Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

A kogo/czego... nie lubimy?

+11
Magda
shiva89
Lise
Gosiek
Lewandowska
Kasia
Vivien
Żuri
Karolina
Gigi
Ania
15 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Ania Nie Cze 03, 2012 2:30 pm

Macie tak, że ze względu na niektórych aktorów nie włączyliście filmu? Albo go nie skończyliście? Albo nie rozumiecie skąd zachwyt nad kimś? Albo nad jakimś filmem powszechnie uważanym za świetny, zdobywającym nagrody? Smile

To ja zacznę Wink Takiego filmu co prawda teraz sobie przypomnieć nie mogę, ale pewnie takie są, więc pewnie kiedyś napiszę Smile
Ale do założenia tematu skłoniło mnie przeczytanie o "ulubionych aktorkach" i tam pojawiająca się Natalie Portman. Żadnej aktorki chyba nie lubię tak jak jej. Chciałam obejrzeć Czarnego łabędzia, o którym było głośno, i przerwałam go... przez nią właśnie. Nie mogłam patrzeć na jej grę. Identycznie z filmem "Sex story" - z opisu pewnie chętnie bym obejrzała, ale wyłączyłam po 15 minutach ze względu na nią. Więcej filmów z nią chyba nie widziałam i raczej nie będzie mi to dane, bo wystarczy mi sama wiadomość, że tam gra, abym go nie włączyła - np. Kochanice króla.
Ktoś jeszcze jej nie lubi? Albo macie tak z innymi aktorami/aktorkami?
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Gigi Nie Cze 03, 2012 2:36 pm

omg można nie lubić Natalie Portman?? :OO przecież to Queen <3

A kogo/czego... nie lubimy? Tumblr_li0rpqIpbt1qh5a01o1_500
A kogo/czego... nie lubimy? Tumblr_lhy9zrNW2O1qeshwd

haters to da left xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Ania Nie Cze 03, 2012 2:37 pm

Weź, mi się w nocy przyśni Very Happy
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Karolina Nie Cze 03, 2012 3:14 pm

Nie znoszę 'Śniadania u Tiffany'ego', małej pustej Holly, jej bezimiennego kota (jakie to cholernie oryginalne) i bezmeblowego mieszkania. Nie wiem, czy jest film, który rozczarowałby mnie bardziej od tego. Główna postać jest irytująca. Historia mnie nie porwała. Głębszego sensu się nie doszukałam a 2 godziny życia przepadły. Aż mi smutno:(
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Żuri Nie Cze 03, 2012 3:23 pm

Film "Ona to on' i miny Amandy jakiejś tam. HORRORRRR!!!
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Vivien Nie Cze 03, 2012 4:02 pm

Karolina napisał:Nie znoszę 'Śniadania u Tiffany'ego', małej pustej Holly, jej bezimiennego kota (jakie to cholernie oryginalne) i bezmeblowego mieszkania. Nie wiem, czy jest film, który rozczarowałby mnie bardziej od tego. Główna postać jest irytująca. Historia mnie nie porwała. Głębszego sensu się nie doszukałam a 2 godziny życia przepadły. Aż mi smutno:(
Oj, Karo bluźnisz Razz A tak srsly, znam mnóstwo ludzi, którym film ten nie przypadł do gustu. Ja sama zakochałam się dopiero po drugim razie.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Karolina Nie Cze 03, 2012 4:22 pm

Vivien napisał:
Karolina napisał:Nie znoszę 'Śniadania u Tiffany'ego', małej pustej Holly, jej bezimiennego kota (jakie to cholernie oryginalne) i bezmeblowego mieszkania. Nie wiem, czy jest film, który rozczarowałby mnie bardziej od tego. Główna postać jest irytująca. Historia mnie nie porwała. Głębszego sensu się nie doszukałam a 2 godziny życia przepadły. Aż mi smutno:(
Oj, Karo bluźnisz Razz A tak srsly, znam mnóstwo ludzi, którym film ten nie przypadł do gustu. Ja sama zakochałam się dopiero po drugim razie.

Nie osiągnęłam jeszcze tego poziomu masochizmu, żeby brać się za ten film po raz drugi;D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Ania Nie Cze 03, 2012 4:29 pm

Przypomniał mi się taki film "Wieczny student" - lubię filmy w studenckich klimatach, ale ten wyjątkowo nie przypadł mi do gustu.
I jeszcze film Moje wielkie greckie wesele - parę osób mi go polecało i udało mi się go obejrzeć do końca dopiero za którymś podejściem, bo parę razy do niego wracałam (sama się dziwię dlaczego) i duże rozczarowanie i wielka nuda, nie polecam Wink
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Kasia Nie Cze 03, 2012 4:40 pm

Filmowe tragedie:
Szkoła uczuć, Pamiętnik, Miasto ślepców (najgorszy film jaki widziałam w życiu), Zmierzch, Znaki i jeszcze trochę innych.

Do tego nie przepadam za filmami z udziałem gwiazdek muzycznych typu Jenifer Lopez, Lindsay Lohan, Rihanna itd.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 03, 2012 6:16 pm

Kasia napisał:Filmowe tragedie:
Szkoła uczuć, Pamiętnik, Miasto ślepców (najgorszy film jaki widziałam w życiu), Zmierzch, Znaki i jeszcze trochę innych.

Do tego nie przepadam za filmami z udziałem gwiazdek muzycznych typu Jenifer Lopez, Lindsay Lohan, Rihanna itd.

Bez przesady Razz Rozumiem, że można nie lubić, ale aż tak? Razz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Vivien Nie Cze 03, 2012 6:33 pm

Hehe. Pamiętam jak byłam w 1. gimnazjum i oglądałam Szkołę Uczuć, a potem ryczałam pół nocy, bo tak mnie to ruszyło. Teraz mam sentyment do Shane'a Westa I love you Muszę powiedzieć, że lata mu służą, heh.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Żuri Nie Cze 03, 2012 6:34 pm

Kasia napisał:Filmowe tragedie:
Szkoła uczuć, Pamiętnik, Miasto ślepców (najgorszy film jaki widziałam w życiu), Zmierzch, Znaki i jeszcze trochę innych.

Do tego nie przepadam za filmami z udziałem gwiazdek muzycznych typu Jenifer Lopez, Lindsay Lohan, Rihanna itd.

Ciekawostka: Jennifer Lopez, tak jak Kylie Minogue zaczynały od bycia aktorkami. Wink

Nie znoszę Lopez, ale polecam film Selena, super po prostu Smile
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Kasia Nie Cze 03, 2012 6:47 pm

@Żuri, tak wiem o Lopez, ale jeśli już nazywać ją gwiazdką to prędzej muzyczną niż filmową, o Kylie nie słyszałam, ani chyba nie oglądałam jej nigdzie.

@Bjuti, nie lubić to mało powiedziane.. imo takie produkcje powinny być zakazane xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 03, 2012 6:52 pm

Kasia napisał:@Bjuti, nie lubić to mało powiedziane.. imo takie produkcje powinny być zakazane xD

Serio? Ja Pamiętnik uwielbiam, podobnie jak Szkołę uczuć xD
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Kasia Nie Cze 03, 2012 6:54 pm

A gdyby mnie ktoś kiedyś chciał torturować to wystarczy, że każe mi to oglądać Very Happy Chociaż książka Pamiętnik nie była taka zła.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Go?? Nie Cze 03, 2012 7:26 pm

High school musical Mad
Zresztą drażnią mnie teraz wszystkie produkcje Disney'a. Boli mnie to, bo bardzo szanuję Walta za całą pracę jaką włożył w stworzenie firmy. Te pierwsze bajki są po prostu cudowne, oglądam je po kilkanaście razy i wiem, że mi się nigdy nie znudzą. Przekazywały jakąś wartość, a teraz? Co to jest ja się pytam. Namnożyło się tym miernych aktorzyn pokroju Zaca Efrona, Miley Cyrus czy Seleny Gomez i nie mogę tego znieść. To smutne, że praca tak wielu wspaniałych ludzi kiedyś, jest wykorzystywana do tworzenia takiego gówna teraz.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Gosiek Pon Cze 04, 2012 9:34 am

Nienawidzę polskich komedii ;x Oczywiście tych najnowszych, bo w tych starych są klasyki, ale nowoczesne to po prostu żenada.

Co do aktorki, to nie wiem czemu, ale nie trawię Scarlett Johansson... Jest dla mnie taka mdła i drażni mnie jej mimika twarzy Smile
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Kasia Pon Cze 04, 2012 1:43 pm

O racja Gosia, polskie komedie to teraz coś okropnego, dziwie się, że ludzie na to w ogóle pieniądze w kinie wydają.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Lise Wto Cze 05, 2012 1:45 pm

HSM? Bosz, ja kochałam to. Oczywiście Troy i Gabriela I love you Razz
A polskie komedie - po prostu brak mi słów. One są takie głupie, że szok
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by shiva89 Wto Cze 05, 2012 4:31 pm

Beauty napisał:
Kasia napisał:Filmowe tragedie:
Szkoła uczuć, Pamiętnik, Miasto ślepców (najgorszy film jaki widziałam w życiu), Zmierzch, Znaki i jeszcze trochę innych.

Do tego nie przepadam za filmami z udziałem gwiazdek muzycznych typu Jenifer Lopez, Lindsay Lohan, Rihanna itd.

Bez przesady Razz Rozumiem, że można nie lubić, ale aż tak? Razz


Co do Pamiętnika i Szkoły uczuć: u mnie w Liceum i teraz na studiach jak ktoś nie lubił tych filmów ZAWSZE okazywał się gejem...tak sie wypieral ze ich nie lubi zeby czasem nie wyszło na jaw jego gejostwo...sorry,hehe
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Go?? Wto Cze 05, 2012 4:35 pm

shiva89 napisał:
Beauty napisał:
Kasia napisał:Filmowe tragedie:
Szkoła uczuć, Pamiętnik, Miasto ślepców (najgorszy film jaki widziałam w życiu), Zmierzch, Znaki i jeszcze trochę innych.

Do tego nie przepadam za filmami z udziałem gwiazdek muzycznych typu Jenifer Lopez, Lindsay Lohan, Rihanna itd.

Bez przesady Razz Rozumiem, że można nie lubić, ale aż tak? Razz


Co do Pamiętnika i Szkoły uczuć: u mnie w Liceum i teraz na studiach jak ktoś nie lubił tych filmów ZAWSZE okazywał się gejem...sorry

No umarłam Laughing Laughing A co ma jedno do drugiego? Ja jak pierwszy raz widziałam Szkołę uczuć, to oczywiście byłam pod wielkim wrażeniem, ale z biegiem czasu muszę przyznać, że nie wiem co w nim widziałam. Łzawy, przedstawiona historia ni jak się ma do rzeczywistości Very Happy
Pamiętnik lubię do dziś, ale nie wiem, jak można insynuować, że kto tego nie lubi, musi być homoseksualistą, sorry.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Go?? Wto Cze 05, 2012 4:37 pm

Lise napisał:HSM? Bosz, ja kochałam to. Oczywiście Troy i Gabriela I love you Razz

No widać, że są ludzie, którzy tego nie lubią Wink Ja nie dotrwałam chyba nawet do końca, oglądałam fragmentami jak leciało na TVP1 i źle to wspominam Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Kasia Wto Cze 05, 2012 5:08 pm

shiva89 napisał:
Beauty napisał:
Kasia napisał:Filmowe tragedie:
Szkoła uczuć, Pamiętnik, Miasto ślepców (najgorszy film jaki widziałam w życiu), Zmierzch, Znaki i jeszcze trochę innych.

Do tego nie przepadam za filmami z udziałem gwiazdek muzycznych typu Jenifer Lopez, Lindsay Lohan, Rihanna itd.

Bez przesady Razz Rozumiem, że można nie lubić, ale aż tak? Razz


Co do Pamiętnika i Szkoły uczuć: u mnie w Liceum i teraz na studiach jak ktoś nie lubił tych filmów ZAWSZE okazywał się gejem...tak sie wypieral ze ich nie lubi zeby czasem nie wyszło na jaw jego gejostwo...sorry,hehe

Dziewczyna gejem, tego jeszcze nie słyszałam. No ale dobrze, że macie takie niezawodne radary, które sprawdzają orientację seksualną na podstawie gustu filmowego, pozazdrościć, mi pozostaje zapytać Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by shiva89 Wto Cze 05, 2012 5:17 pm

po pierwsze ja nie napisałam,ze to były dziewczyny:P, a po drugie to nie gust filmowy sprawdził ich orientacje seksualną,ale sami po jakimś czasie się przyznali .Natomiast między ich orientacją, a niechęcią do tych filmów powstała zależność.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Karolina Wto Cze 05, 2012 6:39 pm

Marta napisał:High school musical Mad
Zresztą drażnią mnie teraz wszystkie produkcje Disney'a. Boli mnie to, bo bardzo szanuję Walta za całą pracę jaką włożył w stworzenie firmy. Te pierwsze bajki są po prostu cudowne, oglądam je po kilkanaście razy i wiem, że mi się nigdy nie znudzą. Przekazywały jakąś wartość, a teraz? Co to jest ja się pytam. Namnożyło się tym miernych aktorzyn pokroju Zaca Efrona, Miley Cyrus czy Seleny Gomez i nie mogę tego znieść. To smutne, że praca tak wielu wspaniałych ludzi kiedyś, jest wykorzystywana do tworzenia takiego gówna teraz.

A ja krytyki filmów czy seriali Disneya nigdy nie rozumiem. Mam tu na myśli filmy/seriale nie-animowane. Nie można zapominać do kogo skierowane są takie produkcje. Jasne, że HSM jest naiwny, cukierkowaty, przerysowany i daleki od rzeczywistości, ale w końcu nie jest to film, który ma być arcydziełem kinematografii i trafiać w gusta krytyków filmowych tylko film dla DZIECI, z którego mają one wynieść pozytywne wartości. Ja teraz nie przetrwałabym tego filmu, ale kiedy miałam lat 12 to mi się podobał i uważam, że jest to bardzo sympatyczna, ciepła produkcja, z lekką historią, genialnie pokazująca małolatom piękno przyjaźni, obowiązek akceptowania różnic między ludźmi etc. etc. Podobnie śledziłam kiedyś z zapartym tchem przygody Hanny Montany, jasne, że teraz mnie to nie zachwyca, bo zwyczajnie z tego wyrosłam, ale nie rozumiem dlaczego coś, co sprawiało mi i tysiącom innych dzieciaków na całym świecie ogromną radość jest teraz nazywane gównem bo nie trafia do 20-latków. No sorry...
I co z tego, że Efron, Gomez czy Cyrus nie są aktorami na miarę Oscara? Zaczynali, gdy mieli po kilkanaście lat, trudno wymagać od nich kunsztu Krystyny Jandy. Poza tym i tak uważam, że byli zdolnymi dzieciakami. Gdyby mnie w wieku 13 lat postawiono przed kamerą i kazano śpiewać, tańczyć i grać to prędzej bym się popłakała niż cokolwiek zrobiła.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

A kogo/czego... nie lubimy? Empty Re: A kogo/czego... nie lubimy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach