Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samopomoc forumowa

+31
Lise
Gosiek
Limka
xxl
fusiatko44
Klaudia
April
frejabeha
Vivien
Gigi
shiva89
Joanna
andzia
Edda
Karo
Karolina
Layla
M&M's
Ania
Magda
jeannette
Ola
Ewa
Ania_
brulion
Lewandowska
xAaliyahxx
Żuri
Freya
Kasia
jeanne
35 posters

Strona 1 z 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

Samopomoc forumowa Empty Samopomoc forumowa

Pisanie by jeanne Sob Lis 19, 2011 7:46 pm

Czyli wątek o wszystkim tym, co chcielibyśmy wiedzieć, ale wstydzimy się lub nie mamy kogo zapytać Smile

Pytania z wszystkich dziedzin życia zgodnie z zasadą, że 'kto pyta, nie błądzi' i 'nie ma głupich pytań' Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Sob Lis 19, 2011 9:01 pm

okej, jak się uruchamia piekarnik gazowy? całe życie miałam elektryczny, a teraz trafiło nam się na studiach takie cudo Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Freya Sob Lis 19, 2011 9:45 pm

W środku powinien być palnik, który odpala się jak palniki u góry, gdzieś z przodu na dole. Pamiętam przynajmniej, że tak było w naszej starej kuchence Smile
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Sob Lis 19, 2011 10:03 pm

Okej, dziękuję Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by jeanne Nie Lis 20, 2011 12:36 pm

To teraz ja Wink

Co jakiś czas przypomina mi się zarys filmu, jaki kiedyś, będąc jeszcze dziewczynką, oglądałam na wakacjach. Pamiętam z niego tylko początek i to też tak przez mgłę.
Chodziło o to, że matka dowiaduje się, że jest śmiertelnie chora i niedługo przyjdzie jej osierocić dziecko więc postanawia napisać do swojej córki kilkanaście listów, które będzie dostawała w dniu kolejnych urodzin..

Czy ktoś kojarzy coś podobnego?
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Nie Lis 20, 2011 2:32 pm

jeanne napisał:To teraz ja Wink

Co jakiś czas przypomina mi się zarys filmu, jaki kiedyś, będąc jeszcze dziewczynką, oglądałam na wakacjach. Pamiętam z niego tylko początek i to też tak przez mgłę.
Chodziło o to, że matka dowiaduje się, że jest śmiertelnie chora i niedługo przyjdzie jej osierocić dziecko więc postanawia napisać do swojej córki kilkanaście listów, które będzie dostawała w dniu kolejnych urodzin..

Czy ktoś kojarzy coś podobnego?
Moje życie beze mnie? Tylko, że tam matka nagrywała się na kasety i miała dwie córki chyba. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by jeanne Nie Lis 20, 2011 5:01 pm

Żuri napisał:
jeanne napisał:To teraz ja Wink

Co jakiś czas przypomina mi się zarys filmu, jaki kiedyś, będąc jeszcze dziewczynką, oglądałam na wakacjach. Pamiętam z niego tylko początek i to też tak przez mgłę.
Chodziło o to, że matka dowiaduje się, że jest śmiertelnie chora i niedługo przyjdzie jej osierocić dziecko więc postanawia napisać do swojej córki kilkanaście listów, które będzie dostawała w dniu kolejnych urodzin..

Czy ktoś kojarzy coś podobnego?
Moje życie beze mnie? Tylko, że tam matka nagrywała się na kasety i miała dwie córki chyba. Wink

Nie jestem pewna.. Tam akcja skupiała się z tego, co pamiętam już na dorastaniu tej córki i właśnie oczytywaniu tych kolejnych listów od matki.. Ale na pewno sprawdzę to 'Moje życie beze mnie', ewentualnie jak komuś przychodzi jeszcze coś innego do głowy, to będę wdzięczna za podpowiedź Smile
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Pon Lis 21, 2011 6:56 pm

Może nie ten dział co trzeba, ale chwytam się wszystkiego. Jak jesteście z okolic Poznania to popytajcie proszę znajomych [You must be registered and logged in to see this link.]
Właścicielka mieszkania, które wynajmuję znalazła go na ulicy, a że mamy już jedno rozpieszczone kocisko u siebie to nie możemy go zatrzymać, bo niestety, ale zazdrosny jest strasznie i ciągle na niego warczy.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Pon Lis 21, 2011 7:13 pm

Gdyby nie moje współlokatorki to sama bym go chętnie wzięła.
Popytam, wstawię na fejsbuka.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Pon Lis 21, 2011 7:30 pm

kasia_ napisał:Gdyby nie moje współlokatorki to sama bym go chętnie wzięła.
Popytam, wstawię na fejsbuka.

Dzięki. Very Happy Mimo, że był wyrzucony, to jest naprawdę ufny, nic po nim nie widać, że to przybłęda. I naprawdę bardzo towarzyski jest, aż mi szkoda będzie się z nim rozstawać Sad
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by xAaliyahxx Sob Lis 26, 2011 6:30 pm

To i ja mam pytanie odnośnie iphone-ów czy ktoś z was go posiada? Zastanawiam się, czy przy zmianie telefonu nie wybrać go, bo teraz jest taki szał na wszystko z apple i jestem ciekawa, czy naprawdę są warte swojej ceny oraz jakie posiadają plusy i minusy byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź Wink
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Go?? Pon Lis 28, 2011 10:46 pm

Ja też mam pytanie:) Jeśli oglądacie jakieś filmy online, to na jakich stronach??Wink Ja na filmio.pl , ale nie ma tutaj filmu który mnie interesuje, a mianowicie "Zabawnej dziewczyny". Bardzo chcę to jeszcze raz obejrzeć, a nie wiem gdzie;)

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Pon Lis 28, 2011 10:51 pm

Wygląda na to, że na polskich stronach nie ma online tego nigdzie.


A i nie pisałam nigdzie - kotek znalazł dom. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Lewandowska Wto Gru 13, 2011 6:39 pm

Co kupić siostrze na roczek? Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by brulion Wto Gru 13, 2011 6:58 pm

biją się we mnie dwie myśli: coś z biżuterii, żeby miała 'na później' (u mnie w rodzinie chyba taka tradycja była kiedyś) albo coś żeby miała 'na teraz', nie wiem, misia albo jakieś słodkie ubranko Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Wto Gru 13, 2011 7:06 pm

Ubranko byłoby okej, ale misie chyba nie są specjalnie w tym wieku jeszcze potrzebne, bynajmniej u mojego małego kuzyna nie wzbudzały zainteresowania.
Ja na roczek kupiłam jakiś czas temu książeczkę gdzie są zwierzątka wydające dźwięki itp. bo wydaje mi się, że to musi być coś przykuwającego uwagę i od razu jakaś nauka Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Wto Gru 13, 2011 7:08 pm

Aha, a jako były pracownik sklepu z zabawkami polecam Fisher-price albo play-skool xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Lewandowska Sro Gru 14, 2011 3:58 pm

Dzięki dziewczyny Smile
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Freya Czw Gru 15, 2011 9:28 am

Dziewczyny, mam pytanie techniczne - czy wiecie może, na ile negatywny wpływ ma podłączanie lapka jednocześnie do prądu i z wpiętą baterią? Bo z kilku źródeł obiło mi się o uszy, że to niszczy baterię. Jak Wy robicie?
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Czw Gru 15, 2011 4:49 pm

Freya napisał:Dziewczyny, mam pytanie techniczne - czy wiecie może, na ile negatywny wpływ ma podłączanie lapka jednocześnie do prądu i z wpiętą baterią? Bo z kilku źródeł obiło mi się o uszy, że to niszczy baterię. Jak Wy robicie?

Też mnie to zastanawiało niedawno. Wink
[You must be registered and logged in to see this link.]
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ania_ Czw Gru 15, 2011 8:04 pm

Trudno chyba jednoznacznie stwierdzić czy lepiej wyjąć czy nie...moja Toshiba ma już 4 lata...i jest praktycznie cały czas podpięta pod prąd...bateria nie była nigdy wyjmowana...NIGDY...a nadal trzyma tak samo jak na początku Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by jeanne Czw Gru 15, 2011 8:11 pm

xAaliyahxx napisał:To i ja mam pytanie odnośnie iphone-ów czy ktoś z was go posiada? Zastanawiam się, czy przy zmianie telefonu nie wybrać go, bo teraz jest taki szał na wszystko z apple i jestem ciekawa, czy naprawdę są warte swojej ceny oraz jakie posiadają plusy i minusy byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź Wink

Ja mam aktualnie 4G, a wcześniej miałam 3G i 2G od którego zaczynałam moją przygodę z iPhne'ami więc coś na ten temat chyba wiem Wink Także jeśli masz jakieś konkretne pytania, to pisz, postaram się odpowiedzieć Smile
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ewa Czw Gru 15, 2011 9:59 pm

Freya napisał:Dziewczyny, mam pytanie techniczne - czy wiecie może, na ile negatywny wpływ ma podłączanie lapka jednocześnie do prądu i z wpiętą baterią? Bo z kilku źródeł obiło mi się o uszy, że to niszczy baterię. Jak Wy robicie?




Niestety niszczy...może nie jakoś bardzo szybko ale ja po takich ciągłych sesjach pod prądem zmarnowałam swoją baterię no i niestety teraz jestem uzależniona tylko od prądu.Więc jeżeli nie ma takiej potrzeby to nie podłączać i nie trzymać za długo gdy już ją naładujemy Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ewa Nie Gru 18, 2011 12:22 am

Czy jest tu może ktoś kto studiuje filologie angielską lub posiada umiejętność określenia poziomu znajomości języka angielskiego ? Zrobiła test na stornie empiku i nie wiem jak ich wynik przenieść na realistyczne poziomy Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Nie Gru 18, 2011 12:29 am

Mogę spróbować. Daj linka do tego testu. Wink Chodzi Ci o A1, A2, B1? [You must be registered and logged in to see this link.]
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach