 2014 10:44 pm

W ostatnim odcinku zaczął być irytujący z tymi swoimi tekstami do Arii. Podobała mi się scena gdy mu troch mina zrzedła jak Mona zauważyła, że lista lektur jest o postaciach w maskach. Bezcenny moment Smile

pagille

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by Gonia Wto Sty 21, 2014 10:49 pm

Tak troszkę się z tym odsłonił ale pod koniec rozmowy to Mona miała nietęgą minę Smile

Gonia

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by weronika159 Wto Sty 21, 2014 10:50 pm

Ja nadal myślę, że będzie tak samo/podobnie jak z Toby'm. Kiedy ujawnili, że Toby jest w A-Teamie też robił miny psychopaty za plecami Spencer.
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by Gonia Wto Sty 21, 2014 10:56 pm

No tak, ale ile razy można robić ten sam myk. Myślę, że Ezra już do końca będzie zły, pewnie będzie w jakiś tam sposób chciał odkupić winy ale nie zmieni to faktu, że był tym złym.

Gonia

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by pagille Wto Sty 21, 2014 10:57 pm

Mona miała nietęgą minę, bo jednak Ezra nie jest idiotą i nie da się przechytrzyć. A co do jego min psychopaty to jakoś ciężko mi się z tym pogodzić. Ezra był zawsze takim miłym nauczycielem i tak nie chce zmieniać swojego zdania na jego temat. A jednak okazuje się, że jest A :/

pagille

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by Gonia Wto Sty 21, 2014 11:03 pm

Trzeba przyznać, że na samym początku też go lubiłam, ale od jakiegoś czasu (chyba momentu pojawienia się jego byłej i niby synka) przestałam pałać do niego sympatią.

Gonia

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by unnormaly Sro Sty 22, 2014 10:53 am

Dla mnie to że Ezra pracuje w A-team to tak samo jak sobie na koniec w Gossip Girl wymyślili że Dan będzie plotkarą i wytłumaczyli wszystkie wątki pod to. I tutaj też postanowili: O! Ezra będzie A, albo przystojniakiem Ali, a na koniec Ezra będzie na łożu śmierci wszystko opowiadał i wszystkie wątki podłożą pod to.. ja na ich miejscu od początku robiła ze wszystkich takich co mają jakiś sekret, wymykają się gdzieś itp. a potem z tych osób wybrała. A to taki Ezra od początku zakochany itp i nagle jest A, super..

unnormaly

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by lewitacja Sro Sty 22, 2014 1:19 pm

Dla mnie ta scena w domu Hanny była trochę nierzeczywista… on miał niby tyle czasu..

lewitacja

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by kellerka Sro Sty 22, 2014 2:32 pm

Po ostatnim odcinku, niestety jestem przekonana że Ezra to ten zły. Nikt inny nie miałby powodu aby wsadzić noże do worka treningowego Jake'a. A taki na początku sympatyczny się wydawał. Ten serial, nauczył mnie jednego... pozory mylą

kellerka

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by bihacz Sro Sty 22, 2014 4:48 pm

też mi się wydaje, że to ezra tak załatwił jake'a. choc to niekoniecznie świadczy to tym, że jest A. tylko o tym, żema zjechane na punkcie arii Wink

bihacz

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by delenateam Sro Sty 22, 2014 5:41 pm

hmmmmm. a może one jest bratem Ali tylko jakimś przyrodnim. pani D raczej do najwierniejszych nie należała...

delenateam

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by uszanowankopll666 Sro Sty 22, 2014 8:27 pm

mi się wydaje, że Ezra i Wren są przyrodnimy braćmi XD i to od niego ezra dostał domek Smile

uszanowankopll666

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by uszanowankopll666 Sro Sty 22, 2014 8:28 pm

bihacz napisał:też mi się wydaje, że to ezra tak załatwił jake'a. choc to niekoniecznie świadczy to tym, że jest A. tylko o tym, żema zjechane na punkcie arii Wink
jakas bardziej mi sie podoba wersja ze jest A..

uszanowankopll666

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by pink_rose Sro Sty 22, 2014 10:40 pm

kurcze niby jakoś od początku z tym Ezra podejrzewałam ale jednak nie chciałam żeby mial coś wspólnego z A, jakby nie patrzeć wszystkie poprzednie sezony opierały się na związku Ezry i Arii a gdyby się okazało teraz, że Ezra jest Big A i nigdy nie kochał Arii tylko wszystko robił z premedytacją to po prostu na miejscu Arii już nigdy bym nie uwierzyła jakiemukolwiek facetowi Wink
pink_rose
pink_rose

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by pink_rose Sro Sty 22, 2014 11:10 pm

w ogóle mam nadzieje, że na koniec tego sezonu wyjaśnią jaką rolę w planie A spełniał Wren, bo już kilkakrotnie się przekonaliśmy, że musi być jakoś powiązany Wink
pink_rose
pink_rose

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by VienneK Czw Sty 23, 2014 12:01 am

Wren i jakieś 10 innych osób Wink

VienneK

Liczba postów : 19

Powrót do góry Go down

Ezra - Page 3 Empty Re: Ezra

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach