Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samopomoc forumowa

+31
Lise
Gosiek
Limka
xxl
fusiatko44
Klaudia
April
frejabeha
Vivien
Gigi
shiva89
Joanna
andzia
Edda
Karo
Karolina
Layla
M&M's
Ania
Magda
jeannette
Ola
Ewa
Ania_
brulion
Lewandowska
xAaliyahxx
Żuri
Freya
Kasia
jeanne
35 posters

Strona 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by xxl Sob Mar 09, 2013 2:04 pm

zamów pizze
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Magda Sob Mar 09, 2013 3:35 pm

Gigi napisał:HELP. czy ktoś jest z was weganem albo ma znajomych weganów i poleci mi coś wegańskiego do zrobienia na obiad? :/ w niedzielę przychodzą do mnie znajomi, którzy są weganami i zielonego pojęcia nie wiem co mogę zrobić tym psycholom (no offence Razz). chciałabym przepis na coś sprawdzonego i szybkiego, a nie brać z neta i robić majonez z ziemniaków xD a może fuck this i podać im kurczaka?? myślicie, że zorientują się? lol.

Aniu, spróbuj np. tofu albo ryż czy makaron plus wszystkie owoce i warzywa świata, he. Wyślę Ci kilka przepisów na PM, bo mój chłopak też miał niedawno taki "problem" z weganami Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ewa Czw Mar 28, 2013 7:14 pm

Potrzebuję pomocy i liczę,że ktoś mnie oświeci.

Co jest takiego w bajce My Little Pony,że gdy włączyłam ją na prośbę małej sąsiadki,którą się opiekowałam usłyszałam wyznanie miłości a gdy musiała wracać do domu i jej do końca nie obejrzała był płacz i krzyki,że jestem fajniejsza niż jej mama? xd Siedząc obok z książką nie uważam tego za coś fajnego,zwykła bajka o gadających koniach.Liczę,że ktoś mnie oświeci nad jej fenomenem bo swego czasu często w internecie były jakieś kwejki itp dotyczące tego. Z góry dzięki Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by April Czw Mar 28, 2013 8:26 pm

Haha nie wiem co dzieci w tym widzą, ale wiem co widzą dorośli Laughing mój brat, 18letni (O_o) należy do Bronies. Ja sama widziałam 1,5 sezonu (głównie dlatego, żeby zobaczyć o co takie halo) i muszę przyznać, że jak na dzisiejsze czasy jest to bardzo przyzwoita animacja. W dobie durnych kreskówek, tu każdy odcinek kończy się morałem, czegoś uczy, ogólnie fabuła jest dość ciekawa, postacie nie irytują, dubbing jest świetny (ang;p), poza tym sama animacja jest bardzo ładna, przyjemna dla oka. Dla dzieci, moim zdaniem, to idealna bajka.
Czemu starzy faceci tak się tym zainteresowali? Wydaje mi się, że oglądali to na początku dla beki, a potem się serio wciągnęli haha. Twórcy to podłapali i z tego co mi brat mówił, wplatają teraz w serial różne żarty, które zrozumieją tylko dorośli i chyba to ich tak trzyma Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

xDD
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Layla Czw Mar 28, 2013 8:48 pm

Ja swego czasu też byłam fanką MLP Smile Co prawda nie była to jakaś ekstremalna fascynacja (np. nie należałam do żadnych klubów, a podobno jest ich mnóstwo), ale dosyć dużo odcinków zaliczyłam Smile Zaczęło się oczywiście dla jaj i z ciekawości. Chciałam tylko zobaczyć, o co to wielkie halo, a zobaczyłam kilka odcinków za jednym razem Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ewa Nie Mar 31, 2013 11:09 pm

Dzięki bardzo dziewczyny za pomoc Smile Serio jesteście wielkie.Z ciekawości podczas nagrywania wymarzonego odcinka sąsiadki obejrzałam kawałek i powiem,że jak na aktualne bajki ta trzyma poziom i ma coś mądrego w sobie Smile

A teraz pytanie z innej beczki. Ma ktoś lub wie gdzie mogę znaleźć stream do kanału FOX na strefę czasową WEST ? Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Sob Kwi 06, 2013 11:52 am

ma ktoraś z was jakąś sprawdzoną maść na oparzenia?? wczoraj wylalam na siebie goraca kawe, oblewalam chwile zimna woda i spryskalam oparzone miejsca pantenolem. dzis nadal boli a gdy spryskam pantnolem to nic nie zaloze na to miejsce ( po spryskaniu piana zwieksza swoja objetość i trzeba czekać az sie sama wchlonie) i mi szczerze mowiac zimno jest z odkryta reka do lokcia caly czas chodzic ;/ ( u prawej reki poparzylam tylko kciuk ;/ ) . Dlatego pytam czy znacie jakies masci, kremy na oparzenia ktore chlodza i goja skóre ??
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Nie Kwi 07, 2013 4:05 pm

Ja używałam Sudocremu, wprawdzie to maść na odleżyny i odparzenia, ale bardzo mi pomogło. Do tego miałam w domu Octanisept, płyn, którego się używa do odkażania itd, ale przynosił naprawdę niezłą ulgę.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ewa Wto Kwi 09, 2013 12:29 pm

Jest może na forum ktoś dobry z chemii i poratuje ? Smile Mam problem z takim zadaniem:

Napisz równanie reakcji otrzymywania octanu butylu mając do dyspozycji wąglik wapnia (CaC2) i dowolne odczynniki nieorganiczne.

Ja sama umiem do otrzymania kwasu octowego ale potem nie wiem co zrobić aby wyszedł mi butyl do którego mam dodać kwas żeby powstał ten octan (CH3COOHC4H9). Jeżeli jest ktoś dobry w te klocki to chętnie przyjmę pomoc Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by brulion Sro Kwi 10, 2013 9:27 am

Wybacz, Ewa, ale z chemią Ci nie pomogę ;D

Macie jakiś pomysł, co można wygrawerować na bransoletce na prezent dla mamy? Maks 4 linijki po 6 znaków, wiem, mało ;D Bransoletka wygląda tak:
Spoiler:

Myślałam o dacie urodzenia albo ksywce mamy z czasów panieńskich, ale nie jestem do końca pewna, czy mama lubiła, jak ją tak nazywano. Ostatecznie dam imię, ale to takie oklepane, że chciałam coś fajniejszego. tylko żadne "kocham Cię" ani "dla mamy", proszę ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ania Sro Kwi 10, 2013 10:45 am

Może ulubiony cytaty Twojej Mamy? Akurat może takie krótki się znajdzie? Smile Albo może pierwszy wers ulubionej piosenki? Albo pierwszy wers z refrenu?
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by brulion Sro Kwi 10, 2013 12:26 pm

Haha, moja mama ma tyle ulubionych piosenek, że na pewno się coś znajdzie xD Ale poczekam jeszcze, czy ktoś ma jakiś inny pomysł ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Sro Kwi 10, 2013 3:48 pm

Też bym była za ulubioną piosenką Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by brulion Wto Kwi 23, 2013 12:22 pm

Dzięki! W końcu wymyśliłam "mamma mia!", bo mama lubi Abbę, a poza tym no bedzie takie osobiste xD Czekam teraz na przesyłkę.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Wto Maj 07, 2013 7:44 pm

Takie pytanie mam, czy ktoś z was miał może laserową korektę wzroku albo zna kogoś kto taki zabieg przechodził?
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Justyna Pon Maj 13, 2013 10:23 am

Czy ktoś miał do czynienia z oszustwem na allegro? Wiecie może jak długo ciągną się takie sprawy i czy allegro zwraca stracone pieniądze?
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Pon Maj 13, 2013 10:54 am

Ja miałam, poszłam na policję, a oni mi powiedzieli, że jestem śmieszna bo to za mała kwota Very Happy To było jakieś 50zł z tego co pamiętam.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Justyna Pon Maj 13, 2013 11:28 am

U mnie trochę więcej bo z przesyłką 170 zł wyszło. 27 kwietnia przelałam kasę i od tamtej pory zero odzewu ani przesyłki ani odpowiedzi na wiadomości chociaż widzę, że ta dziewczyna codziennie się loguje na allegro. Na policję też się wybieram ale podobno allegro swoją drogą zwraca pieniądze jeśli założenie sporu nic nie pomoże. Tylko ciekawa jestem czy zwracają całą kwotę, jak długo to trwa i jak to wszystko się odbywa.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Pon Maj 13, 2013 12:00 pm

A zgłosiłaś już sprawę allegro? Z tego co wiem tam gdzie mnie oszukano to jeszcze jakieś sto innych osób i miało dojść do pozwu grupowego czy coś.

No i na allegro mi powiedzieli, że dopóki nie dostaną zaświadczenia z policji o wszczęciu sprawy to nic nie zrobią, a policja tego zrobić nie chciała, więc dałam sobie spokój, bo szkoda nerwów i czasu za 50 zł Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Justyna Pon Maj 13, 2013 3:32 pm

Chyba moja poprzednia wiadomość z zamiarem zgłoszenia sprawy na policję pomogła bo po powrocie z pracy paczka była. Niestety ubrania opisywane jako "własne", w stanie idealnym, nosze raz góra dwa razy na kilometr śmierdzą ciuchlandem:/ Nie mam nic przeciwko zakupom w ciuchlandach ale licytowałam z myślą o rzeczach rzeczywiście zadbanych, komu się po prostu znudziły. Niestety dałam się nabrać. No nic Kasia dzięki za info bo właśnie nie byłam pewna czy allegro cokolwiek działa jeśli nie ma zgłoszenia na policję. Następnym razem będę wiedziała Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Pon Maj 13, 2013 4:17 pm

Przestraszyłaś ich Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Czw Maj 16, 2013 6:09 pm

Dziewczynki potrzebuje pomocy Wink

chciałam sie zapytać co lepiej kupić tablet czy e-book ?

w sumie potrzebne mi to jest do przeglądania internetu, czytania książek,testów i wykładów itp no i do słuchania muzyki. i Pytam co by było lepsze Wink może któraś z Was sie zna i podpowie mi co jest lepsze Wink
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by shiva89 Pią Maj 17, 2013 7:41 am

Ja niedawno sie nad tym zastanawiałam i wybrałam tablet.
Tablet jest urządzeniem dla osób często przeglądających internet, piszących i odbierających dużo maili, oglądających filmy oraz słuchających muzyki. Oczywiście posiada on również możliwość czytania książek, gazet i artykułów, ale na dłuższą metę jest to czynność męcząca.(sciagasz sobie apke "e book" i) A czytnik e-book'ów, który obsługuje większość formatów, na których znajdują się książki i gazety, a dzięki technologii E-link czytanie staje się czystą przyjemnością. Do tego dochodzi możliwość łączności z Internetem Wi-Fi lub internet jakiejs sieci wpinany jak pendrive,wiesz;p Jeżeli dużo czytasz - to lepiej e book....ale tak jak mówie tablet jest lepszy do przegladania stron internetowych i na niego mozesz sobie posciagac duzo bajerków...a i jak bedziesz kupowac tablet spradz czy ma wf plus wejscie na karte sim plus czy mozna podlaczyc swoj interent bo nie wszystkie tablety takie wejscie maja(szczegolnie te tansze)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Pią Maj 17, 2013 12:58 pm

a z jakiej firmy są dobre tablety ?? i też nie za bardzo drogie ??
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Adrianna_ Pon Maj 20, 2013 1:41 pm

heh podpinam sie pod pytanie.. z jakiej firmy sa dobre tablety ??
Adrianna_
Adrianna_
Dorota & Gossip Girl
Dorota & Gossip Girl

Liczba postów : 160

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 15 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach