Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Girls

+13
bihacz
desertrose
Ola
Kasia
Lewandowska
czeburaszka
April
karolla
xRx
Magda
CallMeLady
Gigi
Ania
17 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Ania Czw Sty 24, 2013 7:25 pm

Nie widziałam jeszcze drugiego odcinka, ale pierwszy mnie rozczarował Sad Tak szczerze to w ogóle go wyłączyłam w połowie i wróciłam do niego następnego dnia na zasadzie "obejrzałam cały pierwszy sezon to teraz nie rzucę serialu po 15 minutach", ale generalnie nudy! I chyba poczekam aż jeszcze parę odcinków się pojawi i wtedy sobie zrobię maraton, bo naprawdę po tym pierwszym jakoś mi się odechciało tak regularnie oglądać Sad A tak lubiłam pierwszą serię...
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Czw Sty 24, 2013 8:09 pm

a według mnie 2 sezon o wiele lepszy od 1. przede wszystkim Sho dostaje więcej scen. i nie mogę doczekać się każdego odcinka :> szczególnie ze względu na Marnie, Sho i Jessę <3
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Wto Sty 29, 2013 10:51 pm

odcinek 3 najlepszy. po prostu padłam. uwielbiam w tym serialu to, że jest 100% autentyczny. akcja z koką bezbłędna i totalnie w charakterze. reakcje super. chciałabym trafić w takie gejowsko-hipszterowskie miejsce muhahah. Marnie zamknięta i koleś sprawdzający maila i robiący w tym czasie kawę mistrzostwo Very Happy kocham ten serial. mam nadzieję, że Eli nie zniknie Sad i Glover wróci.

[You must be registered and logged in to see this image.]

< 3

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by April Nie Lut 03, 2013 2:02 pm

Jestem po 4 odcinkach. Już mi się o wiele bardziej podoba Very Happy Odcinek z kokainą super Very Happy Mam nadzieję, że Elijah wróci, a Adama dalej nie będzie (nic nie poradzę na to, że go nie trawię Sad ). Chris O'Dowd jest w porządku, lubię go jako aktora, jego postać trochę mniej wiec mi obojętnie czy go jeszcze tu zobaczę Razz Jessa & Shoshanna <3
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Nie Lut 03, 2013 8:52 pm

ja lubię Adama. fajny z niego psychopata xD za to nie trawię Chrisa, bo zwyczajnie shippuję Jessę z Marnie Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Pon Lut 04, 2013 1:11 pm

fuck yeah bye Chris :* Charlie wygląda jak hobomofo xD i Hannah wtf. nie rozumiem dlaczego jest taka cięta na Marnie. szkoda mi Marnie. Sho i Ray aww. to było przesłodkie. mam nadzieję tylko, że Ray jej nie wkręca. Jessa wróciła gdzie jest jej miejsce <3
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Pon Lut 11, 2013 6:14 pm

wow 2x05 było dziwne. Ray i czego się gapicie wracajcie oglądać pandy, bo zaraz wyłączę wifi KOCHAM xD

JoshUA kinda hot Razz za dużo cycków Hanny. a za brak Jessy Sho i Marnie duży minus. ale generalnie nie było źle, bo w sumie morał prawdziwy.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Pon Lut 18, 2013 7:10 pm

kocham ten serial całym moim serduszkiem <3

tak mi szkoda Raya, że prawie poryczałam się. damn. facet jest naprawdę w porządku, I can feel ya. Adam wreszcie. był jak zwykle zjebany na maksa i to w nim kocham. miał trochę racji o Sho. Sho jak wyskoczyła z Bellą i tacos mwahaha. Booth FUCK YOU, basically. ostatnia scena Hanny i Marnie rozwaliła mnie na małe kawałki. życie. byłam niedawno w takiej sytuacji. więcej Jessy poproszę. odcinek naprawdę spoko.

[You must be registered and logged in to see this image.]

L O V E.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Pon Lut 25, 2013 11:38 pm

ostatni odcinek słaby. za dużo Hanny ostatnio :/ fajnie, że pokazali historię Jessy, ale super smutna. mam nadzieję, że wróci. chociaż Jem była w ciąży, więc może już nie wróci w tym sezonie Sad
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Pon Mar 04, 2013 8:01 pm

czy ktoś oprócz mnie jeszcze to ogląda?? xD

2x08

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by April Pią Mar 08, 2013 3:56 pm

Ja oglądam, ale nieregularnie Very Happy czasem nie umiem znaleźć linków do odcinków z lektorem/napisami więc sobie odpuszczam, ale akurat przed chwilą obejrzałam 2x8 Very Happy

- Fajny pomysł z chorobą. Nie pamiętałam, że wcześniej o tej chorobie wspominali.
- Ray zdradzony Sad
- Marnie nieźle śpiewa, ale nie chcę, żeby zaczynała jakąś karierę piosenkarki;/
- Szok! Podobał mi się w tym odcinku Adam Very Happy w końcu się jakoś normalnie zachowywał, babka też fajna Smile gdyby już mógł być taki zawsze xD
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Pią Mar 08, 2013 9:35 pm

ja oglądam z ang napisami. boję się, że lektor wszystko zepsuje. ja miałam z tą dziewczyną tak, że o o o znam ją! kto to jest? chwila zastanowienia i



xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Pon Mar 11, 2013 7:47 pm

nie no zajebisty odcinek. Marnie mwahahaha. rozpłakałam się.



boże za dużo emocji. Sho i Ray. Adam Sad Hannah. nie mogę uwierzyć, że za tydzień ostatni odcinek i znowu pół roku przerwy. fuck this shit ;(

i lol.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by April Nie Mar 17, 2013 1:13 pm

OMG serio, patyczek uszu?? Widziałam ten odcinek kilka godzin temu i dalej jak o tym pomyślę to mam atak paniki haha
Cóż, moja chwilowa sympatia wobec Adama zniknęła tak szybko jak się pojawiła bleh
Niech się Marnie w końcu ogarnie:P
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Pon Mar 18, 2013 3:46 pm

mam to samo z patyczkiem do uszu. boże :/

finał dobry oprócz ostatniej sceny. gdzie Adam biegnie do Hanny. miałam z tego niezły ubaw. Shosh i Ray RIP. i ofc Sho poleciała na blondyna. szkoda mi trochę Raya lubię go bardzo. Charlie i Marnie spoko. nie przeszkadzają mi. chociaż Charlie to trochę taki pasiaczek, który podoba się Marnie. tak to odbieram. wiadomość do Jessy ugh. prawie się poryczałam. where the fuck are you Jessa? i generalnie rodzice Hanny są pierdolnięci sorry Razz

i teraz tyle czekania na następny sezon ;((
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Kasia Wto Cze 04, 2013 6:07 pm

Zaczęłam dzisiaj i od razu poleciały 4 odcinki Wink Uwielbiam Marnie <3 Jessa & Shoshanna też są spoko Wink

Hanna za to wkurza niesamowicie, do tego te jej wszystkie sceny z Adamem są zwyczajnie obrzydliwe Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Ola Wto Cze 04, 2013 6:30 pm

Ja to obejrzałam kilka miesięcy temu, ale nie porwało mnie xD Może to wszystko właśnie przez Hannę, nie cierpię jej, za dużo jej, a sceny z Adamem rzeczywiście okropne xD Tak samo jak i Adam xD

W zasadzie lubię tylko Marnie. Jessa mnie denerwuje, Shoshanna jest czasem zabawna, ale nie na dłuższą metę xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Kasia Wto Cze 04, 2013 6:38 pm

Jessa jak dla mnie jest taka na siłę, ten zblazowany wygląd i ton głosu, przewidywalna jakaś taka, ale nie przeszkadza mi, dopiero zaczęłam więc może się rozkręci Very Happy

Shoshanna jest taka nieszkodliwa i śmieszna Very Happy
Marnie jest najlepsza, niemalże się z nią identyfikuję, haha Very Happy

Hanny to po prostu nie mogę znieść od pierwszej chwili. Poza tym niby fajnie, że główna bohaterka nie jest jakąś seksbombą, ale takie eksploatowanie tego jest naprawdę niesmaczne...


Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Ola Wto Cze 04, 2013 7:27 pm

No niby fajnie, że główna bohaterka nie jest idealna, zresztą żadna z nich nie jest xD Ale po prostu Hanna jest dla mnie taka na siłę. Za dużo, za mocno pokazuje jak to niczym się nie przejmuje, jaka jest alternatywna. No ale akurat dla mnie to wszystko jest źle przedstawione, właśnie zbyt niesmacznie... Nie mogę też patrzeć na te ubranka, w które jest zazwyczaj ubrana :<

Ahh, przypomniało mi się, że dziewczyny są popularne też w innych serialach, końcówka ostatniego sezonu SPN i wywody Crowleya (demona) na temat Hanny właśnie xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Gigi Wto Cze 04, 2013 7:41 pm

Hanna się wyrobi trochę. chociaż cały czas mnie wkurzała. a co nagości to trzeba przygotować się na więcej bo im więcej krytykują Lenę tym więcej siebie pokazuje chyba xD

Marnie jest flawless <3 do tego Jessa którą kocham i shippuję Jernie po wiadomej scenie xD liczę na więcej scen Jessa/Marnie w następnym sezonie. Adam się wyrobi też. nie lubiłam go w 1 sezonie, ale w 2 zaakceptowałam go i nawet polubiłam. generalnie tęsknię Sad

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Ola Wto Cze 04, 2013 7:59 pm

Noo Jernie to chyba jedyna wersja Jessy, którą mogę zaakceptować. Co do Adama, to faktycznie był progres w sezonie 2, ale to nadal nie jest to, wkurzający typ po prostu xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Kasia Sro Cze 05, 2013 10:50 pm

Ola napisał:No niby fajnie, że główna bohaterka nie jest idealna, zresztą żadna z nich nie jest xD

Jeśli mówimy o wyglądzie to się nie zgodzę, Marnie jest prześliczna, Jessa ma ładną buźkę, a Sho figurę.
Obejrzałam 8 odcinek, totalnie szipuję Marnie/Jessa Very Happy
No i zaczęłam lubić Adama trochę, na pewno bardziej niż Hannę. Tylko to sikanie pod prysznicem.. gross.

Powie mi ktoś czy Marnie i Charlie wrócą do siebie?
Poza tym Elijah, o matko, czy ten aktor zawsze musi grać gejów Very Happy

Spoiler:
*_*
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Kasia Pią Cze 07, 2013 8:47 pm

2x03 po prostu zajebisty. Elijah <3 akcja z koką. seks z Marnie. uwielbiam tego gościa xD

[You must be registered and logged in to see this image.]


Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Kasia Nie Cze 09, 2013 1:32 am

Został mi ostatni odcinek. Przeraziła mnie ta scena Adama z Natalią. I to kiedy już myślałam, że go lubię, nie mogę się pozbierać trochę po tym.

Marnie była mega żałosna w tym odcinku, z tym całym śpiewaniem i łażeniem za Charliem.
Sho i Ray Sad Sad Sad

Hanna też przekracza wszelkie granice, matko jakie to jest awkward, nie rozumiem czemu ten serial oglądam w ogóle xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by April Sro Cze 12, 2013 11:20 am



Haa Very Happy niezłe xD
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Girls - Page 2 Empty Re: Girls

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach