Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

+37
adent
openyoureyes
Vogue.
gaspar
Joanna
abrzezinska
April
Kasia
Limka
jeanne
mmoneya
kam1105
Justyna
CallMeLady
Blake
Ella
Vivien
shiva89
fanka2112
Layla
brulion
Blairena
Ola
turtle
monitta
PearlS
Ola723
Karolina
Karo
Ewa
Gigi
Lise
ronnie
fusiatko44
joanna1205
Żuri
Magda
41 posters

Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by April Wto Lis 13, 2012 10:12 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Żuri Wto Lis 13, 2012 12:11 pm

mina Sereny "5 more" chyba zdradza stosunek scenarzystów do serialu Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Vogue. Wto Lis 13, 2012 12:38 pm

Czyżby szykował nam się Derenowy odcinek? Zobaczymy czy to w takim kontekście jak myślę, ale jeżeli tak to szybko rozwijają ten wątek (najwyższy czas, myślałam że będą zwlekać do finału hahaha xD).
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Wto Lis 13, 2012 1:09 pm

ahahah dlaczego to promo mnie tak śmieszy?? Very Happy 5 words gossip girl fans have been waiting for?? :> how about TEN SERIAL WRESZCIE DOBIEGŁ KOŃCA xD

poza tym biegnący Chuckuś. love <3 i Blair wygląda jak prostytutka awww i Serenka kup sobie szczotkę do włosów ok?? dzięki :>

i mój piękny <3

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Limka Wto Lis 13, 2012 3:34 pm

W sumie podoba mi się Derena na tym promo, może jednak uda się to uratować. Smile
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by brulion Wto Lis 13, 2012 6:41 pm

Boże nie obchodzi mnie logika tego serialu, DERENA IS SO ON Very Happy Very Happy Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by PearlS Wto Lis 13, 2012 7:30 pm

Cieszą mnie sceny Serenate.
PearlS
PearlS

Liczba postów : 37

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Czw Lis 15, 2012 3:36 pm



Blair podobno odgrywa Herę przed swoim Zeusem xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by adent Czw Lis 15, 2012 4:49 pm

a moze to nie Blair rozbiera sie przed Chuckiem Wink

adent

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Czw Lis 15, 2012 5:47 pm

to Blair.

hej bru :*

[You must be registered and logged in to see this image.]

you're welcome Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Nie Lis 18, 2012 6:43 pm

promo 6x07 mimo że jeszcze nie było 6x06 xD chyba nikogo już nie obchodzi ten serial Very Happy



ostatnia scena muhahaha. ile razy Blair musi być odrzucona przez Chucka żeby Chair było endgame?? LOL czysta komedia xD

i sorry bru, ale Derena jest drewniana w tym promo Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Limka Nie Lis 18, 2012 7:27 pm

Uwielbiam Chucka, ale coraz bardziej zaczyna mi działać w tym sezonie na nerwy. Poza tym, ile można to przeciągać?
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Kasia Nie Lis 18, 2012 8:36 pm

Nadal tkwią w sezonie drugim, geez.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by openyoureyes Nie Lis 18, 2012 9:03 pm

Ja jako shipperka Chair mam już ich dość. Robią ze mnie idiotkę. Powinni powoli wracać do siebie, a nawet pocałować się nie mogą. Nie chce mi się już tego oglądać.
openyoureyes
openyoureyes

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Limka Nie Lis 18, 2012 9:07 pm

A ja myślałam, że już gorszego sezonu niż 5 być nie może. Ale mimo mojej całej antypatii do Dair, chyba jednak 5 lepsza. Zdecydowanie wolę oglądać Chucka uganiającego się za Blair niż ją za nim.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by openyoureyes Nie Lis 18, 2012 9:17 pm

Chuck stracił ten błysk w oku. Jak tylko jest Bart to on woli upić się albo kłócić ze wszystkimi i pokazywać jaki to on jest biedy. Chuck z pierwszego sezonu nie dałby się. Cały wątek Chair jest bez sensu, bo co kariera przeszkadza w byciu razem? Właśnie takie jest dorosłe życie. Cały ten ich pakt z celibatem też jest bez sensu. Blair też straciła dużo. Ja ją lubiłam jak potrafiła wygarnąć coś komuś albo skrytykować. A przy Chucku od dłuższego czasu zachowuje się bez sensu. Zapatrzona jest w niego jak w obrazek. Zawsze lubiłam w Chair to, że mieli ogień, kłócili się, ale wyciągali do siebie rękę. A teraz nawet nie mam wrażenia, że to jest miłość. Flaki z olejem.
openyoureyes
openyoureyes

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Vogue. Nie Lis 18, 2012 9:55 pm

Hahahaha, no chyba sobie żartują. Trzy odcinki do końca, a on jej mówi, że nie mogą być razem? Liczyłam na fajne Chair w tym sezonie, ale to co nam serwują... tragedia, po prostu tragedia. Nikt się nie stara - ani aktorzy, ani scenarzyści. Niech zakończą to czym prędzej, bo mam dość. Przestał mnie interesować już ten związek.
A Derena hmm, zobaczymy. W sumie przypominają mi o dobrych czasach GG, jeśli będą mieli fajne sceny to jestem na tak, kiedyś byli moją ulubioną parą I love you . Może jakoś odbudują swoją chemię, przynajmniej tego wątku jestem ciekawa, może całkowicie tego nie zepsują. Chociaż oczywiście ich związek w tym momencie byłby całkowicie pozbawiony logiki, no ale.. to GG w końcu XD.
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Nie Lis 18, 2012 10:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

ahahah. no nie mogę. wyglądają jak manekiny xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by brulion Nie Lis 18, 2012 11:13 pm

Gigi napisał:to Blair.

hej bru :*

[You must be registered and logged in to see this image.]

you're welcome Very Happy

awwwwwww dzięki <333 nie są drewniani, super są właśnie! a Chair boże. masakra.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Pon Lis 19, 2012 12:10 am

no w tym nowym promo Dan jest drewniany lekko. a Serenka troszkę z kosmosu z tą kiecką xD ale zobaczymy :>

to mnie rozwala:

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Blake Pon Lis 19, 2012 11:47 am

Szczerze nie wiem jak scenarzysci nie stracili pracy piszac takie framazony. Blair w tym sezonie dla mnie jeszcze gorsza niz w poprzednim.
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Żuri Pon Lis 19, 2012 6:21 pm

Zapowiedzi twórców w ogóle jeszcze wychodzą?

Gdzie te czasy gdy dawali 10 sneak peeków :/
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Layla Pon Lis 19, 2012 7:17 pm

Chyba już im się nie chce Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Gigi Pon Lis 19, 2012 8:12 pm

macie za to stillsy 6x08 Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dan i Steven LOL. Blair, Chuck, Lily i Bart wspaniała rodzinka. Dan na wylocie. same zajebiste rzeczy xD

poza tym omfg. dlaczego oni tak krzywdzą Blair Razz

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Limka Pon Lis 19, 2012 8:32 pm

8 odcinek i Lily wciąż z Bartem? Very Happy Jakoś czarno widzę ten powrót do Rususa, chociaż znając scenarzystów, nie zdziwiłabym się, jakby w tym samym odcinku, odkąd odeszła od Barta, Lily wróciła do Rufusa. Very Happy
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6 - Page 6 Empty Re: Promo/zapowiedzi/zdjęcia sezonu 6

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach