Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sitcoms

+6
Gigi
possibility
Magda
April
Gosiek
Lewandowska
10 posters

Go down

Sitcoms Empty Sitcoms

Pisanie by Lewandowska Sob Wrz 17, 2011 3:14 pm

Piszcie jakie sitcomy oglądaliście, jakie polecacie, a także jakich nie polecacie;)

Ja od siebie podam "Friends" i "How I Met Your Mother" - według mnie wspaniałe seriale, zawładnęły moim sercem po prostu;)
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Go?? Sob Wrz 17, 2011 4:25 pm

Ja oprócz tych 2 wspaniałych seriali, które wprost uwielbiam, mogę polecić jeszcze "My Wife and Kids". Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Lewandowska Sob Wrz 17, 2011 10:07 pm

A oglądał ktoś "Scrubs"? Polecano mi, a nie wiem czy się zabraćWink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Gosiek Sob Wrz 17, 2011 10:44 pm

Ja polecam Scrubs jak najbardziej! Znam wszystkie odcinki, oglądałam kilkadziesiąt razy (tak to jest jak się jest maniakiem Comedy Central Laughing) Więc śmiało można oglądać, chociaż wiadomo, że każdy ma inny gust, ale polecam Smile

Co do Sitcomów to sporo ich oglądam, musiałabym wymieniać i wymieniać bo jestem wielką fanką seriali, Sitcomów etc. Very Happy Więc oszczędzę wam tego Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by April Sob Wrz 17, 2011 10:50 pm

Oglądałam Scrubs podobnie jak Gosiek kilkadziesiąt jest to jeden z moich najukochańszych seriali Very Happy z początku średnio mi się podobał muszę przyznać, pierwsze dwa sezony miałam kiepskiej jakości i z lektorem i jakoś tak nie kumałam o co chodzi Very Happy jednak od 3 sezonu już oglądałam 'normalnie' i się wciągnęłam. Najważniejsze chyba żeby żarty Ci podeszły, bo sprawdzałam i nie każdemu podchodzą Very Happy jest też kilka momentów, gdzie przydadzą się chusteczki do płakania Razz
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Magda Wto Wrz 20, 2011 7:19 pm

Dwóch i Pół wróciło, odejście Charliego i przyjście Ashtona tylko pomogło temu serialowi i pobił swój rekord oglądalności, pierwszy odcinek obejrzało, uwaga... 28 milionów widzów Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by possibility Wto Wrz 20, 2011 7:58 pm

muszę dołączyć do grona osób ubóstwiających Scrubs. jeden z moich najlepszych seriali i gorąco polecam ! również widziałam odcinki po kilkadziesiąt razy i nigdy nie mam dość Very Happy świetne poczucie humoru, charakterystyczne postacie, niewymuszone dialogi i JD z jego fantazjami <3 plus od czasu do czasu sceny przy których przyda się paczka chusteczek (:
co do sitcomów to lubię od czasu do czasu pooglądać również Friends, czy Dwóch i pół Very Happy
possibility
possibility

Liczba postów : 82

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Lewandowska Wto Wrz 20, 2011 8:31 pm

28 mln? wooooow.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Gigi Sro Wrz 21, 2011 12:08 pm

Someonelikeyou napisał:Dwóch i Pół wróciło, odejście Charliego i przyjście Ashtona tylko pomogło temu serialowi i pobił swój rekord oglądalności, pierwszy odcinek obejrzało, uwaga... 28 milionów widzów Smile

wtf Very Happy ponad 2/3 Polski Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by karolla Czw Wrz 22, 2011 12:09 pm

Gigi napisał:
Someonelikeyou napisał:Dwóch i Pół wróciło, odejście Charliego i przyjście Ashtona tylko pomogło temu serialowi i pobił swój rekord oglądalności, pierwszy odcinek obejrzało, uwaga... 28 milionów widzów Smile

wtf Very Happy ponad 2/3 Polski Very Happy

wow nieźle! myślę że dużo osób obejrzało pierwszy odcinek z ciekawości, jak Ashton wpiszę się w nową rolę! Mi jakoś on nie pasuje, ale serial fajny, namiętnie nie oglądam, tylko jak trafię że leci na Comedy Central Smile

Co do innych sitcomów, to też z udziałem Ashtona - Różowe lata 70-te! Uwielbiam ten serial po prostu! Jest świetny! Steven Hyde jest zajebisty Wink

Oprócz tego polecam też znakomite Jak poznałem waszą matkę i wcześniej wymieniane Scrubs, które już dawno oglądałam, też po kilka razy Wink fantazje JD są najlepsze Wink
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Lewandowska Czw Wrz 22, 2011 3:42 pm

A właśnie - "Różowe lata 70 - te", również mam w planach, ale o czym to w ogóle jest? Razz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by karolla Czw Wrz 22, 2011 5:47 pm

Serial opowiadający o grupce przyjaciół, którzy żyją w kolorowych latach 70-tych, w Point Place, w stanie Wisconsin. Akcja rozgrywa się między majem 1976 a 31 grudnia 1979 (symbolicznie: koniec serialu = koniec lat 70.). Zwariowani 17-latkowie z zasadami, które dla nas są obce. Ich pierwsze miłości, pierwszy alkohol, szalona muzyka. Przez wielu ludzi na całym świecie serial jest uznawany za kultowy.

Oprócz wątków Erica i jego paczki, jest też wiele wątków dotyczących jego rodziców i rodziców jego sąsiadki Donny, i chociaż mnie przeważnie wątki rodziców nudzą, w tym serialu są prowadzone świetnie i są na prawdę zabawne, przez co serial ogląda się bardzo fajnie!

W każdym odcinku są też "sceny w kręgu", gdzie wygłaszają swoje rozkminy, po tym jak się zjarają (w końcu to lata 70 Wink) Ja uwilebiam Hyde'a i jego teorie o tym, że że za wszystko winny jest rząd i doszukuje się wszędzie konspiracyjnych spisków i oczywiście jego kultowe : "It's a car that runs on water man!" (kto oglądał ten wie o co chodzi Wink)

Znalazłam świetny komentarz pod jednym z filmików na youtube, które idealnie opisuję serial Wink :

i hated this show as a kid for 3 reasons
1. i never understood the circle
2. i nvr understood why they hung with donna and jackie
3. i just thot the humor was stupid...
...then i became a teenager lol

Jeśli serial trafii w Twoje gusta, to myślę, że na pewno Ci się spodoba!
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Lewandowska Czw Wrz 22, 2011 7:34 pm

Dzięki Wink Liczę, że się wkręcę w ten serial, ale dopiero za jakiś czas - teraz mam bardzo dużo seriali w planach i wszystko czeka na swoją kolej. U mnie z sitcomami jest tak, że się wciągnę, pokocham, a tu nagle koniec i płacz. Tak miałam z "Friends", bo "HIMYM" się jeszcze nie skończył Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Lewandowska Sro Lip 04, 2012 8:42 pm

Podbijam temat, bo obejrzałam dwa odcinki Scrubs i jakoś mnie nie zachwyciły, więc moje pytanie brzmi czy to wszystko się potem rozkręca?

A do listy sitcomów mogę dorzucić That '70 Show i New girlWink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Go?? Sro Lip 04, 2012 8:46 pm

Zacznij oglądać Modern Family Wink Dla mnie świetne ;*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Gigi Sro Lip 04, 2012 10:31 pm

Oli Scrubs rozkręca się, ale bez szału. MF albo The Office spróbuj.

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Lewandowska Sro Lip 04, 2012 10:40 pm

Dzięki, MF na pewno obejrzę, ale dam szansę Scrubs jednak.

O LOL xD Te gify mnie przekonały, wpisuję The Office na listę xD Uwielbiam Carella.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by miraverka Nie Maj 03, 2015 12:39 pm

Niewiele jest dobrych sitcomów w telewizji, ale mogę polecić "The Big Bang Theory", "Young and Hungry" i "Your Family or Mine".
miraverka
miraverka

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by fallka Nie Maj 03, 2015 6:11 pm

Mi się podobały też "Sean Saves the World" i "The Michael J. Fox Show", ale niestety zdjęli je z anteny...
fallka
fallka

Liczba postów : 4

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by adelfina Pon Maj 04, 2015 5:11 pm

A co myślicie o Happy-ish?
adelfina
adelfina

Liczba postów : 4

Powrót do góry Go down

Sitcoms Empty Re: Sitcoms

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach