Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

6x09 - The Revengers

+31
fanka2112
Justyna
gaspar
depmod
Ania
shiva89
April
lily333
turtle
TheBlairBitchProject
LanaLang
Ola
Ella
Limka
joanna1205
fusiatko44
Layla
Karo
Kasia
neomi19901
Lewandowska
mmoneya
brulion
openyoureyes
kam1105
Vogue.
Joanna
Żuri
Vivien
Gigi
Magda
35 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

6x09 - The Revengers Vote_lcap36%6x09 - The Revengers Vote_rcap 36% 
[ 12 ]
6x09 - The Revengers Vote_lcap21%6x09 - The Revengers Vote_rcap 21% 
[ 7 ]
6x09 - The Revengers Vote_lcap9%6x09 - The Revengers Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
6x09 - The Revengers Vote_lcap6%6x09 - The Revengers Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
6x09 - The Revengers Vote_lcap27%6x09 - The Revengers Vote_rcap 27% 
[ 9 ]
 
Wszystkich Głosów : 33
 
 

6x09 - The Revengers Empty 6x09 - The Revengers

Pisanie by Magda Wto Gru 11, 2012 10:00 am

Przedostatni odcinek serialu.


Ostatnio zmieniony przez Magda dnia Pon Gru 17, 2012 7:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Gigi Wto Gru 11, 2012 10:29 am

nie mogę przestać się śmiać od 10 minut xD najlepsza scena serialu Very Happy



Blair, Bart, Star Wars, Chuck Bass morderca i jego fryz. padłam.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Vivien Wto Gru 11, 2012 11:26 am

Co to jest za muzyka, ja się pytam? Nie mogę. Śmieję się jak głupia.

Co do odcinka. Oczywiście, wszystkie zachowania bohaterów maksymalnie zieją absurdem. Dan kocha Serenę, ale nie przeszkadzało mu to w obsmarowaniu jej błotem. Cóż, to nic takiego w końcu. Co za człowiek. Nawet zły nie potrafi być do końca. W tym momencie jest to najgorsza postać jak dla mnie. Serena za to na plus. Podobało mi się, że nie przyjęła od razu Dana, utrzymała się w postanowieniu, że wyjeżdża i wali całe UES. Blair również na plus, choć jej cała intryga była dla mnie nie zrozumiała. Fajnie, że po wyjeździe Chucka nie rozkleiła się, tylko walczyła o swoje. Fajnie było zobaczyć starego Archibalda, ale moim zdaniem, to tylko zapychacz czasu. Czy tylko mi się wydaje, że Sage i Nate to endgame (sic!).

Bart jest mistrzem zła. Jego końcowa scena. Mhuhaha. Jeszcze ma 7. żyć, więc spoko.

Co to jest za serial...
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Żuri Wto Gru 11, 2012 12:03 pm

Nie oglądałam jeszcze odcinka, ale biorąc pod uwagę, że no troszkę mało czasu im zostało to chyba nie mają czasu pakować mu kogoś innego Very Happy Nawet w gg w jeden odcinek nie wcisną endgame? Chyba, że będzie flashforward i okażą Nate'a z Vanessą albo Jenny na końcu xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Joanna Wto Gru 11, 2012 12:45 pm

ta muzyka mnie zabiła xD Very Happy
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Vogue. Wto Gru 11, 2012 12:49 pm

Hahahahahah ja też się do tej pory z tego śmieję Very Happy. To chyba miała być jakaś parodia taniego kryminału XD.

Generalnie odcinek dobry, ale nie było jakiegoś specjalnego zaskoczenia. Na plus idzie Dan, Serena, Derena zresztą też, bo jakby ich znów teraz połączyli to by było bez sensu, S. dobrze postąpiła, ale mam nadzieję, że przeczyta rozdział Dana (bo jak mniemam właśnie to jej włożył do torby). Chuck i Blair ok, Chair - dzisiaj zdecydowanie mi się podobali, scena przy samolocie urocza no i wreszcie się pocałowali Very Happy. Nate - jak zwykle nic specjalnego, ale Sage mnie nie wkurzała. Zdaje się, że to endgame, chyba już naprawdę nie mieli pomysłu na zakończenie dla Nate'a XD. Dziewczyny działające razem - I like it!
Nie było źle, natomiast cały odcinek był utrzymany w klimacie kryminalno-czegoś, co kompletnie nie pasuje do GG. Te groźby Barta, to jak wbiegł do taksówki, gdzie była Blair... wtf XD. Pod tym względem się zawiodłam no i niespecjalnie to wszystko przeżywałam. Ale zdecydowanym plusem jest to, że praktycznie nikt mnie nie irytował, to dobrze wróży na finał. Czekam na ostatni odcinek.
Tylko mam jedno pytanie. Co z Lily i Rufusem? Sad Pewnie teraz - zgodnie z tradycją XD - Lily po śmierci Barta zajmie się Humphreyem ^^.
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Vivien Wto Gru 11, 2012 1:26 pm

Żuri napisał:Nie oglądałam jeszcze odcinka, ale biorąc pod uwagę, że no troszkę mało czasu im zostało to chyba nie mają czasu pakować mu kogoś innego Very Happy Nawet w gg w jeden odcinek nie wcisną endgame? Chyba, że będzie flashforward i okażą Nate'a z Vanessą albo Jenny na końcu xD
No ja wiem, że nie ma czasu na nową miłość, ale myślałam, że Sage w końcu się ulotni, a Nate zostanie sam i z czasem znajdzie sobie kogoś w swoim wieku.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by kam1105 Wto Gru 11, 2012 3:39 pm

Fajny początek - sen z Szarady Smile Jak zobaczylam scenerie i ich stroje od razu wiedzialam co to za scena i tak myslalam ze pojawi sie stary Bass;p
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by openyoureyes Wto Gru 11, 2012 3:45 pm

Nie oglądałam tego odcinka, ale jak Chuck i Blair mogli tak stać i przyglądać się jak Bart spada? Przecież dostaną wyrok za coś takiego. Zmarnowali moje ukochane Chair. Nie mam powodu, żeby zabrać się za ten odcinek.
openyoureyes
openyoureyes

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by brulion Wto Gru 11, 2012 3:46 pm

Ej, a mi się odcinek bardzo podobał Very Happy "Szarada" to chyba jedyny bardziej znany film z Audrey, którego jeszcze nie sparodiowali w Plotkarze, co prawda raziło mnie to "Mrs. Bass", no ale cóż -.- Nie chce mi się rozpisywać, bo piszę pracę semestralną właśnie, ale prawie jak stara, dobra Plotkara. Bardzo mi się podobała intryga lasek, super wyglądały, jak razem weszły na to przyjęcie Very Happy I powrót Kapitana awwwww <3 A Dan zostaje moim bohaterem tygodnia. Jedyny kwas to nieśmiertelne Chair i łzawe scenki na lotnisku -.- No i ostatnia scena ahahah xD Ale naprawdę, gdyby wyciąć te dwie sceny to byłby świetny.
Normalnie nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia, a to się rzadko zdarza w tym serialu Very Happy Głosuję na dobry.

openyoureyes napisał:Nie oglądałam tego odcinka, ale jak Chuck i Blair mogli tak stać i przyglądać się jak Bart spada? Przecież dostaną wyrok za coś takiego. Zmarnowali moje ukochane Chair. Nie mam powodu, żeby zabrać się za ten odcinek.
Nikt im nie udowodni, że nie próbowali go ratować. Byli na tym dachu we trójkę tylko, chyba, że Bart wykorzystał swoje drugie życie i w przyszłym tygodniu będzie zeznawał przeciwko nim Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by mmoneya Wto Gru 11, 2012 3:54 pm

nier bylo taki zly... ale zeby wspanialy

i chociaz nigdy nie ogladalam star wars to wiedzialam ze muzyka stamtad Very Happy padaka, jak mozna nie podac reki, co by nie bylo to bym podala
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by openyoureyes Wto Gru 11, 2012 3:55 pm

brulion napisał:Ej, a mi się odcinek bardzo podobał Very Happy "Szarada" to chyba jedyny bardziej znany film z Audrey, którego jeszcze nie sparodiowali w Plotkarze, co prawda raziło mnie to "Mrs. Bass", no ale cóż -.- Nie chce mi się rozpisywać, bo piszę pracę semestralną właśnie, ale prawie jak stara, dobra Plotkara. Bardzo mi się podobała intryga lasek, super wyglądały, jak razem weszły na to przyjęcie Very Happy I powrót Kapitana awwwww <3 A Dan zostaje moim bohaterem tygodnia. Jedyny kwas to nieśmiertelne Chair i łzawe scenki na lotnisku -.- No i ostatnia scena ahahah xD Ale naprawdę, gdyby wyciąć te dwie sceny to byłby świetny.
Normalnie nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia, a to się rzadko zdarza w tym serialu Very Happy Głosuję na dobry.

openyoureyes napisał:Nie oglądałam tego odcinka, ale jak Chuck i Blair mogli tak stać i przyglądać się jak Bart spada? Przecież dostaną wyrok za coś takiego. Zmarnowali moje ukochane Chair. Nie mam powodu, żeby zabrać się za ten odcinek.
Nikt im nie udowodni, że nie próbowali go ratować. Byli na tym dachu we trójkę tylko, chyba, że Bart wykorzystał swoje drugie życie i w przyszłym tygodniu będzie zeznawał przeciwko nim Very Happy

Na sto procent wszędzie są kamery, na dachu albo na ulicy. Przecież Bart nie spacerował po dachu i nie potknął się o swoją własną nogę. I Chuck miał motyw. Nie wiem jak mogą go wybronić z takiej sytuacji. I jeszcze Blair jest świadkiem. Będzie musiała kłamać. Co za beznadzieja, co oni z nimi zrobili.
openyoureyes
openyoureyes

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Lewandowska Wto Gru 11, 2012 4:00 pm

Clair napisał:nie mogę przestać się śmiać od 10 minut xD najlepsza scena serialu Very Happy



Blair, Bart, Star Wars, Chuck Bass morderca i jego fryz. padłam.

łahahahahahhahahhhahhahaha lol! lol! lol! lol! lol! lol! omg lol! lol! lol! lol!
Nie oglądam 6 sezonu tylko go przewijam i wiem co mniej więcej się dzieje, 6x09 nie widzialam jeszcze. To tak serio? Muzyka serio byla w serialu czy dodana dla jaj?
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by brulion Wto Gru 11, 2012 4:04 pm

Serio była w serialu xDDDDD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by neomi19901 Wto Gru 11, 2012 4:06 pm

Nie oglądałam tego odcinka, więc nie komentuje treści.. Blair w finale weźmie ślub z Chuckiem tak? Więc wtedy jako jego małżonka nie musi zeznawać. Wydaje mi się,że to był główny powód pośpiechu ze ślubem
neomi19901
neomi19901
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Kasia Wto Gru 11, 2012 4:06 pm

Nie wytrzymam xD Po tej scenie chyba się skuszę na obejrzenie finału xD

Co za epicka para.
Wspólny trup na koncie to kolejny krok ku wiecznej miłości I love you

Muzyka miażdży Very Happy A klimat sceny całkiem podobny do upadku Brooke z wieży Eiffla..


PS. Czy tylko ja czekałam na 'Chuck, I'm your father'?
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Karo Wto Gru 11, 2012 4:53 pm

WTF?? Nie oglądałam odcinka, ale ta scenka mnie poraziła.
Czemu oni mu nie pomogli, matkooo, wiem, ze Chuck go nienawidzi, ale stać i patrzeć jak facet zaraz spadnie, dramat.
Mnie to nie rozśmieszyło tylko zszokowało.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by brulion Wto Gru 11, 2012 5:13 pm

Mnie rozbroiła Blair, bo co jak co, ale po niej bym się spodziewała jakichś ludzkich odruchów Very Happy Ale cóż najwyraźniej tylko Chuck mógł uratować Barta xD Blair tylko stała i patrzyła xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Layla Wto Gru 11, 2012 5:32 pm

Odcinek oceniam na świetny, bo dawno się tak nie uśmiałam Smile
Już w pierwszej scenie było nieźle. Co za aktorstwo! xD Chair, jak dla mnie, słodkie. Może to dziwne, ale ja się cieszę, że nie pomogli Bartowi Twisted Evil Cały czas się bałam, że Chuck się złamie, ale na szczęście nie Smile Współpraca dziewczyn mi się podobała Smile Serena na plus za to, że nie od razu wybaczyła Danowi. A Dan mnie lekko załamuje. Ostatnio w sprawach sercowych zmienia zdanie częściej niż Serena Smile Powrót kapitana też mnie ucieszył. Trochę szkoda, że zrobią endgame z Nate'a i Sage, no ale trudno, już i tak chyba nic lepszego nie wymyślili Smile
No i oczywiście ostatnia scena - majstersztyk! Czy ktoś ogarnia w ogóle, jak to jest możliwe, że Bart nagle znalazł się z drugiej strony barierki? xD I ta muzyka - wisienka na torcie.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Kasia Wto Gru 11, 2012 5:40 pm

brulion napisał:Mnie rozbroiła Blair, bo co jak co, ale po niej bym się spodziewała jakichś ludzkich odruchów Very Happy Ale cóż najwyraźniej tylko Chuck mógł uratować Barta xD Blair tylko stała i patrzyła xD

To samo pomyślałam xD Chuck może być i mordercą, a i tak tłumy niewiast będą do niego wzdychać, z tym się już oswoiłam. Ale, że Blair będzie stała jak kołek, a później powie wynośmy się stąd? xD szok Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Gigi Wto Gru 11, 2012 5:41 pm

DEAD.

Spoiler:

ej to musi być fikcja xD książka albo film Dana no nie wiem. albo K-Bell budzi się i oh well Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by fusiatko44 Wto Gru 11, 2012 5:45 pm

Co to za muzyka ?! Ja się pytam!!!!
Gdyby nie ona to może by się dało to jakoś obejrzeć. To było jak parodia nie wiem czego...
fusiatko44
fusiatko44
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 190

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by joanna1205 Wto Gru 11, 2012 5:53 pm

Dla mnie odcinek do 40 min świetny. Laski rządzą! Smile

Co do ostatniej sceny nie będę się wypowiadać, bo obiecałam sobie, że kończę z "mową nienawiści" Smile

I znalazłam jeden pozytyw tej sceny



Brak szatańskiego szeptu Chucka!
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Żuri Wto Gru 11, 2012 6:43 pm

Parę rzeczy, które mnie ubawiło:

Jakie aluzje, Serena do Dana, że "joined dark side" Very Happy

Dan zwierzający się Bartowi... I Bart udzielający porad, no ludzie Very Happy Very Happy Very Happy

"I'm still on your side, I always was" Dan do Sereny

Nie wiem, czy ten scenariusz był tak beznadziejnie napisany, ale reakcja Blair na śmierć jej ukochanego była co najmniej nietrafiona Very Happy


Dobra scena, jak Dan zapowiada i Chuck przychodzi, fajnie Ed to zagrał. Tylko do cholery, skąd Dan to wytrzasnął? Very Happy
To był ten plan, o którym mówił Dan? Nic mi się nie klei z poprzednim odcinkiem :/

Chuck nagrywa Barta i trzyma telefon na widoku?

Bart wyrzuca jego telefon i nie ma dźwięku upadku?

Bart, leci z byka na Chucka, po czym cudem łapie się barierki. Niejeden gimnastyk chciałby coś takiego umieć.

Plotkara się w ogóle odezwała?


Nate jest słodki, jego jedynego mi się fajnie ogląda w tym sezonie. Może i nie jest istotny, ale miło się go ogląda :]
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Limka Wto Gru 11, 2012 6:50 pm

Świetny odcinek!

Osobiście jestem zszokowana ostatnią sceną i mimo wielkiej nienawiści wobec Barta, miałam nadzieję, że Chair mu pomoże. Ciekawe, jak scenarzyści to rozwiążą, żeby nie mieli problemów...

Moim faworytem jest zdecydowanie scena Chair jak się całują przed samolotem. Na coś takiego czekałam, nareszcie.

Ale tak naprawdę podobał mi się cały odcinek i chyba nikt mnie nie irytował. Nawet Dan, Ivy i Georgina. A tą ostatnią nawet zaczęłam trochę lubić, sama się sobie dziwię. Wink

Nie mogę doczekać się finału, chyba będę oglądać livestream!
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

6x09 - The Revengers Empty Re: 6x09 - The Revengers

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach