Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The Borgias

5 posters

Go down

The Borgias Empty The Borgias

Pisanie by brulion Czw Maj 24, 2012 2:55 pm

Ok czas na najlepszy z obecnie emitowanych seriali Very Happy Seks kłamstwa intrygi morderstwa czyli to, co tygryski lubią najbardziej, plus genialny Jeremy Irons, seksowny Francois Arnaud i niesamowita Holly Grainger.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Błagam, niech ktoś powie, że ogląda ;>
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

The Borgias Empty Re: The Borgias

Pisanie by Go?? Czw Maj 24, 2012 3:03 pm

Ile sezonów? Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The Borgias Empty Re: The Borgias

Pisanie by Vivien Czw Maj 24, 2012 3:04 pm

Owszem. Oglądałam 1. sezon, a kolejny zostawiam sobie na wakacje.
Jeśli ktoś myśli, że GG to największa patologia, to niech lepiej obejrzy Borgiów xD Tylko o ile GG żeruje na fikcyjnych bohaterach, to ci oparci są na faktach.
Moją ulubioną postacią jest chyba Lukrecja. Na początku wydawała się taka niewinna. Jednak wiadomo czyja krew w niej płynie Laughing i szybko to pokazała.

Spoiler:
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

The Borgias Empty Re: The Borgias

Pisanie by brulion Czw Maj 24, 2012 4:05 pm

Marlina napisał:Ile sezonów? Smile

Teraz emitują drugi sezon, pierwszy ma 10 odcinków i drugi chyba też będzie tyle miał. Super się ogląda, wciąga niesamowicie.

Vivien napisał:Jeśli ktoś myśli, że GG to największa patologia, to niech lepiej obejrzy Borgiów xD Tylko o ile GG żeruje na fikcyjnych bohaterach, to ci oparci są na faktach.

True story bro. Jeszcze gorsza patologia dzieje się w książce, której nie doczytałam do końca.
Spoiler:


Moją ulubioną postacią jest Cesare, ale chyba nie patrzę emmm obiektywnie Very Happy
Vivien, widziałaś może 2x05? Ten odcinek, w którym
Spoiler:

brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

The Borgias Empty Re: The Borgias

Pisanie by Vivien Czw Maj 24, 2012 4:34 pm

brulion napisał:
Vivien napisał:Jeśli ktoś myśli, że GG to największa patologia, to niech lepiej obejrzy Borgiów xD Tylko o ile GG żeruje na fikcyjnych bohaterach, to ci oparci są na faktach.

True story bro. Jeszcze gorsza patologia dzieje się w książce, której nie doczytałam do końca.
Spoiler:
Jest książka? Nawet nie wiedziałam. Mogłabyś podać tytuł? Btw opis tego co jest w książce mnie zabił. Z ciekawości zapytam, nie dokończyłaś jej, bo taki hardcore czy z braku czasu/chęci? Laughing
brulion napisał:
Moją ulubioną postacią jest Cesare, ale chyba nie patrzę emmm obiektywnie Very Happy
Vivien, widziałaś może 2x05? Ten odcinek, w którym
Spoiler:
Jak pisałam, nie ruszyłam jeszcze z 2 sezonem, czeka na dobry czas po sesji. Ile odcinków było do tej pory?
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

The Borgias Empty Re: The Borgias

Pisanie by brulion Czw Maj 24, 2012 4:41 pm

Vivien napisał:Jest książka? Nawet nie wiedziałam. Mogłabyś podać tytuł? Btw opis tego co jest w książce mnie zabił. Z ciekawości zapytam, nie dokończyłaś jej, bo taki hardcore czy z braku czasu/chęci? Laughing

Jak pisałam, nie ruszyłam jeszcze z 2 sezonem, czeka na dobry czas po sesji. Ile odcinków było do tej pory?

Mario Puzo (tak, ten od "Ojca chrzestnego") "Rodzina Borgiów". Nie dokończyłam, bo w sumie wydaje mi się dość nudna. Mój ojciec doczytał do końca i powiedział, że to taka bajeczka historyczna, ale dobrze się czyta. I chyba sporo się różni od serialu, ale tego akurat nie był w stanie mi potwierdzić, bo nie oglądał serialu.

Było już 7 odcinków 2 sezonu, ale ja widziałam tylko 5, bo szczerze powiem, że wolę poczekać kilka tygodni i obejrzeć potem jednym ciągiem kilka. Jak na razie to powiedziałabym, że jest bardziej hardcorowo, seksu jest mniej ale ostrzej, no i było parę scen w których odwracałam wzrok albo chociaż musiałam się porządnie wzdrygnąć ze względu na poziom eeee ohydy Very Happy No i już chyba od dwóch odcinków nie ma Juana, który pojechał do Hiszpanii, a szkoda, bo w 2 sezonie zaczęłam go lubić Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

The Borgias Empty Re: The Borgias

Pisanie by Vivien Czw Maj 24, 2012 4:45 pm

Dobra, to jak pokonam tą sesję, to się za to zabiorę w pierwszej kolejności, i za serial i książkę. Wtedy dam znać o moich wrażeniach Smile
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

The Borgias Empty Re: The Borgias

Pisanie by asiullas Nie Sty 19, 2014 12:02 am

Trochę przynudnawy seriaL

asiullas

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

The Borgias Empty Re: The Borgias

Pisanie by anekk Pią Sty 31, 2014 2:24 pm

Bardzo mi się serial podobał Razz obejrzałam tchem wszystkie 3 sezony. Wie ktoś może czy będzie kontynuowany? Słyszałam coś o 2 godzinnym filmie, lecz go pewnie nie zrobią, bo podobno nie ma pieniędzy na dokończenie tego.
Trochę smutno, że tak się skończyło i nie dowiem się do końca co dalej Sad

Ale polecam serial, trochę brutalny momentami ale świetny Wink
anekk
anekk

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

The Borgias Empty Re: The Borgias

Pisanie by wredota Sro Lut 12, 2014 5:23 pm

Serial, póki co nie będzie kontynuowany, a szkoda, bo warto Wink
Podobno jest za drogi w produkcji ;(

wredota

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

The Borgias Empty Re: The Borgias

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach