Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Piercing

+18
natsen
Cynicznie
klamerka
littl3me
MarleneFan
Marginesowa
missv
kaasiaa
klaudusqa
jeanne
Freya
Gosiek
Layla
weciak
Ola
xAaliyahxx
Kasia
BoToCoDlaMnie
22 posters

Go down

Piercing Empty Piercing

Pisanie by BoToCoDlaMnie Sro Lis 09, 2011 12:57 am

Piercing (z ang., wym. pirsing; inaczej kolczykowanie, przekłuwanie) – forma ozdabiania ciała.
Polega na wykonywaniu przekłuć w specyficznych miejscach ciała (np. nos, język, miejsca intymne) i wprowadzaniu w takie miejsca kolczyków wykonanych z tytanu, bioplastu, teflonu (PTFE) i stali chirurgicznej . Kolczyk po wygojeniu można zamienić na jakikolwiek inny, bardziej pasujący. Ze względu na radykalny charakter takiego ozdabiania ciała, piercing jest zaliczany do jednej z praktyk tzw. modyfikacji ciała.


Co Wy o tym myslicie ? Very Happy
Macie jakies ciekawe koczyki ? ; d Podobaja sie Wam tunele czy cos w tym stylu ? Jestem ciekawa opini bo duzo ludzi strasznie krytykuje kolczyki w innych miejscach niz uszy xD
BoToCoDlaMnie
BoToCoDlaMnie
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 58

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by Kasia Sro Lis 09, 2011 11:44 am

Ja nie krytykuję kolczyków w innych miejscach niż uszy, bo to w końcu nie moje ciało, ale sama bym sobie nie zrobiła nic tego typu. W gimnazjum miałam po 3 kolczyki w uchu, ale chwała bogu zarosło się bez śladu Wink
Uważam, że to oszpeca, a nie dodaje uroku.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by xAaliyahxx Sro Lis 09, 2011 4:01 pm

Ja nigdy sobie niczego nie przekłuwałam i nie zamierzam, jakoś tak mam, że się boję, że można się zakazić itp. Ale przeciwna temu nie jestem.
Co do tuneli to mi się nie podobają, ale każdy ma swój gust Wink
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by Ola Sro Lis 09, 2011 8:51 pm

Ja mam tylko kolczyki w uszach - i to nawet od niecałego roku Wink A w innych miejscach jakoś mi się nie podobają, i jestem pewna, że sobie takowych nie zrobię. Za to jakieś dodatkowe w uszach, ewentualnie tatuaż (hah Very Happy) to i owszem Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by weciak Czw Lis 10, 2011 8:44 pm

Nie mam kolczyków nawet w uszach, ale toleruje je Wink W innych miejscach to już nie bardzo, ale to kogoś wybór czy chcę ,,niszczyć'' sobie ciało :]
weciak
weciak
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by Layla Pią Lis 11, 2011 12:46 am

Ja osobiście nigdy bym sobie nie przekuła innego miejsca niż ucho, wolę tatuaże Smile Ale jeżeli ktoś ma jakieś kolczyki w innych miejscach, to mi to nie przeszkadza. Mam w klasie koleżankę, która w uszach ma kilkanaście kolczyków, na twarzy też parę i bardzo ciekawie to wygląda Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by Gosiek Pią Lis 11, 2011 9:35 am

Standardowo mam w uszach Smile Mam też w pępku i kiedyś miałam w języku, ale to już spory czas temu Very Happy No i do moich głupstw zaliczam tatuaż Very Happy Ale teraz już nawet nie żałuję Very Happy Ogólnie podobają mi się kolczyki w różnych miejscach, jeśli nie jest ich za dużo to wygląda to ok Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by Freya Pią Lis 11, 2011 10:25 am

Do kolczyków mam ambiwalentny stosunek - sama mam trzy dziurki w jednym uchu i jedną w drugim. Teraz nie przekułabym sobie ucha wielokrotnie, ale jak już są, to mi nie przeszkadzają, od czasu do czasu nawet sobie o nich przypominam Wink A jeśli chodzi o piercing w innych częściach ciała - to bez przesady i z wyczuciem nawet mi się podoba, choć sama nie zrobiłabym kolczyka w innym miejscu niż ucho. Są ludzie, do których bardzo pasuje nawet wielokrotne kolczykowanie i tacy, którzy wyglądają nienaturalnie. Natomiast tunele są wg mnie obrzydliwe, nieestetyczne i ogólnie nie rozumiem zamysłu, jaki kieruje ludźmi, gdy rozciągają sobie uszy do rozmiaru leju po meteorycie...
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by jeanne Pią Lis 11, 2011 2:07 pm

Ogólnie jestem na nie. Nie przekonuje mnie tego typu najczęściej wątpliwe ozdabianie swojego ciała. Sama mam kolczyki tylko w uszach (zrobione po długim zastanowieniu Wink ) i dochodzę teraz do wniosku, że bez nich też bym się pewnie obyła. Ale oczywiście jeśli komuś to się podoba, to proszę bardzo, każdy może robić ze swoim ciałem, co mu się podoba. Tylko tuneli chyba nigdy w życiu nie zrozumiem..
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by Go?? Pon Lis 21, 2011 10:50 pm

Ja jetem zdania, że każdy robi ze swoim ciałem co chce:D
Sama mam tylko przekłute uszy i raczej nie zamierzam powiększać tego "dorobku", ale osobiście podobają mi się u niektórych ludzi kolczyki w pępku i języku:)
I zgadzam się z dziewczynami, tuneli nigdy nie zrozumiem, dla mnie jest to odrażające i zawsze zastanawiam się jaki jest tego zamysł.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by klaudusqa Pon Gru 05, 2011 9:19 pm

Miałam w nosie przez jakieś 3 lata i niedawno mi się znudził. Męczył mnie zresztą, bo w ostatnim czasie mój kolczyk był jakiś dziwny i mi "wychodził" z dziurki. W końcu się wkurzyłam i go wyciągnęłam. Teraz żałuję, że w ogóle przekułam nos, bo mam ciągle taką szarą kropkę. Cóż, mam nadzieję, że kiedyś zniknie... Jeśli nie to do końca życia będę musiała pamiętać o tym błędzie młodości Razz
klaudusqa
klaudusqa
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by kaasiaa Nie Sty 01, 2012 4:00 pm

a ja mam standardowo w uszach i pępku Smile

kaasiaa

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by missv Nie Sty 08, 2012 7:22 pm

Jako smarkula fascynowałam się piercingiem bardzo, z wiekiem na szczęście minęło...dziś akceptuję tylko uszy, ewentualnie coś maleńkiego w nosie.


inna sprawa microdermal między piersiami, ale do tego trzeba mieć jeszcze dobre piersi Razz

missv

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by Marginesowa Nie Sty 19, 2014 2:04 pm

Mam trzy dziurki (w uszach). Uważam, ze co za dużo to niezdrowo ;p Kolczyk w języku, brwi czy pępku ok, ale nie podoba mi się jak ktoś ma np. 15 dziurek w uszach... O i jeszcze bardzo podobają mi się tunele, ale takie malutkie Smile

Marginesowa

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by MarleneFan Nie Sty 19, 2014 3:27 pm

mi się nie podoba piercing w innych częściach ciała niż uszy... i nie mogę zdzierżyć tuneli, po prostu nie mogę

MarleneFan

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by littl3me Nie Sty 19, 2014 3:40 pm

Strasznie podoba mi się kolczyk w pępku, ale sama za bardzo się boję. ;c
littl3me
littl3me

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by klamerka Sro Sty 22, 2014 11:51 am

Ja mam na razie tylko w uszach, ale po maturze chcę sobie zrobić język albo nos. Oczywiście w profesjonalnym studiu piercingowym, w życiu nie zrobiłabym sobie sama Razz

klamerka

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by Cynicznie Pią Sty 24, 2014 11:22 pm

mam kolczyka w wardze z prawej strony ale musialam go wyjac bo zalozylam aparat ortodontyczny i mam dziure. ladnie wygladam z kolczykiem, ciezko ocenic czy lepiej z nim czy bez niego, jednak zaluje ze go zrobilam XDDD
glupio wygladaja tapieciary na pomaranczowo ze sredbrnymi kolczykami, srebrne generalnie są do dupy Smile ale alternatywna dziewczyna wyglada dobrze, jesli jest blada XDDDDDDDD
Cynicznie
Cynicznie

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by natsen Sro Lut 05, 2014 4:53 pm

mam w wardze;) tak się do niego przyzwyczaiłam, że często o nim zapominam haha. jak najbardziej chcę więcej!

natsen

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by paula91 Czw Lut 06, 2014 2:56 pm

Ja bym chciała mieć kolczyk w języku, ale nie mogę się przemóc, nie wiem czy wytrzymam ból (ktoś może coś na ten temat powiedzieć?)

paula91

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by stelline Pon Lut 24, 2014 1:27 pm

Poza uszami mam kolczyk w wardze. Czuję się z nim dobrze, ale więcej nie planuję się przekłuwać. Jeśli chodzi o piercing cenię umiar.

stelline

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by klaudia5xo Sro Lut 26, 2014 10:21 pm

Tunele nie koniecznie, ale piercingi jak najbardziej. Kiedyś chciałam sobie zrobić kolczyk w języku, ale poczytałam troche o tym i zrezygnowałam Smile jestem chyba zbyt strachliwa ;]

klaudia5xo

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by stelline Sro Mar 05, 2014 9:37 am

Ja na kolczyk w języku też bym się nie zdecydowała Smile

stelline

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by klamerka Sro Mar 05, 2014 10:10 am

Mi się bardzo podobają kolczyki w języku. W brwi też, ale mojej znajomej urwał się taki kolczyk z połową jej brwi od tamtego czasu jakoś mniej entuzjastycznie podchodzę do tej lokalizacji piercingu ;p

klamerka

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by kania Pon Maj 04, 2015 11:16 am

klamerka napisał:Mi się bardzo podobają kolczyki w języku. W brwi też, ale mojej znajomej urwał się taki kolczyk z połową jej brwi
Wyobraź sobie co w takim razie może zrobić kolczyk z twoim językiem. Ałć Wink
kania
kania

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Piercing Empty Re: Piercing

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach