Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x08 - All The Pretty Sources

+21
skyscraper
Aniula
klaudusqa
lana
joanna1205
truskaweczka
xLaura
dap88
karolla
sund1ay
poster
Kasia
Gigi
antiba
LanaLang
xAaliyahxx
mmoneya
Żuri
jeanne
Ella
Magda
25 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x08 - All The Pretty Sources Vote_lcap18%5x08 - All The Pretty Sources Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
5x08 - All The Pretty Sources Vote_lcap29%5x08 - All The Pretty Sources Vote_rcap 29% 
[ 10 ]
5x08 - All The Pretty Sources Vote_lcap32%5x08 - All The Pretty Sources Vote_rcap 32% 
[ 11 ]
5x08 - All The Pretty Sources Vote_lcap12%5x08 - All The Pretty Sources Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
5x08 - All The Pretty Sources Vote_lcap9%5x08 - All The Pretty Sources Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 34
 
 

5x08 - All The Pretty Sources Empty 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Magda Sob Lis 19, 2011 2:12 pm

5x08 All The Pretty Sources
Tytuł zaczerpnięty z filmu All the Pretty Horses (2000)

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]



Serena planuje wymarzone przyjęcie z okazji ślubu Blair.

Serena jest zajęta planowaniem przyjęcia, jednak nie powinno być niespodzianką to, że musi zamieścić kilka fałszywych informacji, aby Blair nie dowiedziała się o wszystkich szczegółach imprezy.
Chuck i Dan decydują się spędzić dzień razem w celu odwrócenia swojej uwagi od przyjęcia po tym, jak nie zostali na nie zaproszeni.
Serena i Nate znaleźli złoty środek w rozwiązaniu problemu wojny, jaką Diana toczy z Gossip Girl, jednak nie wiedzą czy go użyć, czy też nie.
Kaylee DeFer, Kelly Rutherford i Matthew Settle również występują. Cherie Nowlan reżyser, scenarzysta Austin Winsberg


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Pon Gru 05, 2011 12:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Magda Wto Lis 22, 2011 3:18 am

Nie dowierzam w to, co się dzieje.

Czar przemiany Chucka prysł już, a nawet jeszcze ten wątek na dobre się nie rozpoczął. Nie mówię już o Blair, której charakteryzacja jest nadal fatalna. Louisa pozostawię bez komentarza, chociaż jego grzeszki nie równają się z Blair. Zero konsekwencji w charakteryzacji.

Jedynie na plus pijany Dan, przynajmniej było zabawnie. No i powiedział co myśli wreszcie, reakcja Blair dość ciekawa, jeżeli przyjrzeć się temu w slow motion he Wink Wątek Nate'a może być ciekawy.

Postawa Maxa nie wymaga komentarza. Serena była całkiem interesująca, do momentu rozmowy z Blair. W wątek Ivy powinni wprowadzić więcej dramaturgii, bo mimo że niby coś się dzieje, to ja od dwóch odcinków wyczuwam jakiś przestój.

Gra Eda w tym odcinku podsumowuje moje odczucia po tym epizodzie: groteska Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Ella Wto Lis 22, 2011 10:10 am

Ja zawsze jestem team Ed a tym samy Chuck, więc jego gra zawsze mi się podoba. Scena na schodach rewelacyjna i Dan jako man of the action - rozwalający. Szkoda, że nie pokazali o czym dalej mogła rozmawiać Blair z Chuckiem, poza stwierdzeniem, że rzeczywiście się zmienił.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by jeanne Wto Lis 22, 2011 1:18 pm

Obejrzałam i mnie osobiście ten odcinek podobał się dużo bardziej od poprzedniego Smile

Blair próbująca jak zwykle kontrolować każdy szczegół swojego przyjęcia, była urocza Wink A samo przyjęcie z motywem przewodnim 'Breakfast at Tiffany's' jak dla mnie idealne Smile Nie pogniewała bym się, gdyby moja przyjaciółka urządziła dla mnie takie samo Smile Tutaj Serena spisała się na medal, na dodatek bardzo wzruszające były jej słowa w kierunku do Blair w czasie wznoszenia toastu. Chyba po raz pierwszy pokazała, że chce i potrafi cieszyć się jej szczęściem Wink
Sama Blair widać, że nadal się miota. Żal mi patrzeć na to, jak z odcinka na odcinek traci nie tylko na pewności siebie, ale daje sobą tak łatwo manipulować. Mimo wszystko, wydaje mi się, że nie powinna tak łatwo uwierzyć w słowa Louisa i podważyć dobre intencje Sereny. Do Dana czy Chucka rozumiem, że ma na chwilę obecną mocno ograniczone zaufanie, ale ten odcinek koniec końców po raz kolejny pokazał jej, że niesłuszne. W gruncie rzeczy, jedyną osobą, której powinna się w tym momencie wystrzegać jest Louis, dlatego cieszy mnie to, że w końcu mu to wygarnęła. A z drugiej martwi mnie to, że jeszcze przynajmniej przez drugie tyle tego sezonu ten wątek będzie ciągnięty.. Naprawdę nie wiem, czy biorąc pod uwagę te okoliczności, scenarzystom uda się nie zrujnować jej postaci.

Ale wracając do samego odcinka Wink

Chuck jak dla mnie na plus Smile Początkowa scena na spacerze z Monkey, kiedy spotykają 'new mean girls' naprawdę zabawna, Monkey po raz kolejny udowodnił, że jest moją postacią Very Happy, a ich wspólne spędzanie czasu z Danem było urocze Wink Fajnie się na nich razem patrzy, na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo się od siebie różnią, a jednocześnie pozytywnie zaskakujące jest to, że potrafią się dogadać. Cieszę się, że Chuck póki co pokazuje, że naprawdę się zmienia. W prawdzie jego metody terapeutyczne, jakie zaproponował Danowi mogą wskazywać, że nie stracił swojego dawnego charakteru Wink, a jednocześnie umie się zachowywać dojrzalej i podchodzić z dystansem do pewnych spraw. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby dawny Chuck tak spokojnie zareagował na wiadomość, że Dan zakochał się w Blair, nie mówiąc już o tym, że raczej by się nim pijanym nie zajął i nie zabrał z powrotem do siebie.

Dan szczerze mówiąc sądziłam, że będzie bardziej zabawny w tym odcinku. Jakoś lepiej wyglądało to w promo Wink Mimo to podobał mi się, zwłaszcza sceny razem z Chuckiem. Tak, jak napisałam powyżej, naprawdę lubię patrzeć na ten duet Smile Szkoda tylko, że brakowało trochę konsekwencji w jego postępowaniu, ale niech będzie, że to wina lekkiego otępienia alkoholowego Razz

Wątek Nate'a w końcu idzie do przodu. Mimo to nadal czegoś mi w nim brakuje. Może więcej bezpośrednich interakcji z przyjaciółmi, a nie tylko z Dianą i teraz William'em wyszło by mu na dobre Wink No ale mam szczerą nadzieję, że teraz po odsunięciu się Diany, jego postać zyska trochę więcej wyrazu, bo jeśli to mu nie pomoże, to już chyba naprawdę nic Razz

Swoją drogą, ciekawe co William może mieć na Dianę, a co Diana na William'a Very Happy

Wątek Charlie/Ivy spodziewałam się, że będzie miał więcej dramatyzmu, zwłaszcza teraz po pojawieniu się Max'a. Niestety jak dla mnie wciąż jest tak samo nudny, jak na początku..

Zachowanie Max'a było dla mnie wielkim zaskoczeniem, niestety bardzo negatywnym. Miałam nadzieję, że może jeśli nie będzie tym dobrym, to przynajmniej nie zacznie od razu gier i manipulacji w stylu UES, ale jak widać, szybko się uczy Neutral No i chyba musimy się przygotować na to, że będziemy musieli oglądać go u boku Sereny Rolling Eyes Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek to napiszę, ale naprawdę w tej chwili życzyłabym jej kogoś lepszego i przede wszystkim o lepszych intencjach Wink Akurat jej postać wyraźnie stara się pójść do przodu i szkoda by było, żeby po raz kolejny wiązała się z kimś, z kim związek od początku jest na straconej pozycji.

I największy minus czyli po raz kolejny Louis. Już naprawdę nie mogę na niego patrzeć, a jego zachowanie robi się coraz bardziej żałosne. Najpierw ośmiesza się na oczach całego UES, pokazuje, że nie jest warty zaufania, a na dodatek zazdrosny i niepewny swojej pozycji, przeprasza, wyjeżdża, wraca i co robi po powrocie? Coś jeszcze gorszego. Akurat na sabotowaniu przyjaciół, jacy by oni nie byli i ile by grzechów na sumieniu nie mieli, daleko nie zajedzie, bo koniec końców siła ich przyjaźni polega na tym, że w najważniejszych momentach, mogą na siebie liczyć. Widać Louis jeszcze się tego nie nauczył, a może sam nie ma zbyt wielu bliskich osób w swoim gronie skoro za wszelką cenę stara się, żeby Blair odwróciła się od wszystkich i miała tylko jego. Niezależnie od tego, mam szczerą nadzieją, że Blair nie pozwoli mu dalej na takie zachowanie.
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Żuri Wto Lis 22, 2011 2:38 pm

Mam pytanie, co wpisał Louis w tą stronę z sources?
I co powiedział Max, Real Charlie Rhodes is...?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by mmoneya Wto Lis 22, 2011 2:56 pm

paternity- ojcostwo- o to ci chodzi?
real charie rhodes is in california? chbya tak, nie wiem z pamieci pisze
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Żuri Wto Lis 22, 2011 3:18 pm

O, dzięki, widziałam, że coś na P, ale nie mogłam rozszyfrować. Very Happy Odcinek był bardzo dziwny jak dla mnie. Jakoś tak bez składu i ładu. Nie wiem nawet, co można o nim napisać. Ivy niezłą sztuczkę wymyśliła z tym, że niby sytuacja z jej tożsamością była zupełnie odwrotna, ale naprawdę, mocno to naciągane się robi. Wink

A co do Louisa, Blair, kobieto, zostaw go w końcu. Ten ich związek wygląda coraz gorzej, a jakoś ciągle są ze sobą. :F
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by xAaliyahxx Wto Lis 22, 2011 3:22 pm

Po raz pierwszy oceniłam odcinek na słaby, nie ma się co rozpisywać bo wszystko na minus może oprócz Dana i Sereny bo ta [dziwne] nie obraziła się za to, że Blair ją oskarżyła o wysłanie tej strony do NYSpectatora.
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by LanaLang Wto Lis 22, 2011 3:42 pm

Mi sie odcinek nie podobal! Powoli zaczynam sie zastanawiac czy Ci nasi scenarzysci wiedza w ogole co to jest konsekwentne prowadzenie akcji w serialu?! Bo to jak lawiruja watkami i postaciami jest tragiczne! Az sie nie chce tego ogladac.

Louis - przez pol odcinka marudzi jacy to przyjaciele Blair sa falszywi i destrukcyjni, po czym za chwile zachowuje sie jak jeden z nich!

Charlie/Ivy - tu chce, zeby Max otworzyl restauracje i zeby mogli ja prowadzic razem, by za chwile blagac go, zeby zostawil ja i jej rodzine w spokoju! Rownie dobrze mogla mu powiedziec prawde - widac, ze gosciu i tak liczy na kase, wiec moze i jej nowa tozsamosc z czasem by zaakceptowal.

Dan - rowniez spodziewalam sie, ze bedzie zabawniej, ale akurat jego niekonsekwencje moge tlumaczyc alkoholem. No i podobalo mi sie jak probowal przekonac samego siebie, ze jednak nie kocha Blair! Swoja droga to ciekawe, ze Chuck wyczytal milosc Dana do Blair chyba z jego oczu, a po przeczytaniu ksiazki jakos nikt sie nie zorientowal (pomimo, ze bylo to chyba nawet bardziej oczywiste) ...

Najgorzej w ogolnym rozrachunku wypada niestety Blair! Nie wiem co oni chca zrobic z ta postacia. Jej watki sa pozbawione logiki, tak jak jej reakcje i zachowania. Zaczynam myslec, ze Chair nie jest wcale takim zlym pomyslem, moze wychowywanie razem dziecka sprawi, ze te dwie postacie w koncu rzeczywiscie dorosna.
LanaLang
LanaLang
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 265

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by antiba Wto Lis 22, 2011 4:11 pm

Mocno sredni odcinek. Takie fajne promo a tu troche kiszka ;x

Zszokowało mnie to, ze tak latwo pozbyli sie Diany Razz chociaz moze jeszcze wroci, nie wiem w koncu nie bez powodu chyba wspominala razem z Williamem o tych sekretach, hakach.

Dan - myslalam, ze bedzie zabawniej, a na pewno, ze bedzie go wiecej. Liczylam jeszcze na fajna scena z Blair a nie jakies "Dlaczego mnie nie zaprosilas na przyjecie" pf Razz

Chuck calkiem fajny, chociaz te jego sposoby kuracji, sa takie Chuckowe... Very Happy

Najbardziej denerwowal mnie Louis (co nie jest nowoscia) zachowal sie jak totalny burak. I Blair jest ciagle taka zachwiana emocjonalnie, nie da sie na to patrzec Razz

Ivy nie bede juz nawet komentowac. Jak ona ma sie z tego krecenia wyplatac to ja nie wiem. I ten Max materialista, eh.


Ostatnio zmieniony przez antiba dnia Wto Lis 22, 2011 6:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Gigi Wto Lis 22, 2011 4:59 pm

hehehe nie uśmiałam już się dawno odkupienie Chucka to komedia czysta Very Happy Very Happy myślałam że spoko zacznie się z psem może coś mu tam pomoże ale od psa przez kaczki do nakrywania Dana hehehe pomoc dla zabłąkanych?? wezwij Chucka!!! Very Happy nie wiem czy śmiać się czy płakać Very Happy

szkoda że po przykryciu Dana kocem nie powiedział do Blair żeby chwilę zaczekała bo musi iść sprawdzić czy Monkey nie rozkrył się Very Happy Very Happy

sorry nie mogę już z Chair RZYGAM

podsumuje dla was ich związek

- nie nie nie możemy być razem
- tak tak już możemy być razem
- nie już cię nie kocham
- tak już cię kocham
- biegnę biegnę do ciebie chuck
- teraz nie mam czasu blair przybiegnij później

Serena ito by było na tyle jeżeli chodzi o jej celibat wooow siedem odcinków pod rząd to chyba rekord nie Very Happy Very Happy Serena mnie dobiła z tekstem o Chucku

- jak to nie widziałaś Chucka?? przecież przybył w lśniącej zbroi na białym koniu żeby upratować cię z opresji przed Danem który był pijany (na marginiesie to mój były facet) i który chciał cię rzucić o ścianę OMG BEZ KOMENTARZA Razz :p

Blair to niesamowita BITCH ostatnio zarówno dla Louisa jak i dla Dana lepiej niech biegnie stawiać ołtarzyki Chuckowi Very Happy Very Happy ooo sorrry właśnie to robi Razz Razz DLACZEGO WSZYSCY WKŁADAJĄ WSZYSTKO W JEJ GŁOWĘ GDZIE JEJ SAMODZIELNE MYŚLENIE PYTAM :/ :/

Louis który zajmuje się intygami mnie tylko rozwala na łopatki przez te miny aktora boskie Razz Razz

i Dan mój kochany szkoda mi go od początku sezonu dostaje po nosie Sad Penn pijany to ekstra ubaw Very Happy Very Happy ale szkoda że kończy sam i osiem odcinków zajęło mu rozkminieniee że kocha Blair Very Happy Very Happy czyli z takim tempem następne osiem żeby jej powiedzieć następne osiem żeby Blair zdecydowała się czy go kocha następne osiem że mówi że go kocha Razz z takim tempem finał sezonu szóstego akurat Very Happy Very Happy

aaa i mam mały problem z rozkmienieniem sceny na schodach Chucka i Dana Very Happy Chuck mówi że przegrali obaj a przecież Blair nawet nie wie Dan ją kocha nie wiem co dzieję się szczerze mówiąc Very Happy Very Happy wyczuwam niedługo moment OMG który zmieni całą historię o 180 stopni Very Happy Very Happy typu TEN POCAŁUNEK Z CHUCKIEM SPOWODOWAŁ ŻE CHCĘ BYĆ Z TOBĄ DAN hehe Very Happy Very Happy

historia Ivy mnie poruszyła... NIE Razz

Nate BRO wow jesteś szefem co to za historia Very Happy Very Happy ale papa w niego wierzy chyba naprawdę więc może będzie ciekawe i Diana bye bitch Razz Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Kasia Wto Lis 22, 2011 5:19 pm

wyczuwam niedługo moment OMG który zmieni całą historię o 180 stopni typu TEN POCAŁUNEK Z CHUCKIEM SPOWODOWAŁ ŻE CHCĘ BYĆ Z TOBĄ DAN hehe

Boże, Gigi, bałam się że napiszesz tutaj coś o parze Dan+Chuck nie w formie przyjaźni xDDD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by poster Wto Lis 22, 2011 5:22 pm

Louis w tym odcinku zachował się jak świnia, czekam aż znów przyjdzie z prezentem do Blair i łaskawie powie, że wrócił jako lepszy facet, po czym znowu zrobi jej takie świństwo. Kiedyś go nawet lubiłam, ale jego postać cały czas traci, więc czekam tylko aż Blair przejrzy na oczy i go rzuci Razz
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by sund1ay Wto Lis 22, 2011 5:27 pm

Z parami jest tak, że dopóki ludzie je kochają albo nienawidzą, mają prawo istnieć. W końcu o to chodzi w oglądaniu seriali, wzbudzenie jakichkolwiek emocji. Jeśli chodzi o mnie to zacytuję Gigi - po tym odcinku rzygam Chair. Generalnie udziela mi się i podzielam jej irytację. Serio. Chair potrafili mnie wzruszać, ciekawić, denerwować, szokować a teraz po prostu nie mam najmniejszej ochoty na nich patrzeć. Blair cały czas do niego lata, a ja już jestem nimi tak zmęczona, że najchętniej postawiłabym na nich krzyżyk. To jest wyczerpujące. Naprawdę żaden absurdalny wątek tego serialu nie dorównuje temu, co się teraz dzieje. chyba ktoś musi umrzeć, żeby to zakończyć Smile

wnioski z wczorajszego odcinka ograniczą się dziś tylko do C&B. Zniszczyli mnie kompletnie i inni przy nich to pryszcz, więc zostawiam bez komentarza. katastrofa.
sund1ay
sund1ay
Blairena & Dair
Blairena & Dair

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Kasia Wto Lis 22, 2011 5:36 pm

O dziwo na plus Serena, gdyby wyciąć fragment o Chucku z rozmowy Serena-Blair i ogólnego zachowania w tym odcinku, to nawet jej porzucenie celibatu mnie nie razi, zaczęła się sprawdzać jako przyjaciółka ostatnio. + dobrze wyglądała Wink

Blair nie mam nawet ochoty komentować.
Mam wrażenie, że ma takie klapki na oczach jak ten koń, do którego ją porównano.
Ostatnia scena mnie załamała, jedynie co to moje ulubiona piosenka Wink
Ciekawe kto dla kogo jest somebody that he/she used to know.

Pijany Dan, całkiem zabawne Wink Ale mam ochotę powiedzieć mu 'odwagi chłopcze' Very Happy

Louis, śmiać mi się chce, wiem że muszą się go w końcu pozbyć, ale kreowanie go aż na takiego dupka i idiotę ni z gruszki, bo wcześniej się nie zapowiadało jest okropne Very Happy

Poza tym jest jeszcze chyba nadzieja dla Natea, dzięki Ci seniorze.
W końcu koniec z Dianą <3

Ivy/Max - nuda, scena przy Lily sekunde trzymała w napięciu i tyle.

Poza tym.. nie zastanawia was, że Plotkara ma, że tak powiem gdzieś to co się dzieje? Tu ją zwalczają/demaskują/konkurują, a ona ani słowa..
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Gigi Wto Lis 22, 2011 6:04 pm

poster napisał:Louis w tym odcinku zachował się jak świnia, czekam aż znów przyjdzie z prezentem do Blair i łaskawie powie, że wrócił jako lepszy facet, po czym znowu zrobi jej takie świństwo. Kiedyś go nawet lubiłam, ale jego postać cały czas traci, więc czekam tylko aż Blair przejrzy na oczy i go rzuci Razz

czyli Chuck część druga nie Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Gigi Wto Lis 22, 2011 6:06 pm

Chuck 0:1 Dan Very Happy Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Kasia Wto Lis 22, 2011 6:07 pm

komentarz z filmweb (pisownia oryginalna)

'dokładnie. Tera z fajnie zrobili, że L. się zmienia. robi się przebiegły jak C. kiedyś Wink B. musi bycz Chuckiem; ) On jest taki słodki ;d ;*'


xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Gigi Wto Lis 22, 2011 6:11 pm

kasia_ napisał:komentarz z filmweb (pisownia oryginalna)

'dokładnie. Tera z fajnie zrobili, że L. się zmienia. robi się przebiegły jak C. kiedyś Wink B. musi bycz Chuckiem; ) On jest taki słodki ;d ;*'


xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Magda Wto Lis 22, 2011 8:03 pm

Och, dziękuję, że nie jestem jedyną, która przestała wierzyć w przemianę Chucka. To się staje trochę tragikomedią. Nie miałam nic do tej przemiany do ostatniego odcinka, nawet na kaczki przymknęłam oko, ale teraz to już przesada. Robienie z niego świętego w przeciągu trzech odcinków jest dla mnie niezrozumiałe. Nagle ogląda filmy, biega z psem i jest Yoda Chuckiem? To nie to przyniosło popularność tej postaci.
Moim zdaniem jego przemiana w tej chwili jest pisana w tragiczny sposób. Naprawdę można bardziej się postarać. A teksty Blair typu: 'You've really been good this whole time, haven't you?" wołają o pomstę do nieba. Kto to pisze, dwunastolatek?

Co do samej Blair. Powoli zastanawiam się co o tym wszystkim myśleć. Scena z Danem dała mi do zrozumienia, że nie chce stawić czoła temu, co mówi Dan i ponownie, gdy nadarzyła się okazja szybko zareagowała obronnie. Nie wiem czy scenarzyści chcą pokazać jej dorastanie, mam taką nadzieję, bo zarówno przy Chucku, jak i przy Louise wygląda teraz na wariatkę. Jestem cierpliwą osobą, będę czekać, może z końcem sezonu coś się zmieni w jej charakteryzacji, chociaż pewnie się rozczaruję Wink


Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by LanaLang Wto Lis 22, 2011 8:35 pm

kasia_ napisał:komentarz z filmweb (pisownia oryginalna)

'dokładnie. Tera z fajnie zrobili, że L. się zmienia. robi się przebiegły jak C. kiedyś Wink B. musi bycz Chuckiem; ) On jest taki słodki ;d ;*'


xD

Hahahahahaha ach ten nasz przebiegle zmieniajacy sie ksieciunio Miny w kazdym razie ma powalajace.

Dziewczyny, nie chce sie zarzekac, ze nie bede tego wiecej ogladac bo to jeden z moich ulubionych seriali i pewnie za tydzien znowu zasiade przed lapem, ale .... przykro mi sie na to wszystko patrzy Odnosze wrazenie, ze scenarzystom juz tez nie zalezy ...
LanaLang
LanaLang
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 265

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by karolla Wto Lis 22, 2011 10:26 pm

odcinek moze byc ale po zwiastunie miałam nadzieje na zabawniejszą akcje z pijanym Danem, wątki w tym sezonie są prowadzone beznadziejnie, przede wszystkim przemiana Chucka zbyt szybka i zbyt szybko rozkręca się akcja z Chair, jeżeli mieliby być razem na końcu to myśle że powinno to byc pod koniec no chyba że zafundują nam Dair jako endgame no chyba że będzie następny sezon to wszystko może się zdarzyć Wink
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by dap88 Wto Lis 22, 2011 10:49 pm

karolla napisał:odcinek moze byc ale po zwiastunie miałam nadzieje na zabawniejszą akcje z pijanym Danem
też tak uważam, w promo to o wiele ciekawiej się zapowiadało, ale ogólnie Dan całkiem ok, niegrzeczny się robi Very Happy ale w taki trochę nieudolny sposób, w sumie pazur mu się przyda Smile
byłam i będę za Chair, więc nawet ta błyskawiczna przemiana Chucka mnie nie odstrasza, chociaż rzeczywiście przesada. Uwielbiam psy, więc ogromniasty plusior za Monkeya Very Happy na mnie każda scena Chair działa elektryzująco, i'm lovin' it Very Happy
Louis - żal.pl pozostawię bez komentarza ;/
Ivy/Max - NUDAAA
Zauważyliście, że dużo Nate'a ostatnio, może w końcu ruszą jego postać, jestem jak najbardziej za Smile
Dlaczego tak mało Lily i Rufusa?! Lubię ich i lubiłam ich wątki
Na minus brak Doroty, pewnie dziecko miało kolkę Razz również na minus Blair - wygląd i miotanie się

dap88
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by LanaLang Wto Lis 22, 2011 11:10 pm

karolla napisał:zbyt szybko rozkręca się akcja z Chair, jeżeli mieliby być razem na końcu to myśle że powinno to byc pod koniec no chyba że zafundują nam Dair jako endgame

Jesli rzeczywiscie wroca do siebie w polowie sezonu to nie wrozy im to dobrze na final, ale to sie chyba tyczy takze Dair. A no i jak mam ogladac Blair zrywajaca z Chuckiem, a potem miotajaca sie czy do niego wrocic przez kolejny sezon to juz chyba wole, zeby zakonczyli to na 5-tym Wink
LanaLang
LanaLang
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 265

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by poster Wto Lis 22, 2011 11:46 pm

Ja tam bym nie oczekiwała Dair Razz Przyjaźń pomiędzy Blair i Danem może wrócić, ale wątpię, żeby znów łączyło ich coś więcej Wink
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

5x08 - All The Pretty Sources Empty Re: 5x08 - All The Pretty Sources

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach