Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

+35
Kamila
poster
ElFenomeno86
brulion
Ania_
April
Ella
elenex89
Kasia
turtle
frejabeha
gaspar
Serena
joujou
netka
ronnie
ann6677
xAaliyahxx
Gosiek
Jen
Vivien
zakochana_0
Lise
Lewandowska
desertrose
paulishta
Layla
Ewa
Gigi
MotherChucker
Żuri
Ola
DairDreamer
jeanne
Magda
39 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Go?? Pią Sie 19, 2011 1:51 pm

Chuck Brytyjczyk! Jeszcze bardziej bym go kochała:D
Chociaż, to śmieszne i urocze jest, jak Ed [rzechodzi z jednego akcentu do drugiego:D

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Ola Pią Sie 19, 2011 3:02 pm

Gdyby miał jeszcze akcent, ahh Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Vivien Pią Sie 19, 2011 6:34 pm

Dla mnie to wg jest szokujące, że da się to tak płynie robić. Zmieniać akcent w każdym zdaniu i się w tym nie pogubić. Szept szatana na pewno w tym pomaga xD A tak na serio, ciekawe ile jeszcze Ed wytrzyma grając Chucka skoro tak go nienawidzi. A tak wg odnoszę wrażenie, że jest strasznie niewdzięczny. Powiedzmy sobie szczerze: gdyby nie Plotkara nie byłby tak znany. Rozumiem, że Chuck jest już przerysowaną postacią i wręcz śmieszną miejscami, ale nigdy nie słyszałam żeby Jennifer Aniston tak się zachowywała na planie Przyjaciół jak i poza nim.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Jen Pią Sie 19, 2011 8:03 pm

Dobre te wpadki. Wesoło im na tym planie Very Happy
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Gosiek Pią Sie 19, 2011 8:37 pm

Uwielbiam oglądać wpadki z planu, mogłabym oglądać cały czas Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Magda Sob Sie 20, 2011 1:22 pm

Vivien napisał:Dla mnie to wg jest szokujące, że da się to tak płynie robić. Zmieniać akcent w każdym zdaniu i się w tym nie pogubić. Szept szatana na pewno w tym pomaga xD A tak na serio, ciekawe ile jeszcze Ed wytrzyma grając Chucka skoro tak go nienawidzi. A tak wg odnoszę wrażenie, że jest strasznie niewdzięczny. Powiedzmy sobie szczerze: gdyby nie Plotkara nie byłby tak znany. Rozumiem, że Chuck jest już przerysowaną postacią i wręcz śmieszną miejscami, ale nigdy nie słyszałam żeby Jennifer Aniston tak się zachowywała na planie Przyjaciół jak i poza nim.

Zmniejszenie tonu głosu pomaga Edowi na pewno. Oczywiście, Ed trochę już przesadza ostatnio, ale porównajcie sobie jak mówił w sezonie 1, a jak np. w 3 czy w 4. Kiedy w sezonie 1 podnosi głos, to wyraźnie można usłyszeć brytyjski akcent. W sezonie 4 już tego nie ma, na pewno to kwestia wprawy, ale też tego, że niesamowicie nisko i wolno mówi w porównaniu do sezonu 1.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Ola Sob Sie 20, 2011 1:42 pm

To prawda, jakby porównać te sezony, rzeczywiście widać różnicę.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by jeanne Nie Sie 21, 2011 5:05 pm

Mnie to jego mówienie w zwolnionym tempie zaczęło nawet ostatnio przypominać pewną znajomą ze szkoły sprzed lat, która przechodziła właśnie terapię jąkania i musiała mówić tak wolno, żeby było płynnie Razz Czasami człowiek może się nieźle zirytować zanim Ed, w właściwie Chuck, wydusi z siebie coś mniej lub bardziej sensownego Wink Zdecydowanie wolałam, kiedy szept szatana był mniej przerysowany.

A co do akcentu brytyjskiego, to nie wiem, co on w sobie takiego ma, ale też mam do niego straszną słabość Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Lise Pią Sie 26, 2011 9:42 am

Ja uwielbiam jak Lei mówi Edowi na stacji, jak coś się mówi...
Szkoda, ze nie dali Edowi mówić z akcentem:(
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by jeanne Pią Sie 26, 2011 5:23 pm

Wtedy musiał by być Brytyjczykiem a to chyba nie bardzo pasowało by do scenariusza Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Ola Pią Sie 26, 2011 8:29 pm

No tak, ale mimo wszystko szkoda, bo uwielbiałabym go słuchać Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by jeanne Pią Sie 26, 2011 9:02 pm

Zawsze zostają bloopers i wywiady Wink Ja w ogóle mam słabość do brytyjskiego akcentu, jak tylko jestem gdzieś na mieście i spotkam jakiegoś brytujczyka/brytyjczyków, to od staram się nawiązać kontakt i chociażby chwilę porozmawiać Wink To chyba jedyne momenty, kiedy łatwo przychodzi mi nawiązywanie kontaktów z obcymi Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Gość Nie Sie 28, 2011 11:47 pm

mysle, ze sposob mowienia Chucka mial byc uwodzicielski, nie szatanski Wink
po obejzeniu tych wpadek: jestem pozytywnie zaskoczona Blake, wydaje sie zabawna i mila, podoba mi sie tez naturalnosc Leighton

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by xAaliyahxx Czw Wrz 22, 2011 6:24 pm

Jeśli kogoś to zainteresuje to wybrałam najciekawsze i najśmieszniejsze według mnie fragmenty bloopers ze wszystkich 4 sezonów i zrobiłam jeden film mam nadzieję, że się spodoba Smile [You must be registered and logged in to see this link.]
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by ann6677 Wto Paź 04, 2011 9:39 pm

Gosiek napisał:Uwielbiam oglądać wpadki z planu, mogłabym oglądać cały czas Very Happy

mam tak samo Smile Smile Smile

ann6677
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 15

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by jeanne Pon Paź 24, 2011 7:19 pm

Nie wiedziałam, gdzie to napisać, a że akurat rzecz dotyczy DVD więc piszę tutaj. Może kogoś zainteresuje.

Gossip Girl sezony 1, 2, 3 są aktualnie przecenione w Empiku o 30% Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by xAaliyahxx Pon Paź 24, 2011 7:35 pm

O fajnie, dzięki za info, może skorzystam Wink
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by jeanne Pon Paź 24, 2011 7:55 pm

Nie ma za co, pomyślałam, że może akurat komuś może się ta informacja przydać Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by ronnie Wto Lis 15, 2011 7:11 pm

Wpadki są najlepsze. Moja ulubiona to ta z 4 sezonu kiedy jest scena łóżkowa Blair i Chucka i Ed mówi That's how good I'm.
ronnie
ronnie
Chair & Dorota
Chair & Dorota

Liczba postów : 339

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by netka Wto Lis 15, 2011 7:48 pm

Tak to moja ulobiona haha po prostu boskie ;D!!!! dzieki za zamieszczenie tego wszystkiego tutaj, jakos przegladajac yt tego nie zauwazylam a bylo warto obejrzec Smile

netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by joujou Wto Gru 06, 2011 12:08 pm

niezłe Smile nie mam dvd a chyba się skuszę Wink
joujou
joujou

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by jeanne Czw Gru 15, 2011 8:24 pm

W ogóle wiadomo, kiedy w PL będzie wydany 4 sezon na DVD?
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Serena Pią Sty 13, 2012 6:52 pm

Ja uwielbiam gagi, niektóre momenty nawet bardziej od samego serialu ; ) Najbardziej chyba lubię oglądać Eda i Leighton. Eda mogłabym słuchać i słuchać, wprost kocham jego głos. btw. ciągle słychać 'piipiip ' przez jego przekleństwa hahah. A Leighton ? Za to, że uwielbiam jak się śmieje haha.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by gaspar Sob Sty 14, 2012 10:53 am

ja najbardziej lubie wpadki Leighton Very Happy z reszta to chyba nie dziwne Very Happy ona sprawia wrazenie takiej skromnej, fajnej dziewczyny Smile Penn i Ed w cholere klna, ale czasami sa zabawni Razz
gaspar
gaspar
Dair & Duck
Dair & Duck

Liczba postów : 101

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by frejabeha Wto Lut 14, 2012 8:31 pm

Wie ktoś może kiedy wydadzą w Polsce 4 sezon?
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  - Page 2 Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach