Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The Tudors

+3
wredota
delenateam
desertrose
7 posters

Go down

The Tudors Empty The Tudors

Pisanie by desertrose Wto Sty 21, 2014 1:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Oto zupełnie nowe spojrzenie na życie jednego z najsłynniejszych władców w historii Anglii! Nominowany do nagrody Emmy, laureat Złotego Globu Jonathan Rhys Meyers ("Elvis - Zanim został królem", "Mission: Impossible III") jako Król Henryk VIII uwodzi urokiem, żądzą władzy i pasją, tworząc "najgorętszy portret Henryka VIII w historii". Spragniony władzy i miłosnych uniesień monarcha, rządzi swym królestwem tak jak żyje - z bezwzględną żywiołowością i zapamiętaniem. Dynastia Tudorów - sezon pierwszy to odważny, szokujący i znakomicie zagrany serial, ukazujący nieopowiedzianą dotychczas historię tyrana, który rządził swym królestwem przy pomocy intryg, zbrodni i zdrad! W tym "pasjonującym i wyzywającym" obrazie znakomite kreacje tworzą także Sam Neill, Natalie Dormer, Jeremy Northam i Gabrielle Anwar.




Ogląda ktoś? Obejrzałam dopiero trzy odcinki, ale już mi się podoba. Jeśli chcesz umilić sobie czas oczekiwania na nowy sezon Gry o Tron - dobrze trafiłeś. Nie jestem zaznajomiona z historią Henryka VIII, więc jak spoilerujecie, uprzedzajcie. Jonathan Rhys Meyers, odtwórca głównej roli, nie jest typowym przystojniakiem, ale jego spojrzenie jest hipnotyzujące <3
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Tudors Empty Re: The Tudors

Pisanie by delenateam Sro Sty 22, 2014 5:55 pm

Taaaak <3 główny bohater ma to coś Smile

delenateam

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

The Tudors Empty Re: The Tudors

Pisanie by wredota Sro Lut 12, 2014 5:21 pm

Dla głównego bohatera oglądam teraz Draculę Wink Bardzo mi sie też podobała aktorka grająca Anne Wink

wredota

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

The Tudors Empty Re: The Tudors

Pisanie by cherry_crush Czw Lut 13, 2014 2:31 pm

Obejrzałam wszystkie odcinki, jeden z moich ulubionych seriali, mam do niego sentyment i często wracam do poszczególnych odcinków, zwłaszcza pierwszej i drugiej serii - czarująca Anna Boleyn!
Bardzo ciekawy, jeśli ktoś z Was lubi seriale historyczne, to na pewno musi znaleźć się na Waszej liście.
Fanek hipnotyzującego spojrzenia Jonathana raczej nie muszę zachęcać, wspomnę tylko, że rola Henryka VIII to jedna z jego najlepszych!

wredota napisał:Dla głównego bohatera oglądam teraz Draculę Wink
Skąd ja to znam? Very Happy 
cherry_crush
cherry_crush

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

The Tudors Empty Re: The Tudors

Pisanie by imfi Czw Lut 20, 2014 2:03 pm

Serial niesamowity pod każdym względem. Masz wszystkie odcinki na DVD i również wracam do poszczególnych odcinków...
To właśnie dla Jonathana oglądałam The Tudors, teraz oglądam Dracule. To przez niego wciągnęłam się Dary Anioła. Jest tak przystojnym mężczyzną, że śni mi się po nocach Very Happy
imfi
imfi

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

The Tudors Empty Re: The Tudors

Pisanie by klaudia5xo Sro Lut 26, 2014 10:04 pm

Serial świetny serdecznie polecam. Głos Jonathana jest meeeeeega sexy. Myślę że spodoba się wszystkim którzy lubią seriale kostiumowe Smile

klaudia5xo

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

The Tudors Empty Re: The Tudors

Pisanie by wredota Wto Mar 04, 2014 6:34 pm

cherry_crush napisał:
wredota napisał:Dla głównego bohatera oglądam teraz Draculę Wink
Skąd ja to znam? Very Happy 

Jednak śmiem twierdzić, że jako Henryk VIII był bardziej władczy, tzn. jakoś bardziej działał na wyobraźnię Wink W Drakuli, to działa mi na nerwy jego niewiasta ;(

wredota

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

The Tudors Empty Re: The Tudors

Pisanie by Doktor Robert Wto Cze 10, 2014 2:22 pm

Moim zdaniem świetna kreacja króla. Bezwzględny, ironiczny i straszny hipokryta - strasznie polubiłem tego aktora, choć w Drakuli już nie wypadł tak dobrze. Co do Tudorów - jeden z lepszych serialów kostiumowych, jakie było mi dane oglądać.

Doktor Robert

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

The Tudors Empty Re: The Tudors

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach