Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x12 100

4 posters

Go down

5x12 100 Empty 5x12 100

Pisanie by Joanna Sro Mar 19, 2014 6:19 am



Obecni i dawni członkowie ND jednoczą się w ostatnim zadaniu- aby ponownie wykonać ich ulubione występy. Ale te nowe wersje najbardziej kultowych piosenek serialu nie powinny być postrzegane jako pożegnanie z chórem. Wręcz przeciwnie to świętowanie tego co chór znaczy dla każdego członka
.
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x12 100 Empty Re: 5x12 100

Pisanie by karolla Pią Mar 21, 2014 1:43 am

Nadrobiłam w końcu odcinki, a wzięłam się za to dopiero jak mi koleżanka powiedziała, że Puck będzie w odcinku Razz super odcinek no i w końcu Puck i Quinn są razem!  I love you zawsze im kibicowałam!  Very Happy 
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

5x12 100 Empty Re: 5x12 100

Pisanie by Karolina Sob Mar 22, 2014 12:15 am

Spodziewałam się czegoś bardziej spektakularnego, ale może to wspomnienie 100. odcinka GG tak mnie nastawiło Very Happy Mimo wszystko, oceniam odcinek bardzo pozytywnie.

Fantastycznie, że stara ekipa wróciła, i świetnie, że to na nich się skupiono - to jednak oni tworzą większą część historii Glee, nie młodzi Wink Powrót April i Holly - również olbrzymi plus ♥️ Bardzo jestem ciekawa kolejnego odcinka i tego jak potoczy się cała ta sytuacja z chórem. W sumie sama nie wiem, jak wolałabym, żeby to się skończyło. Z jednej strony chciałabym, żeby ekipa z NYC miała więcej czasu antenowego i z chęcią zobaczyłabym losy tylko i wyłącznie starej obsady, zjednoczonej jakimś cudem w Nowym Jorku; ale z drugiej - nie bardzo wyobrażam sobie Glee bez Glee Clubu, więc byłoby mi pewnie szkoda, gdyby całkowicie porzucili ten wątek.
Nie jestem na bieżąco ze spoilerami, więc nie wiem jak to będzie, ale byłoby super, gdyby pojednanie Pucka i Quinn zwiastowało powrót tej dwójki na stałe do serialu Wink Ich i całej reszty - z moim ulubionym Mikiem na czele Very Happy

PS Zapomniałabym o wizycie Chace'a! Bardzo pozytywny akcent - szkoda tylko, że zagrał takiego dupka.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

5x12 100 Empty Re: 5x12 100

Pisanie by Ania Sob Mar 22, 2014 9:23 pm

Karolina napisał:Z jednej strony chciałabym, żeby ekipa z NYC miała więcej czasu antenowego i z chęcią zobaczyłabym losy tylko i wyłącznie starej obsady, zjednoczonej jakimś cudem w Nowym Jorku; ale z drugiej - nie bardzo wyobrażam sobie Glee bez Glee Clubu, więc byłoby mi pewnie szkoda, gdyby całkowicie porzucili ten wątek.
Nie jestem na bieżąco ze spoilerami, więc nie wiem jak to będzie, ale byłoby super, gdyby pojednanie Pucka i Quinn zwiastowało powrót tej dwójki na stałe do serialu ;)Ich i całej reszty - z moim ulubionym Mikiem na czele Very Happy
Spoilery dla Ciebie jeśli chcesz Smile
Spoiler:

Jeśli chodzi o 5x12 to mnie nie zachwycił.
Pamiętam ze spoilerów, że miały/a być sceny/a Mercedes i Kurta. Czekałam na to cały odcinek i nic. Serio się rozczarowałam.
Pojedynek Rachel i Mercedes trochę na siłę wg mnie, dobrze, że szybko się skończyło. Liczyłam na to, że w pojedynku DG wszyscy wpiszą Kurta zamiast którejś z dziewczyn (na przekór chociażby), albo, że w ogóle nie będą wybierać.
Miło zobaczyć Klaine w jednym pomieszczeniu, no wreszcie. Ale szkoda, że nie było ich sceny samych.
Santana i Brit oraz Puck i Quinn - muszę przyznać, że byli uroczy, jednak nie są to wątki na które bym czekała, czy jakoś specjalnie się interesowała, a tym samym nie przyniosły mi jakiejś radości.
Pojawienie się April pozytywne, Holly jakoś mniej mnie interesowała.

W ogóle fajnie tak zobaczyć "starych" chórzystów znowu razem. Tę energię, te relacje - to czego teraz właśnie w chórze i licealnych wykonaniach brakowało. Weszli "starzy" i od razu wróciło "to coś" w szkolne mury.

Muzycznie pozytywnie - szczególnie Defying Gravity i Raise Your Glass.

Tak szczerze to mam nadzieję, że 13 odcinek bardziej mnie zainteresuje. A i scenę Klaine proszę i Kurtcedes.

Ocena w skali 1-6: 4. Może powinnam więcej, ale nie czuję, aby to było na 5. Fajnie zobaczyć wszystkich razem po przerwie, bo fajna energia, bo trochę fajnych momentów, w tym Klaine wreszcie w jednym kadrze, ale ogólnie odcinek bez szału jakoś wielkiego jak dla mnie.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x12 100 Empty Re: 5x12 100

Pisanie by karolla Nie Mar 23, 2014 4:50 pm

Spoiler:
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

5x12 100 Empty Re: 5x12 100

Pisanie by Karolina Nie Mar 23, 2014 5:10 pm

Dzięki za spoilery Ania Wink

Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

5x12 100 Empty Re: 5x12 100

Pisanie by Ania Nie Mar 23, 2014 7:46 pm

Nie ma za co Smile
Spoiler:
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

5x12 100 Empty Re: 5x12 100

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach