Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

+24
Kasia
Serena
lookx
Klaudia
netka
antiba
karolla
brulion
joujou
Edda
Layla
Paciok
Magdafa
Żuri
Citizen Erased
Karolina
jeanne
paulishta
Vivien
Lise
bulma201
MotherChucker
Ewa
Ania
28 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ania Sro Sie 10, 2011 11:22 pm

Myślę, że temat się przyda Smile

Nie mogę sobie przypomnieć, z którego odcinka jest ta scena: Blair była w łóżku, w swoim pokoju, weszła Serena, przysiadła się, chwilę porozmawiały i jak tylko S. wyszła spod kołdry wyłonił się Chuck Very Happy Według mnie jedna z fajniejszych scen w serialu Smile Wie ktoś może z którego odc.? Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ewa Sro Sie 10, 2011 11:30 pm

4x08 Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ania Sro Sie 10, 2011 11:40 pm

Super, dziękuję! Very Happy
Swoją drogą, tak czytając różne wątki, podziwiam Was (forumowicze) jaką macie wiedzę! Very Happy Chyba wiele razy oglądaliście GG, powtarzaliście fragmenty? Smile


Ostatnio zmieniony przez Ania dnia Sro Sie 10, 2011 11:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ewa Sro Sie 10, 2011 11:47 pm

Całę GG oglądane 3 razy a niektóre odcinki nawet po więcej Razz
Teraz na TVN wszystko oglądam po raz 4 Very Happy


Mimo,że niby orientuje się w tym wszystkim,często podpowiadam znajomym co było kiedy to widzę,że na tle innych z tego forum wypadam słabiutko i mam zamiar się podszkolić Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ania Sro Sie 10, 2011 11:55 pm

Smile
Ja tylko raz oglądałam całość, później sobie na youtube niektóre fragmenty przypominałam:) Ale chyba - mimo mojej dużej sympatii dla tego serialu - nie dałabym razy obejrzeć całości ponownie, bez żadnego "przewijania" do przodu niektórych fragmentów - chociażby przynajmniej części scen z Vanessą, spin-offów związanych z Lily - po prostu były sceny i wątki, których wolałabym nie oglądać po raz drugi Wink Za to czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością Smile

Mały offtop - przepraszam Wink
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ewa Czw Sie 11, 2011 12:01 am

Ja to już chyba się od tego za bardzo uzależniłam bo nawet moich rodziców zaczęłam wciągać w świat Plotkary więc coś nie tak ze mną Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by MotherChucker Czw Sie 11, 2011 4:21 pm

Ja teraz oglądam na tvn Razz A pamiętam, że jak obejrzałam ostatni odcinek 3 sezonu to byłam tak zaaferowana wydarzeniami, że opowiedziałam wszystko moim babciom! Very Happy
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ewa Czw Sie 11, 2011 4:36 pm

Ja właśnie też oglądam na TVN Very Happy
O to Ciebie też nieźle wciągnęło Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ania Pią Sie 12, 2011 8:45 pm

Kolejne pytanie Wink
Z którego odcinka jest scena, w której Serena mówi przyjaciołom o śmierci faceta, co Gerogina nagrała?
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by bulma201 Pią Sie 12, 2011 8:49 pm

W siedemnastym odcinku pierwszego sezonu. Smile
bulma201
bulma201
Blair & Gossip Girl
Blair & Gossip Girl

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ania Pią Sie 12, 2011 8:51 pm

Woooow jak szybko Very Happy dzięki! Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Lise Wto Sie 16, 2011 3:19 pm

Ja też mam pytaanko... Z którego odcinka jest scena z Blair i Chuckiem, jak oni leżą w łóżku i Blair coś tam mówi, że ważne, że ma Chucka czy coś takiego?Razz
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ewa Wto Sie 16, 2011 4:26 pm



chyba o to chodziło Smile
3x08 Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Go?? Wto Sie 16, 2011 4:35 pm

A wie ktoś co to jest za piosenka?? Smile Proszę o pomoc

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by bulma201 Wto Sie 16, 2011 4:39 pm

Mika - I See You Smile
bulma201
bulma201
Blair & Gossip Girl
Blair & Gossip Girl

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Go?? Wto Sie 16, 2011 4:46 pm

Dziękuję:*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Lise Pią Sie 19, 2011 9:30 am

GossipGirl - dzięki:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Ewa Pią Sie 19, 2011 10:04 am

Nie ma za co Very Happy
To jedna z moich ulubionych Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Vivien Pią Sie 19, 2011 1:01 pm

Ten odcinek wg był w całości udany. Był śmieszny, popychał akcję do przodu. Oby więcej takich odcinków i takich scen!
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Lise Pią Sie 19, 2011 5:17 pm

Oby taki cał 5 sezon był. Ciekawy i wciągajacy jak w 1 i 2 sezonie:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by paulishta Nie Sie 21, 2011 10:56 pm

mam pytanie Very Happy nie chodzi mi o scene Very Happy a o cytat plotkary :p i teraz jak tu wytlumaczyc o jaki mi chodzi Very Happy plotkara mowila cos o tym ze kazdy ma o poranku jakies marzenia czy tam plany ktore chcialby zeby sie spelnily :p wiem, wiem totalny chaos jest w mojej wypowiedzi Razz moze ktos cos kojarzy mimo to? Very Happy
paulishta
paulishta

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by jeanne Pon Sie 22, 2011 9:59 am

paulishta napisał:mam pytanie Very Happy nie chodzi mi o scene Very Happy a o cytat plotkary :p i teraz jak tu wytlumaczyc o jaki mi chodzi Very Happy plotkara mowila cos o tym ze kazdy ma o poranku jakies marzenia czy tam plany ktore chcialby zeby sie spelnily :p wiem, wiem totalny chaos jest w mojej wypowiedzi Razz moze ktos cos kojarzy mimo to? Very Happy

Hmm, może chodzi Ci o 6 odcinek z 2 sezonu (New haven can wait)? Smile

Rise and shine, early birds. Gossip Girl here. We all have dreams. Some good, some bad. Some fun and Freudian. And some are the dreams we've had our whole lives.

Jeszcze końcówka była adekwatna Wink

Dreams. Everybody has them. Some good. Some bad. Some you wish you could forget. Sometimes you realize you've outgrown them. Sometimes you feel like they're finally coming true. And some of us just have nightmares. But no matter what you the dream, when morning comes, reality intrudes and the dream begins to slip away. Dream a little dream of me.
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by paulishta Pon Sie 22, 2011 10:10 am

wydaje mi się że to było z 4 sezonu Razz chyba bede musiala przejrzec wszystkie odcinki tak szybko Razz ale dziekuje za pomoc Very Happy
paulishta
paulishta

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by jeanne Pon Sie 22, 2011 10:50 am

paulishta napisał:wydaje mi się że to było z 4 sezonu Razz chyba bede musiala przejrzec wszystkie odcinki tak szybko Razz ale dziekuje za pomoc Very Happy

Może w takim razie któryś z tych? Wink

Easy J:

They say life is full of suprises. That our dreams really can come true. Then again, so can our nightmares. Welcome home, Jenny Humprey. We've missed you.

Panic roomate:

A wise woman once said that every morning when you wake up you say a little prayer. After all, you never know what your day may hold.

Shattered Bass:

Good morning, Sleepyhead. Looks like 'dream until your dreams come true' wasn't such a good idea after all.

Tyle przychodzi mi do głowy, chyba że to nie był sezon 4 albo nie sam początek Wink


Ostatnio zmieniony przez jeanne dnia Pon Sie 22, 2011 2:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by paulishta Pon Sie 22, 2011 1:56 pm

Jeanne Very Happy dziekuje Ci Very Happy jestes kochana Very Happy znalazlas cytat ktory za mna tak chodzil Very Happy to ten z Panic roomate Very Happy nie wiem jak to zrobilas Razz
paulishta
paulishta

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

Z którego odcinka jest ta scena/cytat? Empty Re: Z którego odcinka jest ta scena/cytat?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach