Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witches of East End

+6
bihacz
agasiaga5
delenateam
najsys
riolcia
Joanna
10 posters

Go down

Witches of East End Empty Witches of East End

Pisanie by Joanna Wto Paź 08, 2013 3:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]




"Witches of East End" oparty jest na bestsellerze Melissy de la Cruz. Akcja skupia się na przygodach matki i jej dwóch dorosłych córek, które są nieświadome tego, że wywodzą się z rodziny nieśmiertelnych czarownic. Prowadzą spokojne i monotonne, nowoczesne życie na Long Island w zacisznej nadmorskiej miejscowości North Hampton. Gdy jedna z dziewczyn zaręcza się z młodym i bogatym przybyszem, ciąg wydarzeń zmusza matkę do wyznania córkom ich pochodzenia.

Ogląda ktoś? Dopiero był jeden odcinek, ale bardzo mi sie spodobał :)Już sie nie moge doczekać kolejnych odcinków Very Happy
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by riolcia Pon Sty 20, 2014 6:01 pm

Ja oglądam, spodobał mi się ten serial, szkoda że tak mało odcinków było Sad Już się nie mogę doczekać 2 sezonu

riolcia

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by najsys Wto Sty 21, 2014 7:54 pm

ja na początku byłam rozczarowana, że scenarzyści znacznie odbiegali od pierwowzoru książkowego, którego jestem fanką. natomiast po zakończeniu sezonu doszłam do wniosku, że sposób prowadzenia tej historii w serialu satysfakcjonuje mnie bardziej niż w książce.
na kolejny sezon czekam z niecierpliwością!

najsys

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by delenateam Wto Sty 21, 2014 9:10 pm

też czekam na 2 sezon. troche szkoda że tak długo trzeba czekać Very Happy i też jestem zdania że serial jest lepszy od książki Very Happy

delenateam

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by agasiaga5 Pią Sty 24, 2014 9:47 pm

delenateam napisał:też czekam na 2 sezon. troche szkoda że tak długo trzeba czekać :Di też jestem zdania że serial jest lepszy od książki Very Happy
a kiedy będzie 2 sezon??

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by agasiaga5 Pią Sty 24, 2014 9:47 pm

a kiedy bedzie 2 sezon?

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by bihacz Sob Sty 25, 2014 2:48 pm

wymiękłam po 5 odcinkach, rzadko mi się zdarza, zazwyczaj się wkręcam w serial, ale witches of east end ? liczylam na coś zupełnie innego . drażniły mnie właściwe wszystkie postacie...

bihacz

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by littl3me Sob Sty 25, 2014 10:32 pm

Jak dla mnie to nie jest serial jakichś wysokich lotów, ale można sobie zapchać czas między innymi serialami. Very Happy
littl3me
littl3me

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by iwona300789 Wto Lut 11, 2014 10:54 pm

dla mnie super bo lubie klimaty czarownic...2 sezon dopiero we wrzesniu sie zaczyna wiec sobie poczekamy. Final byl ekstra i ten zwiazek nowy nam sie szykuje tez super Very Happy fajnie jest obejrzec czasem cos niemozliwego a czarownice ekstra! Apropo: szykuje sie kolejny serial o nazwie Czarownice z Salem wiec jak ktos lubi klimaty to na pewno mu sie spodoba. "cja "Salem" rozgrywa się w XVII wieku w Massachusetts i skupia się na wydarzeniach w tytułowym mieście. Serial ma ukazać nadnaturalna prawdę, kryjącą się za słynnym polowaniem i skazywaniem czarownic. Ma być to romans zobrazowany z rozmachem, ukazujący widzom kompletnie nową wizję czarownic, które nie są tym, kim się wydają.

W obsadzie są Janet Montgomery, Shane West, Ashley Madekwe, Xander Berkeley, Tamzin Merchant i Elise Eberle. Premiera w USA zaplanowana jest na 20 kwietnia.

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by sm1990 Pon Wrz 01, 2014 11:19 am

bardzo fajny serial z moja ulubiona aktorka Smile

sm1990

Liczba postów : 37

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by lizura Sob Maj 02, 2015 9:25 am

Lubię seriale o czarownicach, ale ten był moim zdaniem mocno niedopracowany. Mimo wszystko szkoda, że go anulowaniu, mógł się jeszcze rozkręcić.
lizura
lizura

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Witches of East End Empty Re: Witches of East End

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach