Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co dalej z serialem?

+71
ania920
cherry_crush
xyzc2
espoirmorts
Weroncia130
Sioru
kaest15
lalalalalalala
iwona300789
gaabrysiaaa
ravishmered
jeordie
MoNiKa_DT
drlov
eltont
Paulix130
AsiaSSS
Carrot
olkutka
Monaliza
Kawa i skarpetki.
zivAh
anekk
oskarr
aska2525
holly10
halanna
amelka99
bihacz
lisek897
Cynicznie
lunka01
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
lewitacja
unnormaly
pagille
rose22
Charlize32
agos3009
wikitoriwikens
Secret_Dreamer
kellerka
Słomka191
nieomal
Karola_96
agnieszka89
nana88
stelline
hiphiphooray
PLL
Miyu
ksp
juka13
Gosiabeznosa
MarleneFan
patty632
lubi.natalia
alltid
love_A
asiullas
PLLfan
kajasqpol
lysiolchang
monisiaaa33
missINblack
weronika159
Susannah_dg
agasiaga5
75 posters

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by bihacz Nie Sty 26, 2014 3:46 pm

tez mam nadzieje, ze ostatecznie wszystkie wątki się wyjaśnią, okazą sie jakoś powiązane i scenarzyści mają w głowach jakiś sensowny plan.

bihacz

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by amelka99 Nie Sty 26, 2014 4:38 pm

Ja w ogóle jestem w szoku, że ten serial tyle trwa. Pamiętam, jak oglądałam 1 sezon na bieżąco i myślałam sobie, że szkoda, pierwszy serial od dawna, który coś nowego wnosi i przyjemnie się go ogląda, no ale zapewne dalej niż do drugiego sezonu nie dojdzie, bo ile można odcinków nakręcić wokół jednego problemu. A tu niespodzianka;)
amelka99
amelka99

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by lisek897 Nie Sty 26, 2014 6:07 pm

Gdyby poprzestali na max 2 sezonach, miałoby to jakis sens. A przez to, że chcą sobie nabic wiecej kasy, robią pełno wątków na zasadzie ślepych uliczek (które odchodzą niewyjasnione), lub takie, które sa zupełnie niepotrzebny i "od czapy". Fabuła zrobiła tak kręta, że mimo iż ogldałam wszytkie odcinki, to juz dawno sie pogubiłam ( wielu bohaterów i wątków juz dawno zapomniałam)
lisek897
lisek897

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by lisek897 Nie Sty 26, 2014 6:08 pm

A, no i trzeba dodać ogólny absurd jak powstał. Całe Ravenswood przez jedną laskę stało się szpiegowską bazą. A-team jest tak wszechmocny że gdyby brali udział w II wojnie swiatowej Hitler ogłosiłby natychmiastową kapitulację.
lisek897
lisek897

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by Karola_96 Pon Sty 27, 2014 2:08 pm

[/quote]
Tak , ostatni odcinek był spoko ale to i tak już nie ten sam poziom . Tęsknie za humorem Hanny , scenami z A ...[/quote]

Dokładnie Smile brakuje mi humoru Hanny i jej głupich tekstów

Karola_96

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by halanna Pon Sty 27, 2014 2:14 pm

To, że jest mniej smsów od A ma sens. W końcu sam ma więcej teraz do roboty, odkąd Alisson pojawia się i znika. Nie może skupiać się aż tak na kłamczuchach, które tez coraz bardziej depczą mu po piętach.
Generalnie podoba mi się ten sezon, coś w końcu zaczyna się wyjaśniać. Mam nadzieję, że na wyjaśniającym wszystko 5 sezonie się zakończy.

halanna

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by holly10 Pon Sty 27, 2014 3:19 pm

tez mam taką nadzieje! ale brak smsów od A.. hm troche tęskno do tego

holly10

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by halanna Pon Sty 27, 2014 4:32 pm

Myślę, że dla A to kiepski okres. Oby dziewczyny to wykorzystały. Choć pewnie najbliższe odcinki będą kręcić się wokół Ezry

halanna

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by aska2525 Wto Sty 28, 2014 11:23 pm

JA mysle ze scenarzysci sami nie wiedza kto jest A, motają i kręcą widzow zeby na sam koniec dowalic jakis absurd i potem jakos to posklejaja do kupy, nie zdziwie sie jak big A okaze sie ktoras z klamczuch

aska2525

Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by oskarr Sro Sty 29, 2014 2:42 pm

aska2525 napisał:JA mysle ze scenarzysci sami nie wiedza kto jest A, motają i kręcą widzow zeby na sam koniec dowalic jakis absurd i potem jakos to posklejaja do kupy

Tak już było, i scenarzyści nagrywali z odcinka na odcinek, nie spoglądając na poprzednie... teraz myślę że już wiedzą bo są na takim etapie tworzenia serialu że jest bliżej końca niż początku Wink

oskarr

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by anekk Sro Sty 29, 2014 7:23 pm

aska2525 napisał:JA mysle ze scenarzysci sami nie wiedza kto jest A, motają i kręcą widzow zeby na sam koniec dowalic jakis absurd i potem jakos to posklejaja do kupy, nie zdziwie sie jak big A okaze sie ktoras z klamczuch

Większym zdziwieniem by było jakby to była Emily za to, że Ali ją odrzuciła Razz ahh, nie wiem, nie wiem. Czekam, aż się wszystko wyjaśni
anekk
anekk

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by zivAh Sro Sty 29, 2014 9:26 pm

Ale przecież sezon 5 miał być ostatnim !! Mam nadzieje że tak będzie . Wolę 2 razy oglądnąć ten sam serial zachwycając się nim , niż żeby ciągnięto go jak gumę do żucia...
zivAh
zivAh

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by Kawa i skarpetki. Czw Sty 30, 2014 11:32 pm

Mnie się wydaje, że z początku (kiedy serial miał mieć tylko 10 odcinków i nie wiedzieli czy się przyjmie), A miał być Noel, a potem zmienili decyzję i obsadzili kogoś innego w tej roli.
Kawa i skarpetki.
Kawa i skarpetki.

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by Monaliza Czw Sty 30, 2014 11:44 pm

Ja się nie zdziwię jak na końcu się okaże, że Big A jest po prostu Alison i że cały ten czas pogrywała z dziewczynami.

Monaliza

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by olkutka Pią Sty 31, 2014 11:48 pm

agasiaga5 napisał:A przyszło Wam na myśl, że może poki co rezyserzy sami nie ustalili jeszcze kto okaże sie big A? może dopiero wprowadza jakąs nowa postać?

Nienienie Very Happy
Jak na mój gust bigA jest z nami od pierwszego odcinka, nawet ośmielę się powiedzieć, że od pilotowego :O Przecież najciemniej pod latarnią Very Happy

olkutka

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by Carrot Sob Lut 01, 2014 3:38 pm

olkutka napisał:
agasiaga5 napisał:A przyszło Wam na myśl, że może poki co rezyserzy sami nie ustalili jeszcze kto okaże sie big A? może dopiero wprowadza jakąs nowa postać?

Nienienie Very Happy
Jak na mój gust bigA jest z nami od pierwszego odcinka, nawet ośmielę się powiedzieć, że od pilotowego  :O Przecież najciemniej pod latarnią Very Happy

Przecież sami scenarzyści mówili że 'A' widzieliśmy już w pierwszym odc. tylko jak ktoś już wyżej słusznie zauważył, miało być tylko 10 odcinków, więc możliwe że im się pozmieniało i to 'A', które zobaczymy w finale pojawiło się później.
Carrot
Carrot

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by agnieszka89 Sob Lut 01, 2014 6:45 pm

wogóle to za mało tego A ostatnio Skupili sie na postaci ezry A co z wiadomosciami od A?? Prosimy o wiecej A

agnieszka89

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by AsiaSSS Sob Lut 01, 2014 8:42 pm

Czy ktoś na przykład stara się w ogóle wyłapać nieprawidłowości związane z tyloma zwrotami akcji wokół A?

AsiaSSS

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by Carrot Sob Lut 01, 2014 9:08 pm

AsiaSSS napisał:Czy ktoś na przykład stara się w ogóle wyłapać nieprawidłowości związane z tyloma zwrotami akcji wokół A?

Ja gdzieś widziałam taki zbiór nieprawidłowości, ale do końca nie było wiadomo czy to błędy czy celowe zamierzenia scenarzystów. Nie wiem czy o to Ci właśnie chodziło? Jak znajdę gdzie to było, to wrzucę tutaj Smile
Carrot
Carrot

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by AsiaSSS Sob Lut 01, 2014 9:08 pm

Chętnie, dzięki!

AsiaSSS

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by olkutka Nie Lut 02, 2014 12:15 am

Carrot napisał:
olkutka napisał:
agasiaga5 napisał:A przyszło Wam na myśl, że może poki co rezyserzy sami nie ustalili jeszcze kto okaże sie big A? może dopiero wprowadza jakąs nowa postać?

Nienienie Very Happy
Jak na mój gust bigA jest z nami od pierwszego odcinka, nawet ośmielę się powiedzieć, że od pilotowego  :O Przecież najciemniej pod latarnią Very Happy

Przecież sami scenarzyści mówili że 'A' widzieliśmy już w pierwszym odc. tylko jak ktoś już wyżej słusznie zauważył, miało być tylko 10 odcinków, więc możliwe że im się pozmieniało  i to 'A', które zobaczymy w finale pojawiło się później.

Może w pierwszym planie scenarzystom chodziło o Monę ? Dopiero kiedy okazało się, że serial zyskał na popularności wymyślili coś nowego Very Happy

olkutka

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by Paulix130 Nie Lut 02, 2014 4:39 pm

olkutka napisał:
Carrot napisał:
olkutka napisał:
agasiaga5 napisał:A przyszło Wam na myśl, że może poki co rezyserzy sami nie ustalili jeszcze kto okaże sie big A? może dopiero wprowadza jakąs nowa postać?

Nienienie Very Happy
Jak na mój gust bigA jest z nami od pierwszego odcinka, nawet ośmielę się powiedzieć, że od pilotowego  :O Przecież najciemniej pod latarnią Very Happy

Przecież sami scenarzyści mówili że 'A' widzieliśmy już w pierwszym odc. tylko jak ktoś już wyżej słusznie zauważył, miało być tylko 10 odcinków, więc możliwe że im się pozmieniało  i to 'A', które zobaczymy w finale pojawiło się później.

Może w pierwszym planie scenarzystom chodziło o Monę ? Dopiero kiedy okazało się, że serial zyskał na popularności wymyślili coś nowego Very Happy

Gdzieś czytałam, że 3x01 widzieliśmy BIG A Smile
Paulix130
Paulix130

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by Monaliza Nie Lut 02, 2014 7:33 pm

Paulix130 napisał:
olkutka napisał:
Carrot napisał:
olkutka napisał:
agasiaga5 napisał:A przyszło Wam na myśl, że może poki co rezyserzy sami nie ustalili jeszcze kto okaże sie big A? może dopiero wprowadza jakąs nowa postać?

Nienienie Very Happy
Jak na mój gust bigA jest z nami od pierwszego odcinka, nawet ośmielę się powiedzieć, że od pilotowego  :O Przecież najciemniej pod latarnią Very Happy

Przecież sami scenarzyści mówili że 'A' widzieliśmy już w pierwszym odc. tylko jak ktoś już wyżej słusznie zauważył, miało być tylko 10 odcinków, więc możliwe że im się pozmieniało  i to 'A', które zobaczymy w finale pojawiło się później.

Może w pierwszym planie scenarzystom chodziło o Monę ? Dopiero kiedy okazało się, że serial zyskał na popularności wymyślili coś nowego Very Happy

Gdzieś czytałam, że 3x01 widzieliśmy BIG A Smile


A w jakiej minucie nie było tam napisane? Wink

Monaliza

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by eltont Nie Lut 02, 2014 7:35 pm

lysiolchang napisał:Dokładnie, kiedy one w ogóle dostają teraz wiadomości? Bo kiedyś co chwilę, w dodatku takie, które dawały "wskazówki", coś wnosiły do serialu.

Teraz dostają, ale już nie SMSy

eltont

Liczba postów : 25

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by Paulix130 Nie Lut 02, 2014 7:43 pm

Monaliza minuta nie byla podana
Paulix130
Paulix130

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Co dalej z serialem? - Page 4 Empty Re: Co dalej z serialem?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach