Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

+38
uszanowankopll666
stelline
wredota
Julka151
Ala
vEdderka1
Nessy
klaudia5xo
CarolineVicky
Miyu
agnieszka89
pinkaa5
Monaliza
juka13
lunka01
Sioru
holly10
Charlize32
Karola_96
espoirmorts
meggheart
patty632
lalalalalalala
MoNiKa_DT
ravishmered
lysiolchang
klakla76
cherry_crush
xyzc
imfi
xyzc2
Smile737
ania920
drlov
ironically
chile91
kaest15
Weroncia130
42 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by lunka01 Sob Lut 22, 2014 2:58 pm

Kiedyś na axn akurat leciał 1 odcinek, no i się zaczęło...Wink a potem 'wchłonęłam'1 sezon w 2 dni ^^

lunka01

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by juka13 Sob Lut 22, 2014 8:09 pm

Na początku przeczytałam książki, a potem dowiedziałam się że jest serial Smile

juka13

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Monaliza Pon Lut 24, 2014 3:23 pm

Szukałam czegoś czym mogłabym zastąpić Pamiętniki Wampirów, bo akurat była przerwa w ich kręceniu czy jakoś tak i natchnęłam się na PLL. Podobnie jak koleżanki raz dwa nadrobiłam te kilka sezonów Wink

Monaliza

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by pinkaa5 Wto Lut 25, 2014 3:58 pm

u mnie w pracy oglada go większość dziewczyn, przy porannej kawie komentujemy najnowsze odcinki:D

pinkaa5

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by agnieszka89 Sro Lut 26, 2014 11:10 am

ja na allegro czesto napotykałam na ksiazki w koncu zamowilam i dowiedzial sie ze jest serial na ich podstawie i tak to sie zaczeło
Ale musze przyznac ze choc bardzo zadko to sie zdarza ale serial jest lepszy od ksiazki tak jak w przypadku pametnikow wampirow

agnieszka89

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Miyu Sro Lut 26, 2014 1:28 pm

Spotkałam się z koleżanką, której nie widziałam ponad 2 lata, jedynie od czasu do czasu ze sobą pisałyśmy, kiedyś miałyśmy bardzo podobny gust co do seriali i wymieniałyśmy się tytułami. Nadeszła rozmowa na ten temat, oczywiście podsumowanie ostatnich odcinków ulubionych seriali i wtedy rzuciła: "Oglądałaś PLL?". Odpowiedziałam, że nie. Wtedy chyba nawet nie było drugiego sezonu, więc przez weekend obejrzałam całość. I do tej pory oglądam co tydzień. Very Happy
Choć, pierwsze dwa sezony miały zdecydowanie lepszy klimat, a szkoda.
Miyu
Miyu

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by CarolineVicky Sro Lut 26, 2014 8:15 pm

Przeglądałam listę seriali i trafiłam na PLL, gdzieś wcześniej natknęłam się na artykuł o tym serialu więc pomyślałam, a co mi tam zobaczę. Były wakacje więc szybko nadrobiłam pierwszy sezon od drugiego sezonu oglądam już na bieżąco Smile

CarolineVicky

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by klaudia5xo Sro Lut 26, 2014 8:57 pm

Z nudów. Szukałam jakiegoś fajnego serialu i trafiłam na PLL Smile

klaudia5xo

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Nessy Czw Lut 27, 2014 1:35 pm

Ja widziałam film z Ashley Benson, spodobała mi się ta aktorka, więc poszukałam innych filmów z jej udziałem i tak znalazłam że gra w Pretty Little Liars.

Nessy

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by vEdderka1 Pią Lut 28, 2014 1:09 pm

Zobaczyłam ten tytuł na blogu u Fashionelki.

vEdderka1

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Ala Pią Lut 28, 2014 11:27 pm

Ja od koleżanki. Pamiętam, że zaczęła wychwalać PLL, więc powiedziałam sobie 'noooo doobraa, obejrzę jeden odcinek dla świętego spokoju' i na szczęście się pomyliłam Very Happy bo strasznie mnie wciągnęło.
Ala
Ala

Liczba postów : 2

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Julka151 Wto Mar 04, 2014 5:50 pm

Ja zaczęłam oglądać po tym jak skończyła się Plotkara (nad czym bardzo ubolewam Sad ). Szukałam jakiś serialów na iitv i ten miał fajny tytuł i jakieś nastolatki na zdjęciu no to kliknęłam. Na początku mi się nie spodobał i wyłączyłam. Potem dałam mu drugą szanse i oglądam do dziś Smile

Julka151

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by wredota Wto Mar 04, 2014 6:23 pm

Mnie serialem zaraziła siostra, wyjazd nad morze(ogólna nuda i tylko woda, piasek, woda, piasek), serial określiłam jako interesujący, po chyba 2 latach wróciłam do niego i tak już zostało Wink

wredota

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by stelline Sro Mar 05, 2014 9:36 am

Mój mąż był w delegacji, nudziło mi się...zaczęłam oglądać i tak mnie wciągnęło, że siedziałam do 4 rano Wink

stelline

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by uszanowankopll666 Sro Mar 05, 2014 1:24 pm

Trafiłam na książkę PLL w bibliotece, przeczytałam 7 czesci a potem w oczekiwaniu na 8 postanowilam obejrzec serial, bo akurat sie wakacje zaczely Smile

uszanowankopll666

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by MarleneFan Sro Mar 05, 2014 6:48 pm

Ja pamietam ze na początku (leciał 1 sezon w USA) pisali o tym na jakiejś stronie plotkarskiej, obejrzałam zwiastun i tak się zaczęło

MarleneFan

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by lubi.natalia Czw Mar 06, 2014 6:31 pm

Mi znajomi go polecili, zaczęłam oglądać, kilka pierwszych odcinków było takie średnie, ale potem się tak wkręciłam i oglądam cały czas, nadgoniłam całe 3 sezony a 4 oglądałam już na bierząco!

lubi.natalia

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by MarleneFan Sob Mar 08, 2014 7:28 pm

Koleżanka poleciła mi go. Kiedy tylko zobaczyłam pierwszy odcinek, od razu wiedziałam, że będę jego największą fanką na świecie. Nie myliłam się Very Happy

MarleneFan

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by ravishmered Nie Mar 09, 2014 4:17 pm

Pamiętam jak nadrobienie 2 sezonów zajęło mi jakiś tydzień xd
ravishmered
ravishmered

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by eyens Sro Mar 12, 2014 10:53 pm

Przyjaciółka mi poleciła, zaległy sezon obejrzałam w niecały tydzien ;D

eyens

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by iwona300789 Czw Sty 29, 2015 9:02 am

szukałam jakiegos fajnego serialu i opis mnie zaciekawił tak sie zaczela moja przygoda uwielbiam <3

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? - Page 2 Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach