Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Teen Wolf

+15
klaudia5xo
ironically
efi
Maxxxim
Gigi
oskarr
cyganka
meryl.
riolcia
Shaya2
lana
TheBlairBitchProject
Lise
Lewandowska
shiva89
19 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by meryl. Wto Sty 28, 2014 5:04 pm

ja oglądam serial już teraz na bieżąco.
Jest to według mnie jedyny serial, który z każdym sezonem jest coraz lepszy <3 Zazwyczaj czym dalej w las tym gorzej, a w teen wolf właśnie jest na odwrót.
Moją ulubiona postacią jest oczywiście nie kto inny jak Stiles Stilinski <3
meryl.
meryl.

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by cyganka Wto Sty 28, 2014 8:45 pm

meryl. napisał:ja oglądam serial już teraz na bieżąco.
Jest to według mnie jedyny serial, który z każdym sezonem jest coraz lepszy <3 Zazwyczaj czym dalej w las tym gorzej, a w teen wolf właśnie jest na odwrót.
Moją ulubiona postacią jest oczywiście nie kto inny jak Stiles Stilinski <3

Też kocham Stilesa Very Happy

Ale nie podoba mi się ta Kira, jakaś taka nudziara, nic nie wnosząca do serialu. I jeszcze pewnie będzie ze Scottem ;((
cyganka
cyganka

Liczba postów : 97

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by oskarr Sro Sty 29, 2014 3:38 am

Stiles jest jedną z ulubionych postaci, chciałbym też aby Scott wrócił do Alison i coraz bardziej zaczyna mnie denerwować Isaac :/ niech się odwali od Alison

oskarr

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by Gigi Sro Lut 05, 2014 5:49 pm

zaczęłam oglądać i po prostu love Stiles <3 właściwie to oglądam sceny tylko z nim. resztę przewijam ;p Stiles i Lydia muszą być razem like now xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by Maxxxim Sro Lut 05, 2014 11:50 pm

Kocham ten serial! Uwielbiam to, że ciągle potrafią mnie zaskoczyć! Stiles, więcej Stilesa, zdecydowanie! Tyle pytań, zero odpowiedzi - uwielbiam to w tym serialu ;D

Dylan to po prostu świetny aktor! Gra role komediowe i dramatyczne, tak samo świetnie. W ogóle uważam, że patrząc od początku, czyli wracając do pierwszego sezonu, Stiles najbardziej się rozwinął, zmienił, jest postacią dynamiczną i to chyba jego największy plus. Z takiego kochanego, nieco nieporadnego Stilesa, którego zapewne od początku Teen Wolf wszyscy właśnie za to uwielbiali i kochali (ja osobiście tak miałam), do Stilesa, który prawdopodobnie został opętany i będzie grał czarny charakterek. Aż się przeraziłam tych jego poważnych min w ostatnich scenach, w ogóle w tej scenie, gdzie się rozprawiał z typami w maskach. Ale wyglądał wtedy świetnie, uwielbiam go takiego! Oby teraz było więcej wątków z nim związanych, bo po prostu to chce się oglądać. Cały ten jego wątek owiany teraz taką tajemnicą jest świetny i uważam to za wielki plus dla scenarzystów i producentów.

Bliźniaki jak bliźniaki, nigdy ich nie lubiłam, nie wiem czemu -,- W sumie nic do nich nie mam, ale są mi całkowicie zbędni. Lydia jest fenomenalna i nie wyobrażam sobie tego serialu bez niej. W ogóle to ona musi być ze Stilsem, czekam na to z wielką niecierpliwością. No i wreszcie Derek! Zdecydowanie więcej Dereka musi być, bo ostatnio coś go ograniczyli. Mam nadzieję, że skoro już się pojawił to zagości na dłużej, a oni rozwiną znowu jego postać. Za to Alison i Isaac jak dla mnie są THE BEST! Nie mogłam się przekonać do Alison i Scotta, mdłe to było niesamowicie... Za to ta nowa para jak najbardziej zasługuje na dużego plusa, a Isaac w końcu stał się fajną postacią  Laughing 
Maxxxim
Maxxxim

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by cyganka Sob Lut 08, 2014 7:19 pm

Ale się dzieje!
Spoiler:
cyganka
cyganka

Liczba postów : 97

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by efi Sro Lut 12, 2014 10:15 am

meryl. napisał:ja oglądam serial już teraz na bieżąco.
Jest to według mnie jedyny serial, który z każdym sezonem jest coraz lepszy <3 Zazwyczaj czym dalej w las tym gorzej, a w teen wolf właśnie jest na odwrót.
Moją ulubiona postacią jest oczywiście nie kto inny jak Stiles Stilinski <3

Zdecydowanie sie zgadzam. Obecny sezon jest lepszy od pierwszego. Już myslałam ze zakoncze ogladanie tego serialu ale teraz....coraz bardziej mnie wciaga Very Happy
efi
efi

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by ironically Pią Lut 14, 2014 4:04 am

TW trzyma poziom, to trzeba przyznać ;-) Nie zawsze tak jest, że serial z sezonu na sezon wciąga jeszcze bardziej i potrafi zaskakiwać. Moimi ulubionymi postaciami są Stiles i Isaac. A co sądzicie o Isaacu i Allison jako parze?

ironically

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by klaudia5xo Sro Lut 26, 2014 10:39 pm

Serial mistrz. Derek jest nieziemski ;]] Chociażby dla niego warto oglądnąć <3

klaudia5xo

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by cyganka Pią Lut 28, 2014 11:23 am

ironically napisał:TW trzyma poziom, to trzeba przyznać ;-) Nie zawsze tak jest, że serial z sezonu na sezon wciąga jeszcze bardziej i potrafi zaskakiwać. Moimi ulubionymi postaciami są Stiles i Isaac. A co sądzicie o Isaacu i Allison jako parze?

Ja myślę, że Isaac powinien mieć jakąs fajniejszą dziewczynę, bo on jest nprawdę super Very Happy a Alison to taaaka nudziara...
cyganka
cyganka

Liczba postów : 97

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by Marginesowa Sob Mar 01, 2014 8:42 pm

OMG <3 Wszystkie odcinki w parę dni obejrzałam, a teraz lece od nowa :DUwielbiam ten serial, ale jak
Spoiler:

Marginesowa

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by kaest15 Pon Mar 03, 2014 2:44 pm

Powiem szczerze, ze sciagnelam ten serial bez wiekszego przekonania. Lubie tego typu tematyke wampiry, wilkolaki, nadprzyrodzone postaci i pewnie dlatego sie skusilam na ten serial. Pierwszy i drugi sezon ogladalo sie fajnie, ale nic nadzwyczajnego. Stiles skradl moje serce od pierwszych odcinkow, a to jak sie rozwinal i dorosl sprawia ze jeszcze bardziej chce mi sie Go ogladac:)) Ale zmierzam do tego ze 3 sezon jest po prostu niesamowity, zwlaszcza jego druga czesc... Taki mroczny, kazdy odcinek ogladam wbita w fotel i nie moge sie doczekac zakonczenia. Stiles jest swietny, nawet jako zly charakter. Inteligentny, zabawny, przystojny:) Fajnienie, ze tak rozbudowali jego postac;)) Mam nadzieje ze uda im sie go ocalic i zobaczymy ponownie Stilinskiego w 4 sezonie:))
kaest15
kaest15

Liczba postów : 113

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by cyganka Sro Cze 25, 2014 2:20 pm

O matko! 1 odcinek 4 sezonu to jest po prostu bomba! Takie emocje i zakończenie takie niespodziewane Very Happy
cyganka
cyganka

Liczba postów : 97

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by sm1990 Pon Wrz 01, 2014 11:18 am

piersze sezony byly fajne ale od kiedy nie zyje allison to serial stal sie bezndziejny. na sile sa wymyslane watki

sm1990

Liczba postów : 37

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by cyganka Sro Wrz 10, 2014 10:25 pm

sm1990 napisał:piersze sezony byly fajne ale od kiedy nie zyje allison to serial stal sie bezndziejny. na sile sa wymyslane watki
też myślałam, że bez alison to już będzie do dupy, ale ten sezon obejrzałam w 1 dzień tak mnie wciągneło. i chcę jeeeeeszcze więcej ! ale musze poczekać ;p
cyganka
cyganka

Liczba postów : 97

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by chela Sro Maj 06, 2015 11:58 am

Ten serial ma jeden podstawowy plus: Dylana O'Briena.
chela
chela

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Teen Wolf - Page 2 Empty Re: Teen Wolf

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach