Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Revenge

+30
iwona300789
dredkot
Maxxxim
killing_joke
blondie13
genevievee
adamk86
Eqoore
bihacz
najsys
Asia__
Susannah_dg
kajasqpol
April
Ania_
TheBlairBitchProject
Ola
desertrose
Justyna
KiNiaczek
Vivien
CallMeLady
shiva89
amant
magdakowzan
LanaLang
Lewandowska
Magda
Lise
Gigi
34 posters

Strona 9 z 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Pon Maj 13, 2013 1:04 pm

MOTHERFUCKERS!!!!!

Spoiler:

;(((

Spoiler:

łezka ;(
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Pon Maj 13, 2013 5:39 pm

Jejku, jejku jejku co za odcinek! W życiu nie widziałam tak zajebistego finału z takimi emocjami. Jestem jeszcze w szoku i nie mam pojęcia jak wytrzymam do następnego sezonu.

Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Pon Maj 13, 2013 7:17 pm

Nie wytrzymałam ! Musiałam poczytać o finale...
Moje serce rozpadło się na milion kawałków Crying or Very sad
Idę oglądać...
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by CallMeLady Pon Maj 13, 2013 10:49 pm

OMFG

Nie ogarniam... genialny final... co teraz...

Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez CallMeLady dnia Wto Maj 14, 2013 8:42 am, w całości zmieniany 2 razy
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Wto Maj 14, 2013 12:43 am

Spoiler:
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Wto Maj 14, 2013 9:50 am

Nie mogę pozbierać się po odcinku. Pół nocy nie spałam Shocked

Spoiler:

Ja nie wiem jak ja wytrzymam do jesieni No


Spoiler:
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by CallMeLady Wto Maj 14, 2013 1:32 pm

wow, zdziwion jestem takim hejtem na Daniela. przeciez oprocz jego walki z Aidenem to akurat byl bardzo w porzadku w tym odcinku. widac, ze nie chce byc taki jak ojciec i matka, a nie jego wina, ze Ems go oklamuje... czy mi sie wydaje czy on naprawde byl przekonany, ze Aiden jest winny temu atakowi I sie msci na greysonach...
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Wto Maj 14, 2013 8:31 pm

Ja Daniela nie hejtuję, po prostu go nie lubię. Może i stara się być inny niż rodzice ale w większości to tylko gadanie a i tak kryje ich przekręty. Na wrobienie Amandy jakby nie patrzeć się zgodził.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Wto Maj 14, 2013 10:09 pm

ja hejtuję Daniela i nic na to nie poradzę xD jest jak to powiedział Aiden stupid, arrogant boy :> zaczęłam go ostro hejtować od momentu kiedy wybrał GG i ojca zamiast Ems. poza tym jest tak głupi, że szkoda gadać. do tego tchórz bić się nie potrafi tylko używa broni ;p wszystko uchodzi mu płazem ofc. może mordować. szantażować i wykorzystywać, bo to Grayson przecież. podobał mi się Daniel z flashbacków. poeta xD ale od dłuższego czasu jest aroganckim dzieckiem bez mózgu. sorry. ale nawet piękna twarz nie pomoże Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Sro Maj 15, 2013 9:10 am

e tam. jaki znowu hejt... taki malutki hejcik ;D
CML, i akurat taki powód mi wystarczy Wink

A tak na serio to w pełni podzielam zdanie Gigi, z tym, że przez moją przyjaciółkę (czasami) ja nawet tej pięknej twarzy już nie widzę rabbit
A dodam jeszcze, że tak całkiem to nie wierzę w szczerość uczuć Daniela do Emily.
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by CallMeLady Sro Maj 15, 2013 10:01 am

jak mozecie...

[You must be registered and logged in to see this image.]

co jak co, ale on napewno kocha Ems.

haha, ja tam zaslepiona ta piekna twarza chyba jestem, nie wybacze mu tylko jak okaze sie, ze zabil Aidena Sad

abstrahujac od Daniela, wlasnie sobie myslalam, ze w sumie to sie nie spodziewlalam, ze Conrad okarze sie takim sk...... W sumie zawsze ich mialam za lekko zgnila i znudzona zyciem pare, ktora stala sie ofiara inicjatywy. a tu taki pikus, Conrad dolaczyl do 'Inicjatywy' i odcina kupony od zamachow terrorystycznych. biedna Vicki...

czy wam tez sie wydaje, ze Bart Bass byl czlonkiem Inicjatywy? Very Happy
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Sro Maj 15, 2013 9:31 pm

Haha Bart na bank siedzi na czele Inicjatywy Razz

Jeśli chodzi o Conrada to ja zawsze miałam go za tego lepszego w małżeństwie, wydawało mi się, że chce władzy, kasy itd ale, że nie jest takim zimnych, wyrachowanym draniem, że ma przejawy ludzkich uczuć a tu psikus. Okazuje się, że jest zepsuty do szpiku kości.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Sro Maj 15, 2013 10:04 pm

Niee, ja zawsze uważałam, że Conrad jest gorszy. Niby tu się uśmiechnie, tu rzuci jakimś żartem, ale zawsze wiedziałam, że to zło wcielone Very Happy

Co do Daniela... No po prostu nie lubię go. Może i jest zakochany w Ems, ale jest strasznie nierozważny, niemyślący, podejmuje pełno złych decyzji, nie nadaje się do życia ogólnie Very Happy I jak dla mnie to chyba miał świadomość wrabiania Aidena.. (o ile się nie mylę, nie pamiętam dokładnie). Niby w takiej rodzinie to nic dziwnego. Ale jednak nie mogę się do niego przekonać.
p.s. Mnie osobiście razi nawet wyglądem... Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Sro Maj 22, 2013 3:26 am

Znów nocami nie mogę spać więc...

Spoiler:

Idę zagrzać sobie mleko czy coś...
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Sro Maj 22, 2013 10:20 pm

;((((((((((( ten gif

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by desertrose Pią Maj 24, 2013 5:03 pm

Obejrzałam finałowy odcinek i jestem w szoku! Nie będę pisać co mi się podobało, a co nie, bo zrobiłyście to za mnie.
Powiem tylko jedno
Spoiler:

+ szkoda mi Charlotte. Nigdy nie zwracałam większej uwagi na Declana. Zawsze były z niego takie ciepłe kluchy, ale
Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by April Czw Maj 30, 2013 3:08 pm

Przeklęty serial Very Happy zaczęłam go oglądać kilka dni temu i teraz zamiast się uczyć to ciągle chcę do niego wracać. Dzisiaj nad ranem (-.-) skończyłam pierwszy sezon.

Po tylu dobrych opiniach spodziewałam się po tym serialu nie wiadomo czego i trochę się zawiodłam, ale i tak mi się spodobał Smile Nie czytałam o nim za wiele, więc myślałam, że zemsta Amandy będzie miała bardziej hm krwawy charakter, ale to dobrze w sumie, coś innego. Lubię takie intrygi i w ogóle, chociaż trochę mnie denerwuje jak łatwo jej to wszystko przychodzi - nieograniczony dostęp do kasy i przyjaciel haker. Poza tym koleguje się z Azjatą jak Uma w Kill Billu Laughing i z nim trenowała?? Dalej nie ogarnęłam w sumie na czym to wszystko polegało, ale lekko mnie rozśmieszyło... Aktorka odgrywająca rolę Amandy jest całkiem ok, czasem mnie tylko irytują te jej uśmieszki i to, że jest taka hm oziębła, ja na miejscu wszystkich wkoło chyba bym się zorientowała, że coś jej z nią nie tak, bo okazywanie emocji itd. słabo jej wychodzi;p

Daniela mi na początku było strasznie szkoda, ale teraz wkurza mnie niemiłosiernie.
Nie wiem czemu, nie cierpię wątków młodszego rodzeństwa w serialach. Jak w GG wkurzali mnie Jenny i Eric, tak tu też. No, ale jakoś ich przeboleję.
Nie lubię też Ashley, pewnie nieźle jeszcze namiesza;/
Uwielbiam Nolana i Jacka razem Very Happy Nolan w ogóle jest super.
Greysonowie fajnie przedstawieni, nienormalna rodzinka Very Happy Jednak myślałam, że będą hmm bardziej źli? Wolałabym, żeby Victoria była zła do szpiku kości, a nie wykazywała jakieś słabe strony - jak miłość do Davida czy Dominika, którego obecności nie ogarniam, choć aktora bardzo lubię.

Oczywiście poryczałam się jak głupia na scenie z psem, ale to dlatego, że sama mam dość leciwego labradora i mnie też to czeka Sad

Nic nie wiem na temat drugiego sezonu (nie czytałam żadnych spoilerów w tym temacie), ale po finale całkiem fajnie się zapowiada Smile Emily w ciąży, ciekawe, nie wydaje mi się, żeby to było dziecko Jacka. Już wcześniej przeczuwałam, że wątek matki Amandy zostanie pociągnięty. Ciekawa jestem co jest z Victorią, wątpię żeby pozbywali się tak wyrazistej postaci.

No nic, czas na sezon 2 Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Pią Maj 31, 2013 11:03 am

Wiadomość Dnia! Smile

Ashley Madekwe Leaving 'Revenge' After Two Seasons
Ashley Madekwe is departing the hit show Revenge after two seasons on the ABC series, according to Deadline.

The 31-year-old actress’ option was reportedly not picked up due to storyline reasons.

Ashley played the character Ashley Davenport, who was originally the event planner for Victoria Grayson (Madeline Stowe) and eventually moved on to relationships with both Victoria’s husband Conrad (Henry Czerny) and her son Daniel (Josh Bowman). Her storyline had played out by the end of season one, and then she was brought back as Conrad’s assistant in season two and later to do PR for his political campaign. Now that the election has played out, her storyline once again has ended.

ARE YOU SAD that Ashley Madekwe will not return for the third season of Revenge?


Ta chyba się zaraz popłaczę Cool

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by CallMeLady Pią Maj 31, 2013 2:00 pm

Tak po prostu? Nie zabija jej? Cool

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Pią Maj 31, 2013 7:25 pm

O, dzięki ci za tak dobrego newsa Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by April Sob Cze 01, 2013 12:23 am

Jestem po finale drugiego sezonu i nie umiem się pozbierać Sad
Jeżeli Aiden nie żyje to chyba komuś krzywdę zrobię. Mam nadzieję, że tylko nas postraszyli pokazując zakrwawiony rękaw u Daniela, a tak naprawdę wydarzyło się tam więcej...
Ja wiem, że pewnie scenarzyści mają w głowie ułożony endgame Jack i Emily, ale naprawdę liczyłam na to, że to był tylko chwyt na pierwszy sezon, a prawdziwa Emily będzie jednak z Jackiem...-.- nie. Musieli ją uśmiercić akurat wtedy, gdy zaczynałam ją lubić.
Tak samo Declan. Nigdy za nim nie przepadałam, ale naprawdę mnie jego śmierć ruszyła. I jeszcze to nagranie Sad Czemu oni uśmiercają wszystkich wokół Jacka. Rodzina Porter prawie jak Starki w GOT;p W 3. sezonie pewnie pozbędą się Carla, żeby Jack mógł mieć wolną drogę do Emily -.-' Na początku ich shippowałam, ale Jack z czasem stał się trochę męczący i nudny, no i doszedł Aiden <3
Aiden, Aiden, Aiden Sad
Ciąża Charlotte bez Declana jest w sumie bez sensu. Mogli np. oboje zginąć w tym zamachu, a nie teraz wielkie dylematy. Po co kolejne dziecko w serialu -.- No chyba, że z żalu usunie albo Vicky ją do tego zmusi.
Wow. Kondziu. Jestem pod wrażeniem, że było go stać na takie "mądre" zagranie haha.
Ciekawa jestem kim jest naprawdę syn Vicky i czego od niej chce Very Happy Może odziedziczył po mamusi talenty i będzie teraz mieszał.
Nolan Sad Zawsze jest mi go tak strasznie szkoda, szczególnie teraz, gdy zobaczył ten filmik z Padmą. Ale go urządzili. Pewnie przyszły sezon będzie oparty na tym, że próbach Ems w oczyszczeniu go z zarzutów... Skoro powiedziała prawdę Jackowi to pewnie on będzie jej nowym kompanem do zemsty. Moim zdaniem to powinien ją raczej posłać w diabły za takie kłamanie, w końcu jego żona zginęła właściwie przez to, że była nią. Nie mówiąc już o innych sytuacjach. No i jeśli Aiden nie żyje faktycznie to tym bardziej Ems zostałaby sama, bez pomocy.
Cieszę się, że skończył się wątek Takedy, bo imo był durny jak nie wiem. Nie pasował mi trochę do serialu.

Mogłam ten serial odkryć w sierpniu, mniej by było czekania na 3. sezon Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ania_ Sob Cze 01, 2013 12:49 am

April czy ja dobrze czytam?! Pooglądałaś drugi sezon w 2 dni? Gratuluję Smile

Co do wątku Jack/Emily to wydaje mi się właśnie, że to nie będzie tak słodko jak niektórzy sobie wyobrażają Cool Patrząc na to wszystko oczami Jacka, który stracił żonę a jego syn matkę właściwie przez Emily to powinien on podnieść tą rękę z bronią i wymierzyć w Ems. Nie mówię, że strzelić ale ja na jego miejscu znienawidziłabym Ems... przynajmniej na chwilę Cool
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by April Sob Cze 01, 2013 7:43 am

Jak mi się coś spodoba to niestety nie potrafię się oderwać, a że mam wolne... Laughing
Obyś miała rację! Very Happy albo będzie znowu udawał jak przy Kondziu i kiedy się tego najmniej spodziewamy zakończy jej żywot haha
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Pon Cze 03, 2013 8:53 pm

Super, że mamy na forum kolejnego fana revenge Smile April zaszalałaś z nadrabianiem Smile

Ja na miejscu Jacka urwałabym Emily łeb na miejscu ale wydaje mi się, że jednak on i Ems teraz będą razem próbowali uwolnić Nolana i uczucia zaczną odżywać co mnie w żaden sposób nie cieszy Sad

Super, że Ashley już nie będzie Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Pon Cze 03, 2013 11:27 pm

Ania_ napisał:Wiadomość Dnia! Smile

Ashley Madekwe Leaving 'Revenge' After Two Seasons
Ashley Madekwe is departing the hit show Revenge after two seasons on the ABC series, according to Deadline.

The 31-year-old actress’ option was reportedly not picked up due to storyline reasons.

Ashley played the character Ashley Davenport, who was originally the event planner for Victoria Grayson (Madeline Stowe) and eventually moved on to relationships with both Victoria’s husband Conrad (Henry Czerny) and her son Daniel (Josh Bowman). Her storyline had played out by the end of season one, and then she was brought back as Conrad’s assistant in season two and later to do PR for his political campaign. Now that the election has played out, her storyline once again has ended.

ARE YOU SAD that Ashley Madekwe will not return for the third season of Revenge?


Ta chyba się zaraz popłaczę Cool


[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 9 Empty Re: Revenge

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach