Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x09 Rhodes To Perdition

+22
rrobaczekk
Freya
lana
aksunia
Lise
Karo
Luke117
jeanne
truskaweczka
Layla
paulishta
Paciok
Żuri
Gigi
xAaliyahxx
ronnie
karolla
LanaLang
antiba
dap88
mmoneya
Magda
26 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek:

5x09 Rhodes To Perdition Vote_lcap4%5x09 Rhodes To Perdition Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
5x09 Rhodes To Perdition Vote_lcap18%5x09 Rhodes To Perdition Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
5x09 Rhodes To Perdition Vote_lcap30%5x09 Rhodes To Perdition Vote_rcap 30% 
[ 15 ]
5x09 Rhodes To Perdition Vote_lcap26%5x09 Rhodes To Perdition Vote_rcap 26% 
[ 13 ]
5x09 Rhodes To Perdition Vote_lcap22%5x09 Rhodes To Perdition Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
 
Wszystkich Głosów : 50
 
 

5x09 Rhodes To Perdition Empty 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Magda Nie Lis 27, 2011 9:28 pm

5x09 Rhodes To Perdition
Tytuł zaczerpnięty z filmu Droga do zatracenia (2002)

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]



Lily, Charlie i Serena z niecierpliwością czekają na przyjęcie Studio 54 na cześć CeCe. Nate ma nową rolę w The Spectator, i jego pierwszy materiał dotyczy kogoś, kogo naprawdę zna bardzo dobrze. Blair nieoczekiwanie zwraca się o pomoc do pewnej osoby. Penn Badgley, Ed Westwick i Matthew Settle również występują. Odcinek napisany przez Natalie Krinsky, Andrew McCarthy reżyseria.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Magda Wto Lis 29, 2011 3:09 am

Powiem jedno. Po dzisiejszym odcinku, a także po zapowiedzi następnego odcinka, jestem od krok od stwierdzenia, że Blair jest dla mnie skończona.

Mamy za sobą 9 odcinków, z których tylko dwa trzymają poziom. Jest słabo, bardzo słabo.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by mmoneya Wto Lis 29, 2011 9:53 am

o dzizas, chuck joga master i tanczacy rufus, to dla mnie za duzo
ale fakt gg traci poziom i to strasznie

powinni jakos to zakonczyc sensownie, bo inaczej...
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by dap88 Wto Lis 29, 2011 11:09 am

mało Nate'a, Blair, Chucka, a Dana to już w ogóle, to się robi serial o Ivy. Plus za Lily, ale minus za tańczącego Rufusa (dziadki się z nich zrobili).
Ogromny minus za groszkowe skarpetki Chucka - masakra Razz
Niszczą postać Blair strasznie, zaczyna mnie męczyć ten serial... na dzień dzisiejszy dla mnie GG mogłoby się skończyć na 5 sezonie

dap88
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Magda Wto Lis 29, 2011 12:25 pm

Według mnie to już jest po prostu smutne. Naprawdę nie chcę oglądać takiej Blair. Obwinianie ofiary po raz kolejny jest dla mnie już nie do przełknięcia. Taki obrót sprawy oznacza jedną z dwóch rzeczy: Blair zawsze będzie czuć się słaba obok Chucka i będzie do niego wracać lub miłość CB jest tak toksyczna, że niszczy Blair doszczętnie.

Nie chcę już wspominać o dialogach CB w tym odcinku. Skopiowano je chyba z pamiętnika 12-latki.

I jak przez pierwsze kilka odcinków myślałam, że "odkupienie" Chucka jest całkiem dobrą historią, tak odcinki ósmy i dziewiąty wszystko zmieniły, i nie wierzę już w żadne słowo ani czyn Chucka. Zresztą wygląda na to, że kolejny odcinek tylko pogrąży jego postać i Chuck wróci do swoich dawnych nawyków.

Co do innych postaci. Nate ma wreszcie coś do roboty, ale jako szef sprawia, że chce mi się śmiać. Nie wiem czy to przez aktorstwo Chace'a, czy przez ten wątek, który co dwa dni nabiera innego znaczenia. Nie wiem, ale w sumie to już jest lepsze od tego co prezentują Chuck i Blair.

Co do Ivy. Trochę "odgrzewany kotlet". Znowu to samo, zabawa w ciuciubabkę.

Dana bardzo mało w odcinku, ogólnie bez fajererek. Ciekawa wymiana zdań z Alessandrą, ale to tyle. Nic więcej nie można powiedzieć o tym wątku. No i Serena podobnie, obecna ciałem, ale duchem, to chyba jej nie było.

Podsumowując, odcinek - nie boję się użyć tego słowa w tym wypadku - fatalny. Zero konsekwencji narracyjnej, Blair kompletnie nie-Blair, wątek Chucka podsumowuje mnich - tragikomedia. Dana za mało, Nate jest, ale nawet jak ma coś do powiedzenia, to wygląda to komicznie, Ivy/Charlie już mi się przejadła (a jeszcze nie doszliśmy nawet do połowy sezonu), Serena bez wkładu.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by antiba Wto Lis 29, 2011 2:28 pm

Najgorszy odcinek w tym sezonie jak nie w całej Plotkarze Sad Tragedia po prostu... Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Jak można tak zniszczyć taką świetną postać? Wrrr.
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by LanaLang Wto Lis 29, 2011 2:31 pm

Jak beznadziejny w skali od 1 do 10 musi byc odcinek GG, skoro lapie sie na tym, ze ciekawi mnie watek Ivy/Charlie Razz i zaczynam sie zastanawiac na co jest chora CeCe Razz

Ogolnie - tragedia! I to, ze nie bylo zadnych scen Dair nie ma z tym nic wspolnego!

Blair - na Boga! I Ty chcesz wyjsc za maz?! Urodzic dziecko?! Wczesniej powinnas chyba wybrac sie na 100 tysiecy takich sesji terapeutycznych i poradzic sobie z wlasnymi problemami. Mam wrazenie jakbym ogladala na ekranie 15latke (nie obrazajac przy tym 15latek!), ktorej jedynym problemem jest to czy wrocic do swojego "niegrzecznego" chlopaka Very Happy Nie, zeby dorosla, przyszla matka i do tego bride-soon to be powinna miec powazniejsze problemy na glowie! Zalamuje rece nad tym jaka plytka historie probuja nam tutaj sprzedac scenarzysci ...

Nate jest calkiem fajny jako szef Smile jakos tak urosl w moich oczach Razz co nie zmienia faktu, ze mogliby mu dac jakis ciekawszy watek Smile Serena - nie irytowala, a to juz i tak duzo Smile

Jedyny plus odcinka to tanczacy Rufus Razz I chyba nie musze tego komentowac ... Wink

LanaLang
LanaLang
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 265

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by karolla Wto Lis 29, 2011 2:54 pm

odcinek słaby, jak dla mnie strasznie nudny...

Chuck i Blair- po dzisiejszym odcinku i zapowiedzi następnego zdecydowanie za szybko znowu łączą ich razem! właściwie w każdym sezonie mamy to samo, Chuck i Blair pokłóceni, Chuck i Blair razem i tak w kółko... GG z sezonu na sezon jest coraz gorsze , jestem wielką fanką Chair ale to już staje się co raz to bardziej nudne...

W ogóle wątek ciąży Blair jest bezsensowny, wprowadzony tylko po to żeby szokująco zakończył finał 4 sezonu, po czym Blair i tak poroni - beznadzieja...

Tak jak już inni stwierdzili żadnej konsekwencji w prowadzeniu wątków w tym sezonie. Skoro Chuck pozwolił odejść Blair i oboje ruszyli dalej , to powinni się tego trzymać przynajmniej na początku! Mamy dopiero 9 odcinek a Blair już lata za Chuckiem... Jak dla mnie Blair powinna podziękować już Louisowi bo od samego początku szuka pretekstu żeby zakończyć tą swoją nieszczęsliwą bajkę i byłby to najlepszy czas na rozwój Dair , a dopiero po pewnym czasie powrót Chair

No ale zamiast tego mamy w kółko to samo, wprowadzili wątek Charlie/Ivy który ciągną od zeszłego sezonu i robią z tego główny wątek prawie każdego odcinka co też już mnie nudzi...

Tańczący Rufus -tragedia

Ogólnie to słabo i co raz słabiej, a tak w ogóle to zastanawia mnie jak oni dalej studiują, skoro żaden z nich pojawia się i nie zajmuje się niczym związanym z uczelnią
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by ronnie Wto Lis 29, 2011 3:26 pm

Odcinek bardzo słaby i nudny.
Blair i Chuck - Po zapowiedzi spodziewałam się czegoś lepszego. I mimo,że jestem fanką Chair to myślę,że teraz Blair powinna być sama i wszystko sobie poukładać.

Ivy/Charlie - kiedy już zaczęłam ją lubić to znowu ta postać mnie denerwuję. Mogliby już zakończyć ta sprawę.

Dan- nuda. Myślałam,że to będzie coś lepszego.

Serena- niby była ale tak jakby jej nie było.

Nate - nie widzę go w roli szefa. Dla mnie jakoś śmiesznie to wygląda.

Ogólnie odcinek bardzo słaby i chyba najgorszy z 5 sezonu na razie.
ronnie
ronnie
Chair & Dorota
Chair & Dorota

Liczba postów : 339

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by xAaliyahxx Wto Lis 29, 2011 4:12 pm

Odcinek słaby, byłam skłonna do przewijania w niektórych miejscach. Postać Blair już doszczędnie zniszczyli. Wszyscy nudni jak flaki z olejem, ja już GG oglądam tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia, a nie zaciekawienia niestety..
Podobał mi się jedynie wątek Charlie i Cece, no i przede wszystkim ogromnym plusem był brak Louisa. Jak dla mnie mogą zakończyć na tym 5 sezonie.
I czy ktoś jeszcze zauważył, że w scenie Chucka i Natea na końcu mieli takie same koszule Very Happy
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Gigi Wto Lis 29, 2011 5:00 pm

o mój boże co to było nawet nie chce mi się komentować tego co było w tym odcinku :/ :/ na plus to taniec Rufusa i Nate ładnie wyglądał. Dan też nieczego sobie Razz reszta to kicha po całości a Chuck i Blair po raz 93139128302840318403984 RZYGAM ten odcinek mnie dobił

wiadomość do scenarzystów GET A JOB
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Żuri Wto Lis 29, 2011 7:39 pm

Tak na wstępie -spodobało mi się określenie Basshole, haha. Very Happy
Joga Chuck na macie z inicjałami - jakieś zderzenie światów. Very Happy
Dan jako lovelas z rozpiętą koszulą.
Zielone skarpetki Chucka.
I Nate.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sposób wypowiadania się Blair u psychologa, jak małe dziecko. Chuck się zmienił, no powiedz, powiedz, powiedz, pooooowiedz jak.

Tańców nie skomentuję. Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]

Odcinek nie był zły, ale piekielnie nudny.

Jakoś mam wrażenie, że Blair poleciała na Louisa tylko dlatego, że jej się oświadczył jako pierwszy, jakoś takie dziwne pragnienie zaręczyn miała i teraz żałuje, że to nie był Chuck. Nie podoba mi się, że tak szybko to zaczyna powracać. Wolałabym by było to ciągnięte rozważniej.

I tylko pytanie: gdzie jest prawdziwa Charlie? Surprised
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by LanaLang Wto Lis 29, 2011 8:17 pm

Żuri napisał:I tylko pytanie: gdzie jest prawdziwa Charlie? Surprised

Prawdziwa Charlie pewnie okaze sie Plotkara Razz
LanaLang
LanaLang
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 265

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Paciok Wto Lis 29, 2011 8:38 pm

Bleeeeeeeee, ale nudy.
Paciok
Paciok

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Paciok Wto Lis 29, 2011 8:42 pm

W sensie ten odcinek, a nie Wasze posty Wink.
Paciok
Paciok

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by paulishta Wto Lis 29, 2011 8:53 pm

po tym co czytam aż boje się oglądać ten odcinek :p
paulishta
paulishta

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Layla Wto Lis 29, 2011 9:06 pm

Żuri napisał:

Jakoś mam wrażenie, że Blair poleciała na Louisa tylko dlatego, że jej się oświadczył jako pierwszy, jakoś takie dziwne pragnienie zaręczyn miała i teraz żałuje, że to nie był Chuck. Nie podoba mi się, że tak szybko to zaczyna powracać. Wolałabym by było to ciągnięte rozważniej.

Zabrzmi to dziwnie, ale ja mam wrażenie, że Blair "odczuwa pragnienie miłości". Boże, jak to brzmi... Wystarczy spojrzeć na jej miny w niektórych sytuacjach, kiedy ktoś mówi jej, że ją kocha, np. w drugim sezonie Nate, 3x18 Chuck, 4x09, kiedzy Chuck przyznaje sie, że mówił poważnie, że ją kocha, nie mówiąc już o "3 words, 8 letters". Zresztą to, że Blair jest z księciem przede wszystkim dlatego, że jej się oświadczył było dla mnie wiadome od początku. Znowu odwołuję się do min, ale twarz z Blair z momentu, kiedy Louis się jej oświadczył nie pokazuje jaka jest szczęśliwa...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by truskaweczka Wto Lis 29, 2011 9:08 pm

Jak bardzo staram się być widzem niemarudzącym i doceniającym to co jest, to tak dziś nie jestem w stanie i pomarudzę trochę, ale też nie za długo bo właściwie nie ma o czym, ten odcinek chyba na długo pozostanie liderem w kategorii "najnudniejszy" Smile
Niech ktoś mi powie dlaczego dlaczego dlaczego jakaś Ivy/Charlie zajmuje więcej czasu antenowego niż BSCDN razem wzięci Suspect ?
O ile jestem w stanie oglądać 1000 związków Sereny i 1001 powrotów Blair do Chucka tak 1002 prawie udane zdemaskowanie Ivy jest ponad moje siły Rolling Eyes
Oglądając zachowanie Blair czułam się tak samo jak na premierze 4 części zmierzchu - totalnie zażenowana Rolling Eyes ( i tak też się czuję oglądając scenę z promo w limuzynie)
Chuck Bass i mnich tybetański Shocked

Na sam koniec dodam dwa plusy:
- Była Dorota Laughing
- NIe było Louisa Laughing

truskaweczka
Blair & Dorota
Blair & Dorota

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by jeanne Wto Lis 29, 2011 9:51 pm

Po tym co tutaj przeczytałam, to aż się boję włączyć odcinek Razz
Dobrze, że przynajmniej Louisa nie będzie, bo już bym w ogóle była chyba skłonna się poddać Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Layla Wto Lis 29, 2011 9:54 pm

jeanne napisał:Po tym co tutaj przeczytałam, to aż się boję włączyć odcinek Razz
Dlatego ja zawsze najpierw oglądam odcinek, a potem tu wchodzę, żeby się nie zniechęcić Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by jeanne Wto Lis 29, 2011 9:56 pm

LillyRose napisał:
jeanne napisał:Po tym co tutaj przeczytałam, to aż się boję włączyć odcinek Razz
Dlatego ja zawsze najpierw oglądam odcinek, a potem tu wchodzę, żeby się nie zniechęcić Smile

I słusznie Smile tylko mną kierują jakieś pokręcone prawa logiki zrozumiałe chyba tylko dla mnie samej Razz A tak serio mówiąc, to dzisiaj wyjątkowo nie miałam możliwości obejrzenia odcinka wcześniej, ale byłam na tyle ciekawa Waszych opinii, że nie mogłam się powstrzymać przed zajrzeniem na forum Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Gigi Wto Lis 29, 2011 11:29 pm

ocena odcinka mówi sama za siebie Razz Razz lepiej go wykasować z pamięci :/ :/
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Luke117 Wto Lis 29, 2011 11:30 pm

Someonelikeyou napisał:Powiem jedno. Po dzisiejszym odcinku, a także po zapowiedzi następnego odcinka, jestem od krok od stwierdzenia, że Blair jest dla mnie skończona.

Mamy za sobą 9 odcinków, z których tylko dwa trzymają poziom. Jest słabo, bardzo słabo.

Zgadzam się;d tylkoo można powiedzieć, że 3 trzymają poziom, ale to i tak bardzo słaboo w porównaniu do tego co było kiedyś ;>

Luke117

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Luke117 Wto Lis 29, 2011 11:36 pm

Zgadzam się również, z wszystkimi powyżej, że ten odcinek to był żart;d A jedyną intrygą jeżeli to można to tak nazwać, to wątek dotyczący Ivy/Charlie, chociaż, oczywiście bez porównania z innymi intrygami, które w 1,2 nawet 3 sezonie Plotkary były rewelacyjne.;d

Luke117

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by dap88 Sro Lis 30, 2011 9:49 am

zastanawiam się, czy im funduszy brakuje na te odcinki? Gdzie te wszystkie bale, imprezy i INTRYGI. Co się stało z Blair?! Przecież to jakaś masakra jest!! Gdzie jest Plotkara?!

dap88
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

5x09 Rhodes To Perdition Empty Re: 5x09 Rhodes To Perdition

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach