Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x03 - Jewel of Denial

+33
Freya
alkamb
sund1ay
ka123
Lewandowska
jeanne
lalitaaa
Karolina
xxl
Karo
skyscraper
Aniula
lookx
alaa15
andzia
dzastulaa_
imos
Lise
kaasiaa
Ania_
Żuri
DairDreamer
lb
xAaliyahxx
tuppence
Layla
Gigi
Gosiek
TheBlairBitchProject
lily333
igakom
mmoneya
Magda
37 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Vote_lcap45%5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Vote_rcap 45% 
[ 23 ]
5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Vote_lcap37%5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Vote_rcap 37% 
[ 19 ]
5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Vote_lcap16%5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Vote_lcap0%5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Vote_lcap2%5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 51
 
 

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Ania_ Sro Paź 12, 2011 10:13 am

odcinek naprawdę fajny...najlepszy jak do tej pory Razz...

Blair i jej miny rzeczywiście urocze Smile...świetna scena z Danem i "You Got It"... Very Happy
dziwi mnie to, że list był posklejany, więc pewnie Dorota musi wiedzieć kto jest ojcem naprawdę bo nie wierzę, że podczas sklejania nie przeczytała...i jeśli to nie jest Louis (chcociaż na ten moment wszystko wskazuje, że jednak to on) to szybko się dowiemy po komentarzach Doroty...ona uwielbia wtrącać się w takie sprawy i je subtelnie komentować...

Diana to .........nie wiem czemu ale ta babka mnie strasznie irytuje...i nie chodzi o jej akcent...no ale może teraz będzie ciekwiej po "kradzieży" telefonów...

Serena i Charlie/Ivy jakoś mnie nie ruszają...napewno bedzie z tego, że Charlie to nie Charlie tylko Ivy jakaś afera...zobaczymy...

Dan i jego książka jak dla mnie to wątek nr 1...napewno będzie ciekawie Smile

no i został Chuck...i jego pies... ;D ...ah...nie można go winić za to, że scena kiedy Blair do niego przyszła była mało....intensywna....chłopak był zaskoczony samą wizytą, a jeśli dodać do tego, że właśnie dostał cios prosto w serce to ja go całkowicie podziwiam, że był w stanie wogóle coś tam wymamrotać, mi w takiej sytuacji ból napewno ścisnął by gardło...scena kiedy płacze była strasznie wzruszająca ...tak mi się go żal zrobiło...on nawet nie ma z kim szczerze o tym wszystkim pogadać...jest sam ze swoim cierpieniem i to mnie osobiście boli najbardziej...i ten pies, kochany taki...dobrze, że Chuck go zatrzymał..
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by kaasiaa Sro Paź 12, 2011 10:30 am

Psy są najlepsze, wspaniali empaci wiedzą gdy człowiekowi źle.. Ja np. jak płaczę to mój piesek wylizuje mi łzy z twarzy. Myślę,że dziecko jest Chucka ,ponieważ to że scena Blair I Chucka była zaraz po tym jak Blair odczytała test jest moim zdaniem drobną sugestią ze strony producentów no i jeszcze jej zakłopotanie, gdy zobaczyła,że Chuck zatrzymał psa. Denerwuje mnie trochę naiwność Nate'a co do Diany ,który narazi całe swoje środowisko za dobry seks? No bo to chyba tylko o to chodzi. Ciekawi mnie też co też uczynią z Ivy i czy wprowadzą w końcu prawdziwą Charlie, no i oczywiście czekam na książkę ! A póki co ciao - lecę na uczelnieeeeeeee...

kaasiaa

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by TheBlairBitchProject Sro Paź 12, 2011 11:10 am

kaasiaa napisał: Myślę,że dziecko jest Chucka ,ponieważ to że scena Blair I Chucka była zaraz po tym jak Blair odczytała test jest moim zdaniem drobną sugestią ze strony producentów no i jeszcze jej zakłopotanie, gdy zobaczyła,że Chuck zatrzymał psa.

Zgadzam sie, ze to byla taka mala sugestia. Poza tym mnie tez bardzo rozczulila Blair, jak Dan ja zostawil z deyzja, a ona na deszczu stojac, podejmuje tak wazne dla niej decyzje, jakos to do mnie przemawiło; Bardzo mi sie spodobal Louis z reakcja na dziecko Blair (choiaz osobiscie za nim nie przepadam i mnie troche nudzi i taki mamisynek wyszedl), to byl taki radosny i bardzo spontaniczny, jak na niego, od razu wyskoczyl z lozka z taka energia, podobalo mi sie to, jak rowniez, ze mimo wszystko jest wsparciem dla B. i zaraz po wyznaniu Blair i chowaniu przez nia listu (i to chyba wyjasnia, ze ojcem jest jednak Chuck, no bo po co by chowala? ) widzimy Chucka, ktory cierpi, znowu bardzo wymowne, jak dla mnie i faktycznie bardzo wzruszajace!! Chcialoby sie go przytulic, nie ma nawet z kim podzielic sie swoimi troskami, bo nie ma ani rodzicow, ani porzadnego przyjaciela, ktory zamist troche pomoc ugania sie - dobrze powiedziane - za dobrym seksem Razz
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Lise Sro Paź 12, 2011 2:23 pm

Widzę, że wszyscy uwielbiają scenę Chucka w łóżku:D JA też ją uwielbiam... Padłam ze śmiechu. Na początku myślałam, że to od rany, potem nie myślałam, a dopiero potem sie skapłąm o co chodzi... btw. Co z tą raną? A Dan i Blair niesamowici... Już jestem ich fankąSmile I niby sprawa ojcostwa jest trochę ujawniona, ale jednak nie do końca. Ale by jaja był, gdyby to było dziecko Dana:D
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by DairDreamer Sro Paź 12, 2011 2:37 pm

TheBlairBitchProject napisał:Bardzo mi sie spodobal Louis z reakcja na dziecko Blair (choiaz osobiscie za nim nie przepadam i mnie troche nudzi i taki mamisynek wyszedl), to byl taki radosny i bardzo spontaniczny, jak na niego, od razu wyskoczyl z lozka z taka energia, podobalo mi sie to, jak rowniez, ze mimo wszystko jest wsparciem dla B. i zaraz po wyznaniu Blair i chowaniu przez nia listu (i to chyba wyjasnia, ze ojcem jest jednak Chuck, no bo po co by chowala? )

Musiała schować test DNA przecież nie mogła powiedzieć do Louisa

"Ukochany mój będziemy mieli bobasa a tu
na potwierdzenie tego masz test na ojcostwo" Wink
DairDreamer
DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Lise Sro Paź 12, 2011 3:07 pm

DairDreamer napisał:
TheBlairBitchProject napisał:Bardzo mi sie spodobal Louis z reakcja na dziecko Blair (choiaz osobiscie za nim nie przepadam i mnie troche nudzi i taki mamisynek wyszedl), to byl taki radosny i bardzo spontaniczny, jak na niego, od razu wyskoczyl z lozka z taka energia, podobalo mi sie to, jak rowniez, ze mimo wszystko jest wsparciem dla B. i zaraz po wyznaniu Blair i chowaniu przez nia listu (i to chyba wyjasnia, ze ojcem jest jednak Chuck, no bo po co by chowala? )

Musiała schować test DNA przecież nie mogła powiedzieć do Louisa

"Ukochany mój będziemy mieli bobasa a tu
na potwierdzenie tego masz test na ojcostwo" Wink

Hehe:P
"Tu masz test na ojcostwo, no bo spałam niedawno z moim ex i nie byłam pewna czy to twoje"Very Happy
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by TheBlairBitchProject Sro Paź 12, 2011 3:23 pm

DairDreamer napisał:
TheBlairBitchProject napisał:Bardzo mi sie spodobal Louis z reakcja na dziecko Blair (choiaz osobiscie za nim nie przepadam i mnie troche nudzi i taki mamisynek wyszedl), to byl taki radosny i bardzo spontaniczny, jak na niego, od razu wyskoczyl z lozka z taka energia, podobalo mi sie to, jak rowniez, ze mimo wszystko jest wsparciem dla B. i zaraz po wyznaniu Blair i chowaniu przez nia listu (i to chyba wyjasnia, ze ojcem jest jednak Chuck, no bo po co by chowala? )

Musiała schować test DNA przecież nie mogła powiedzieć do Louisa

"Ukochany mój będziemy mieli bobasa a tu
na potwierdzenie tego masz test na ojcostwo" Wink

mysle jednak, ze nie tylko o to chodzi...
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by DairDreamer Sro Paź 12, 2011 3:59 pm

Lise napisał:
DairDreamer napisał:Musiała schować test DNA przecież nie mogła powiedzieć do Louisa

"Ukochany mój będziemy mieli bobasa a tu
na potwierdzenie tego masz test na ojcostwo" Wink

Hehe:P
"Tu masz test na ojcostwo, no bo spałam niedawno z moim ex i nie byłam pewna czy to twoje"Very Happy

Copycat Wink po za tym moja kwestia tłumaczyła tylko, dlaczego nie mogła pokazać w/w testu,
a nie udowadniała, kto jest ojcem. Bądź trochę bardziej finezyjna jak już kopiujesz czyjeś pomysły.Laughing

Inna sprawa jak w takim wypadku zachowałby się Louis gdyby Blair mu oznajmiła, że to nie jego dziecko.
Na pewno by nie łkał, jak… Wink ale pewnie wkrótce się o tym przekonamy przecież to jest Gossip Girl
i nic... nigdy do końca... nie pozostanie sekretem.Wink
DairDreamer
DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by TheBlairBitchProject Sro Paź 12, 2011 4:19 pm

DairDreamer napisał:
Lise napisał:
DairDreamer napisał:Musiała schować test DNA przecież nie mogła powiedzieć do Louisa

"Ukochany mój będziemy mieli bobasa a tu
na potwierdzenie tego masz test na ojcostwo" Wink

Hehe:P
"Tu masz test na ojcostwo, no bo spałam niedawno z moim ex i nie byłam pewna czy to twoje"Very Happy

Copycat Wink po za tym moja kwestia tłumaczyła tylko, dlaczego nie mogła pokazać w/w testu,
a nie udowadniała, kto jest ojcem. Bądź trochę bardziej finezyjna jak już kopiujesz czyjeś pomysły.Laughing

A tak, btw, czyj pomysl niby skopiowalam, bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi? Very Happy
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by DairDreamer Sro Paź 12, 2011 4:27 pm

TheBlairBitchProject napisał:

A tak, btw, czyj pomysl niby skopiowalam, bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi? Very Happy
Przecież nie ciebie cytowałem w poście z Copycat Very Happy… ergo to nie ty nim jesteś.
DairDreamer
DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by TheBlairBitchProject Sro Paź 12, 2011 4:34 pm

DairDreamer napisał:
TheBlairBitchProject napisał:

A tak, btw, czyj pomysl niby skopiowalam, bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi? Very Happy
Przecież nie ciebie cytowałem w poście z Copycat Very Happy… ergo to nie ty nim jesteś.

dobra, odnioslam inne wrazenie, bo zaczelam watek z ta kopeta, ale juz nie wazne, zostawmy to juz...
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by imos Czw Paź 13, 2011 12:42 pm

Ja mam nadzieje, że dziecko jest jednak Chucka..

imos

Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by TheBlairBitchProject Czw Paź 13, 2011 12:44 pm

imos napisał:Ja mam nadzieje, że dziecko jest jednak Chucka..

Lubie to, lubie to, lubie ! Tez bym chciala, zeby nie bylo Louisowe ani nagle zeby nie okazalo sie, ze jest Danowe, tylko Chuckowe !!
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by dzastulaa_ Czw Paź 13, 2011 1:06 pm

jestem pewna na 200% że to dziecko jest Chucka.. ;D
dzastulaa_
dzastulaa_
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 333

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by TheBlairBitchProject Czw Paź 13, 2011 1:59 pm

widze, ze jest jednak troche fanow CHAIR, bo juz myslalam, ze fani DAIR nas powoli wypieraja, haha Razz
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by andzia Czw Paź 13, 2011 2:02 pm

Obejrzałam i też sądzę, że dziecko jest Chucka, motyw z psem zabójczy<3
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Lise Czw Paź 13, 2011 2:08 pm

Ja też jestem fanką Chair, ale także ostatnio się przekonowuję do Dair:D No ale ja sobie nie wyobrażam, żeby to dziecko było np. Louisa. Musi btć Chucka, bo ma być baby Bass:D
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by andzia Czw Paź 13, 2011 2:40 pm

Ja za to coraz bardziej odchodzę od Dair, bo nie chcę, żeby zniszczyli tę piękną przyjaźń.
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Magda Czw Paź 13, 2011 2:49 pm

Dan kocha Blair, za to Blair traktuje Dana jako przyjaciela. Jedyne pytanie to, czy scenarzyści zdecydują się zabić uczucia Dana, czy też spowodować, że Blair też coś poczuje. Wszystko albo nic Smile

W każdy bądź razie charakter ich związku zostaje na razie zachowany, mimo że Dan co chwilę robi oczy psiaka Wink

I ciekawe, gdzie w tym wszystkim pasuje Chuck i Louis Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by andzia Czw Paź 13, 2011 2:56 pm

Dla mnie Chuck jest w sercu Blair, zwłaszcza, kiedy do niego przychodzi... Wydaje się czekać na jakieś jego słowo czy zawahanie, co do kwestii ojcostwa, natomiast on się poddaje.
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by alaa15 Czw Paź 13, 2011 2:58 pm

Ja mimo wszystko nie jestem pewna czy to dziecko Chucka, bo co za różnica kogo będzie pewnie i tak Blair w końcu poroni więc scenarzyści mają pole do popisu, a wątpliwości widzów to dla nich podwójna radość Smile W tym odcinku podobały mi się sceny Dair, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że oni powinni być przyjaciółmi, bo tak są najlepsi. Szkoda mi Chucka, który jest tak bardzo samotny, że aż psa całuje Smile Myślę, że mimo wszystko dzięki tym przeżyciom zajdą w nim pozytywne zmiany i jeszcze będzie pozytywnym bohaterem Very Happy Charlie\Ivy zaczyna coraz bardziej komplikować sytuację... Myślę że mimo głosów że ona jest denerwująca itp. może być dzięki niej ciekawie, ale jak na razie najlepiej zapowiada się wątek Dana książki. Bez wątpienia będzie dzięki niej interesująco i nie mogę doczekać się Plotkary w częstszym wydaniu dzięki Dianie Very Happy A Nate jak to Nate nie wywołuje u mnie żadnych odczuć jedynie obojętność.
alaa15
alaa15
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 88

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by TheBlairBitchProject Czw Paź 13, 2011 3:08 pm

[quote="Someonelikeyou"]Dan kocha Blair, za to Blair traktuje Dana jako przyjaciela. Jedyne pytanie to, czy scenarzyści zdecydują się zabić uczucia Dana, czy też spowodować, że Blair też coś poczuje. Wszystko albo nic Smile
[/quote

Someonelikeyou - najwyzej mnie popraw Razz, ale czy ta Alessandra nie robi maslanych troche oczu na Dana, moze tutaj sie cos rozkreci, ehe? Razz
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by lookx Czw Paź 13, 2011 3:27 pm

Szkoda mi Chucka. Myślałam, że się popłaczę przy scenie Chair.

Miny Blair świetne. A najlepsze zaskoczenie, gdy Chuck postanowił być odpowiedzialny i zatrzymał pieska. ;D

No i chyba wszyscy nie mamy wątpliwości teraz, że to dziecko Chucka.

I że Nate daje się w pewien sposób wykorzystywać, to też mnie zdziwiło.
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Magda Czw Paź 13, 2011 3:29 pm

TheBlairBitchProject napisał:
Someonelikeyou napisał:Dan kocha Blair, za to Blair traktuje Dana jako przyjaciela. Jedyne pytanie to, czy scenarzyści zdecydują się zabić uczucia Dana, czy też spowodować, że Blair też coś poczuje. Wszystko albo nic Smile

Someonelikeyou - najwyzej mnie popraw Razz, ale czy ta Alessandra nie robi maslanych troche oczu na Dana, moze tutaj sie cos rozkreci, ehe? Razz

Może i robi, ale tak czy siak, zapewne nie pojawi się więcej niż w kilku odcinkach Wink A Dan jest wolnym facetem, jego aktualna miłość wychodzi za mąż za księcia i jest w ciąży z księciem/Chuck, trochę beznadziejna sytuacja, nie sądzisz? Wink
Dlatego ja nie wykluczam niedługo ostatniej szansy DS, a DB będzie miało jeszcze długą drogę do pokonania i nie liczę na nic więcej w pierwszej połowie sezonu niż przyjaźń. Druga połowa to już co innego Wink Zależy co scenarzyści chcą zrobić z ciążą i ślubem i jak to mówią fani czy scenarzyści "mają jaja", by pójść na całość z DB Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by TheBlairBitchProject Czw Paź 13, 2011 4:41 pm

Someonelikeyou napisał:
TheBlairBitchProject napisał:
Someonelikeyou napisał:Dan kocha Blair, za to Blair traktuje Dana jako przyjaciela. Jedyne pytanie to, czy scenarzyści zdecydują się zabić uczucia Dana, czy też spowodować, że Blair też coś poczuje. Wszystko albo nic Smile
Someonelikeyou - najwyzej mnie popraw Razz, ale czy ta Alessandra nie robi maslanych troche oczu na Dana, moze tutaj sie cos rozkreci, ehe? Razz

Może i robi, ale tak czy siak, zapewne nie pojawi się więcej niż w kilku odcinkach Wink A Dan jest wolnym facetem, jego aktualna miłość wychodzi za mąż za księcia i jest w ciąży z księciem/Chuck, trochę beznadziejna sytuacja, nie sądzisz? Wink
Dlatego ja nie wykluczam niedługo ostatniej szansy DS, a DB będzie miało jeszcze długą drogę do pokonania i nie liczę na nic więcej w pierwszej połowie sezonu niż przyjaźń. Druga połowa to już co innego Wink Zależy co scenarzyści chcą zrobić z ciążą i ślubem i jak to mówią fani czy scenarzyści "mają jaja", by pójść na całość z DB Smile

aaa, czyli Alessandra nie jest jakas powazna postacia, rozumiem, a szkoda, bo spodobala mi sie Razz
Fakt, Dan ma teraz naprawde beznadziejna sytuacje i jeszcze do tego dolozy sie ta ksiazka, co pewnie spowoduje odwrocenie znajomych/rodziny... Sad
Aha, czyli dluga droga przed ewentualnym Dair, ale w sumie to mnie nie martwi, bo uwielbiam przyjazn Dana i Blair, jest naprawde piekna, do tego ich poczucie humoru, docinanki, przekomarzanki, ale jednoczesnie swiadomosc polegania na sobie - genialna, jak dla mnie; dla mnie mogliby pozostac przyjaciomi...Wink
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

5x03 - Jewel of Denial - Page 2 Empty Re: 5x03 - Jewel of Denial

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach