Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dzieci/sobowtóry bohaterów

Go down

Dzieci/sobowtóry bohaterów Empty Dzieci/sobowtóry bohaterów

Pisanie by brulion Sro Lip 25, 2012 3:02 pm

Pomysł na ten temat naszedł mnie dziś w nocy ;D

Jakie sławy są Waszym zdaniem podobne do bohaterów GG? Kto mógłby zagrać ich dzieci albo sobowtóry np. w adaptacji "Inside"? Profesja, narodowość, płeć i wiek nie gra roli ;> Podobnie jak to, z której pary miałyby się te potencjalne dzieci narodzić. Mile widziane zdjęcia, imiona, historie, pomysły i co tylko przyjdzie Wam do głowy ;>

Wiem, że istnieje temat "alternatywna obsada" oraz "nasza twórczość - opowiadania", ale myślę, że fajnie byłoby odseparować ten wątek od innych Smile

Uprasza się, by temat był wolny od wojen shipów, hejtowania cudzych shipów i wszelkiego zła i występku Smile
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Dzieci/sobowtóry bohaterów Empty Re: Dzieci/sobowtóry bohaterów

Pisanie by brulion Sro Lip 25, 2012 3:17 pm

W odrębnym poście, coby było czytelnie:

* Emmy Rossum jako córka Blair, nieważne, z kim.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ta sama bitchy face i te same piękne włosy z pierwszy dwóch sezonów, zanim Leighton urosły jej własne Razz

* Lucy Hale jako córka Blair, nieważne, z kim
[You must be registered and logged in to see this image.] - i nawet nosi opaskę xD
Spoiler:

* Antoni Pawlicki jako syn Dana
[You must be registered and logged in to see this image.]

* Misha Barton jako córka Sereny
Spoiler:

* Dakota Fanning jako córka Jenny
[You must be registered and logged in to see this image.]

Jeśli chodzi o imiona, to któraś z córek Blair powinna nazywać się Yale, uwielbiałam ten wątek w książce xD (dla tych, co nie czytali: w książce Eleanor miała córkę z Cyrusem i poprosiła Blair o wybór imienia, no i domyślcie się, jakie wybrała xD).
Syn Dana mógłby być niepodobny do ojca, więcej imprezować i mógłby nie przepadać za czytaniem, to byłby cios prosto w serce xD
Natomiast córka Jenny mogłaby być dilerem albo coś, ćpałaby jak w Skinsach, buntowała się i nosiła makijaż gorszy niż Jenny Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Dzieci/sobowtóry bohaterów Empty Re: Dzieci/sobowtóry bohaterów

Pisanie by Go?? Sro Lip 25, 2012 3:42 pm

brulion napisał:
Natomiast córka Jenny mogłaby być dilerem albo coś, ćpałaby jak w Skinsach, buntowała się i nosiła makijaż gorszy niż Jenny Razz

A to da się gorszy? Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Dzieci/sobowtóry bohaterów Empty Re: Dzieci/sobowtóry bohaterów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach